2012 - 27. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 802 | 25 | S:8/396, A:9/274, B:8/132 |
2 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 801 | 16 | S:6/402, A:5/266, B:5/133 |
3 | Žák Jiří | Technika Brno EXTREME | 71 | 739 | 16 | S:5/363, A:5/234, B:6/142 |
4 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 646 | 14 | S:6/345, A:4/194, B:4/107 |
5 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 595 | 17 | S:5/282, A:6/200, B:6/113 |
6 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 498 | 8 | S:3/276, A:2/132, B:3/90 |
7 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 476 | 12 | S:5/255, A:4/144, B:3/77 |
8 | Ptáček Miloš | Petrovičky | 70 | 468 | 14 | S:5/207, A:4/170, B:5/91 |
9 | Wallenfels Jiří | TJ Sokol Královské Vinohrady | 72 | 455 | 5 | S:4/420, A:0/0, B:1/35 |
10 | Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 71 | 367 | 7 | S:2/123, A:3/186, B:2/58 |
11 | Janík Tomáš | Spona Teplice | 68 | 335 | 12 | S:5/174, A:3/92, B:4/69 |
12 | Ambrož Radomír | Sanela Lanškroun | 63 | 323 | 10 | S:4/177, A:3/92, B:3/54 |
13 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 300 | 9 | S:4/168, A:3/100, B:2/32 |
14 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 297 | 8 | S:1/72, A:3/132, B:4/93 |
15 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 273 | 4 | S:3/249, A:0/0, B:1/24 |
16 | Vítek Miroslav | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 256 | 5 | S:2/132, A:1/54, B:2/70 |
17 | Vojkůvka Jan | Chuchelná | 68 | 247 | 6 | S:4/177, A:2/70, B:0/0 |
18 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč FC | 65 | 239 | 4 | S:1/72, A:2/132, B:1/35 |
19 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 238 | 6 | S:1/60, A:3/124, B:2/54 |
20 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 234 | 5 | S:5/234, A:0/0, B:0/0 |
21 | Baláž Roman | BALÁŽ Extreme Team Ostrava | 65 | 231 | 5 | S:3/162, A:1/38, B:1/31 |
22 | Wala Petr | BK SAK Ložiska Karviná | 71 | 224 | 5 | S:2/108, A:3/116, B:0/0 |
23 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 221 | 6 | S:1/60, A:3/122, B:2/39 |
24 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 213 | 13 | S:3/54, A:3/86, B:7/73 |
25 | Sedláček Roman | Lanškroun | 64 | 202 | 10 | S:1/27, A:3/96, B:6/79 |
26 | Mazač Jaroslav | Bonbon Police n/M | 68 | 199 | 6 | S:2/105, A:1/34, B:3/60 |
27 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 198 | 3 | S:1/93, A:1/70, B:1/35 |
28 | Lichý Dušan | Guty | 67 | 188 | 6 | S:3/114, A:3/74, B:0/0 |
29 | Helcel Richard | M.H.BIKE HAVÍŘOV | 72 | 183 | 6 | S:3/99, A:2/66, B:1/18 |
30 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 181 | 7 | S:1/45, A:2/64, B:4/72 |
31 | Krátký Josef | SKP Hvězda Pardubice | 65 | 166 | 14 | S:3/51, A:5/52, B:6/63 |
32 | Jokel Lubomír | SK Palestra Praha | 64 | 162 | 4 | S:2/117, A:0/0, B:2/45 |
33 | Sedlák Radek | Eurofoam | 63 | 147 | 2 | S:2/147, A:0/0, B:0/0 |
33 | Olejník Jaroslav | Ostrava- Poruba | 67 | 147 | 3 | S:2/111, A:1/36, B:0/0 |
35 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 146 | 4 | S:1/93, A:0/0, B:3/53 |
36 | Šimurda Martin | Skiklub Šumava Vimperk | 72 | 136 | 3 | S:0/0, A:1/70, B:2/66 |
37 | Krátký Tomáš | SK Los Lomos | 67 | 135 | 2 | S:2/135, A:0/0, B:0/0 |
38 | Svoboda Tomáš | Všechovice | 70 | 134 | 2 | S:1/72, A:1/62, B:0/0 |
39 | Smith Grahame | Vrchlabí | 66 | 129 | 7 | S:3/63, A:1/30, B:3/36 |
39 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 129 | 3 | S:2/111, A:0/0, B:1/18 |
41 | Zoubek Jiří | SWSL Lučany nad Nisou | 65 | 128 | 4 | S:3/114, A:0/0, B:1/14 |
42 | Kristek Jiří | Retia Pardubice | 67 | 126 | 4 | S:2/81, A:1/28, B:1/17 |
43 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 124 | 3 | S:1/66, A:0/0, B:2/58 |
44 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 119 | 4 | S:1/27, A:1/48, B:2/44 |
44 | Osoba Martin | Lokomotiva Meziměstí | 65 | 119 | 3 | S:1/66, A:0/0, B:2/53 |
46 | Cafourek Vladislav | Kramolna | 68 | 115 | 4 | S:0/0, A:3/98, B:1/17 |
47 | Szebesta Pavel | Buřík Team | 68 | 112 | 3 | S:0/0, A:2/88, B:1/24 |
48 | Šnevajs Radomír | KHB Radegast | 63 | 108 | 4 | S:2/75, A:0/0, B:2/33 |
