Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 0 - - - - - - - - -
Běh za břehem 0 - - - - - - - - -
Svitavská 10 0 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 0 - - - - - - - - -
Jarní hodinovka na dráze 0 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 0 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 0 - - - - - - - - -
Svitavský stýpl 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Jeřáb 1003 0 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - potichu 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů-
Běh za břehem-
Svitavská 10-
1. Pekelný kilometr-
Jaroměřský kros-
Jarní hodinovka na dráze-
1. Zemská míle-
Kros okolo Žampachu a přes Kozince-
Běh Javorkou-
2. Pekelný kilometr-
Běh na Rozálku-
Svitavský stýpl-
Memoriál Q. Štěpánka-
Běh kolem poličských hradeb-
Letohradská pětka-
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození-
Běh Choceňskými sady-
Malá cena Monaka - Janderovská desítka-
Běh do Zámeckého vrchu-
Nekořský kros-
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem-
3. Pekelný kilometr-
Běh alejí-
Memoriál Václava Čevony-
Běh přes Červený vrch-
2. Zemská míle-
Mladkov - Suchý vrch-
Běh na Kozlovský kopec-
Pardubická pětka na dráze-
4. Pekelný kilometr-
Jeřáb 1003-
Králický Sněžník - potichu-
Svinnský ISCAREX kros-
Běh údolím řeky Bělé-
Černovírský kros-
5. Pekelný kilometr-
3. Zemská míle-
Výprachtice - Buková hora-
Sázava - Lázek-
Běh na Kuňku-
Strážný - nahoru a dolů-
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch-
Kopaběh-
Králický Lískovec-
Cross po lyžařských tratích-
4. Zemská míle-
Heřmanická osmička-
Lubenská 10 cross-
Běh údolím Orlice-
Pardubická desítka na dráze-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku-