Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

3.9.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 3.9.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

před budovou MŠ Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
První kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty s největším stoupáním na posledním kilometru.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. byt: 465 323 336
mobil: 731 558 531

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1923

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Křenek Miroslav5014
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Krsek Jaroslav5112
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8012
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5611
Šrůtek Stanislav5811
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Čechal Milan599
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Borek Petr708
Zálešák František378
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Tempír František498
Vytlačilová Lenka848

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ961Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:34:49107,32
2MJ1376Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:15104,92
3MJ2918Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:38:2187,76
4MJ7366Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:46:4841,00
Muži A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:32:22102,34
2MA221Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:32:35101,02
3MA353Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:33:1896,64
4MA414Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:3295,22
5MA559Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:33:5692,77
6MA85Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:34:3888,50
7MA1219Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1085,24
8MA1588Řemínek MatějAC Choceň8600:35:3183,10
9MA1797Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:3982,29
10MA1849Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:0279,95
11MA2268Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:4275,88
12MA2554Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:37:3770,28
13MA2665Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:37:5668,35
14MA2748Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:37:5868,14
15MA2862Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:38:0267,74
16MA3146Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:4463,46
17MA3612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:1454,30
18MA3777Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:40:1953,79
19MA40126Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:40:4051,65
20MA4147Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:40:5150,53
21MA4320Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:0948,70
22MA4445Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:41:2447,18
23MA5115Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:1941,58
24MA6178Netušil MichalLanškroun7600:44:5425,80
25MA8774Sejkora PatrikLanškroun7800:50:320,00
26MA8893Moravec Janneregistrován8100:50:400,00
Muži B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:58104,35
2MB1023Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:0597,92
3MB1194Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:0797,73
4MB1433Stránský TomášSparta Praha6500:35:1996,58
5MB1975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:1291,49
6MB2173Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:3689,18
7MB3487Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:0569,12
8MB4485Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:41:2461,54
9MB4824Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:41:5059,04
10MB49157Ondríšek JosefLanškroun6400:41:5258,85
11MB5489Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:43:2050,40
12MB5986Šilar TomášPardubice6300:44:2044,64
13MB6583Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:3737,25
14MB6663Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:45:5335,71
15MB6722Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:0234,85
16MB706Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:2932,26
17MB7480Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:47:0928,42
18MB7944Mašek RomanNovis Praha6100:48:3420,26
19MB8670Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:50:289,31
Muži C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2030Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:20108,83
2MC3058Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:38:2997,52
3MC3372Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:1393,66
4MC3535Černý VladimírHAC Praha5200:40:0988,75
5MC39140Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:2787,17
6MC5357Švec MiroslavSokol Potštejn5200:42:5774,01
7MC5898Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4769,63
8MC60167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:44:3865,16
9MC6252Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:45:0962,44
10MC6855Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:0557,53
11MC7564Volf BřetislavLanškroun5200:47:2550,51
12MC773Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:0746,83
13MC7831Leszkow JosefMK Hlinsko5100:48:1446,21
14MC852Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:0436,57
15MC92161Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:4627,62
16MC939Velechovský JiříSAZS Králíky5500:52:1125,43
17MC96132Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:53:2319,12
18MC9913Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:099,82
Muži D (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2327Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:53127,38
2MD4750Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:39105,07
3MD8360Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:4067,55
4MD10292Novotný JiříKB Letohrad4500:56:4134,71
5MD10343Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:0732,68
6MD10526Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:5019,97
Muži E (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7656Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:47:35116,87
2ME10110Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:56:2183,13
Juniorky (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5232Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:42:49104,71
2ŽJ54123Skybová LucieACP Olymp Brno8700:43:20102,36
3ŽJ6382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:2492,93
4ŽJ998Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:0948,46
Ženy A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA725Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:34:13108,58
2ZA1669Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:38100,65
3ZA2434Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:37:2490,77
4ZA3229Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:0281,63
5ZA5037Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:5565,50
6ZA5740Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4555,24
7ZA6938Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:46:0841,91
8ZA7211Pokorová JaroslavaPim Praha7200:46:3839,11
9ZA80128Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:48:5026,81
10ZA8181Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:49:2123,92
11ZA8451Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0320,00
12ZA8941Popovová MartinaSNB Praha7400:50:5415,24
13ZA9484Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:207,23
14ZA9791Fojtíková PavlaPraha8400:53:261,07
15ZA9890Sklenářová Evaneregistrována8100:53:410,00
Ženy B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3771Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:19107,40
2ZB4628Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:36101,27
3ZB5667Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:4191,32
4ZB6436Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:3382,40
5ZB714Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:3177,79
6ZB821Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:2663,85
Ženy C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC42111Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:52129,80
2ŽC9039Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:3385,31
3ŽC9116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:3984,89
4ŽC9542Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:52:3780,87
5ŽC10479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:1861,36
Trať 7,9 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:32:22102,34
2MA221Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:32:35101,02
3MA353Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:33:1896,64
4MA414Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:3295,22
5MA559Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:33:5692,77
1MB67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:58104,35
1ZA725Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:34:13108,58
6MA85Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:34:3888,50
1MJ961Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:34:49107,32
2MB1023Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:0597,92
3MB1194Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:0797,73
7MA1219Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1085,24
2MJ1376Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:15104,92
4MB1433Stránský TomášSparta Praha6500:35:1996,58
8MA1588Řemínek MatějAC Choceň8600:35:3183,10
2ZA1669Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:38100,65
9MA1797Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:3982,29
10MA1849Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:0279,95
5MB1975Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:1291,49
1MC2030Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:20108,83
6MB2173Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:3689,18
11MA2268Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:4275,88
1MD2327Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:53127,38
3ZA2434Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:37:2490,77
12MA2554Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:37:3770,28
13MA2665Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:37:5668,35
14MA2748Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:37:5868,14
15MA2862Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:38:0267,74
3MJ2918Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:38:2187,76
2MC3058Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:38:2997,52
16MA3146Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:4463,46
4ZA3229Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:0281,63
3MC3372Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:1393,66
7MB3487Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:0569,12
4MC3535Černý VladimírHAC Praha5200:40:0988,75
17MA3612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:1454,30
18MA3777Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:40:1953,79
1ZB3771Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:19107,40
5MC39140Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:2787,17
19MA40126Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:40:4051,65
20MA4147Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:40:5150,53
1ŽC42111Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:52129,80
21MA4320Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:0948,70
22MA4445Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:41:2447,18
8MB4485Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:41:2461,54
2ZB4628Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:36101,27
2MD4750Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:39105,07
9MB4824Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:41:5059,04
10MB49157Ondríšek JosefLanškroun6400:41:5258,85
5ZA5037Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:5565,50
23MA5115Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:1941,58
1ŽJ5232Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:42:49104,71
6MC5357Švec MiroslavSokol Potštejn5200:42:5774,01
2ŽJ54123Skybová LucieACP Olymp Brno8700:43:20102,36
11MB5489Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:43:2050,40
3ZB5667Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:4191,32
6ZA5740Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4555,24
7MC5898Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4769,63
12MB5986Šilar TomášPardubice6300:44:2044,64
8MC60167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:44:3865,16
24MA6178Netušil MichalLanškroun7600:44:5425,80
9MC6252Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:45:0962,44
3ŽJ6382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:2492,93
4ZB6436Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:3382,40
13MB6583Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:3737,25
14MB6663Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:45:5335,71
15MB6722Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:0234,85
10MC6855Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:0557,53
7ZA6938Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:46:0841,91
16MB706Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:2932,26
5ZB714Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:3177,79
8ZA7211Pokorová JaroslavaPim Praha7200:46:3839,11
4MJ7366Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:46:4841,00
17MB7480Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:47:0928,42
11MC7564Volf BřetislavLanškroun5200:47:2550,51
1ME7656Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:47:35116,87
12MC773Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:0746,83
13MC7831Leszkow JosefMK Hlinsko5100:48:1446,21
18MB7944Mašek RomanNovis Praha6100:48:3420,26
9ZA80128Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:48:5026,81
10ZA8181Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:49:2123,92
6ZB821Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:2663,85
3MD8360Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:4067,55
11ZA8451Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0320,00
14MC852Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:0436,57
19MB8670Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:50:289,31
25MA8774Sejkora PatrikLanškroun7800:50:320,00
26MA8893Moravec Janneregistrován8100:50:400,00
12ZA8941Popovová MartinaSNB Praha7400:50:5415,24
2ŽC9039Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:3385,31
3ŽC9116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:3984,89
15MC92161Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:4627,62
16MC939Velechovský JiříSAZS Králíky5500:52:1125,43
13ZA9484Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:207,23
4ŽC9542Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:52:3780,87
17MC96132Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:53:2319,12
14ZA9791Fojtíková PavlaPraha8400:53:261,07
15ZA9890Sklenářová Evaneregistrována8100:53:410,00
4ŽJ998Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:0948,46
18MC9913Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:099,82
2ME10110Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:56:2183,13
4MD10292Novotný JiříKB Letohrad4500:56:4134,71
5MD10343Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:0732,68
5ŽC10479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:1861,36
6MD10526Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:5019,97

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Velmi dodře organizačně zvládnutý závod
Závod se pořadatelům povedl, po všech stránkách se mi líbil. Díky.
vrastilovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód