Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

2.10.1994, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 2.10.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ102Dryák LubošTJ Kaučuk Neratovice7600:35:3040
2MJ183Rücker PavelSK Hronov7600:36:1638
3MJ234Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:36:5036
4MJ305Kubica TomášJeštěd Liberec7500:37:4734
5MJ356Roubíček MartinAC Spartak Ústí nad Labem7500:38:1832
6MJ377Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:38:2930
7MJ588Prousek PavelAC Spartak Ústí nad Labem7500:40:5628
8MJ629Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:41:0626
9MJ6710Vokáč PetrLIAZ Jablonec7800:41:2424
10MJ8411Dlouhý MilanAC Spartak Ústí nad Labem7700:42:2622
11MJ8812Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:43:0620
12MJ10413Pastrnek OndřejSlovan Liberec7800:44:5318
13MJ11514Rücker LukášSK Hronov7800:46:3116
14MJ12015Janda DavidAqua Liberec7500:47:0814
15MJ12216Folprech RomanSlovan Liberec7800:47:1912
16MJ12517Stolín PetrSlovan Liberec8100:47:4310
17MJ13318Kočí RadekLiberec8000:49:018
18MJ13419Michálek TomášSlovan Liberec7900:49:066
19MJ13720Michálek PetrStadion Liberec8000:49:234
20MJ15421Vild MiroslavBarbet Praha7900:53:152
21MJ16522Novotný TomášSlovan Liberec8100:57:300
Muži A (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pešava JanLIAZ Jablonec7200:32:0060
2MA224Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:32:1758
3MA325Uvízl IvanSparta Praha5800:32:4056
4MA426Karlík FrantišekSKP-EAGB Most6500:33:2054
5MA527Syřiště StanislavLIAZ Jablonec6700:33:3152
6MA628Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:34:0550
7MA829Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:34:4148
8MA930Fořt MartinLIAZ Jablonec6800:34:5246
9MA1131Macháček MartinDynamo Doksy6400:35:4144
10MA1232Dulkaj PetrAC Rumburk7200:35:4242
11MA1333Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:35:4340
12MA1434Jedlička JosefLIAZ Jablonec5800:35:4638
13MA1535Chlubna JaroslavSIMPOS Šumperk6300:35:4936
14MA1736Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:36:1134
15MA1937Strasding MichaelUSC Leipzig6000:36:23-
16MA2138Gorzny StefanSC DHfK Leipzig6600:36:3232
17MA2239Penc MiroslavDukla Praha7100:36:4230
18MA2440Havelka PetrDukla Praha7200:36:5728
19MA2541Plíhal JanKRB Koberovy6700:36:5926
20MA2642Lajtkep PetrSlovan Liberec7300:37:1024
21MA2843Štěpánek MichaelSlovan Liberec7000:37:4222
22MA2944Chládek MarcelŠAK Chodov6800:37:4620
23MA3245Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:37:5218
24MA3346Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:0416
25MA3447Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:38:0914
26MA3848Karneth AndréNUB Cottbus6700:38:31-
27MA4049Diviš MartinKlub Klid Praha6300:38:4712
28MA4150Sýkora VlastimilSlovan Liberec5600:38:5210
29MA4351Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:058
30MA4752Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:39:376
31MA4853Wolfram LutzLSV 1979 Görlitz5700:39:44-
32MA5054Kavan MiroslavSlavia Liberec7300:40:294
33MA5255Vejnar JiříTJ Benešov6700:40:362
34MA5356Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:40:370
35MA5457Lange JoggelSC DHfK Leipzig5800:40:38-
36MA5558Grosse RalfPSV Zittau7300:40:42-
37MA5659Vašíček MartinSKI Radvanice7100:40:440
38MA5760Lajtkep OliverSlovan Liberec7400:40:450
39MA6161Pivrnec PetrOAT Lomnice nad Popelkou6600:40:590
40MA6462Sova JaroslavAC Spartak Ústí nad Labem6000:41:130
41MA6563Šedek MichalFederace strojvedoucích6300:41:200
42MA6664Sladký RomanVSŽ Praha7200:41:220
43MA7465Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:41:380
44MA7866Langr PetrVŠZ Praha7000:41:520
45MA8067Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:42:020
46MA8168Voda JanMazda L.K.R. Most5900:42:060
47MA8569Böhmer MathiasLSV 1979 Görlitz6600:42:42-
48MA8770Voda MilanMazda L.K.R. Most6300:42:540
49MA9671Horáček MilanLoko Liberec6600:43:450
50MA9872Klimeš JaroslavIZOLA Tri club Liberec7100:43:530
51MA9973Kittel AndreasDAV Zittau5700:44:080
52MA10074Jandera PetrLIAZ Jablonec6600:44:090
53MA10275Synek JiříCTK Stráž7400:44:390
54MA10676Sluka MiroslavJablonec nad Nisou7400:45:110
55MA10778Schultz OldřichČeská Lípa6600:45:120
56MA10877Müller GeroldTSV Spitzkunnersdorf6300:45:13-
57MA11379Cervinka RüdigerDAV Zittau7000:45:54-
58MA11480Holub JosefAC Slovan Liberec5600:46:100
59MA11781Seifert SteffenLSV 1979 Görlitz6300:46:47-
60MA11982Pokorný VlastislavLiberec5600:47:020
61MA12383Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:47:220
62MA12484Tůma ZdeněkMaraton 835700:47:340
63MA12685Kunze HolmPSV Zittau7300:47:52-
64MA13086Rambousek LubošLoko Nymburk5600:48:260
65MA14287Rücker OldřichSK Hronov5500:49:520
66MA14488Flegl KarelVŠST Liberec7100:50:130
67MA14589Emmer JiříLiberec5800:50:270
68MA14690Altman RolandSV Bertsdorf SKI5500:50:55-
69MA15191Gratias LiborPneu OK-55500:52:150
70MA15892Dostálek PetrŠME Lukavice6700:53:440
71MA16893Pour TomášPraha7201:00:140
72MA16994Bláha MartinPraha7201:00:150
Muži B (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB795Čivrný JiříSlovan Liberec5300:34:0740
2MB1696Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:0738
3MB2097Vácha PetrElkov Jablonec5400:36:2636
4MB2798Balatka JaroslavSKI Preciosa Jablonec nad Nisou5400:37:2934
5MB3199Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:37:5032
6MB36100Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:38:2330
7MB39101Havel PetrOAT Lomnice nad Popelkou4500:38:3328
8MB42102Krejcar PetrDolní Brusnice4500:38:5926
9MB45103Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:39:2524
10MB51104Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:40:3222
11MB60105Hilger KvětoslavAC Turnov5300:40:5820
12MB68106Krutský RadomilElektromontáže Liberec4900:41:2818
13MB69107Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:41:3216
14MB71108Kalfeřt ZdeněkSok. Český Dub5200:41:3414
15MB72109Hasmanda RostislavRockwell Liberec5300:41:3512
16MB73110Les JosefTatran Třemošná4700:41:3710
17MB75111Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:41:418
18MB76112Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:41:446
19MB79113Náprstek JiříJilemnice4900:41:574
20MB82114Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:42:132
21MB83115Sedláček OldřichTT Slavia Liberec4800:42:210
22MB86116Mikula JiříOAT Lomnice nad Popelkou5400:42:450
23MB89117Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:120
24MB90118Lerch VladislavMILO Olomouc4800:43:130
25MB91119Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:43:170
26MB92120Lapáček KarelZdobnice4800:43:210
27MB93121Hyxa ZdeněkSokol Lázně Libverda5400:43:280
28MB94122Vítek JindřichSlovan Liberec4800:43:350
29MB97123Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:43:500
30MB100124Zahula JanJablonec n. N.5000:44:090
31MB109125Nutschan UlrichDAV Zittau5100:45:41-
32MB112126Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:45:510
33MB121127Vokáč VáclavJablonec nad Nisou4700:47:170
34MB128128Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:48:240
35MB129176Füssel LotharSG DVB Dresden4800:48:25-
36MB131130Kubice JiříVŠST Liberec5200:48:390
37MB136131Horn WernerLSV 1979 Görlitz4600:49:16-
38MB138132Hádek JosefTJ Benešov u Semil5300:49:260
39MB141177Jágr IvanČD Liberec4900:49:490
40MB156134Justra JiříKRB Koberovy5400:53:260
41MB159135Vondráček PavelSlávia VŠ Praha5000:54:200
42MB163136Bláha EduardED Motol5200:55:230
43MB166137Jirásko ZdeněkTJ Ještěd Liberec5300:57:380
Muži C (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC46138Metelka JosefSokol Studnice4400:39:3420
2MC59139Biemann GötzJiskra Harrachov4300:40:5718
3MC63140Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:1116
4MC77141Marek FrantišekSK Hronov4100:41:4514
5MC110142Miles PetrHostinné3700:45:4712
6MC116143Macháček JuliusDynamo Doksy3800:46:3610
7MC135144Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:49:118
8MC140145Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:49:476
9MC143146Nypl JaroslavStará Paka4100:50:054
10MC148147Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:51:212
11MC150148Borchert WolfgangKoweg Görlitz3600:52:10-
12MC155149Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:53:210
13MC161150Červenka KarelLoko Most4100:54:410
14MC162151Jílek PavelLamb Liberec3700:55:080
15MC167152Schübert Hans-JoachimLSV 1979 Görlitz3600:59:55-
16MC170153Palme GüntherLSV 1979 Görlitz3901:01:32-
17MC171154Ratyczak LotharLSV 1979 Görlitz3301:03:26-
18MC172155Stahr WernerLSV 1979 Görlitz3901:03:27-
19MC173156Beránek LudvíkLamb Liberec4001:04:010
20MC174157Hanič MichalHC Turnov1101:09:130
Ženy A (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA44158Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:39:2120
2ZA49159Kocumová KarinGymnázium Jeronýmova7600:40:1818
3ZA70160Kocumová ZuzanaJeštěd Liberec7900:41:3316
4ZA95161Šroubková MartaZČE Plzeň6100:43:3914
5ZA103162Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:44:4212
6ZA105163Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:45:0510
7ZA111164Klampflová EvaVrchlabí6400:45:498
8ZA118165Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:46:546
9ZA127166Novotná EvaSlovan Liberec8100:48:034
10ZA139167Kloutvorová LenkaLIAZ Jablonec7300:49:452
11ZA147168Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:51:190
12ZA149169Šírová JanaTechnika Praha6500:51:350
13ZA157170Matoušková LenkaÚstí nad Orlicí7700:53:430
14ZA160171Kalvodová SilvieCyklosprint Cvikov8000:54:210
15ZA164172Palme AntjeDAV Zittau6400:55:450
Ženy B (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB132173Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:48:4020
2ZB152174Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:52:2418
3ZB153175Havlová PavlaSlavia Liberec5700:52:5516
Trať 8,4 km, 567 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pešava JanLIAZ Jablonec7200:32:0060
2MA224Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:32:1758
3MA325Uvízl IvanSparta Praha5800:32:4056
4MA426Karlík FrantišekSKP-EAGB Most6500:33:2054
5MA527Syřiště StanislavLIAZ Jablonec6700:33:3152
6MA628Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:34:0550
1MB795Čivrný JiříSlovan Liberec5300:34:0740
7MA829Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:34:4148
8MA930Fořt MartinLIAZ Jablonec6800:34:5246
1MJ102Dryák LubošTJ Kaučuk Neratovice7600:35:3040
9MA1131Macháček MartinDynamo Doksy6400:35:4144
10MA1232Dulkaj PetrAC Rumburk7200:35:4242
11MA1333Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:35:4340
12MA1434Jedlička JosefLIAZ Jablonec5800:35:4638
13MA1535Chlubna JaroslavSIMPOS Šumperk6300:35:4936
2MB1696Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:0738
14MA1736Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:36:1134
2MJ183Rücker PavelSK Hronov7600:36:1638
15MA1937Strasding MichaelUSC Leipzig6000:36:23-
3MB2097Vácha PetrElkov Jablonec5400:36:2636
16MA2138Gorzny StefanSC DHfK Leipzig6600:36:3232
17MA2239Penc MiroslavDukla Praha7100:36:4230
3MJ234Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:36:5036
18MA2440Havelka PetrDukla Praha7200:36:5728
19MA2541Plíhal JanKRB Koberovy6700:36:5926
20MA2642Lajtkep PetrSlovan Liberec7300:37:1024
4MB2798Balatka JaroslavSKI Preciosa Jablonec nad Nisou5400:37:2934
21MA2843Štěpánek MichaelSlovan Liberec7000:37:4222
22MA2944Chládek MarcelŠAK Chodov6800:37:4620
4MJ305Kubica TomášJeštěd Liberec7500:37:4734
5MB3199Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:37:5032
23MA3245Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:37:5218
