Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 93 - - - - - - - - -
Běh za břehem 150 - - - - - - - - -
Svitavská 10 138 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 104 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 407 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Jarní hodinovka na dráze 19 1 100% 100% 100% 100% 100% 70% 100% 96%
1. Zemská míle 173 3 - - - - - - - -
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 253 2 - - - - - - - -
Jarní půlmaraton 126 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Pardubická devítka 336 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 197 1 90% 100% 90% 90% 100% 90% 100% 94%
Svitavský stýpl 14 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 223 5 100% 100% 100% 70% 60% 100% 90% 89%
Běh kolem poličských hradeb 362 7 100% 100% 100% 100% 95% 100% 100% 99%
2. Pekelný kilometr 136 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 305 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 108 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 254 1 70% 100% 100% 100% 100% - - 94%
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 129 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 292 3 83% 77% 60% 100% 70% 40% 90% 74%
Nekořský kros 161 4 90% 100% 90% 100% 37% 100% 90% 87%
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 141 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 93 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 343 3 95% 95% 100% 100% 100% 95% 95% 97%
Běh na Kuňku - 6.6.2018 26 - - - - - - - - -
Knířovský běh 269 4 88% 98% 100% 98% 93% 97% 93% 95%
Memoriál Václava Čevony 44 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 276 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Mladkov - Suchý vrch 78 5 100% 100% 100% 100% 93% 100% 100% 99%
Běh na Kozlovský kopec 100 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Pardubická pětka na dráze 46 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 114 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 126 - - - - - - - - -
Černovírský kros 104 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 127 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 110 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch 89 1 100% 100% 80% 100% 100% 100% 100% 97%
Výprachtice - Buková hora 131 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 124 - - - - - - - - -
Pekelný kilometr 2018 95 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 93 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Sázava - Lázek 65 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 37 - - - - - - - - -
Kopaběh 46 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 98 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 192 1 100% 100% 100% 90% 100% 80% 100% 96%
4. Zemská míle 147 - - - - - - - - -
Zemská míle 2018 152 4 100% 100% 100% 100% 90% 100% 90% 97%
Běh na Kuňku - 3.10.2018 31 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 156 2 - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 193 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 29 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 331 17 76% 88% 86% 90% 83% 93% 83% 86%
Sokolský půlmaraton 80 - - - - - - - - -
Velká Pardubická cross-country 288 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 135 3 - - - - - - - -
Týnišťská desítka 141 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 88 - - - - - - - - -
Perníková devítka 109 2 80% 100% 100% 70% 70% - - 84%
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 49
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 44
Vacek Michal ISCAREX Junior team Česká Třebová 40
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 38
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 36
Koubová Elen Iscarex ČT 36
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 35
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 34
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 33
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 33
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 33
Simon Petr Polička 32
Kouba Radim ISCAREX Junior Team Česká Třebová 31
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 31
Fliedr Tomáš F-Bike klub Sádek 31
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 31
Hruban Jan Česká Třebová 30
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 30
Matějková Viktoria Ela Lubník 30
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třeb. 29
Krátká Anna Hvězda Pardubice 29
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 29
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 29
Nováková Barbora Sokol Kunvald 29
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 29
Keprtová Miloslava Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 29
Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 28
Hejl Radek Letohrad 28
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 28
Mannlová Jana Iscarex 28
Moravec Jan JM Team Letohrad 27
Chaloupek Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 26
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad Orlicí 26
Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 26
Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 26
Mareš Ondřej KCK Jablonné nad Orlicí 26
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 25
Kubešová Klára Activity Lanškroun 25
Němec Radek Litomyšl 25
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 24
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 24
Mareš Vít Atletika Jablonné nad Orlicí 24
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 24
Pešlová Ivana TJ Svitavy 24
Nechvílová Miroslava AC Choceň 24
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 24
Boháč Zamoták Městské lesy Vysoké Mýto 24
Petrová Štěpánka Iscarex Junior Team ČT 24


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů93/62
Běh za břehem150/149
Svitavská 10138/137
1. Pekelný kilometr104
Jaroměřský kros407/325
Jarní hodinovka na dráze19/19
1. Zemská míle173
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!!-
Běh Javorkou253/156
Jarní půlmaraton126/126
Pardubická devítka336/336
Běh na Rozálku197/197
Svitavský stýpl14/14
Memoriál Q. Štěpánka223/220
Běh kolem poličských hradeb362/248
2. Pekelný kilometr136
Letohradská pětka305/225
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození108/107
Běh Choceňskými sady254/216
Malá cena Monaka - Janderovská desítka129/128
Běh do Zámeckého vrchu292/196
Nekořský kros161/161
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy141/141
3. Pekelný kilometr93
Běh Dobroučským krajem343/259
Běh na Kuňku - 6.6.201826/26
Knířovský běh269/185
Memoriál Václava Čevony44/44
2. Zemská míle128
Běh přes Červený vrch276/214
Mladkov - Suchý vrch78/75
Běh na Kozlovský kopec100/100
Pardubická pětka na dráze46/46
4. Pekelný kilometr114
Svinnský ISCAREX kros126/105
Černovírský kros104/87
Běh údolím řeky Bělé127/126
3. Zemská míle110
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch89/89
Výprachtice - Buková hora131/109
5. Pekelný kilometr124
Pekelný kilometr 201895/95
Strážný - nahoru a dolů93/78
Sázava - Lázek65/65
Běh na Kuňku - 5.9.201837/37
Kopaběh46/45
Králický Lískovec98/85
Cross po lyžařských tratích192/136
4. Zemská míle147
Zemská míle 2018152/126
Běh na Kuňku - 3.10.201831/31
Heřmanická osmička156/123
Běh údolím Orlice193/168
Pardubická desítka na dráze29/27
Přespolní běh lyžařů v Letohradě331/304
Sokolský půlmaraton80/37
Velká Pardubická cross-country288/74
Kros okolo Žampachu a přes Kozince135/135
Týnišťská desítka141/141
Malá Pardubická cross-country88/56
Perníková devítka109/73
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku-