Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2013 - 28. ročník

Celkové pořadí poháru

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5384426S:8/408, A:10/292, B:8/144
2Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4875422S:6/381, A:9/242, B:7/131
3Jelínek KarelPSK Olymp Praha5159214S:5/306, A:5/178, B:4/108
4Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí535798S:3/315, A:3/194, B:2/70
5Vodička JanMK Radslavice4551415S:4/234, A:6/192, B:5/88
6Tučný JanMK Pardubice4748016S:8/261, A:4/146, B:4/73
7Mach FrantišekLIAZ Jablonec n.Nis.504626S:2/198, A:4/264, B:0/0
8Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice484277S:4/312, A:2/88, B:1/27
9Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5141110S:3/192, A:3/126, B:4/93
10Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou483718S:3/228, A:1/38, B:4/105
11Krsek MiroslavM. K. Luková493576S:1/105, A:3/186, B:2/66
12Hájek FrantišekFGT Slatinany493365S:2/186, A:3/150, B:0/0
13Tempír FrantišekSokol Štíty493274S:4/327, A:0/0, B:0/0
14Bříza VladimírKRB Chrudim512675S:4/243, A:0/0, B:1/24
15Rus ZdeněkKČT Nýrsko522524S:1/93, A:2/124, B:1/35
16Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová492328S:2/87, A:5/138, B:1/7
17Strakoš JiříTatra Kopřivnice502254S:1/105, A:1/54, B:2/66
18Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice532224S:1/93, A:2/102, B:1/27
19Mareš BohumilLEAR Brno512174S:2/117, A:2/100, B:0/0
20Volf BřetislavActivity Lanškroun521926S:2/87, A:2/72, B:2/33
21Hejl JanProsport Šumperk531914S:2/120, A:1/44, B:1/27
22Červ MiloslavAtletika Polička501685S:1/51, A:3/100, B:1/17
23Les JosefTJ Maratonstav Úpice471586S:1/39, A:2/42, B:3/77
24Zahula JanČD Tanvald501563S:2/132, A:0/0, B:1/24
25Musil JanSK Oceláci Ostrava521472S:2/147, A:0/0, B:0/0
26Čivrný JiříSlovan Liberec531402S:0/0, A:2/140, B:0/0
27Groh StanislavAC Vrchlabí461314S:1/39, A:2/72, B:1/20
28Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511143S:2/96, A:0/0, B:1/18
29Káňa JosefTJ Frenštát481082S:1/60, A:1/48, B:0/0
30Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice501033S:1/48, A:1/36, B:1/19
30Podešva PavelCK Stará Ves491032S:1/72, A:0/0, B:1/31
32Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí511013S:0/0, A:1/48, B:2/53
33Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53913S:0/0, A:1/44, B:2/47
33Palas JaroslavJablonec nad Nisou53912S:1/60, A:0/0, B:1/31
35Drbohlav FrantišekPříšovice51902S:2/90, A:0/0, B:0/0
36Zajíc JanSKP Hvězda Pardubice53892S:1/81, A:0/0, B:1/8
37Cipl FrantišekBonbon Praha51883S:0/0, A:3/88, B:0/0
38Královec JiříMílaři Domažlice51811S:1/81, A:0/0, B:0/0
39Švec MiroslavSokol Potštejn52762S:1/54, A:0/0, B:1/22
40Sadílek OtaActivity Lanškroun46743S:0/0, A:1/32, B:2/42
41Obšil PřemyslSKIALPIN53721S:1/72, A:0/0, B:0/0
42Boháč KarelLiga 2000 Tábor47682S:0/0, A:1/44, B:1/24
43Navara PetrAK EZ Kopřivnice45662S:1/51, A:0/0, B:1/15
43Kvita JosefAK Emila Zátopka51661S:1/66, A:0/0, B:0/0
45Janový PetrAC-Trial Plzeň45652S:0/0, A:1/34, B:1/31
46Leszkow JosefMK Hlinsko51632S:1/51, A:0/0, B:1/12
47Jirásek MiroslavPavlišov47621S:0/0, A:1/62, B:0/0
47Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov52622S:1/42, A:0/0, B:1/20
49Wendlig MiroslavLuková53613S:0/0, A:1/36, B:2/25
50Ehler EdvardLokomotiva Pardubice48601S:1/60, A:0/0, B:0/0
50Leszkow PetrMK Hlinsko44601S:1/60, A:0/0, B:0/0
50Smola JosefMK Seitl Ostrava51601S:1/60, A:0/0, B:0/0
53Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou50571S:1/57, A:0/0, B:0/0
53Mikita PavelSever Brno52571S:1/57, A:0/0, B:0/0
55Molhanc KarelKČT Nýrsko50562S:0/0, A:1/34, B:1/22
56Přinda OldřichLiberec51541S:1/54, A:0/0, B:0/0
56Neradil JiříFrenštát p. R.49541S:1/54, A:0/0, B:0/0
56Bardoň JanMK Seitl52541S:1/54, A:0/0, B:0/0
56Malý JiříAC Česká Lípa53541S:0/0, A:1/54, B:0/0
56Soviš IvanCK Stará Ves46542S:1/36, A:0/0, B:1/18
61Rechtenberg KarelPJR Frenštát47511S:1/51, A:0/0, B:0/0
61Šíma JosefPolicie ČR Bruntál53511S:1/51, A:0/0, B:0/0
63Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice52481S:0/0, A:1/48, B:0/0
63Pirk JanLékařský Triklub Praha48481S:1/48, A:0/0, B:0/0
63Kubíček FrantišekRelax Depo46481S:0/0, A:1/48, B:0/0
63Němec JiříLockar Vlašim48481S:0/0, A:1/48, B:0/0
63Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc45481S:1/48, A:0/0, B:0/0
68Brtník JiříOrel Obřany52472S:0/0, A:0/0, B:2/47
69Cejnar VáclavSKP Hradec Králové51441S:0/0, A:1/44, B:0/0
69Kubeček VladimírSpartak Police48441S:0/0, A:1/44, B:0/0
71Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí51401S:0/0, A:1/40, B:0/0
71Rouča KarelTJ Slavia Hradec Králové51401S:0/0, A:1/40, B:0/0
71Krejsa VáclavBonbon Praha52402S:0/0, A:2/40, B:0/0
74Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51392S:0/0, A:0/0, B:2/39
75Sedláček PavelOrel Starý Lískovec53382S:0/0, A:0/0, B:2/38
75Hájíček FrantišekAVC Praha51382S:0/0, A:2/38, B:0/0
75Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice53381S:0/0, A:1/38, B:0/0
75Gregor JaroslavAC OH Praha51381S:0/0, A:1/38, B:0/0
75Mikšovský ZdeněkAK Včelná45381S:0/0, A:1/38, B:0/0
80Pour SvatoplukSlavoj Obecnice52361S:0/0, A:1/36, B:0/0
81Kudlička SvatoplukLRS Vyškov50351S:0/0, A:0/0, B:1/35
82Drahoš JosefSOŠ Jablunkov52341S:0/0, A:1/34, B:0/0
83Čech KarelKAK Praha45322S:1/30, A:1/2, B:0/0
83Krassa ManfredŠAK Chodov44321S:0/0, A:1/32, B:0/0
85Novák PavelTJ liga 100 Praha53311S:0/0, A:0/0, B:1/31
85Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice45311S:0/0, A:0/0, B:1/31
85Holeš BohumilJISVA Zlín48311S:0/0, A:0/0, B:1/31
88Janeček JaromírPraha47281S:0/0, A:1/28, B:0/0
89Čada JiříKČT Nýrsko48271S:0/0, A:0/0, B:1/27
90Kuncl FrantišekSKI Příbram50261S:0/0, A:1/26, B:0/0
91Mucha PetrSokol Kobylisy47241S:0/0, A:1/24, B:0/0
91Fendrych FrantišekSokol Velim52241S:0/0, A:0/0, B:1/24
91Stein KarelNáchod47241S:0/0, A:0/0, B:1/24
91Scheinherr JiříBezdědovice51242S:0/0, A:1/2, B:1/22
95Honzák JiříTJ Jičín50221S:0/0, A:0/0, B:1/22
95Smetana KarelVHS Benešov51221S:0/0, A:1/22, B:0/0
95Šmakal PavelSKOB Zlín48221S:0/0, A:0/0, B:1/22
95Jelínek PetrAK Emila Zátopka Kopřivnice52221S:0/0, A:0/0, B:1/22
99Dolejš JanTJ Sokol Unhošť49201S:0/0, A:1/20, B:0/0
99Sládek KarelKrásná Lípa45201S:0/0, A:0/0, B:1/20
101Kunrt MiroslavHŽP Prostějov49191S:0/0, A:0/0, B:1/19
101Kolmaš OldřichOlomouc52191S:0/0, A:0/0, B:1/19
101Losman MiroslavHradec Králové51191S:0/0, A:0/0, B:1/19
104Dvořák LadislavSokol Velké Hamry48181S:0/0, A:0/0, B:1/18
104Čáp BohuslavOrel Hradec Králové51181S:0/0, A:0/0, B:1/18
104Hercík Jaroslavneregistrován45181S:0/0, A:0/0, B:1/18
107Velička JaroslavRS Bystřice p.H.44171S:0/0, A:0/0, B:1/17
108Hruša ZdeněkJirčany46161S:0/0, A:0/0, B:1/16
109Říha MiroslavSokol Sadská45141S:0/0, A:1/14, B:0/0
109Václavík JaroslavSK OMT Pardubice48141S:0/0, A:0/0, B:1/14
111Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice44131S:0/0, A:0/0, B:1/13
111Dušek JanSokol Verměřovice51131S:0/0, A:0/0, B:1/13
113Bělka JaroslavLRS Vyškov52121S:0/0, A:0/0, B:1/12
113Zoderer JosefPraha 352121S:0/0, A:1/12, B:0/0
115Šůcha VáclavSV Stříbro46101S:0/0, A:1/10, B:0/0
115Fenyk FrantišekTJ Sokol Pardubice53101S:0/0, A:0/0, B:1/10
117Folber VladimírOleško5181S:0/0, A:1/8, B:0/0
118Berdich JiříVENANGO5161S:0/0, A:1/6, B:0/0
119Pasler JiříKAK Praha4641S:0/0, A:1/4, B:0/0
120Werner PetrLiga 100 Praha5121S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Plecháček JiříSokol Mělník4421S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Kučera VilémSlovan Hradišťko5121S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Chochola VladimírMK Kladno5021S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Březina PetrSABZO Praha4621S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Fuchs BedřichTJ Dobříš4421S:0/0, A:1/2, B:0/0


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2013Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec37
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
4.5.2013Sedlecko-prčický trhák30
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
2.6.2013Běh na Radhošť125
8.6.2013Běh na Děvín48
15.6.2013Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska76
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
22.6.2013Běh na Kohout a zpět32
23.6.2013Běh na Kleť85
29.6.2013Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd117
30.6.2013Běh na Hraničář42
6.7.2013ME v běhu do vrchu, Bulharsko217
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2013Běh na Kozubovou166
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2013Slopenská desítka97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE0
1.9.2013Sázava - Lázek65
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013MS v běhu do vrchu, Polsko314
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
28.9.20132Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk133
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
12.10.2013Běh na Praděd199
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník