hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Zemská míle

ročník 2013

Celkové pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2006 a mladší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč07---200:01:00.06
2Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun06---200:01:01.39
3Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová08---400:01:07.55
4Resler FilipLanškroun---300:01:22.02
5Sadílek FilipActivity Lanškroun08---300:01:37.10
6Jirásek JiříLanškroun08---200:01:42.63
7Komrska BenediktLanškroun08---200:01:45.25
8Hanák StanislavActivity Lanškroun09---200:01:45.45

Předškolní děvčata r. 2006 a mladší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí06---300:01:01.09
2Klementová LuisaAtletika Lanškroun06---200:01:01.29
3Reslerová VeronikaVK Lanškroun06---300:01:05.03
4Vetchá RozálieActivity Lanškroun07---400:01:08.02
5Marholdová AnetaHorní Jelení07---200:01:08.83
6Bilerová RozálieRC Dětský svět07---200:01:16.39
7Hájková ZuzanaLanškroun08---200:01:17.78
8Marešová TerezaRC Dětský svět07---200:01:19.25
9Kovářová AnnaBudislav08---200:01:25.15
10Bilerová AntonieRC Dětský svět10---200:02:34.35
11Jirásková ApolenaBBB Lanškroun11---300:04:10.34
12Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun11---200:04:14.19

Nejmladší žáci I

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí04---200:02:40.12
2Vetchý KryštofActivity Lanškroun04---400:02:41.41
3Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad04---400:03:00.54
4Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice05---200:03:10.40
5Stehlík AntonínLanškroun05---200:03:21.02
6Sadílek JakubActivity Lanškroun05---400:04:01.53

Nejmladší žákyně I

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová04---400:02:27.25
2Červená EliškaDukla Polička04---400:02:32.24
3Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---400:02:46.24
4Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová05---400:02:48.86
5Slánská DanielaActivity Lanškroun05---300:02:55.06
6Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová05---200:03:28.67

Nejmladší žáci II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun02---400:02:24.23
2Dajčar JanLanškroun02---200:02:27.94
3Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč02---200:02:33.33
4Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová03---400:02:38.76
5Mužík MartinAtletika Polička03---200:02:43.62
6Pfeifer MichalRybníky Lanškroun02---200:02:46.24
7Morávek DominikAtletika DDM02---300:02:46.26
8Chlup OndřejActivity Lanškroun03---200:02:52.49
9Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová03---200:03:02.89

Nejmladší žákyně II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jansová DenisaTJ Sokol Deštné02---300:02:23.42
2Hanáková KláraActivity Lanškroun02---400:02:26.14
3Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun03---200:02:37.64
4Kulhánková NikolaDDM Lanškroun02---300:02:43.40
5Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad02---300:02:50.37
6Svatošová JulieZŠ Rudoltice03---300:03:07.97

Mladší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun00---300:05:22.33
2Totušek Josefneregistrován00---200:05:30.72
3Chrobák AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí00---200:05:37.28
4Pavlas LadislavActivity Lanškroun00---200:05:41.62
5Gregora JanActivity Lanškroun00---300:05:43.95

Mladší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregorová MonikaActivity Lanškroun00---300:05:58.44

Starší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:04:17.66
2Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí98---400:04:32.93
3Kačerovský MichalActivity Lanškroun98---200:04:34.74
4Mužík JanAtletika Polička98---200:04:37.56
5Gregora JakubActivity Lanškroun98---300:04:57.27
6Žila DanielBystré99---200:06:53.05

Starší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Obstová KateřinaLanškroun99---200:05:34.49
2Belobradová KarolínaTJ Žamberk99---200:06:59.39

Dorostenci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl96---200:09:21.60
2Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96---200:09:55.56
3Pavlas JanActivity Lanškroun96---200:11:06.52

Dorostenky

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Scheuerová VeronikaHK Lanškroun97---300:12:56.09
2Marková EliškaVK Žichlínek97---400:13:58.51
3Martináková MichaelaVK Žichlínek96---300:14:50.70

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Machotka DominikLanškroun94---200:10:41.88

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun95---300:12:32.51
2Minářová KristýnaVK Žichlínek94---200:14:16.47

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90---300:09:05.98
2Klička OndřejTJ Svitavy88---400:09:07.27
3Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí79---200:09:36.83
4Vacek LiborActivity Lanškroun86---400:09:59.65
5Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---400:10:13.00
6Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85---200:10:45.07
7Živný MarekOrel Orlice91---200:10:50.48
8Marhold PetrChoceň78---200:11:19.07
9Marhold LubošHorní Jelení77---300:11:21.28

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---200:10:50.70
2Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí73---200:10:51.33
3Scheuer JanLanškroun---400:10:56.74
4Donát VáclavVencl tým Ústí nad Orlicí65---200:10:59.17
5Belobrad IvanŽamberk66---300:11:02.15
6Pocsai SándorČerti Kunčina70---200:11:07.19
7Chlup JiříActivity Lanškroun70---200:11:13.89
8Sedláček RomanActivity Lanškroun64---400:11:17.93
9Bielčik PetrLichkov71---200:11:20.63
10Gregora MilanActivity Lanškroun71---200:11:32.29
11Gregora ZdenekActivity Lanškroun73---200:11:38.23
12Kalous Tomᚎamberk64---200:12:02.02
13Krsek PavkaLanškroun72---200:12:06.99
14Borek PetrBRZDY HorníČermná70---200:12:10.25
15Sadílek JindřichActivity Lanškroun73---200:12:50.73

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátký LubošLanškroun62---400:10:24.44
2Vacarda VladimírAC Slovan Liberec59---200:10:27.86
3Žila MilošBystré62---200:10:41.94
4Skyba MartinFIT-Online62---200:11:03.99
5Skalický JosefŽichlínek62---200:12:05.56
6Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56---300:12:10.99
7Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54---200:13:57.08
8Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54---300:14:00.54

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí51---200:11:44.33
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---200:12:12.85
3Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51---300:12:48.60
4Vilhelm VáclavPřívrat51---200:13:10.15
5Volf BřetislavActivity Lanškroun52---400:14:13.49
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---200:17:50.56

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov40---400:15:11.83

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Honsová HanaActivity Lanškroun79---300:12:30.77
2Paďourová RenataVK Žichlínek87---300:12:32.40
3Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---400:12:53.29
4Kalousová AlenaŽamberk80---300:15:13.38

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice69---200:11:46.65
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:12:31.27
3Dostálová PetraLanškroun78---200:13:38.70
4Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77---200:14:55.31
5Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---300:15:55.60

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaLanškroun64---300:12:37.19
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:14:24.29
3Kostřicová BlankaČeská Třebová61---200:18:25.96
4Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66---400:18:35.56

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:15:30.33
2Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová58---200:15:53.05

Absolutní pořadí mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90---300:09:05.98
2Klička OndřejTJ Svitavy88---400:09:07.27
3Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl96---200:09:21.60
4Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí79---200:09:36.83
5Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96---200:09:55.56
6Vacek LiborActivity Lanškroun86---400:09:59.65
7Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---400:10:13.00
8Krátký LubošLanškroun62---400:10:24.44
9Vacarda VladimírAC Slovan Liberec59---200:10:27.86
10Machotka DominikLanškroun94---200:10:41.88
11Žila MilošBystré62---200:10:41.94
12Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85---200:10:45.07
13Živný MarekOrel Orlice91---200:10:50.48
14Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---200:10:50.70
15Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí73---200:10:51.33

Absolutní pořadí žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice69---200:11:46.65
2Honsová HanaActivity Lanškroun79---300:12:30.77
3Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:12:31.27
4Paďourová RenataVK Žichlínek87---300:12:32.40
5Krátká HanaLanškroun95---300:12:32.51
6Jirásková EvaLanškroun64---300:12:37.19
7Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---400:12:53.29
8Scheuerová VeronikaHK Lanškroun97---300:12:56.09
9Dostálová PetraLanškroun78---200:13:38.70
10Marková EliškaVK Žichlínek97---400:13:58.51
11Minářová KristýnaVK Žichlínek94---200:14:16.47
12Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:14:24.29
13Martináková MichaelaVK Žichlínek96---300:14:50.70
14Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77---200:14:55.31
15Kalousová AlenaŽamberk80---300:15:13.38


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.20131. Zemská míle91
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
20.9.20133. Zemská míle106
4.10.20134. Zemská míle105