24MA3346Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:0416
25MA3447Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:38:0914
5MJ356Roubíček MartinAC Spartak Ústí nad Labem7500:38:1832
6MB36100Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:38:2330
6MJ377Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:38:2930
26MA3848Karneth AndréNUB Cottbus6700:38:31-
7MB39101Havel PetrOAT Lomnice nad Popelkou4500:38:3328
27MA4049Diviš MartinKlub Klid Praha6300:38:4712
28MA4150Sýkora VlastimilSlovan Liberec5600:38:5210
8MB42102Krejcar PetrDolní Brusnice4500:38:5926
29MA4351Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:058
1ZA44158Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:39:2120
9MB45103Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:39:2524
1MC46138Metelka JosefSokol Studnice4400:39:3420
30MA4752Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:39:376
31MA4853Wolfram LutzLSV 1979 Görlitz5700:39:44-
2ZA49159Kocumová KarinGymnázium Jeronýmova7600:40:1818
32MA5054Kavan MiroslavSlavia Liberec7300:40:294
10MB51104Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:40:3222
33MA5255Vejnar JiříTJ Benešov6700:40:362
34MA5356Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:40:370
35MA5457Lange JoggelSC DHfK Leipzig5800:40:38-
36MA5558Grosse RalfPSV Zittau7300:40:42-
37MA5659Vašíček MartinSKI Radvanice7100:40:440
38MA5760Lajtkep OliverSlovan Liberec7400:40:450
7MJ588Prousek PavelAC Spartak Ústí nad Labem7500:40:5628
2MC59139Biemann GötzJiskra Harrachov4300:40:5718
11MB60105Hilger KvětoslavAC Turnov5300:40:5820
39MA6161Pivrnec PetrOAT Lomnice nad Popelkou6600:40:590
8MJ629Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:41:0626
3MC63140Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:1116
40MA6462Sova JaroslavAC Spartak Ústí nad Labem6000:41:130
41MA6563Šedek MichalFederace strojvedoucích6300:41:200
42MA6664Sladký RomanVSŽ Praha7200:41:220
9MJ6710Vokáč PetrLIAZ Jablonec7800:41:2424
12MB68106Krutský RadomilElektromontáže Liberec4900:41:2818
13MB69107Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:41:3216
3ZA70160Kocumová ZuzanaJeštěd Liberec7900:41:3316
14MB71108Kalfeřt ZdeněkSok. Český Dub5200:41:3414
15MB72109Hasmanda RostislavRockwell Liberec5300:41:3512
16MB73110Les JosefTatran Třemošná4700:41:3710
43MA7465Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:41:380
17MB75111Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:41:418
18MB76112Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:41:446
4MC77141Marek FrantišekSK Hronov4100:41:4514
44MA7866Langr PetrVŠZ Praha7000:41:520
19MB79113Náprstek JiříJilemnice4900:41:574
45MA8067Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:42:020
46MA8168Voda JanMazda L.K.R. Most5900:42:060
20MB82114Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:42:132
21MB83115Sedláček OldřichTT Slavia Liberec4800:42:210
10MJ8411Dlouhý MilanAC Spartak Ústí nad Labem7700:42:2622
47MA8569Böhmer MathiasLSV 1979 Görlitz6600:42:42-
22MB86116Mikula JiříOAT Lomnice nad Popelkou5400:42:450
48MA8770Voda MilanMazda L.K.R. Most6300:42:540
11MJ8812Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:43:0620
23MB89117Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:120
24MB90118Lerch VladislavMILO Olomouc4800:43:130
25MB91119Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:43:170
26MB92120Lapáček KarelZdobnice4800:43:210
27MB93121Hyxa ZdeněkSokol Lázně Libverda5400:43:280
28MB94122Vítek JindřichSlovan Liberec4800:43:350
4ZA95161Šroubková MartaZČE Plzeň6100:43:3914
49MA9671Horáček MilanLoko Liberec6600:43:450
29MB97123Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:43:500
50MA9872Klimeš JaroslavIZOLA Tri club Liberec7100:43:530
51MA9973Kittel AndreasDAV Zittau5700:44:080
30MB100124Zahula JanJablonec n. N.5000:44:090
52MA10074Jandera PetrLIAZ Jablonec6600:44:090
53MA10275Synek JiříCTK Stráž7400:44:390
5ZA103162Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:44:4212
12MJ10413Pastrnek OndřejSlovan Liberec7800:44:5318
6ZA105163Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:45:0510
54MA10676Sluka MiroslavJablonec nad Nisou7400:45:110
55MA10778Schultz OldřichČeská Lípa6600:45:120
56MA10877Müller GeroldTSV Spitzkunnersdorf6300:45:13-
31MB109125Nutschan UlrichDAV Zittau5100:45:41-
5MC110142Miles PetrHostinné3700:45:4712
7ZA111164Klampflová EvaVrchlabí6400:45:498
32MB112126Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:45:510
57MA11379Cervinka RüdigerDAV Zittau7000:45:54-
58MA11480Holub JosefAC Slovan Liberec5600:46:100
13MJ11514Rücker LukášSK Hronov7800:46:3116
6MC116143Macháček JuliusDynamo Doksy3800:46:3610
59MA11781Seifert SteffenLSV 1979 Görlitz6300:46:47-
8ZA118165Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:46:546
60MA11982Pokorný VlastislavLiberec5600:47:020
14MJ12015Janda DavidAqua Liberec7500:47:0814
33MB121127Vokáč VáclavJablonec nad Nisou4700:47:170
15MJ12216Folprech RomanSlovan Liberec7800:47:1912
61MA12383Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:47:220
62MA12484Tůma ZdeněkMaraton 835700:47:340
16MJ12517Stolín PetrSlovan Liberec8100:47:4310
63MA12685Kunze HolmPSV Zittau7300:47:52-
9ZA127166Novotná EvaSlovan Liberec8100:48:034
34MB128128Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:48:240
35MB129176Füssel LotharSG DVB Dresden4800:48:25-
64MA13086Rambousek LubošLoko Nymburk5600:48:260
36MB131130Kubice JiříVŠST Liberec5200:48:390
1ZB132173Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:48:4020
17MJ13318Kočí RadekLiberec8000:49:018
18MJ13419Michálek TomášSlovan Liberec7900:49:066
7MC135144Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:49:118
37MB136131Horn WernerLSV 1979 Görlitz4600:49:16-
19MJ13720Michálek PetrStadion Liberec8000:49:234
38MB138132Hádek JosefTJ Benešov u Semil5300:49:260
10ZA139167Kloutvorová LenkaLIAZ Jablonec7300:49:452
8MC140145Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:49:476
39MB141177Jágr IvanČD Liberec4900:49:490
65MA14287Rücker OldřichSK Hronov5500:49:520
9MC143146Nypl JaroslavStará Paka4100:50:054
66MA14488Flegl KarelVŠST Liberec7100:50:130
67MA14589Emmer JiříLiberec5800:50:270
68MA14690Altman RolandSV Bertsdorf SKI5500:50:55-
11ZA147168Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:51:190
10MC148147Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:51:212
12ZA149169Šírová JanaTechnika Praha6500:51:350
11MC150148Borchert WolfgangKoweg Görlitz3600:52:10-
69MA15191Gratias LiborPneu OK-55500:52:150
2ZB152174Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:52:2418
3ZB153175Havlová PavlaSlavia Liberec5700:52:5516
20MJ15421Vild MiroslavBarbet Praha7900:53:152
12MC155149Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:53:210
40MB156134Justra JiříKRB Koberovy5400:53:260
13ZA157170Matoušková LenkaÚstí nad Orlicí7700:53:430
70MA15892Dostálek PetrŠME Lukavice6700:53:440
41MB159135Vondráček PavelSlávia VŠ Praha5000:54:200
14ZA160171Kalvodová SilvieCyklosprint Cvikov8000:54:210
13MC161150Červenka KarelLoko Most4100:54:410
14MC162151Jílek PavelLamb Liberec3700:55:080
42MB163136Bláha EduardED Motol5200:55:230
15ZA164172Palme AntjeDAV Zittau6400:55:450
21MJ16522Novotný TomášSlovan Liberec8100:57:300
43MB166137Jirásko ZdeněkTJ Ještěd Liberec5300:57:380
15MC167152Schübert Hans-JoachimLSV 1979 Görlitz3600:59:55-
71MA16893Pour TomášPraha7201:00:140
72MA16994Bláha MartinPraha7201:00:150
16MC170153Palme GüntherLSV 1979 Görlitz3901:01:32-
17MC171154Ratyczak LotharLSV 1979 Görlitz3301:03:26-
18MC172155Stahr WernerLSV 1979 Görlitz3901:03:27-
19MC173156Beránek LudvíkLamb Liberec4001:04:010
20MC174157Hanič MichalHC Turnov1101:09:130

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód