Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 185 - - - - - - - - -
Běh za břehem 158 - - - - - - - - -
Svitavská 10 0 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 0 - - - - - - - - -
Jarní hodinovka na dráze 0 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 0 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 0 - - - - - - - - -
Svitavský stýpl 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Jeřáb 1003 0 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - potichu 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Krátká Anna Hvězda Pardubice 2
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 2
Krátký Josef Hvězda Pardubice 2
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 2
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 2
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 2
Jirásková Eva Maratonstav Úpice 2
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 2
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 2
Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 2
Nechvílová Miroslava AC Choceň 2
Horáčková Pavla AC Moravská Slavia Brno 2
Krumer Miroslav MK Ostrov 2
Motl Libor Hněvkov 2
Dvořák Libor Gladiator Race 1
Štábl Jiří neregistrován 1
Hýbl Pavel Atletika Zábřeh 1
Vaňková Karolína Atletika Svitavy 1
Klapka Miroslav SK Lvíček Pardubice 1
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 1
Matrasová Tereza neregistrována 1
Patterman Prokop KVS Šumperk 1
Benda Ondřej Úsov 1
Ristovský Jan TJ Šumperk 1
Šmíd František STF Šumperk 1
Holický Milan Pardubice 1
Urbášek Daniel Mohelnice 1
Kaláb Matyáš - 1
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Macková Hana Bratrušov 1
Oplatková Kateřina Vikýřovice 1
Badal Stanislav SKP Šumperk 1
Průšová Radka TJ Svitavy 1
Doležal Milan Horal Šumperk 1
Havlík Michael AKMTR 1
Sýkora Jan Parapety RS 1
Jor Martin Runsport team 1
Zapletal Jakub neregistrován 1
Kobzová Kristýna OCR Runners Šumperk 1
Kulhaj Václav Bludov 1
Norocelová Eva SRTG Česká Třebová 1
Pospíšil Jan neregistrován 1
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 1
Šimon Sebastián - 1
Genčur Roman Šumperk 1
Strakošová Vendula Zábřeh 1
Jansa Petr BT Junior 1
Vojtková Marie neregistrována 1
Klusoňová Jolana - 1
Křivohlávek Tomáš Salomon/Suunto 1
Minář Radek AC Horní Studénky 1
Pešlová Ivana TJ Svitavy 1
Bernard Mikuláš TJ Šumperk 1
Šebek Michal FORT SMC Ústí nad Orlicí 1
Šolc Vítězslav BKL Machov 1
Horká Barbora OCR Runners Šumperk 1
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 1
Kechrt Tomáš Prime sport 1
Málek Jiří kosteljinak.cz 1
Papežík Matěj - 1
Bednarský Václav Kolovna 1
Rábová Martina Česká Třebová 1
Drábková Veronika OCR Runners Šumperk 1
Skalická Nikol Atletika Lanškroun 1
Hejtmánek Jan Šumperk 1
Truhlářová Kateřina Moravská Třebová 1
Kabourek Tomáš Fortex Ski Mor. Beroun 1
Žouželka Tomáš Zábřeh 1
Kostecký Jan TJ Šumperk 1
Lolek Michal TJ Sokol Troubelice 1
Novotný Michal Zábřeh 1
Přibyl Josef Postřelmov 1
Cveček Martin Traceur Šumperk 1
Halvová Lucie neregistrována 1
Švestková Stružková Hana Račí Údolí 1
Jílek Jakub KVS Šumperk 1
Vymlátil Zdeněk neregistrován 1
Kobelka Martin Moravská Třebová 1
Kubín Filip neregistrován 1
Müller Marek Zábřeh 1
Planička Jiří Litovel 1
Brychtová Kristýna Cerekvice nad Loučnou 1
Sekyrová Jana Svitavy 1
Dvořáková Denisa neregistrována 1
Štábl Martin neregistrován 1
Hýbl Zdeněk Zábřeh 1
Vařeka Stanislav Hojná účast 1
Klapka Vojtěch SK Lvíček Pardubice 1
Kriklová Alena Jaroměřice 1
Matušák Tomáš - 1
Pavlík Jakub Moravská Třebová 1
Benko Jan Litomyšl 1
Rousek Jiří Mohelnice 1
Šmíd Vojtěch neregistrován 1
Holubář Patrik Ústí nad Orlicí 1
Urbášek Karel neregistrován 1
Kaláb Patrik TJ Sokol Kunčina 1
Koubová Marcela Rybník 1
Maivald Robert neregistrován 1
Otevřelová Kristýna Columbia Montrail 1
Bárta Adam AK Moravská Třebová 1
Ptáček Jakub Anenská Studánka 1
Dopita Václav Bike Club Svitavy 1
Hecl František KVS Šumperk 1
Tichý Aleš neregistrován 1
