8.12.2007, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.12.2008 | Vánoční běh Parníkem | 151 |
9.12.2006 | Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová | 178 |
10.12.2005 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
11.12.2004 | Vánoční běh Parníkem | 115 |
13.12.2003 | Vánoční běh Parníkem, 13. ročník | 137 |
8.12.2002 | 12. ročník, Vánoční běh Parníkem | 141 |
9.12.2001 | Vánoční běh Parníkem | 93 |
9.12.2000 | Vánoční běh Parníkem | 133 |
11.12.1999 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Zajíc Jan | 53 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Frydrych Jakub | 95 | 8 |
Razým Lukáš | 79 | 8 |
Čechal Jaroslav | 61 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Neruda Michal | 93 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Šafář Jaroslav | 51 | 8 |
Zajíc Jakub | 89 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Pilgr Luděk | 76 | 7 |
Plocek Jaroslav | 68 | 7 |
Krsek Miroslav | 49 | 7 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Bielčik Petr | 71 | 7 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Řemínek Matěj | 86 | 6 |
Král Josef | 40 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Kolář Radim | 69 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 6 |
Kebrle Milan | 75 | 6 |
Kolek Petr | 75 | 6 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 6 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Doucha Jiří | 71 | 5 |
Doleček Josef | 79 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž0 | 2 | 19 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:13 | - |
2 | Ž0 | 7 | 38 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:15 | - |
3 | Ž0 | 9 | 40 | Nemšáková Anna | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:18 | - |
4 | Ž0 | 12 | 25 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:22 | - |
5 | Ž0 | 15 | 17 | Ptáčková Markéta | Horní Čermná | 03 | 00:00:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M0 | 1 | 24 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:12 | - |
2 | M0 | 3 | 9 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:14 | - |
3 | M0 | 4 | 52 | Štichauer Jakub | Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
4 | M0 | 5 | 8 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:15 | - |
5 | M0 | 6 | 50 | Chlup Ondřej | TJ Rychnov | 03 | 00:00:15 | - |
6 | M0 | 8 | 20 | Uličný Jiří | Česká Třebová | 03 | 00:00:16 | - |
7 | M0 | 10 | 4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:18 | - |
8 | M0 | 11 | 27 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:20 | - |
9 | M0 | 13 | 44 | Andrle David | Parník | 05 | 00:00:22 | - |
10 | M0 | 14 | 18 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 23 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:01:08 | - |
2 | Ž1 | 2 | 49 | Štichauerová Eliška | Česká Třebová | 01 | 00:01:09 | - |
3 | Ž1 | 4 | 16 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:16 | - |
4 | Ž1 | 5 | 28 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:21 | - |
5 | Ž1 | 6 | 29 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 51 | Chlup Tomáš | TJ Rychnov | 00 | 00:01:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 10 | 33 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:50 | - |
2 | Ž2 | 13 | 39 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:53 | - |
3 | Ž2 | 15 | 1 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 10 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:30 | - |
2 | M2 | 3 | 7 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:02:33 | - |
3 | M2 | 4 | 43 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:36 | - |
4 | M2 | 6 | 6 | Sejkora Lukáš | Česká Třebová | 99 | 00:02:42 | - |
5 | M2 | 7 | 22 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:02:43 | - |
6 | M2 | 9 | 5 | Bártek Petr | Škola Parník | 98 | 00:02:48 | - |
7 | M2 | 11 | 15 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:52 | - |
8 | M2 | 12 | 45 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:02:53 | - |
9 | M2 | 14 | 3 | Šimek Tomáš | - | 99 | 00:02:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 21 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:30 | - |
2 | Ž3 | 5 | 31 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:37 | - |
3 | Ž3 | 8 | 32 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:02:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 14 | 14 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:42 | - |
2 | M3 | 15 | 53 | Vyskočil Štěpán | OOB Vamberk | 97 | 00:04:42 | - |
3 | M3 | 16 | 26 | Rykala Filip | OB Vamberk | 96 | 00:05:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 9 | 36 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:04:05 | - |
2 | ŽM | 12 | 30 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:24 | - |
3 | ŽM | 13 | 2 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:04:41 | - |
4 | ŽM | 18 | 13 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 8 | 42 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:04:00 | - |
2 | MM | 10 | 48 | Záleský Dominik | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 95 | 00:04:10 | - |
3 | MM | 11 | 35 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:13 | - |
4 | MM | 17 | 34 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 41 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:03:33 | - |
2 | MS | 2 | 54 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:34 | - |
3 | MS | 3 | 46 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:03:34 | - |
4 | MS | 4 | 47 | Záleský Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 92 | 00:03:36 | - |
5 | MS | 5 | 11 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:03:46 | - |
6 | MS | 6 | 37 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:03:49 | - |
7 | MS | 7 | 12 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 82 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:17 | - |
2 | MB | 13 | 7 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:46 | - |
3 | MB | 14 | 12 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:17:55 | - |
4 | MB | 28 | 39 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:19:08 | - |
5 | MB | 38 | 20 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:20:02 | - |
6 | MB | 45 | 3 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:20:35 | - |
7 | MB | 48 | 33 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:20:46 | - |
8 | MB | 52 | 24 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:21:02 | - |
9 | MB | 58 | 95 | Jeníček Pavel | Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí | 59 | 00:22:03 | - |
10 | MB | 63 | 89 | Uhrner Petr | Sport Mladkov | 58 | 00:22:28 | - |
11 | MB | 64 | 83 | Roháček Vladimír | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 58 | 00:22:34 | - |
12 | MB | 85 | 99 | Andrle Petr | Parník | 65 | 00:26:22 | - |
- | MB | - | 17 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 29 | 29 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:19:11 | - |
2 | MC | 31 | 42 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:19:24 | - |
3 | MC | 35 | 38 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:19:39 | - |
4 | MC | 37 | 62 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:19:56 | - |
5 | MC | 41 | 73 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:20:23 | - |
6 | MC | 42 | 57 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:20:23 | - |
7 | MC | 53 | 65 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:21:03 | - |
8 | MC | 55 | 85 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:21:12 | - |
9 | MC | 56 | 23 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:21:36 | - |
10 | MC | 57 | 59 | Stráník Aleš | Blansko | 50 | 00:21:53 | - |
11 | MC | 61 | 74 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:22:09 | - |
12 | MC | 76 | 37 | Pilgr Bohuslav | TJ Loko Česká Třebová | 51 | 00:23:55 | - |
13 | MC | 79 | 84 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:24:09 | - |
14 | MC | 80 | 54 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:24:44 | - |
15 | MC | 84 | 100 | Zoubele Jiří | Parník | 50 | 00:26:22 | - |
16 | MC | 86 | 76 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:26:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 60 | 58 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:22:06 | - |
2 | MD | 65 | 88 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:22:36 | - |
3 | MD | 69 | 31 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:22:42 | - |
4 | MD | 74 | 63 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:34 | - |
5 | MD | 75 | 19 | Rokyta František | Praha - Radlice | 45 | 00:23:46 | - |
6 | MD | 81 | 21 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:24:48 | - |
7 | MD | 90 | 46 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:35:05 | - |
8 | MD | 92 | 90 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 00:39:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 12 | 30 | Pichrtová Anna | X-AIR Ostrava | 73 | 00:17:43 | - |
2 | ZA | 43 | 68 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:20:27 | - |
3 | ZA | 47 | 98 | Lauterbachová Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:20:40 | - |
4 | ZA | 49 | 13 | Klímová Ivana | AK Olomouc | 87 | 00:20:50 | - |
5 | ZA | 51 | 36 | Dudková Kateřina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:21:01 | - |
6 | ZA | 59 | 60 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:22:03 | - |
7 | ZA | 70 | 91 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:22:58 | - |
8 | ZA | 72 | 4 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:23:08 | - |
9 | ZA | 78 | 71 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:24:07 | - |
10 | ZA | 82 | 2 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:25:00 | - |
11 | ZA | 87 | 40 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:00 | - |
12 | ZA | 88 | 75 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:27:07 | - |
13 | ZA | 91 | 10 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:37:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 25 | 64 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:18:51 | - |
2 | ZB | 54 | 22 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:21:11 | - |
3 | ZB | 68 | 97 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:22:41 | - |
4 | ZB | 73 | 66 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:18 | - |
5 | ZB | 83 | 16 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:26:05 | - |
6 | ZB | 89 | 15 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:29:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M0 | 1 | 24 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:12 | - |
1 | Ž0 | 2 | 19 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:13 | - |
2 | M0 | 3 | 9 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:14 | - |
3 | M0 | 4 | 52 | Štichauer Jakub | Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
4 | M0 | 5 | 8 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:15 | - |
5 | M0 | 6 | 50 | Chlup Ondřej | TJ Rychnov | 03 | 00:00:15 | - |
2 | Ž0 | 7 | 38 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:15 | - |
6 | M0 | 8 | 20 | Uličný Jiří | Česká Třebová | 03 | 00:00:16 | - |
3 | Ž0 | 9 | 40 | Nemšáková Anna | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:18 | - |
7 | M0 | 10 | 4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:18 | - |
8 | M0 | 11 | 27 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:20 | - |
4 | Ž0 | 12 | 25 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:22 | - |
9 | M0 | 13 | 44 | Andrle David | Parník | 05 | 00:00:22 | - |
10 | M0 | 14 | 18 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:22 | - |
5 | Ž0 | 15 | 17 | Ptáčková Markéta | Horní Čermná | 03 | 00:00:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 23 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:01:08 | - |
2 | Ž1 | 2 | 49 | Štichauerová Eliška | Česká Třebová | 01 | 00:01:09 | - |
1 | M1 | 3 | 51 | Chlup Tomáš | TJ Rychnov | 00 | 00:01:12 | - |
3 | Ž1 | 4 | 16 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:16 | - |
4 | Ž1 | 5 | 28 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:21 | - |
5 | Ž1 | 6 | 29 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 21 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:30 | - |
1 | M2 | 2 | 10 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:30 | - |
2 | M2 | 3 | 7 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:02:33 | - |
3 | M2 | 4 | 43 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:36 | - |
2 | Ž3 | 5 | 31 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:37 | - |
4 | M2 | 6 | 6 | Sejkora Lukáš | Česká Třebová | 99 | 00:02:42 | - |
5 | M2 | 7 | 22 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:02:43 | - |
3 | Ž3 | 8 | 32 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:02:46 | - |
6 | M2 | 9 | 5 | Bártek Petr | Škola Parník | 98 | 00:02:48 | - |
1 | Ž2 | 10 | 33 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:50 | - |
7 | M2 | 11 | 15 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:52 | - |
8 | M2 | 12 | 45 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:02:53 | - |
2 | Ž2 | 13 | 39 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:53 | - |
9 | M2 | 14 | 3 | Šimek Tomáš | - | 99 | 00:02:54 | - |
3 | Ž2 | 15 | 1 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 41 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:03:33 | - |
2 | MS | 2 | 54 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:34 | - |
3 | MS | 3 | 46 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:03:34 | - |
4 | MS | 4 | 47 | Záleský Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 92 | 00:03:36 | - |
5 | MS | 5 | 11 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:03:46 | - |
6 | MS | 6 | 37 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:03:49 | - |
7 | MS | 7 | 12 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:52 | - |
1 | MM | 8 | 42 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:04:00 | - |
1 | ŽM | 9 | 36 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:04:05 | - |
2 | MM | 10 | 48 | Záleský Dominik | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 95 | 00:04:10 | - |
3 | MM | 11 | 35 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:13 | - |
2 | ŽM | 12 | 30 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:24 | - |
3 | ŽM | 13 | 2 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:04:41 | - |
1 | M3 | 14 | 14 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:42 | - |
2 | M3 | 15 | 53 | Vyskočil Štěpán | OOB Vamberk | 97 | 00:04:42 | - |
3 | M3 | 16 | 26 | Rykala Filip | OB Vamberk | 96 | 00:05:15 | - |
4 | MM | 17 | 34 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:15 | - |
4 | ŽM | 18 | 13 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:16 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 75% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: 75% Celkový dojem ze závodu: 95% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 91% |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
ota.la