Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2017

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 126 - - - - - - - - -
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD 141 1 100% 100% - - - - 100% 100%
3. Zemská míle 160 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 139 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Matějková Anna Activity Lanškroun 4
Dušková Žaneta Horní Třešňovec 4
Dušek Petr - 4
Veselý Jakub AZAS Dolní Čermná 4
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 4
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 4
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 4
Veselý Jan AZAS Dolní Čermná 4
Lehká Lucie TJ Jiskra Ústí nad Oricí 4
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 4
Kubešová Eliška Activity Lanškroun 4
Chaloupek Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 4
Pirkl Vít ISCAREX Junior team ČT 4
Dufková Marie ISCAREX Junior team ČT 4
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Bielčik Jindřich ELMA Tým 4
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 4
Čejková Klára ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Topinka Tobiáš Activity Lanškroun 4
Lerchová Kateřina Activity Lanškroun 4
Ráb Pavel Česká Třebová 4
Skalická Nikol Activity Lanškroun 4
Gregorová Anna ZŠ Žichlínek 4
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Bukáček Marek Atletika Polička 4
Dušková Tereza Horní Třešňovec 4
Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team ČT 4
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 4
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 4
Vebr Dominik Vencl tým Ústí nad Orlicí 4
Kapoun Jan Atletika Polička 4
Morávková Lucie Jiskra Ústí nad Orlicí 4
Gregorová Eliška ZŠ Žichlínek 4
Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 4
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 4
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 4


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle126/126
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141/140
3. Zemská míle160/159
4. Zemská míle139/139