Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Jiřetín - Jedlová 79 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Chřibská - Studenec 47 - - - - - - - - -
Horní Maršov - Pomezní Boudy 79 2 100% 90% 100% 100% 80% 100% 100% 96%
Šárovcova Lhota - Zvičina 173 - - - - - - - - -
Běh na Velký Javorník 101 - - - - - - - - -
Píďův běh Vrchlabí - Strážné 78 2 95% 100% 100% 95% 100% 100% 100% 99%
Běh na Děvín 52 - - - - - - - - -
Velká cena Zadova, kvalifikace na ME 60 - - - - - - - - -
Běh na Čerchov 75 - - - - - - - - -
Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd 48 2 - - - - - - - -
Běh na Kohout 59 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 78 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh na Kozlovský kopec 100 2 100% 100% 95% 100% 100% 100% 100% 99%
Okolo Výhonu 80 - - - - - - - - -
ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie 240 - - - - - - - - -
Lochovice - Plešivec 191 1 100% 100% 90% 80% 90% - 90% 92%
Běh na Hvězdu 157 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky 124 - - - - - - - - -
Šachty - Štěpánka 86 - - - - - - - - -
Běh na Lysou horu 87 - - - - - - - - -
Běh na Kozubovou 256 2 - - - - - - - -
HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS 117 - - - - - - - - -
Běh na Sokolí vrch 77 - - - - - - - - -
Janské Lázně - Černá hora 98 - - - - - - - - -
Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh k mohyle Hanče a Vrbaty 0 - - - - - - - - -
Slopenská desítka 0 - - - - - - - - -
Jilemnice - Žalý 0 - - - - - - - - -
2Hrady 0 - - - - - - - - -
Běh na Hejšovinu 0 - - - - - - - - -
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 0 - - - - - - - - -
Malá cena Špindlerova Mlýna 0 - - - - - - - - -
Běh Dlouhými záhony 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 23
Šmída Oldřich TJ Maratonstav Úpice 23
Záruba Jan Six Monkeys 20
Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 19
Gombita Josef Most 18
Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 16
Šír Václav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 14
Buřil František Vidochov 14
Pechek František TJ MARATONSTAV Úpice 14
Strnádková Jana Dolní Kalná 13
Vanta Josef TRICLUB Dobruška 13
Hájková Renata TJ MARATONSTAV Úpice 11
Šesták Karel Kasper SWIX Team Trutnov 11
Žák Jiří www.zakisova-skolabehu.com 11
Klampflová Eva Vrchaři 11
Milesová Iva PSK Olymp Praha 10
Šolc Vítězslav BKL Machov 10
Jančík Bořek Svartes Hořice 10
Moravec Jiří JM Team Letohrad 10
Vindušková Jiřina JM Team 10
Flegl Vlastimil AO Spartak Vrchlabí 9
Vagenknecht František ASTER Jičín 9
Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 9


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Jiřetín - Jedlová79/78
Chřibská - Studenec47/45
Horní Maršov - Pomezní Boudy79/79
Šárovcova Lhota - Zvičina173/170
Běh na Velký Javorník101/101
Píďův běh Vrchlabí - Strážné78/78
Běh na Děvín52/52
Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60/60
Běh na Čerchov75/66
Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48/46
Běh na Kohout59/58
Mladkov - Suchý vrch78/69
Běh na Kozlovský kopec100/100
Okolo Výhonu80/48
ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie240/14
Lochovice - Plešivec191/190
Běh na Hvězdu157/147
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124/122
Šachty - Štěpánka86/86
Běh na Lysou horu87/83
Běh na Kozubovou256/222
HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS117/115
Běh na Sokolí vrch77/75
Janské Lázně - Černá hora98/95
Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů-
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch-
Výprachtice - Buková hora-
Strážný - nahoru a dolů-
Sázava - Lázek-
Běh k mohyle Hanče a Vrbaty-
Slopenská desítka-
Jilemnice - Žalý-
2Hrady-
Běh na Hejšovinu-
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves-
Malá cena Špindlerova Mlýna-
Běh Dlouhými záhony-