Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2013 - 28. ročník

Celkové pořadí poháru

Muži A 20 - 39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Blaha TomášAK Asics Kroměříž7682618S:8/432, A:4/264, B:6/130
2Flegl VlastimilVrchlabí8671524S:10/357, A:8/228, B:6/130
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov8257816S:7/303, A:5/192, B:4/83
4Herda JanSKP Nymburk8357718S:9/294, A:5/206, B:4/77
5Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8250813S:4/240, A:5/174, B:4/94
6Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun754758S:2/174, A:4/248, B:2/53
7Magál JiříISCAREX Česká Třebová774205S:3/315, A:1/70, B:1/35
8Bajza JakubAK Kroměříž904105S:3/270, A:2/140, B:0/0
9Berka MartinAC Syner Turnov853977S:4/300, A:0/0, B:3/97
10Janů JanCZE933844S:4/384, A:0/0, B:0/0
11Turek MartinŽakis Team8036313S:4/153, A:5/136, B:4/74
12Berka RadimKozákov823498S:5/288, A:0/0, B:3/61
13Gerych DavidCZE773265S:3/186, A:2/140, B:0/0
14Fejfar OndřejAK Kroměříž893034S:3/279, A:0/0, B:1/24
15Ježek PřemyslAC Slovan Liberec822726S:4/201, A:1/44, B:1/27
16Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě842567S:3/141, A:2/74, B:2/41
17Pechek PetrCZE832504S:2/153, A:1/62, B:1/35
18Wurst MilanAK Šternberk822123S:2/150, A:1/62, B:0/0
19Hrdina PavelAK Perná882115S:1/54, A:2/106, B:2/51
20Pelíšek DavidAK Olomouc902093S:2/147, A:1/62, B:0/0
21Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8220413S:3/36, A:5/92, B:5/76
22Frei MartinCZE862003S:2/165, A:0/0, B:1/35
23Mareš JiříKerteam871964S:2/117, A:1/62, B:1/17
24Losman PetrKerteam791843S:2/153, A:0/0, B:1/31
25Bidmon JiříAtletika Chrudim931744S:0/0, A:3/154, B:1/20
25Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují801744S:0/0, A:2/124, B:2/50
27Čech JanČKS SKI Jilemnice931683S:2/141, A:0/0, B:1/27
28Gräf JakubDukla Liberec911653S:2/141, A:0/0, B:1/24
29Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník821622S:2/162, A:0/0, B:0/0
30Pavlišta VítCZE851592S:2/159, A:0/0, B:0/0
31Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě901442S:2/144, A:0/0, B:0/0
32Polášek JanAO Slávia Havířov801413S:3/141, A:0/0, B:0/0
33Brýdl PavelLA Sportiva Hudy801383S:2/120, A:0/0, B:1/18
34Kostecký JanTJ Šumperk911373S:2/99, A:1/38, B:0/0
35Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou751345S:3/111, A:0/0, B:2/23
36Davídek DušanVrchlabí811333S:0/0, A:2/98, B:1/35
37Lopota MartinDukla Liberec921313S:2/111, A:0/0, B:1/20
38Palla RadovanBystřice pod Hostýnem801305S:2/66, A:2/58, B:1/6
39Ondráček TomášTriexpert Brno771232S:2/123, A:0/0, B:0/0
40Kincl MarekSport Hotárek Náchod741204S:0/0, A:2/84, B:2/36
41Nožka RadekSK Orličky901162S:1/72, A:1/44, B:0/0
42Macháček LukášHOVRCH791146S:2/48, A:3/48, B:1/18
43Šplíchal JanTJ Starkoč831127S:4/36, A:3/76, B:0/0
44Valenta TomášPardubice761114S:3/102, A:0/0, B:1/9
45Houska JindřichHO Koudel761104S:1/24, A:3/86, B:0/0
45Štolfa MartinSpartak Police nad Metují741102S:0/0, A:2/110, B:0/0
47Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM861093S:2/87, A:0/0, B:1/22
48Hostička JanDejvice791074S:1/30, A:1/26, B:2/51
48Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav821078S:4/33, A:1/26, B:3/48
50Krupička RobertCZE781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
50Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team741052S:2/105, A:0/0, B:0/0
52Nechvíl PetrAC Choceň911044S:0/0, A:1/20, B:3/84
52Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí791043S:0/0, A:1/54, B:2/50
54Ocásek MartinOCIZ Team801032S:1/72, A:0/0, B:1/31
55Fišnar JiříLoučná nad Desnou761014S:2/45, A:2/56, B:0/0
56Martikán JiříHorolezci FM75966S:3/39, A:2/48, B:1/9
56Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.77962S:1/66, A:1/30, B:0/0
56Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník88962S:0/0, A:2/96, B:0/0
59Hudeček PetrOpavské Dupy82933S:2/87, A:0/0, B:1/6
59Kreisinger JanAK Kroměříž84931S:1/93, A:0/0, B:0/0
61Polách MartinSki Klub Jablonec89923S:2/72, A:1/20, B:0/0
61Bezděk PavelREDPOINT HOBC86923S:0/0, A:2/72, B:1/20
63Herbs JanVrchaři Vrchlabí759111S:1/3, A:4/52, B:6/36
63Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc80914S:3/69, A:0/0, B:1/22
65Linhart RadekKerda Sport76882S:1/66, A:0/0, B:1/22
66Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90852S:0/0, A:1/70, B:1/15
67Mašek PetrFIT Centrum Vrchlabí79835S:3/66, A:0/0, B:2/17
67Bartoš DaliborMilíře Jizerské hory75832S:1/39, A:1/44, B:0/0
67Cink TomášISCAREX Česká Třebová87832S:1/48, A:0/0, B:1/35
70Mrázek JanSALOMON / KERTEAM81811S:1/81, A:0/0, B:0/0
70Otevřel VítČeský Těšín88812S:1/45, A:1/36, B:0/0
70Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec92813S:2/66, A:0/0, B:1/15
73Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují80802S:0/0, A:2/80, B:0/0
74Friček MartinPlzeň79792S:1/39, A:1/40, B:0/0
75Hruška JanTrutnov89782S:0/0, A:2/78, B:0/0
75Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk78783S:2/60, A:1/18, B:0/0
77Šmíd MartinStřelka Brno80772S:1/42, A:0/0, B:1/35
77Udržal TomášLokomotiva Pardubice80772S:1/45, A:1/32, B:0/0
79Axmann KarelVlčí Důl83762S:1/48, A:1/28, B:0/0
79Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93762S:0/0, A:1/54, B:1/22
81Hopp MarekTJ Kaluža75723S:2/54, A:1/18, B:0/0
81Fousek JanMK Seitl Ostrava91721S:1/72, A:0/0, B:0/0
83Janoušek MilanSokol Kolín - atletika91661S:1/66, A:0/0, B:0/0
83Míč RobertVSK Univerzita Brno92661S:1/66, A:0/0, B:0/0
85Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno79644S:2/39, A:1/24, B:1/1
85Dolejška LubošDevoss Rychnov n/K87642S:1/42, A:1/22, B:0/0
87Jetelina PetrHO Rychleby85632S:2/63, A:0/0, B:0/0
87Minář MartinŽichlínek84633S:1/21, A:1/22, B:1/20
87Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87634S:1/3, A:2/52, B:1/8
87Holub LiborAIR Frenštát pod Radoštem80633S:3/63, A:0/0, B:0/0
91Dedek AlešZAPRO AD TEAM75622S:1/42, A:0/0, B:1/20
91Hochmut MilanSpartak Rožmitál87621S:0/0, A:1/62, B:0/0
91Hájek DanielSKP České Budějovice88621S:0/0, A:1/62, B:0/0
91Stezka MartinChřibská84624S:2/27, A:0/0, B:2/35
91Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí90622S:1/24, A:1/38, B:0/0
96Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek75601S:1/60, A:0/0, B:0/0
96Matras TomášSK Chrast80603S:2/30, A:1/30, B:0/0
96Pokorný MatyášSPARTAK VLAŠIM88602S:0/0, A:1/36, B:1/24
96Šitka JosefMK SEITL Ostrava86604S:2/39, A:1/10, B:1/11
96Wasserbauer Lukášneregistrován87603S:2/36, A:1/24, B:0/0
96Doležel OndřejAK Šternberk92601S:1/60, A:0/0, B:0/0
102Štumpf Eduard3D Fitness RCT80594S:1/3, A:1/14, B:2/42
103Roleček MilanPěčín76585S:2/6, A:1/20, B:2/32
104Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí77572S:2/57, A:0/0, B:0/0
104Podroužek DušanAC Slovan Liberec74571S:1/57, A:0/0, B:0/0
104Michna RomanStudiosolaris.cz78571S:1/57, A:0/0, B:0/0
104Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc75574S:2/30, A:1/26, B:1/1
108Kučera LadislavČeská Třebová76562S:1/45, A:0/0, B:1/11
108Vinduška PetrActivity Lanškroun93564S:1/3, A:1/34, B:1/19
110Boček JanTJ Lokomotiva Beroun90541S:0/0, A:1/54, B:0/0
110Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93541S:1/54, A:0/0, B:0/0
110Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně84541S:1/54, A:0/0, B:0/0
110Ondruch AdamX – TRAIL Orlová90541S:1/54, A:0/0, B:0/0
110Harom TomášSK Nové Město na Moravě80541S:1/54, A:0/0, B:0/0
115Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85533S:0/0, A:2/50, B:1/3
115Sýkora LukášAK Olomouc90533S:1/15, A:0/0, B:2/38
115Kempa JanJulboWay79533S:2/42, A:0/0, B:1/11
118Busta JanUSK Praha Vodní slalom89511S:1/51, A:0/0, B:0/0
118Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí93511S:1/51, A:0/0, B:0/0
118Kovář RomanFORTEX Moravský Beroun77511S:1/51, A:0/0, B:0/0
118Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice90511S:1/51, A:0/0, B:0/0
122Soukup JosefVelosport85481S:0/0, A:1/48, B:0/0
122Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj82481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Kubíček JanJiskra Litomyšl87482S:1/18, A:1/30, B:0/0
122Jašek RadovanFrenštát p. R.80481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Choleva PetrLítací Jelen74482S:1/42, A:1/6, B:0/0
122Krška JanSK Nové Město na Moravě86481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře81481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Martin JanKrkonoše Vrchlabí80481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové91481S:1/48, A:0/0, B:0/0
131Uher LukášLanžhot83473S:2/21, A:1/26, B:0/0
131Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec81472S:0/0, A:1/36, B:1/11
131Nechvíl LukášHeřmanův Městec83472S:0/0, A:0/0, B:2/47
134Bocek DavidCoffee Team75463S:2/30, A:1/16, B:0/0
135Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou75451S:1/45, A:0/0, B:0/0
135Keller MartinAK Emila Zátopka Kopřivnice78451S:1/45, A:0/0, B:0/0
135Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě74451S:1/45, A:0/0, B:0/0
135Stárek MartinPraha80452S:2/45, A:0/0, B:0/0
139Možný RadekBystrc85441S:0/0, A:1/44, B:0/0
139Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané78442S:0/0, A:2/44, B:0/0
139Urbánek JiříHO Slavie Liberec87443S:1/3, A:1/40, B:1/1
139Pohl JanSpartak Police nad Metují76442S:0/0, A:2/44, B:0/0
139Majoroš MichalPolice nad Metují86442S:1/30, A:1/14, B:0/0
144Juránek StanislavOrel Židenice87432S:0/0, A:0/0, B:2/43
145Kura HynekSk Nové Město na Moravě92421S:1/42, A:0/0, B:0/0
145Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek80426S:3/15, A:2/26, B:1/1
145Miklas VojtěchAO Slavia Havířov90421S:1/42, A:0/0, B:0/0
145Tuček MartinSumava75421S:1/42, A:0/0, B:0/0
145Rexa MartinTRILIFE AUTHOR79421S:1/42, A:0/0, B:0/0
150Pavlis AntonínASK Děčín86413S:1/3, A:0/0, B:2/38
150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto93412S:0/0, A:0/0, B:2/41
150Marhold LubošHorní Jelení77415S:2/15, A:1/10, B:2/16
153Kozlík LukášSunakashi Praha89401S:0/0, A:1/40, B:0/0
153Pryszcz PatrikKošařiska78401S:0/0, A:1/40, B:0/0
153Ryška VítTrojanovice75401S:0/0, A:1/40, B:0/0
156Kozel JakubSokol Praha Vršovice86391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Haman VáclavČKS SKI Jilemnice81391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Sedláček ŠtěpánSKI klub RD Rýmařov83391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Řehák PavelOB Vamberk84392S:1/3, A:1/36, B:0/0
156Pokorný JanTJ Stodůlky Praha88391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc85393S:2/24, A:0/0, B:1/15
162Kosek ŠtěpánStudené Crew89381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Václavík JiříDobříš86381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Holiš MartinZubří74381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Sýkora JanVŠE78381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Novák MilanVelo Blažek Pardubice80382S:1/24, A:1/14, B:0/0
162Kačín MiroslavKecka Kanice79381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Sedlák RadimPosilovna Průvan74381S:0/0, A:1/38, B:0/0
169Novák LukášAC Sake Kateřinky82374S:2/18, A:1/12, B:1/7
169Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek79372S:1/3, A:1/34, B:0/0
169Žaludek PřemyslMS Cyklogatteam77372S:0/0, A:0/0, B:2/37
172Erbs DušanAC Pardubice79361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou78361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí79361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Petrou JanSki Velešín90361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Špalír JanSK UP Olomouc88361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Kupka MartinAK Štikov82362S:0/0, A:0/0, B:2/36
172Pomikálek JosefAtletický klub Hořice75361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Veber JosefLK Tatran Chodov75361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Květoň JiříNový Jičín84361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Ambros JakubAK E.Zátopka Kopřivnice87361S:0/0, A:1/36, B:0/0
182Dokulil ZdeněkOlomouc80352S:1/18, A:0/0, B:1/17
182Marhold PetrChoceň78354S:2/18, A:0/0, B:2/17
182Kučera MartinVSK UNI Brno80351S:0/0, A:0/0, B:1/35
182Janů LiborŠumperk78352S:1/3, A:1/32, B:0/0
182Bradáč JiříMPSV82352S:0/0, A:1/34, B:1/1
187Rendl JosefTJ Packa Praha76341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Odvárka JiříHorní Maršov77341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Hrubý MartinČeský Krumlov74341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Stejskal Roman-83341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Záveský VojtěchLázně Bělohrad78342S:0/0, A:0/0, B:2/34
192Černoch Ondřejneregistrován89332S:2/33, A:0/0, B:0/0
192Dubčák PavelZlín86332S:0/0, A:0/0, B:2/33
192Polášek TomášKopřivnice84331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Radomský MarekOstrava89331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Polívka PetrSKI Vítkovice74331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Kohut RadekStudénka84332S:2/33, A:0/0, B:0/0
192Staněk MartinPomalí kluci86331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Valíček RadekAtletika Písek74331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Raida PavelBET Ostrava74331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Roštejnský MichalSport aerobic Liberec77332S:1/21, A:0/0, B:1/12
202Žaodlík FilipSplašení Goroli77321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Sobotka Janneregistrován75321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Knotek David-82321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Lhota AlešPivovar Miletín78321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Csirik JiříAtletika Písek92321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov78321S:0/0, A:1/32, B:0/0
208Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice77311S:0/0, A:0/0, B:1/31
208Bošák DanielRychlé-by84312S:1/15, A:1/16, B:0/0
208Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
208Havlíček JanASK Slavia Praha79311S:0/0, A:0/0, B:1/31
208Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-STRAČO85311S:0/0, A:0/0, B:1/31
213Vymazal PetrSK Salix Grymov75301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Kubíček JanRelax Depo84301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Pšenička JakubDukla Liberec91301S:1/30, A:0/0, B:0/0
213Krupa PrzemysławMnich83301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc86303S:1/3, A:1/22, B:1/5
213Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská77301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Sládek TomášKaplice85301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Třeček MarekBaraqe Špindlerův Mlýn75301S:1/30, A:0/0, B:0/0
213Holešovský JanHO Koudel77302S:0/0, A:2/30, B:0/0
213Benák JanX-IONT.CZ82301S:1/30, A:0/0, B:0/0
223Koukal JanX-AIR Ostrava74294S:2/15, A:1/12, B:1/2
223Pešek OndřejKOB Choceň85292S:1/3, A:1/26, B:0/0
225Šrůtek DavidBKL Machov80282S:0/0, A:2/28, B:0/0
225Martinec LubošSolnice82281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Pluháček ZdeněkMikulov85281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Beran JanSpartak Police nad Metují83281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Waloszek Vlastislavjizdnikola.cz78281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Fryček MartinPlzeň79281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Kalina BohumilKardašova Řečice85281S:0/0, A:1/28, B:0/0
232Toušek PetrAC Praha 189080271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Horák LiborKAPLICE83271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Holec Martinneregistrovnán92271S:1/27, A:0/0, B:0/0
232Hubáček MichalOB Luhačovice93271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Staniek MartinVZS Ostrava74271S:1/27, A:0/0, B:0/0
232Višněvský AndrejSport studio Zlín91272S:0/0, A:0/0, B:2/27
232Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem88271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Pavlišta Davidneregistrován84271S:1/27, A:0/0, B:0/0
240Večeřa RomanBiatlon Prostějov80262S:1/12, A:0/0, B:1/14
240Jeřábek RostislavAK Perná89261S:0/0, A:1/26, B:0/0
240Píšek JaroslavBoršov nad Vltavou85261S:0/0, A:1/26, B:0/0
240Kessler FilipBěžecká škola.cz82262S:0/0, A:0/0, B:2/26
240Pytlík JiříHlučín91261S:0/0, A:1/26, B:0/0
245Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun74253S:1/3, A:2/22, B:0/0
246Strnad DavidČeský Krumlov85241S:0/0, A:1/24, B:0/0
246Ehler TomášUSK OB81242S:2/24, A:0/0, B:0/0
246Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč87242S:0/0, A:0/0, B:2/24
246Smola Michalsoleusrunning.cz81241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Malý LiborKAPLICE82241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Černý MartinPlzeň91241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Řeha FilipAron Team93241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Svoboda MilanRaam Team74241S:0/0, A:1/24, B:0/0
246Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76243S:1/3, A:0/0, B:2/21
246Mrázek MartinHO Jiskra Adršpach86241S:0/0, A:1/24, B:0/0
246Rektor AntonínModřany75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Kostka TomášFrenštát p. R.87241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Kapl TomášRychnov nad Kněžnou91241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí79241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Hadač FilipPřátelé orientačnho běhu Opava93241S:0/0, A:0/0, B:1/24
262Odstrčilík TomášSokol Třebětice83232S:0/0, A:0/0, B:2/23
263Stehlík RudolfHO Tisá77222S:1/3, A:0/0, B:1/19
263Horáček DavidSudislav nad Orlicí75221S:0/0, A:1/22, B:0/0
263Pokorný JanNKNEM74221S:0/0, A:0/0, B:1/22
263Čampa RadekAČR Valašské Meziříčí79222S:1/21, A:0/0, B:1/1
263Soukup PetrPříbram76221S:0/0, A:1/22, B:0/0
263Borski RomanAbadžikra! - HO TJ TŽ89221S:0/0, A:1/22, B:0/0
263Vařeka PavelORRERO Litovel75223S:2/6, A:1/16, B:0/0
263Kůra LubošAtletika Klatovy82221S:0/0, A:0/0, B:1/22
263Staněk PavelČeské Budějovice85221S:0/0, A:1/22, B:0/0
272Vízek OndřejJablonec nad Nisou84211S:1/21, A:0/0, B:0/0
272Špringl ŠtěpánPraha 584211S:1/21, A:0/0, B:0/0
272Škouránek OndřejHorolezci Šumperk79211S:1/21, A:0/0, B:0/0
272Bulín MartinPřerov85212S:2/21, A:0/0, B:0/0
272Polák MichalBAKAKO Nová Paka77212S:0/0, A:0/0, B:2/21
272Pecina DavidMig 3674211S:1/21, A:0/0, B:0/0
278Navrátil OndřejSokol Vsetín81201S:0/0, A:0/0, B:1/20
278Bubal MilanČeské Budějovice85201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Rylko VojtěchMosty u Jablunkova89201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Rosol JiříLoko Beroun74201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Holubec MiroslavOstrov76201S:0/0, A:0/0, B:1/20
278Svoboda OndřejTJ Slavia Hradec Králové76201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Jirka JanAC Náchod83204S:1/6, A:2/4, B:1/10
285Řehák JanDolní Dobrouč88191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Görner TomášAtletika Klatovy81191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Slezák ZdeněkOB Luhačovice89191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou85191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Navrátil MichalDRACY74192S:1/18, A:0/0, B:1/1
285Otrusina JiříSK OB Prostějov82192S:1/3, A:0/0, B:1/16
291Melišík JanPavlišov74181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Vlček JiříNTS Prometal Slavičín77181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Weinhard TomášHolubov85181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Šec Ondřejneregistrován87181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Tuharsky MartinSalomon-Run.cz77181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Purkert MartinStudené CREW90181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Šolc VítězslavBKL Machov91182S:0/0, A:2/18, B:0/0
291Hronek JaroslavOrel Obřany91182S:0/0, A:0/0, B:2/18
291Dolejš TomášSokol Mochtín82181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Balatka MiroslavSKI Jilemnice82181S:1/18, A:0/0, B:0/0
291Tešnar MarekPetřvald75183S:2/6, A:1/12, B:0/0
291Nový ZdeněkSK K2 Prostějov75181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Šilpert PavelSDH Lhota83181S:0/0, A:1/18, B:0/0
304Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou85171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Klička OndřejTJ Svitavy88171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Brůha LubošKlatovy84171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Vrána JiříVALACHIANRUN.CZ77173S:0/0, A:1/2, B:2/15
304Hendrych JakubTHE.CZ Praha83171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Bolha PetrPřerov89171S:0/0, A:0/0, B:1/17
310Kuběna PetrŠKODA Plzeň80161S:0/0, A:0/0, B:1/16
310Kahánek RadekAC Jičín90163S:1/3, A:0/0, B:2/13
310Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí84161S:0/0, A:0/0, B:1/16
310Fáber RobertJabloňská běžecká liga91161S:0/0, A:1/16, B:0/0
310Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín82162S:0/0, A:0/0, B:2/16
310Rypl MiroslavDukla Liberec92161S:0/0, A:0/0, B:1/16
310Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové80161S:0/0, A:1/16, B:0/0
310Haluzík MarekDRACY74165S:2/6, A:1/2, B:2/8
310Minařík TomášValachbajk cyklomira81162S:0/0, A:0/0, B:2/16
310Gruber JanBoršovský běžecký klub85161S:0/0, A:1/16, B:0/0
310Zubří TomášGumárny Zubří80161S:0/0, A:1/16, B:0/0
321Kubal VlastimilKdyně75151S:0/0, A:0/0, B:1/15
321Hubka LukášDoldy Spinning Náchod81151S:0/0, A:0/0, B:1/15
321Škoda JakubTJ Dukla Liberec88151S:0/0, A:0/0, B:1/15
321Musil Tomášneregistrován82153S:3/15, A:0/0, B:0/0
321Karásek JiříFrýdek-Místek75152S:2/15, A:0/0, B:0/0
321Vysloužil LiborAC Prostějov89152S:1/3, A:0/0, B:1/12
321Matoušek Denisneregistrován88151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Bartoň KarelVeřovice93151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Hřib JakubAtletika Holešov88151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Helleší Jiříhellesi.cz79151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Herbs FilipČKS SKI Jilemnice92151S:1/15, A:0/0, B:0/0
332Petráš MichalAK PSG Zlín93141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Jeřábek LukášVella Cyklink84141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Patč AntonínSKP Český Krumlov85141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Sobotka JiříSpartak Rožmitál79141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Neradil TomášASPOT Hulín74141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Pšenica Miroslav-------------------------80142S:1/12, A:1/2, B:0/0
332Krupka LukášSokol Jičín83141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Malý JiříKČT Nýrsko76141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Pavlas JakubLanškroun87141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Hojdysz JiříFousáči85141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk86141S:0/0, A:1/14, B:0/0
343Kolařík MiroslavAUTHOR TUFO TRILIFE Zlín78131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Pelant VojtaEpo Team83131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Resl Janneregistrován76131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Holas TomášSK Jamnice78131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Opluštil BohuslavLyžaři Nýrsko76131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Dostál FrantišekKocourov ALZ88131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Lhota ZbyšekTJ KK Železný Brod84131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Volný PetrTJ Gumárny Zubří79132S:0/0, A:1/4, B:1/9
351Lorenc TomášAtletika Polička86121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou78121S:1/12, A:0/0, B:0/0
351Adamec MilanOrel Vyškov77121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Schlechter VojtěchŽižkovští tygři Praha82121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Zelený MatějBražec89121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Drobník MichalBEERMENTAL TEAM87121S:1/12, A:0/0, B:0/0
351Kukačka JanSK Rover Praha91121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Wágner JanJablonné nad Orlicí84121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí84121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Berka JanHAVEN Triatlon Team89121S:1/12, A:0/0, B:0/0
351Špád ŠtepánKlatovy75121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Zegermacher PavelČeský Krumlov85121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Pohl VáclavHKO Police80121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Kautz MichalTJ Sokol Bohumín89121S:1/12, A:0/0, B:0/0
365Tejkal MarekŽďár nad Sázavou80111S:0/0, A:0/0, B:1/11
365Dohnal JiříValašské Klobouky76111S:0/0, A:0/0, B:1/11
365Šmaňko MiroslavSpona Teplice80111S:0/0, A:0/0, B:1/11
365Jedlička MiloslavTJ Liga 100 Olomouc86112S:1/3, A:0/0, B:1/8
365Němec JakubUNION Plzeň84111S:0/0, A:0/0, B:1/11
370Záhorský PavelSK Dolní Stakory82102S:0/0, A:0/0, B:2/10
370Scholz VladimírPila Machov79101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Dubský RomanPřibyslav78101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Mikyska MichalTJ Čenkovice101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Sikora RobinTJ Dolní Lomná90101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Uhrmacher LukášSlečinky Napajedla85101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Král JanSokol Nové Město88101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Pešl JosefTJ Loko Beroun85101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Wurzel JakubVaradero80101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Vacek ZdeněkČLS PRaha87101S:0/0, A:0/0, B:1/10
380Ehl PetrHO SKOL7891S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Wachtl Vojtěchneregistrován8691S:0/0, A:0/0, B:1/9
380Zajíček TomášMlázovice9291S:0/0, A:0/0, B:1/9
380David MilošRadeč7891S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Žajdlík FilipTřinec7791S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Sztymon LiborFC Bužkovec Petřvald7791S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Boháček PetrEurofoam Sport7491S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Šutera JosefAtletika Polička7991S:0/0, A:0/0, B:1/9
388Trescher JanKaplice8581S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Šparlinek MarcelÚstí nad Orlicí7781S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Kubeček ŠtěpánBišík7681S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Ohnůtek ZdeněkKANGAROOS Zlín7581S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Šulc RadekMoira Team Milovice7581S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Kovář DanielEnjoy sport8081S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Čada RadekKlášterec nad Orlicí7481S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Ruta LubošJičín7781S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8681S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Hokeš MartinZvole7781S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Lysek JakubJablunkov8981S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Slovák JiříÚstí nad Labem8581S:0/0, A:0/0, B:1/8
400Strejček PavelTJS Vysoké Veselí8172S:0/0, A:0/0, B:2/7
400Štanglica JiříCK Stará Ves9272S:1/3, A:0/0, B:1/4
400Bažant PavelSlečinky Napajedla8372S:0/0, A:0/0, B:2/7
400Rosenberg DavidWORLDSPORT8671S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8771S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Erbert LadislavSK Harant Pecka7771S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8472S:1/3, A:0/0, B:1/4
400Timan LukášNáchod8471S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Drbohlav TomášChabrous Příšovice7772S:1/3, A:0/0, B:1/4
409Hloušek JakubČSK SKI Jilemnice9061S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Honzíček MichalChrudim8861S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Žídek RobertOstrava7862S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Boháč LadislavVelké Poříčí9261S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Kořínek MilošMore Than Bikers9261S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Gábrlík PetrRožnov p. R.8861S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Fukátko JanOK Lokomotiva Pardubice8161S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Mrověc TomášDEVOTION TEAM8862S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Scholz VojtěchPila Machov9261S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Vondrat JiříPardubice7761S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Wagner PetrMTK Klimkovice8362S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kraus JakubHSK Benecko8962S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Hrouza MichalKrnov7862S:1/3, A:0/0, B:1/3
409Stoszek JanVZS Ostrava7661S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Schwarzbach Martin-8261S:0/0, A:0/0, B:1/6
409Malý JaroslavFarma Malých Libštát8562S:0/0, A:0/0, B:2/6
409Kropáček JanSlečinky Napajedla8362S:0/0, A:0/0, B:2/6
409Vintera JakubODK Náchod8361S:0/0, A:0/0, B:1/6
409Burgr Jiříneregistrovnán8662S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kubíček LukášLitomyšl7761S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Kozojed PetrDoma-je-doma.cz GK277561S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Vičar KarelPřerov7662S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kubart TomášVětřní8561S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Chmelík RichardAO Slávia Havířov9062S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Nohel PetrLichnov9061S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Belej DavidNEWLINE8162S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kraus JakubIndividuál.9261S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Krejčí TomášNCH FN Ostrava8262S:2/6, A:0/0, B:0/0
437Jasenský OldřichAK Kroměříž8251S:0/0, A:0/0, B:1/5
437Bielčík JiříKráliky8552S:0/0, A:1/4, B:1/1
437Kučera MarcelTest Stružinec8552S:0/0, A:0/0, B:2/5
437Szarowski Miroslav1. FBK Eagles Orlová7452S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Bombera JiříMěstečko Trnávka8552S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9151S:0/0, A:0/0, B:1/5
437Dlouhý VáclavSK Valašské Království8952S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Šubert PavelHoralové7452S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Matúš RadekSK Valašské Království8152S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Prouza RobertFrenštát p. R.7752S:1/3, A:1/2, B:0/0
447Slovák RadoslavEdhouse.cz7741S:0/0, A:0/0, B:1/4
447Steinz RadekNový Bor8441S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7542S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Rücker JakubBonbon Lhota8841S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Pešula MarekHůrka8541S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Kejzlar JanPRO RADOST7942S:0/0, A:2/4, B:0/0
447Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8242S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Lux BronislavKrnov8142S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Valtr DanielOrlová7441S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Červenka JaroslavDobřenice7942S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Pirkl MartinHoro Česká Třebová8842S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Utinek VáclavKES BUKTEAM8041S:0/0, A:0/0, B:1/4
447Vacek MiroslavSpartak Police7742S:0/0, A:2/4, B:0/0
447Suchánek LukášKHB Radegast7942S:1/3, A:0/0, B:1/1
461Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hruda Michalneregistrován8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Fisenko Ondřejneregistrovnán9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šmíd RaimundBrno team Chaos a Zkáza7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Olšer MartinDanyho parťáci7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Staněk PetrTJ Velké Těšany7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Ondruška Jiří-8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Gromus TomášHoral Rýmařov7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Křenek AlešCK Stará Ves8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Špíchal JanTJ Starkoč8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Mikuš MichalBrno team Chaos a Zkáza7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stricker WalterNerozcvičený Amatér; M. Al-ce8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vik MartinSK Studenec9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Líman VáclavSK Vítr v trenkách8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šopík MichalR.Y.O7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Moštěk TomášSK Vítr v trenkách8831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kabaja JiříBěhat nás baví7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Zápeca MiroslavValachy Léskové7832S:0/0, A:1/2, B:1/1
461Polášek Tomášneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kraicinger Michalneregistrován7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Baran LukášKonstruktéři9131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Gavlas LiborFbK Horní Suchá7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Římánek JiříŘím Tým7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kufa Štěpánneregistrován9131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vogel MichalŠumperk7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Komín BohuslavValachyman team7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sabela Davidneregistrován9131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hlavsa TomášAdamov8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Skiba PetrOstrava7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vidrman DavidProstějov9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Borek Pavel-7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Blaško RadekHorní Morava8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vlasák Radim-7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Lebeda Jiříneregistrován8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Wawreczka DavidTJ JAKL Karviná8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stonawski DavidRubem7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Fiala Petrneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Reček JanVlčovice9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Posker TomášOSCAR Team8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sabela JiříJulboWay7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hurta JanKonstruktéři9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Seibt Davidneregistrován7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Antoš MatějPodéště8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Cibulka JiříHoro Česká Třebová7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jankovský AlešPraha8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pilgr LuděkOB Česká Třebová7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Živný MarekOrel Orlice9132S:0/0, A:0/0, B:2/3
461Kopecký TomášZ hor Team8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Rakoncaj LukasSir Joseph7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Cholasta JiříHO Rychleby8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Duch MiroslavAKLVK La Sportiva7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Petrásek Radimneregistrován7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Baroš MartinValašské Meziříčí9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Moštěk JanSK Vítr v trenkách8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kubeček JáchymHK Pardubice7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kalisko JanKRNAP9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Švestka DavidRačí údolí8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Plhoň PatrikLoosers Boskovice8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stryk MartinKVS Šumperk OB7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hrdina Tomášneregistrován7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Rapčan LukášDracy Team7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Borna MatyášSyřenov8931S:0/0, A:0/0, B:1/3
461Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hlaváč LiborAK Holub7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Strmeň JakubKRNAP8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Khel RichardOK Sparta Praha7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Řezka PetrHK Pardubice8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Halamíček MarekFrenštát p. R.7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Machaň VáclavKarate klub Jeseník8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Bacho Jiříneregistrován7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Friedel JanMarathon team Klimkovice7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Munk RudolfVZS Ostrava7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Grimm ZdeněkTrvalková školka Studenec8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Solař MarekHC Rychlov7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Filgas OndřejOstrava8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Posker PřemyslKarate klub Jeseník8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Dorazil MilošRH Kroměříž8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Venzala DavidOhrazenice7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vrcha LukášProstějov9331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kožák JanSC START Karlovy Vary8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pokorný TomášSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Dvořák VojtěchALPHAGUIDES7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pěnička JanRokytnice n.Jiz.7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Ryzí MartinSK Fighter Inside9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Nádhera JiříHK HK9332S:0/0, A:1/2, B:1/1
461Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hejl JakubAVP UJEP8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Gerych JanSK Fighter Inside8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kovařík Zbyněk-7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Novák Tomášneregistrován8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vlček TomášGumárny Zubří8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kazda Ladislav-7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Raška RadekAK Emila Zátopka Kopřivnice7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Myšár PetrHK Choceň8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Líman LukášSK Vítr v trenkách8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Král AlešSK Chotěboř7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Švec MartinUhelná Příbram7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jedziniak MichalPoruba7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kravčík DavidANHYPODLAHY8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šelepa PetrSK Policie ČR – Praha8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Bittner Jiří-7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jašek OndřejAtletika Zábřeh7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Tomica MartinProstějov9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pavlů RobertSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Novák LukášHO Vrbno pod Pradědem8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šotola RomanPorubští rafani7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Fabiánek RobertSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Staněk PetrTJ Velké Těšany7432S:0/0, A:0/0, B:2/3
461Atarsia JakubVeslaři Otrokovice9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kozák RadimSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Němeček RadimSK Ježíš8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kučera TomášSK Rover Praha7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Růžička Martin-8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Tempír JiříSokol Štíty7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jeziorski PiotrOrel Píšť7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Slaměník OndřejSK Přerov7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Linhart Karel(TJ Slavia)- Havířov8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Štěpánek JiříSK Ježíš8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Cicvárek JakubTurnov7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Atarsia AdamVeslaři Otrokovice9331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Večeřa ZdeněkStrážnice8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vondra JanLanškroun7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jeřábek KamilVK Perun7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Trojan MichalHorolezci Hodkovice n.Moh.7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Novotný JiříKRNAP8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Brož PetrMK Seitl Ostrava8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Beremlijski PetrVZS Ostrava7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Štefík DušanSK Ježíš7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Goryczka Michalneregistrován7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Klupa MichalHavířov8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Petrašek AdamSrí Chinmoy marathon team8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Burda Vojtěchneregistrován8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hupšil Radim, Ing.Frenštát p. R.8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Mooc Filip, Ing.X – TRAIL Orlová8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Janas KarelPorubští Rafani7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Knapík ŠtěpánX – TRAIL Orlová9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Štefek Radim1.Běžecký Jablunkov7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Smahel Jiříneregistrován7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Čempel DavidDětmarovice8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Krupa TomášKonstruktéři9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jánošík MiroslavPřerov7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sedláček PetrSK OOB Týniště n/O8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Dovrtěl Radovanneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sklenička PetrBD KALPARTA7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kupka JanKP Ostrava8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Číž RadimVUT Brno7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Ryška LumirDolní Domaslavice7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stančo LadislavČelákovice7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Odložil PetrHrabová7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kocián DanielHupnakolo.cz8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vanžura LeošPenzion Jiřinka8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Rada PavelMoira Brno7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Možnar Davidneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hrubý Vojtěchneregistrován7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sionkala MichalOstrava8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Blaha RostislavBK Vísky8931S:0/0, A:0/0, B:1/3
461Rakoncaj LukášSIR Joseph7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Tkadlčík ZbyněkŠrazet7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Bezděk DavidValašské Meziříčí8831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pátek MichalK.O.B Choceň8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Valouch MilanRBSD Olomouc8831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jasiok PřemyslVáclavovice7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Herman Jakubneregistrován7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hanslián FilipCK Stará Ves8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Slezák JiříOB Luhačovice9031S:0/0, A:0/0, B:1/3
461Vraňan JosefPardubice8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
638Pok PavelDRACY7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dřímal Miroslavneregistrován7622S:0/0, A:0/0, B:2/2
638Jirka JakubAC Náchod8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Haas MarekHavířov8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Frýdl OndřejHradec Králové9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Podermanski DavidJablunkov9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Byrtus LukášMosty u Jablunkova9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Pindur RenéJablunkov7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Drbohlav JanRH Kartouzy8921S:0/0, A:0/0, B:1/2
638Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Macák DanielLichkov7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Kalášek JosefSokol Mladkov8421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Průcha JakubOrlando Bananas8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Bureš MilanPříbram8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Šlapák DušanSokol Komárov8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Neuman JiříKLM Praha7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Jánský ZdeněkFlorbal Nové Strašecí8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Havel LukášOSA Trutnov7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Albrecht PetrČesyk Čerčany8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chadim VáclavBonbon Lhota8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Sojka PatrikSK Valašského království8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Heger MikulášAlpine Team9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Žabokrtský MilanChloumek7421S:0/0, A:0/0, B:1/2
638Krecbach JakubHO Jiskra Adršpach9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Linhart MartinKalili7522S:0/0, A:0/0, B:2/2
638Šlachta PetrBraník7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hanousek JakubPolice nad Metují9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Marosz BřetislavOldřichovice8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Ďuk JanPříbram8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Marosz VojtěchOldřichovice8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hrdlička DavidBřeznice8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hájek MiroslavVŠAK Praha8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Jobek TomášHC Příbram8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Větrovský AlešInternet Příbram8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dokládal MiroslavMšec9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Kisza VáclavDolní Lomná9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Plesník Antonín-------------------------7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Lysek JanTJ Dolní Lomná8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vajsar JiříSpartak Police7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Barášek AlešTeam.internetpb.cz7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Blažej JanČeské Budějovice8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hrdina LukášGabon Bilbao7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Šanda MiloslavSDH Sloupno8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Strejček JiříPraha 108321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chaloupka JanMladkov9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chochola PetrFlorbal Nové Strašecí7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Důrek Milan-9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Stýblo KarelNové Strašecí9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vantura MichalSloupno8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hornych VáclavSport Chalange7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dorňák MichalNolex8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vašíček RomanSK Radvanice7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Marchal StanislavSKP Český Krumlov8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dorčák JosefHasiči Poličná8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Klimeš PetrVJČ8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
698Polák MartinBakako Nová Paka7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Langer FrantišekZlín7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Srnský KarelCyklo Ski klub Polička7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hošek VáclavVolejbal Hulín8711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kolář Michal-8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Slatinský MartinChomýž7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Leskovjan TomášDomaželice7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bartoň MartinCX Slušovice8711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Maťa PetrPODHOSTÝNŠTÍ VRCHAŘI7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Nekovařík JakubLázně Bělohrad8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Horáček StanislavOrel Studenec8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vašík PetrBystřice p. H.9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vebr MichalČeská Třebová7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Šandera MartinBonbon7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Váňa JosefSlopné7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kovařík RadekRK PELL'S Holešov7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bajer LukášMICRORISC Jičín8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hala MiroslavVaradero7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Novotný JaroslavJičín9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Paus AlešOrel Hranice7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Fišer JaroslavSDH Bradlecká Lhota8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dlabola AdamAJTAKRAJTA7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Láska FilipLomnice nad Popelkou7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Jelínek PetrBAKAKO Nová Paka8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Štěpán PavelSK OMT Pardubice7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Blažek TomášBradlecká Lhota7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vele Jiříneregistrován7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dědeček PetrSK Mírová7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hala JiříVaradero7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vašta HonzaMICRORISC7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Polák OndraMICRORISC8711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Ferster ŠtefanHořice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Festa Ladislavneregistrován8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Farský PetrFC Sborna Lázně Bělohrad8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Henych Tomášneregistrován7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Wolosczuk MichalKOLOŠ Team9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Karel JosefKALILIK8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bartoš MiroslavMiroton team9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Jezbera MilanCARLAKUPKOLO.cz7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Strnad KarelSQS Vláknová optika7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Grmolenský JanSKP Olomouc8111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Pomikálek JanSokol Dvůr Králové7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dušek MartinLitomyšl7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Skýba PavelŠárovcova Lhota7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Křovina RadekSlavoj Houslice7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Chudoba ŠimonMICRORISC8111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Maťátko DanielLK Lodní klub Dolní Čermná8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Žák TomášAC Pardubice8511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Brendl JanHoděsovice7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kůtek JiříJičín9011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Mach MichalFC VTJ Milíčeves7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kadlec Jaroslavneregistrován8011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vokatý Ondřejneregistrován8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bulis PetrPkpú Praha7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Ottomanský JiříKroměříž8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kadlčák JakubSlečinky Napajedla8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Meduna Edvardneregistrován7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Tomeš JakubBradlecká Lhota9211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Pálka Romanneregistrován9311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Macek Martinneregistrován8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Šuráň Pavelběží sám za sebe9211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Čapek MartinSyřenov7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vybíral JakubŽopy ANTIFA7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dostál JanTRILIFE Zlín7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Jezdziniak MichalOstrava7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Lutonský AlešHulín8511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Balcárek LadislavTečovice8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hlavatý TomášMiroton team9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Mácha DanielKOLOŠ Team9011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Velcer MartinVALACHIANRUN.CZ9011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Zápeca MiroslavValachy Léskové7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kozubík JiříJURAZUB Zlín8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Moravec Filip3D Fitness Race Team8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Sýkora VlastimilVizovice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Sobek Alešneregistrován7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bartoň KarelOrel Veřovice8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
782Malý DavidSlopné93---1S:0/0, A:0/0, B:1/0


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2013Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec37
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
4.5.2013Sedlecko-prčický trhák30
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
2.6.2013Běh na Radhošť125
8.6.2013Běh na Děvín48
15.6.2013Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska76
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
22.6.2013Běh na Kohout a zpět32
23.6.2013Běh na Kleť85
29.6.2013Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd117
30.6.2013Běh na Hraničář42
6.7.2013ME v běhu do vrchu, Bulharsko217
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2013Běh na Kozubovou166
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2013Slopenská desítka97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE0
1.9.2013Sázava - Lázek65
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013MS v běhu do vrchu, Polsko314
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
28.9.20132Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk133
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
12.10.2013Běh na Praděd199
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník