Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2021

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Velká Pardubická Cross Country 0 - - - - - - - - -
Běh za břehem 0 - - - - - - - - -
Svitavská 10 0 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse 293 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 0 - - - - - - - - -
2. Virtuální Letohradská pětka 74 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Memoriál Ivana Belobrada 128 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Knířovský běh 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha 33 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 67 - - - - - - - - -
Širokodolský kros - Polička 47 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros - MČR veteránů 174 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 79 2 100% 100% 100% - - - 100% 100%
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 79 1 90% 100% 60% 100% 100% 100% 80% 90%
Králický Sněžník Beze stopy 56 - - - - - - - - -
Jeřáb 1003 110 1 90% 90% 100% 90% 100% - 100% 95%
STV Běh do Smrčin 33 - - - - - - - - -
Sádecká pila 48 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 165 1 100% 100% 100% - - - 100% 100%
Černovírský kros 98 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 105 - - - - - - - - -
Pekelný kilometr 2021 40 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 182 2 95% 100% 100% 90% 100% 90% 95% 96%
Sázava – Lázek 67 - - - - - - - - -
Strážný nahoru a dolu 54 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch 62 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Kopa kros 41 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Peklák 2021, MČR, kvalifikace MS 90 1 - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 177 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 171 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 157 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 20 1 90% 100% 100% 100% 90% 100% - 97%
Běh údolím Orlice 191 - - - - - - - - -
10 jarních kilometrů 37 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 260 1 80% 100% 100% - - - 90% 93%
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení 0 - - - - - - - - -
Vyhlášení ISCAREX poháru 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Vacek Michal Vencl tým Ústí nad Orlicí 24
Kalousek Jan Malšovice 23
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 23
Matyášová Jana Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí 22
Vacek Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 22
Němec Radek Litomyšl 21
Fliedr Tomáš F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 21
Kyral Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 19
Jirásková Eva Maratonstav Úpice 18
Tlapák Jaroslav AK ISCAREX Česká Třebová 18
Chaloupka Jan RUN TEAM Široký Důl 18
Kovář Lukáš Vencl Tým Ústí nad Orlicí 18
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 17
Fliedr Jiří F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 16
Hlaváčková Pavla Ústí nad Orlicí 15
Kubišta Oto AK Iscarex Česká Třebová 15
Ráb Pavel Česká Třebová 15
Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 14
Sontáková Lenka Spinning Eva Lanškroun 14
Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun 14
Sedláček Roman SBR Tri- team Litomyšl 13
Šilarová Michaela Vencl tým Ústí nad Orlicí 13
Vacek Martin AK Iscarex Česká Třebová 13
Stránský Aleš AK Iscarex Česká Třebová 13
Buriánek Roman AK ISCAREX Česká Třebová 13
Chaloupková Barbora RUN TEAM ŠIROKÝ DŮL 13
Simon Petr Polička 13


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Velká Pardubická Cross Country-
Běh za břehem-
Svitavská 10-
1. Pekelný kilometr-
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse293/265
Běh Javorkou-
2. Virtuální Letohradská pětka74/69
2. Pekelný kilometr-
Běh do Zámeckého vrchu-
Běh Choceňskými sady-
Memoriál Ivana Belobrada128/119
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem -
Nekořský kros-
3. Pekelný kilometr-
Běh alejí-
Knířovský běh-
Běh přes Červený vrch-
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha33/31
Běh na Kozlovský kopec 67/67
Širokodolský kros - Polička47/47
Jaroměřský kros - MČR veteránů174/166
4. Pekelný kilometr79
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 79/73
Králický Sněžník Beze stopy56/55
Jeřáb 1003110/92
STV Běh do Smrčin33/33
Sádecká pila48/47
Svinnský ISCAREX kros165/122
Černovírský kros98/75
5. Pekelný kilometr105
Pekelný kilometr 202140/40
Výprachtice - Buková hora182/140
Sázava – Lázek 67/67
Strážný nahoru a dolu54/54
Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch62/62
Kopa kros41/40
Králický Lískovec-
Peklák 2021, MČR, kvalifikace MS90/81
Cross po lyžařských tratích177/128
Heřmanická osmička171/142
Běh kolem poličských hradeb157/129
Memoriál Q. Štěpánka -
Lubenská 10 cross20/20
Běh údolím Orlice191/155
10 jarních kilometrů37/37
Přespolní běh lyžařů v Letohradě260/237
Sokolský půlmaraton-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení-
Vyhlášení ISCAREX poháru-