Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 104 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 136 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 93 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 114 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 124 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad Orlicí 5
Rábová Martina Česká Třebová 5
Vacek Michal ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Hruban Jan Česká Třebová 5
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Kouba Radim Iscarex Junior Team ČT 5
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 5
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 5
Zářecký Marek ISCAREX junior TEAM 5
Königová Tereza ISCAREX Junior team ČT 5
Broulíková Alžběta - 5
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 5
Sadílek Ota Activity - Runsport 5
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 5
Broulíková Amálie - 5
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Simon Petr Polička 5
Pazderová Alena Vysoké Mýto 5
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 5
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 5
Broulíková Anežka ISCAREX Junior team ČT 5
Jadrná Valentýna Ústí nad Orlicí 4
Sedláček Roman Activity Lanškroun 4
Vebr Michal Česká Třebová 4
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 4
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 4
König Antonín ISCAREX Junior team ČT 4
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 4
Dufková Marie AC Pardubice 4
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 4
Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 4
Lánová Aneta ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Bečička Jindřich Česká Třebová - Parník 4
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 4
Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 4
Bezděk Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 4
Kubešová Eliška Activity Lanškroun 4
Chaloupek Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Moravec Jakub JM Team Letohrad 4
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 4
Flídr Nikolas Česká Třebová 4
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 4
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 4
Lerchová Kateřina Activity Lanškroun 4
Bečičková Helena Česká Třebová - Parník 4
Váně Jakub Atletika TJ Lanškroun 4
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Serbousková Sára ISCAREX junior team Česká Třebová 4
Holubář Patrik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 4
Kubešová Klára Activity Lanškroun 4
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Hanik Alex ISCAREX junior team Česká Třebová 4
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 4
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 4
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 4
Hubálková Kristýna Atletika TJ Lanškroun 4
Matějková Viktoria Ela Lubník 4
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 4
Steklá Barbora TJ Svitavy 4
Hanik Maxim ISCAREX Junior team ČT 4


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr104/89
2. Pekelný kilometr136/113
3. Pekelný kilometr93/80
4. Pekelný kilometr114/95
5. Pekelný kilometr124/100