Juda Jiří Kočičky 1
Zeman Dominik - 1
Kolbábek Kryštof - 1
Kušíková Kateřina Šumperk 1
North Petra neregistrována 1
Pospíšil Josef Moravská Třebová 1
Buziová Sabina Podanky 1
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 1
Giesel Libor SKP Šumperk 1
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 1
Janů Jan Mizuno 1
Vondruška Bohuslav Šumperk 1
Klusoňová Vendula atletika TJ Svitavy 1
Kříž Tomáš Šumperk 1
Mizerák Radek Runsport team 1
Peterková Veronika TJ Svitavy 1
Sedláček Jiří Šumperk 1
Souček Jan KVS Šumperk 1
Horníček Mojmír Bohdíkov 1
Václavíková Zuzana AK Slovan Moravská Třebová 1
Kessler Jiří Štědrý běh 1
Mašín Jaroslav neregistrován 1
Pařízková Magdalena neregistrována 1
Bednarský Vojtěch TJ Šumperk 1
Rachidová Yvona Moravská Třebová 1
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 1
Slámová Denisa Slávia Praha 1
Hlavatá Jana Mladějov 1
Unzeitig Lubomír Kobylnice 1
Kabourková Petra Fortex Ski Mor. Beroun 1
Kostecký Tomáš TJ Šumperk 1
Lopour Miroslav Fenix Tým 1
Novotný Petr Zábřeh 1
Přibylová Miloslava neregistrována 1
Daňková Vladěna Šumperk 1
Hanáková Klára Activity Lanškroun 1
Svobodová Tereza Spartak Praha 4 1
Jílek Ondřej KVS Šumperk 1
Vymlátilová Marie Nová Ves - Kunčina 1
Kobelka Michal Moravská Třebová 1
Kubišta Michal RCR Bikes 1
Nárovec Jiří AK Moravská Třebová 1
Pokorný Jan neregistrován 1
Brychtová Veronika Cerekvice nad Loučnou 1
Šilberský Martin Litovel 1
Fabová Sylva Lanškroun 1
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Janků Jiří AK Moravská Třebová 1
Vepřek Jarmil Ruda 1
Klapková Anežka neregistrována 1
Kriklová Lenka AK Moravská Třebová 1
Matušáková Veronika - 1
Benková Romana Litomyšl 1
Rýznar Marek AC Horní Studénky 1
Šmídová Tereza neregistrována 1
Holubovská Tereza neregistrována 1
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 1
Kalábová Natálie AK Moravská Třebová 1
Koutný Jiří Zábřeh 1
Maivaldová Šárka Koclířov 1
Ottová Lenka Ottlens 1
Baslerová Pavlína hohoho 1
Pumprla Rostislav SK Salith sport 1
Dostál Jiří Liga 100 Olomouc Amgis 1
Hecl Miloš KVS Šumperk 1
Timko Martin ASK Slavia Praha 1
Judová Aneta neregistrována 1
Ženčák Jakub Šumperk 1
Konrád Josef Horal Šumperk 1
Květoň Vladimír KVS Šumperk 1
Nováček Petr Kunčina 1
Pražák Rostlislav Šumperk 1
Šíp Dominik Zábřeh 1
Gronych Radek Komňátka 1
Strouhal Luděk Moravská Třebová 1
Jarošová Zuzana neregistrována 1
Vondruška Bohuslav TJ Sokol Hrabenov 1
Knápek Jan KK Klub 1
Křížová Tereza Šumperk 1
Moravčík Zdeněk AC Moravská Slavia 1
Pikal Karel KVS Olomouc 1
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 1
Sedlák Jakub neregistrován 1
Šperlich Adam OCR Runners Šumperk 1
Hovorková Nikola neregistrována 1
Valachová Monika neregistrována 1
Kesslerová Sylva Štědrý běh 1
Krčová Martina KVS Šumperk 1
Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 1
Pastýř Štěpán Staré Město 1
Bekeová Veronika - 1
Rajnošek Zdeněk Šumperk 1
Dulajová Dagmar neregistrována 1
Sléžka Michal Atletika Zábřeh 1
Hobler Miloš Leština 1
Urbánková Eva AK Moravská Třebová 1
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 1
Kotěrová Lucie Luková 1
Lounová Markéta - 1
Odložil Petr Hrabová 1
Babnič Jakub - 1
Přívratská Tereza neregistrována 1
Dolečková Lucie AK Moravská Třebová 1
Hanousek Jiří Road Racing Podorlicko 1
Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 1
Waniek Petr Waniek květiny 1
Koblovská Veronika AK Moravská Třebová 1
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 1
Nechvíl Petr AC Choceň 1
Polák Tomáš P.V.O. 1
Buiová Andrea KVS Šumperk 1
Šimek Petr Kolšov 1
Fistr Miroslav Šumperk Dolomiten 1
Stejskal Antonín Víno Karabina 1
Janků Štěpán Buřtíci 1
Vepřek Martin OCR Runners Šumperk 1
Klička Ondřej První krok 1
Křivánková Lubomíra neregistrována 1
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 1
Pelikánová Kateřina neregistrována 1
Berka Jakub AK Moravská Třebová 1
Schuster Jan - 1
Smolicha Josef Nový Malín 1
Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 1
Vacek Martin Dlouhá Třebová 1
Kalousková Tereza AK Slovan Moravská Třebová 1
Král Václav Severka Šumperk 1
Malach Miroslav neregistrován 1
Paclíková Kateřina - 1
Batěk Miroslav Hrabišín 1
Pur Václav Šumperk 1
Dostálová Eva neregistrována 1
Heclová Marie KVS Šumperk 1
Tlapák Jaroslav Česká Třebová 1
Juhás André neregistrován 1
Ženčáková Barbora Šumperk 1
Kopřiva Miloš neregistrován 1
Langer Milan neregistrován 1
Novák Josef Horní Čermná 1
Přemyslovský Jan Šumperk 1
Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 1
Šíp Jiří Zábřeh 1
Grozmanová Lucie Šumperk 1
Štýbnarová Radka Zábřeh 1
Jelínek Matěj Černilov 1
Vrba Lukáš Šneci v běhu 1
Knápek Lubomír LK Šumperk 1
Kroul Josef Atletika Zábřeh 1
Motl Kryštof neregistrován 1
Pinkavová Andrea - 1
Sedlický Petr neregistrován 1
Šperlich Jan KVS Šumperk 1
Hýbl Jaroslav Dimpex Kosov 1
Válek Radim Zábřeh 1
Kindl Zdeněk - 1
Krejčí Jakub BK Záchytka Moravská Třebová 1
Matras David neregistrován 1
Pátek Vítězslav Zábřeh 1
Reslová Hana Fenix Team 1
Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 1
Šlížová Barbora - 1
Holec Radek Zábřeh 1
Urbanová Věra - 1
Kaláb Jaroslav Kunčina 1
Mach Martin OCR Runners Šumperk 1
Onderka Alois Lipenští draci 1
Báčová Lenka neregistrována 1
Přívratský Petr neregistrován 1
Doležal Jaromír Překlady Hrochová 1
Hauptová Kristýna neregistrována 1
Swiderová Veronika Podanky 1
Jiroušová Aneta - 1
Zákravský Michal Šumperk 1
Koblovský Jakub AK Moravská Třebová 1
Kučírek Lukáš Chromeč 1
Popelková Hana neregistrována 1
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Šimon Radovan - 1
Frydrych Tomáš Zábřeh 1
Strakoš Jaroslav Zábřeh 1
Jansa Filip BT Junior 1
Vojáčková Blanka Nový Malín 1
Klusoň Oldřich Dannyho smečka 1
Křivohlávek Pavel Nový Malín 1
Miča Petr SDH Bratrušov 1
Pešek Pavel Litomyšl 1
Berková Katarína TJ Šumperk 1
Schuster Jan Pohledy 1
Smolichová Jana - 1
Vacek Michal ISCAREX Junior team Česká Třebová 1
Kamlar Marek OCR Runners Šumperk 1
Kramář Michal TJ Sokol Janov 1
Malachová Tereza neregistrována 1
Pálka Jiří neregistrován 1
Bednarská Veronika TJ Šumperk 1
Ráb Pavel Česká Třebová 1
Doubrava Tomáš Kosov 1
Hejl Radek Letohrad 1
Tmej Michal neregistrován 1
Juhás Nico neregistrován 1
Zimola Petr TJ Nové Město na Moravě 1
Kopřiva Ondřej neregistrován 1
Langr Adam neregistrován 1
Novotný Jakub HORO Česká Třebová 1
Přibyl Jaroslav neregistrován 1
Chamlar Lukáš Zábřeh 1
Skalická Nela Activity Lanškroun 1
Hájek Martin Žamberk 1
Švanda Ladislav Sokol Kunčina 1
Jelínková Magdalena Černilov 1
Vykydalová Blanka Rychlé šipky Šumperk 1
Knollová Lenka neregistrována 1
Pittner Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1
Brückner Miroslav Horal Šumperk 1
Šedová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů185/104
Běh za břehem158/158
Svitavská 10-
1. Pekelný kilometr-
Jaroměřský kros-
Jarní hodinovka na dráze-
1. Zemská míle-
Běh Javorkou-
2. Pekelný kilometr-
Běh na Rozálku-
Svitavský stýpl-
Memoriál Q. Štěpánka-
Běh kolem poličských hradeb-
Letohradská pětka-
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození-
Běh Choceňskými sady-
Malá cena Monaka - Janderovská desítka-
Běh do Zámeckého vrchu-
Nekořský kros-
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem-
3. Pekelný kilometr-
Běh alejí-
Memoriál Václava Čevony-
2. Zemská míle-
Běh přes Červený vrch-
Mladkov - Suchý vrch-
Běh na Kozlovský kopec-
Kros okolo Žampachu a přes Kozince-
Pardubická pětka na dráze-
4. Pekelný kilometr-
Jeřáb 1003-
Králický Sněžník - potichu-
Svinnský ISCAREX kros-
Běh údolím řeky Bělé-
Černovírský kros-
5. Pekelný kilometr-
3. Zemská míle-
Výprachtice - Buková hora-
Sázava - Lázek-
Běh na Kuňku-
Strážný - nahoru a dolů-
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch-
Kopaběh-
Králický Lískovec-
Cross po lyžařských tratích-
4. Zemská míle-
Heřmanická osmička-
Lubenská 10 cross-
Běh údolím Orlice-
Pardubická desítka na dráze-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku-