Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Gregorová Eliška ZŠ Žichlínek 1
Kumpošt Radovan ISCAREX Junior team ČT 1
Řehořek Bohumír FK Stará garda Damníkov 1
Veselý Jan KB Letohrad 1
Fišarová Kateřina TJ Dlouhá Třebová 1
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 1
Polášková Laura AK Moravská Třebová 1
Vacek Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 1
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 1
Nechvílová Miroslava AC Choceň 1
Šnýdrová Sabina TJ Lanškroun 1
Bielčik Jindřich Lichkov 1
Hegerová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Marek Šimon Brzdy Horní Čermná 1
Sedlák Vojtěch Atletika TJ Lanškroun 1
Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 1
Krátký Luboš Atletika TJ Lanškroun 1
Rašner Jiří TJ Šumperk 1
Váně Jakub Atletika TJ Lanškroun 1
Dušek Petr Horní Třešňovec 1
Koblovský Jakub AK Moravská Třebová 1
Pešlová Ivana TJ Svitavy 1
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 1
Brzobohatá Johanna Zábřeh 1
Jandejsek Michael Atletika TJ Lanškroun 1
Matějková Viktoria Ela TJ Svitavy 1
Skalická Eliška - 1
Gregorová Jana Activity Lanškroun 1
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team ČT 1
Resler Filip Atletika TJ Lanškroun 1
Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team ČT 1
Fišarová Klára TJ Dlouhá Třebová 1
Král David Malé Svatoňovice 1
Preclík Pavel TJ Sokol Lično 1
Vacek Michal Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Dařílek Michal Lanškroun 1
Kapoun Jan Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 1
Sontáková Lenka Activity Lanškroun 1
Boháč Bonifác Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Holubář Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Mareš František Atletika TJ Lanškroun 1
Šedová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Gregora Filip Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Krejčí Jolana AK Slovan Moravská Třebová 1
Razým Daniel TJ Dlouhá Třebová 1
Vebr Dominik Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Dušková Žaneta Horní Třešňovec 1
Kolomý Adam Lanškroun 1
Petruň Dominik - 1
Svobodová Klára KB Letohrad 1
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 1
Jandejsková Eliška Atletika TJ Lanškroun 1
Miškolci Tadeáš Atletika TJ Lanškroun 1
Skalická Nela TJ Lanškroun 1
Hájek Martin Žamberk 1
Mannelová Alžběta Lanškroun 1
Resler Mikuláš Lanškroun 1
Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team ČT 1
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 1
Králová Denisa Malé Svatoňovice 1
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team ČT 1
Vacek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Dejdarová Tereza ISCAREX Junior team ČT 1
Knápková Anežka TJ Spartak Letohrad 1
Němec Radek Litomyšl 1
Špatenková Linda Lanškroun 1
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 1
Horáček Filip Česká Třebová 1
Mareš Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 1
Šilarová Michaela Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 1
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 1
Razým Matyáš TJ Dlouhá Třebová 1
Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team ČT 1
Kolomý Václav Activity Lanškroun 1
Plch Tadeáš - 1
Svojanovský Miroslav Activity Lanškroun 1
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 1
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 1
Moravec Jan JM Team Letohrad 1
Skalická Nikol TJ Lanškroun 1
Hamplová Tereza - 1
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 1
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 1
Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Flídr Nikolas Česká Třebová 1
Krátká Anna Hvězda Pardubice 1
Preislerová Elena Marie ISCAREX Junior team ČT 1
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 1
Dolečková Lucie AK Moravská Třebová 1
Knápková Rozálie XCT Horní Heřmanice 1
Novák Eliáš - 1
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team ČT 1
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 1
Horáčková Klára Česká Třebová 1
Mareš Vít Atletika Jablonné nad Orlicí 1
Simonová Kristýna ISCAREX Junior team ČT 1
Gregorová Anna Activity Lanškroun 1
Krumer Miroslav MK Ostrov 1
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 1
Veselý Jakub KB Letohrad 1
Ficner Tomáš - 1
Kouba Radim ISCAREX Junior team ČT 1
Poláková Eliška Vencl tým Ústí nad Orlicí 1
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 1
Čejková Klára ISCAREX Junior team ČT 1
Jirásková Liliana BBB Lanškroun 1
Nechvíl Petr AC Choceň 1
Skalický Vojtěch - 1
Adamec Lukáš HORO Česká Třebová 1
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 1
Marek Jakub Brzdy Horní Čermná 1
Sedláček Roman Activity Lanškroun 1
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 1
Krátká Hana Atletika TJ Lanškroun 1
Radiměrský Karel ISCAREX Česká Třebová 1
Valenta Lukáš TJ Lanškroun 1
Dufková Marie AC Pardubice 1
Koblovská Veronika AK Moravská Třebová 1
Nováková Emily - 1
Steklá Barbora TJ Svitavy 1
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 1
Hrušková Anna ISCAREX Junior team ČT 1
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Skalická Anežka - 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle128/127
2. Zemská míle-
3. Zemská míle-
4. Zemská míle-