Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 137 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 159 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Königová Tereza ISCAREX Junior team ČT 2
Simonová Kristýna ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Flídr Nikolas Česká Třebová 2
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 2
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 2
Broulíková Amálie - 2
Pirkl Vít ISCAREX junior team Česká Třebová 2
Švec Martin VK Choceň 2
Bezděk Adam ISCAREX Junior Česká Třebová 2
Dejdarová Tereza ISCAREX junior team Česká Třebová 2
Hanik Maxim ISCAREX Junior team ČT 2
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun 2
Vytlačil Matěj neregistrován 2
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 2
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 2
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Dufková Marie - 2
Machalíková Veronika Česká Třebová 2
Rábová Martina Česká Třebová 2
Telecký Josef - 2
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 2
Kubešová Klára Activity Lanškroun 2
Bečičková Helena Česká Třebová - Parník 2
Kosárová Petra SRTG Česká Třebová 2
Moravec Jakub JM Team Letohrad 2
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 2
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 2
Broulíková Anežka ISCAREX Junior team ČT 2
Horáček Filip Česká Třebová 2
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Svoboda Ludvík NUTMI 2
Haniková Ema FK Česká Třebová 2
Skalická Nikol Atletika Lanškroun 2
Vytlačilová Aneta Česká Třebová 2
Chrásková Leontýna ISCAREX Junior Česká Třebová 2
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 2
Klusoňová Vendula Dannyho smečka 2
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 2
Machalíková Viktorie Dlouhá Třebová 2
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 2
Petrová Kateřina ISCAREX Junior Česká Třebová 2
Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 2
Hájek Martin Žamberk 2
Kostřicová Blanka Česká Třebová 2
Moravec Jan JM Team Letohrad 2
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 2
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 2
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 2
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Horáčková Klára Česká Třebová 2
Preislerová Elena Marie ISCAREX Česká Třebová 2
Bezděk Vojtěch TJ Lokomotiva Česká Třebová 2
Novák Josef Horní Čermná 2
Zářecký Marek ISCAREX junior TEAM 2
Číž Ondřej Jen Blbni 2
Gregorová Anna Activity Lanškroun 2
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 2
Serbousková Sára ISCAREX junior team Česká Třebová 2
Dvořák Pavel Česká Třebová 2
Borková Johanka ISCAREX Junior team ČT 2
Sucháčková Karolína Česká Třebová 2
Cvrček Kristián Planeta ZEMĚ 2
Hájková Ludmila CET (OB Česká Třebová) 2
Kouba Radim ISCAREX Junior Team Česká Třebová 2
Červ Miloslav Atletika Polička 2
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 2
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 2
Hruban Jan Česká Třebová 2
Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 2
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 2
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Gregorová Eliška ZŠ Lanškroun 2
Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 2
Váně Jakub Atletika TJ Lanškroun 2
Čejková Klára ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Macko Milan SRTG Česká Třebová 2
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 2
Broulíková Alžběta - 2
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 2
Pilgr Luděk OB Česká Třebová 2
Cvrček Martin Planeta ZEMĚ 2
Hanik Alex ISCAREX junior team Česká Třebová 2
Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 2
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 2
Klusoň Oldřich Dannyho smečka 2
Sadílek Ota Activity Lanškroun 2
Budilová Anežka Lesní Č. T. 2
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 2
Hrušková Anna ISCAREX Junior Česká Třebová 2
Machalík Jaroslav Dlouhá Třebová 2
Havlíková Tereza Hlinsko 2
Kubátová Anna ISCAREX Junior Česká Třebová 2
Bečička Jindřich Česká Třebová - Parník 2
Hájek Aleš OB Česká Třebová 1
Mňuk Dominik FK Česká Třebová 1
Vejdová Tereza Iscarex ČT 1
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 1
Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 1
Maixner Martin Česká Třebová 1
Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 1
Lohrerová Elen - 1
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1
Chrásková Kornelie - 1
Klusoňová Jolana Dannyho smečka 1
Matějka Petr JBT Team 1
Sedláček Roman Activity Lanškroun 1
Jež Vojtěch FK Česká Třebová 1
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 1
Petráž Jiří Česká Třebová 1
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 1
Čížová Tereza Jen Blbni Team 1
Hájek Dominik CET Česká Třebová 1
Vencl Matěj FK Česká Třebová 1
Černoch Michal FC Dlouhoňovice 1
Kalousková Tereza AK Slovan Moravská Třebová 1
Malá Tereza - 1
Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 1
Vacek Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Ludwig Adrian Spolek Bobina Triatlon Olomouc 1
Bezděk Matouš Česká Třebová 1
Demlová Karolína ISCAREX Junior TEAM Česká Třebová 1
Krátký Ondřej FK Česká Třebová 1
Němec Radek Litomyšl 1
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 1
Matějková Viktoria Ela TJ Svitavy 1
Valíková Anežka Orel Česká Třebová 1
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 1
Dušková Tereza Jen Blbni Team 1
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 1
Telecký Josef - 1
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 1
Hegerová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Kyncl Tomáš Česká Třebová 1
Štyndl Miroslav Atletika Polička 1
Bendová Ilona Česká Třebová 1
Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Černohousová Michaela SK Žamberk 1
Friml Jiří - 1
Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 1
Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová 1
Dolejš Mikuláš Jiří - 1
Ludwig Marcel Spolek Bobina Olomouc 1
Svobodová Anna NUTMI 1
Hauptová Kristýna neregistrována 1
Krejčí Jolana AK Slovan Moravská Třebová 1
Sobotka Vlastimil Vysoké Mýto 1
Altenburger Matyáš FK Česká Třebová 1
Konečná Nelly Rejlov 1
Valíková Klára Orel Česká Třebová 1
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 1
Jiruška Petr - 1
Macko David FK Česká Třebová 1
Rašner Jiří TJ Šumperk 1
Tichý Pavel AC Náchod 1
Hejl Tomáš - 1
Lengal Štěpán FK Česká Třebová 1
Petrová Štěpánka ISCAREX junior team Česká Třebová 1
Beneš Adam Run Sport Team 1
Morávek Vlastislav KUS Sopotnice 1
Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 1
Vondra Vojtěch Activity Lanškroun 1
Friml Jiří NUTMI 1
Mareš Ondřej TJ Atletika Jablonné nad Orlicí 1
Brzobohatá Johanna Zábřeh 1
Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 1
Ludwigová Justína Spolek Bobina Triatlon Olomouc 1
Preislerová Viola Žofie ISCAREX Junior team ČT 1
Svobodová Renata NUTMI 1
Bezděková Dorotka - 1
Pazderová Alena Vysoké Mýto 1
Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 1
Bártová Kateřina - 1
Čížová Bára Jen Blbni Team 1
König Antonín ISCAREX Junior team ČT 1
Simon Petr Polička 1
Jiruška Petr NUTMI 1
Tlapák Jaroslav Česká Třebová 1
Lohrer Adrian Česká Třebová 1
Šupík Ondřej FK Česká Třebová 1
Beneš Michal RUNSPORT 1
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 1
Vytlačil Marek Česká Třebová 1
Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 1
Frydrych Broňa Les 1
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 1
Vacek Václav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Procházka Daniel - 1
Sýkorová Kateřina Habeš Česká Třebová 1
Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 1
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 1
Steklá Barbora TJ Svitavy 1
Čižová Tereza Jen Blbni Team 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr137/111
2. Pekelný kilometr159/123
3. Pekelný kilometr-
4. Pekelný kilometr-
5. Pekelný kilometr-