8.5.2009, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
5.5.2018 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 173 |
6.5.2017 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 207 |
7.5.2016 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 168 |
2.5.2015 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 191 |
3.5.2014 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 181 |
11.5.2013 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 127 |
7.5.2011 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 127 |
8.5.2008 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 131 |
5.5.2007 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 139 |
6.5.2006 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 108 |
7.5.2005 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 101 |
8.5.2004 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 115 |
3.5.2003 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 149 |
4.5.2002 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 127 |
5.5.2001 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 118 |
6.5.2000 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 129 |
8.5.1999 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 129 |
8.5.1998 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 142 |
4.5.1996 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 80 |
9.5.1992 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 104 |
7.5.1988 | Šárovcova Lhota - Zvičina | 156 |
9.5.1987 | Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník | 180 |
10.5.1986 | Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník | 199 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Mach Ladislav | 47 | 21 |
Plašil Milan | 59 | 21 |
Hochman Filip | 73 | 17 |
Svatoň Jiří | 85 | 16 |
Jančík Bořek | 64 | 16 |
Javůrek Jiří | 48 | 16 |
Brunclík Ivo | 58 | 15 |
Pechek František | 53 | 15 |
Šimůnek Jan | 49 | 15 |
Vávra Martin | 63 | 14 |
Marek František | 41 | 14 |
Paulů Blanka | 54 | 14 |
Šulc Vladimír | 69 | 14 |
Jandura Pavel | 46 | 13 |
Zoubek Zdeněk | 69 | 13 |
Záveský Vojtěch | 78 | 13 |
Pešek Milan | 60 | 13 |
Janata Milan | 85 | 12 |
Šír Václav | 48 | 12 |
Krejcar Petr | 45 | 12 |
Horčička Vratislav | 49 | 12 |
Karlík Michal | 64 | 12 |
Groh Stanislav | 46 | 12 |
Tauchman Miloš | 53 | 12 |
Vávra Radek | 63 | 11 |
Jarkovský Oldřich | 34 | 11 |
Šulc Jan | 70 | 11 |
Holeček Martin | 74 | 11 |
Čeřovský Jan | 75 | 11 |
Hovorka Karel | 51 | 11 |
Tučný Jan | 47 | 11 |
Horáčková Jana | 85 | 10 |
Šklíba Karel | 50 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Brendl Jan | 75 | 10 |
Čipera Radek | 64 | 10 |
Čeřovský Jakub | 83 | 10 |
Čeřovský Josef | 41 | 10 |
Vimr Adolf | 43 | 10 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 10 |
Zajíček Tomáš | 92 | 10 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 10 |
Flegl Vlastimil | 53 | 9 |
Zelený Luděk | 61 | 9 |
Kupka Martin | 82 | 9 |
Buchar Jan | 33 | 9 |
Drbohlav Bohumil | 63 | 9 |
Zajíček Pavel | 60 | 9 |
Kozel Karel | 52 | 9 |
Záveská Kateřina | 91 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 15 | 34 | Titěra Jan | AŠK SG Jablonec nad Nisou | 92 | 01:01:53 | 35 |
2 | MJ | 43 | 124 | Calta Jan | Gymnázium Hořice | 91 | 01:08:17 | 31 |
3 | MJ | 60 | 133 | Novotný Petr | Novas Team Dvůr Králové | 90 | 01:11:54 | 27 |
4 | MJ | 67 | 160 | Votava Michal | Vrchlabí | 90 | 01:13:23 | 24 |
5 | MJ | 68 | 123 | Šťovíček Pavel | Gymnázium Hořice | 90 | 01:13:25 | 22 |
6 | MJ | 80 | 181 | Votoček Jakub | LSK Lomnice nad Popelkou | 91 | 01:16:51 | 20 |
7 | MJ | 92 | 178 | Zajíček Tomáš | Mladá Boleslav | 92 | 01:19:09 | 19 |
8 | MJ | 115 | 3 | Mácha Daniel | Jičín | 90 | 01:23:10 | 18 |
9 | MJ | 122 | 175 | Fiala Ondřej | Bílá Třemešná | 92 | 01:24:37 | 17 |
10 | MJ | 137 | 125 | Kahánek Radek | Lázně Bělohrad | 90 | 01:28:18 | 16 |
11 | MJ | 148 | 179 | Zajíček Libor | Mladá Boleslav | 95 | 01:31:23 | 15 |
12 | MJ | 157 | 78 | Beznoska Jan | TK Čermná nad Orlicí | 97 | 01:33:31 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 29 | 55 | Erlebach David | Kunčice | 71 | 01:04:48 | 15 |
2 | M1 | 33 | 13 | Jadrný Lubomír | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 73 | 01:05:54 | 14 |
3 | M1 | 38 | 168 | Hochman Filip | FLOPY Software Praha | 73 | 01:06:33 | 13 |
4 | M1 | 39 | 137 | Beránek Václav | Rovensko | 73 | 01:06:34 | 12 |
5 | M1 | 61 | 115 | Nálevka Petr | Lázně Bělohrad | 72 | 01:12:09 | 7 |
6 | M1 | 63 | 118 | Kubíček Michal | Rudá Hvězda Kartouz. | 73 | 01:12:26 | 6 |
7 | M1 | 72 | 82 | Brzák Milan | RCP Hradec Králové | 71 | 01:14:41 | 3 |
8 | M1 | 82 | 156 | Segeth Josef | TrinNT | 71 | 01:16:59 | 1 |
9 | M1 | 101 | 72 | Svoboda Roman | Marathon club Syřenov | 70 | 01:20:27 | 1 |
10 | M1 | 102 | 117 | Karel Radim | LO Stará Paka | 71 | 01:20:37 | 1 |
11 | M1 | 110 | 60 | Šulc Jan | Continentál | 70 | 01:21:54 | 1 |
12 | M1 | 121 | 153 | Hakl Martin | Velocipéd klub | 73 | 01:24:28 | 1 |
13 | M1 | 147 | 14 | Keclík Petr | Tilius | 70 | 01:30:45 | 1 |
14 | M1 | 151 | 131 | Žďárský Václav | Chodovice | 71 | 01:32:28 | 1 |
15 | M1 | 152 | 177 | Žabokrtský Milan | Chloumek | 74 | 01:32:46 | 1 |
16 | M1 | 158 | 145 | Košťál Karel | C.S.Cargo, a.s. | 72 | 01:33:56 | 1 |
17 | M1 | 165 | 40 | Skýba Pavel | Šárovcova Lhota | 74 | 01:40:08 | 1 |
18 | M1 | 166 | 173 | Holeček Martin | Dvůr Králové | 74 | 01:40:42 | 1 |
19 | M1 | 168 | 122 | Novák Jan | TJ Sokol Ostroměř | 70 | 01:41:40 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 61 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:57:21 | 35 |
2 | M2 | 11 | 183 | Brodský Vladimír | TJ Jičín | 68 | 01:00:46 | 22 |
3 | M2 | 12 | 16 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč FC | 65 | 01:01:02 | 20 |
4 | M2 | 13 | 114 | Mazač Jaroslav | Maratonstav Úpice | 68 | 01:01:26 | 19 |
5 | M2 | 21 | 58 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 01:03:09 | 17 |
6 | M2 | 22 | 15 | Malík Vít | Sokol České Budějovice | 69 | 01:03:10 | 16 |
7 | M2 | 23 | 106 | Kuželka Tomáš | Sokol Dřevěnice | 68 | 01:03:18 | 15 |
8 | M2 | 30 | 26 | Petr Pavel | Pardubice | 69 | 01:04:49 | 13 |
9 | M2 | 40 | 56 | Zoubek Jiří | SWSL Lučany nad Nisou | 65 | 01:07:01 | 10 |
10 | M2 | 50 | 116 | Crisstoffels Eric | Hotel pod Zvičinou | 66 | 01:09:11 | 8 |
11 | M2 | 54 | 69 | Vojtěch Tomáš | SKHS Janské Lázně | 65 | 01:09:57 | 7 |
12 | M2 | 73 | 54 | Janík Tomáš | ČHMÚ | 68 | 01:15:00 | 1 |
13 | M2 | 86 | 167 | Falta Vladan | Jičín | 67 | 01:17:20 | 1 |
14 | M2 | 100 | 170 | Havíř Josef | Chýnice | 67 | 01:20:23 | 1 |
15 | M2 | 107 | 71 | Čapek Milan | Syřenov | 65 | 01:20:57 | 1 |
16 | M2 | 112 | 163 | Stránský Luděk | FCLS Vrchlabí | 67 | 01:22:10 | 1 |
17 | M2 | 127 | 31 | Halbrštat Petr | TK Znojmo | 67 | 01:25:46 | 1 |
18 | M2 | 143 | 126 | Kulík Vlastimil | Bakov nad Jizerou | 66 | 01:30:11 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 9 | 30 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:59:51 | 35 |
2 | M4 | 18 | 52 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 01:02:28 | 31 |
3 | M4 | 20 | 17 | Gombita Josef | Loučná 956 | 58 | 01:02:48 | 27 |
4 | M4 | 35 | 65 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 01:06:13 | 22 |
5 | M4 | 42 | 111 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 01:08:05 | 20 |
6 | M4 | 52 | 176 | Plašil Milan | S.L. Mlázovice | 59 | 01:09:37 | 18 |
7 | M4 | 84 | 36 | Mráček Pavel | KP BKÚ Mělník | 55 | 01:17:09 | 16 |
8 | M4 | 145 | 184 | Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 01:30:23 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 32 | 10 | Kaše Jaroslav | Agrikomp/Barnex Sport Brno | 53 | 01:05:42 | 24 |
2 | M5 | 49 | 22 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 01:09:07 | 19 |
3 | M5 | 69 | 85 | Hovorka Karel | TJ Petřiny Praha | 51 | 01:13:46 | 17 |
4 | M5 | 85 | 113 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 01:17:18 | 15 |
5 | M5 | 90 | 86 | Westrmaier Jiří | SKWestrmaier Kolová | 53 | 01:18:20 | 14 |
6 | M5 | 95 | 149 | Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 50 | 01:19:39 | 13 |
7 | M5 | 104 | 73 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 01:20:43 | 12 |
8 | M5 | 105 | 47 | Jelínek Karel | Radlik | 51 | 01:20:44 | 11 |
9 | M5 | 129 | 66 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:26:26 | 10 |
10 | M5 | 136 | 18 | Krejsa Václav | Rentia Praha | 52 | 01:28:08 | 9 |
11 | M5 | 138 | 5 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 01:28:58 | 8 |
12 | M5 | 172 | 38 | Fendrych František | SK Hakoach Praha | 52 | 01:45:33 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 26 | 146 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 01:04:33 | 35 |
2 | M6 | 36 | 150 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:06:22 | 31 |
3 | M6 | 37 | 144 | Němec Jiří | LOCKAR | 48 | 01:06:27 | 27 |
4 | M6 | 45 | 159 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 01:08:33 | 24 |
5 | M6 | 64 | 109 | Kadavý Jan | Jablonec n. Nisou | 47 | 01:12:49 | 22 |
6 | M6 | 78 | 92 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 01:16:26 | 20 |
7 | M6 | 124 | 6 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:24:58 | 17 |
8 | M6 | 126 | 20 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:25:34 | 16 |
9 | M6 | 139 | 7 | Zubatý Jiří | AVERFLOR, a.s. | 47 | 01:29:32 | 14 |
10 | M6 | 142 | 9 | Rieb Jan | Jindřichův Hradec | 46 | 01:30:09 | 13 |
11 | M6 | 154 | 74 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:32:49 | 12 |
12 | M6 | 159 | 110 | Palisch Dieter | Jiskra Hořice | 49 | 01:33:59 | 11 |
13 | M6 | 170 | 100 | Dvořák Ladislav | TJ Sokol Velké Hamry I. | 48 | 01:43:28 | 9 |
- | M6 | - | 39 | Horčička Vratislav | Konecchlumí | 49 | DNF | - |
- | M6 | - | 41 | Mach Ladislav | Šachy Lužany | 47 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 106 | 147 | Marek František | SK Hronov | 41 | 01:20:47 | 19 |
2 | M7 | 118 | 97 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 01:24:12 | 18 |
3 | M7 | 130 | 8 | Rataj Stanislav | Sokol Sedlec-Prčice | 42 | 01:27:01 | 15 |
4 | M7 | 163 | 80 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 01:37:00 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 89 | 33 | Kohout Tomáš | Kooperativa Praha | 37 | 01:18:11 | 35 |
2 | M8 | 109 | 37 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 01:21:30 | 31 |
3 | M8 | 153 | 96 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 01:32:48 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 173 | 25 | Šťastný Jaromír | TJ LIGA 100 Praha | 30 | 01:47:19 | 24 |
2 | M9 | 177 | 23 | Kadlec Jaroslav | Labe Tri club | 30 | 02:09:26 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M0 | 179 | 21 | Soukup Jiří | TJ LIGA 100 Hradec Králové | 27 | 02:18:32 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 131 | 35 | Weissová Gabriela | X-AIR Ostrava | 91 | 01:27:05 | 35 |
2 | ŽJ | 140 | 134 | Egertová Nela | Novas tým | 91 | 01:29:33 | 31 |
3 | ŽJ | 171 | 2 | Záveská Kateřina | Lázně Bělohrad | 91 | 01:44:39 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 25 | 100 | Mannová Michaela | TJ Dvůr Králové nad Labem | 82 | 01:04:15 | 35 |
2 | ZA | 55 | 42 | Nývltová Eva | Olfin Car Vella - Trutnov | 86 | 01:10:10 | 31 |
3 | ZA | 94 | 102 | Šturnová Anita | TJ Dvůr Králové | 87 | 01:19:32 | 27 |
4 | ZA | 146 | 143 | Reidelová Jana | Lázně Bělohrad | 84 | 01:30:36 | 24 |
5 | ZA | 174 | 24 | Horáčková Jana | Orel Studenec | 85 | 01:47:50 | 22 |
6 | ZA | 180 | 121 | Cihlářová Martina | Ústí nad Labem | 79 | 02:54:37 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 51 | 45 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 01:09:15 | 35 |
2 | Z1 | 62 | 57 | Barnetová Denisa | Jablonné nad Orlicí | 73 | 01:12:13 | 31 |
3 | Z1 | 135 | 99 | Šimonová Šárka | Sama za sebe | 72 | 01:27:51 | 22 |
4 | Z1 | 169 | 174 | Fialová Renata | Bílá Třemešná | 73 | 01:42:18 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 76 | 88 | Loudová Pavla | AC Turnov | 68 | 01:15:24 | 27 |
2 | Z2 | 83 | 68 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 01:17:01 | 24 |
3 | Z2 | 164 | 165 | Blahová Jaroslava | BK Visky | 67 | 01:39:41 | 20 |
- | Z2 | - | 95 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 114 | 75 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:22:21 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 91 | 169 | Martinová Eva | TJ Sokol Valteřice | 58 | 01:18:37 | 35 |
2 | Z4 | 98 | 49 | Krcháková Alena | AC Moravská Slávia | 57 | 01:20:01 | 31 |
3 | Z4 | 117 | 43 | Halešová Dana | Hořice na Šumavě | 57 | 01:24:04 | 24 |
4 | Z4 | 133 | 51 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 01:27:20 | 22 |
5 | Z4 | 175 | 63 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:52:51 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 47 | 148 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 01:09:00 | 35 |
2 | Z5 | 134 | 91 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 01:27:22 | 31 |
3 | Z5 | 156 | 11 | Kašová Hana | Barnex Sport Brno | 54 | 01:33:08 | 24 |
4 | Z5 | 178 | 50 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 02:14:08 | 22 |
5 | Z5 | 181 | 19 | Gruberová Věra | Horní Počernice | 52 | 02:54:38 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z6 | 150 | 64 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:32:09 | 27 |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 95% Vyhlášení výsledků: 65% Zpracování výsledků: 55% Ceny vítězům: 57% Celkový dojem ze závodu: 85% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 78% |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.