49 | Mojžíšek Pavel | MK Seitl Ostrava | 65 | 107 | 4 | S:2/51, A:2/56, B:0/0 |
50 | Cienciala Tomáš | Adroit.cz | 70 | 106 | 2 | S:1/66, A:1/40, B:0/0 |
51 | Frank Pavel | Moravský Beroun | 68 | 105 | 3 | S:3/105, A:0/0, B:0/0 |
51 | Nožka Jiří | Dinosport Ivančice | 63 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
53 | Černý Michal | AC Slovan Liberec | 64 | 101 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/20 |
54 | Hanke David | MK Kopřivnice | 71 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
55 | Baják Marek | TJ Sokol Velké Bílovice | 72 | 96 | 2 | S:2/96, A:0/0, B:0/0 |
55 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 96 | 2 | S:2/96, A:0/0, B:0/0 |
57 | Scheuer Jan | Lanškroun | 90 | 5 | S:0/0, A:1/30, B:4/60 | |
58 | Bětík Miroslav | KVS Pozlovice | 72 | 89 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/89 |
59 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 86 | 2 | S:0/0, A:2/86, B:0/0 |
60 | Zahrádka Tomáš | ZHORTEAM Vrbno | 71 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
60 | Smetana Josef | EUROFOAM Sport | 69 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
60 | Šindelek Vladan | TIS Vilhelm | 67 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
63 | Tončík Petr | MULTIP Nový Jičín | 71 | 78 | 3 | S:2/54, A:1/24, B:0/0 |
64 | Baar Martin | Sportique | 67 | 77 | 2 | S:1/51, A:1/26, B:0/0 |
65 | Schovánek Petr | Krčský les | 65 | 76 | 3 | S:0/0, A:1/34, B:2/42 |
66 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 75 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/24 |
66 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 75 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/27 |
68 | Kudrlička Rostislav | Kluky u Písku | 64 | 73 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/19 |
68 | Kubíček Zdeněk | TJ Turnov | 72 | 73 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/22 |
70 | Koucký Roman | Viking Jilemnice | 63 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
71 | Uhlíř Radek | Trisk České Budějovice | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 | |
71 | Palko Aleš | VSK UNI Brno | 71 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
73 | Wolf David | MTB Team Příchovice | 72 | 68 | 2 | S:1/48, A:0/0, B:1/20 |
73 | Zoubek Zdeněk | Lučany | 69 | 68 | 3 | S:2/60, A:0/0, B:1/8 |
75 | Žákovec Pavel | Třemošná | 66 | 66 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/18 |
75 | Minařík Martin | TTC Olomouc | 67 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
75 | Šmíd Petr | Loučná | 69 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
75 | Kříž Zdeněk | Špindler | 72 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
79 | Mazur Martin | Český Těšín | 71 | 63 | 3 | S:1/3, A:2/60, B:0/0 |
80 | Krejčí Karel | Trisk České Budějovice | 72 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
80 | Jansa Jiří | Atletika Písek | 66 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
82 | Ščerba Marek | DUKE Coporatin | 69 | 61 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/22 |
83 | Černý Michal | AC Slovan Liberec | 64 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
83 | Sabala David | SKI Jilemnice | 71 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
83 | Patočka Petr | Dinosport Ivančice | 63 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
86 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 59 | 4 | S:2/18, A:1/34, B:1/7 |
87 | Škrabálek Jan | X Alps Team.cz | 70 | 58 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/58 |
88 | Skyva Petr | AK Šternberk | 65 | 57 | 2 | S:2/57, A:0/0, B:0/0 |
88 | Grün Gustav | AC Okrouhlá | 68 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
90 | Kyselý Petr | TJ Zduchovice | 64 | 56 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/12 |
91 | Brzobohatý Pavel | Atletika Zábřeh | 72 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
91 | Petron Jan | SKI Velešín | 64 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
91 | Strapek Jan | Vidnava | 71 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
94 | Trakal Jiří | Železný Brod | 64 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
94 | Blahut Jan | - | 68 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
96 | Pinkas Martin | Sokol Dobříkov | 67 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
96 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
96 | Dunka Štěpán | SAC Špindlerův Mlýn | 72 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
96 | Soukup Karel | ČKS SKI Jilemnice | 72 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
100 | Mikšl Rostislav | Mercury České Budějovice | 72 | 47 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/27 |
100 | Haničinec Ivo | BS Slopné | 67 | 47 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/47 |
102 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 46 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/20 |
102 | Kněžík Roman | Balaž Extreme Team Ostrava | 72 | 46 | 2 | S:0/0, A:2/46, B:0/0 |
102 | Bronec Jaromír | TJ Liga 100 Olomouc | 67 | 46 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/19 |
105 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
105 | Hartych Stanislav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 65 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Krejzl Henrich | BK SAK Ložiska Karvina | 66 | 44 | 2 | S:0/0, A:2/44, B:0/0 |
107 | Hommer Roman | neregistrován | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 | |
109 | Valtr Vladimír | Roudnice nad Labem | 67 | 43 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/43 |
110 | Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 72 | 42 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/42 |
110 | Vojtěch Tomáš | Janské Lázně | 65 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
110 | Syrovátko Jiří | KERTEAM | 70 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
110 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
110 | Svoboda Petr | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
115 | Lácha Pavel | BH Triatlon České Budějovice | 69 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Bičík Tomáš | Delta Team Triatlon | 68 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
116 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 39 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/15 |
116 | Jakoubek Roman | ČLA Trutnov | 67 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
116 | Ježek Martin | Plzeň Újezd | 64 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
116 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 39 | 4 | S:1/3, A:1/20, B:2/16 |
121 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 38 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/38 |
121 | Škoda Martin | SK Starý Harcovníci | 63 | 38 | 4 | S:2/30, A:0/0, B:2/8 |
121 | Rudický Radovan | MK Seitl Ostrava | 69 | 38 | 2 | S:1/18, A:1/20, B:0/0 |
121 | Turek Jiří | SKP Český Krumlov | 70 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
125 | Řízek Marek | VŠEM Ústí nad Labem | 72 | 37 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/19 |
125 | Slanec Jan | ODPM Česká Lípa | 69 | 37 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/10 |
127 | Prokůpek Aleš | ČSK SKI Jilemnice | 66 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
127 | Vít Pavel | Axit DOLDY | 71 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
127 | Flossmann Petr | Výlet Liberec | 70 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
127 | Hájek Jiří | neregistrován | 66 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
127 | Mikula Richard | Loko Krnov | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
127 | Macháček Radim | Moravská bouda | 70 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
127 | Macháč Karel | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
127 | Zíma Josef | BH Triatlon České Budějovice | 65 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
135 | Beshir Ervín | SK Zdice | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 | |
135 | Marek Martin | Duke Rožnov pod Radhoštěm | 70 | 35 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/11 |
135 | Bláha Jan | AK Kroměříž | 71 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
135 | Petrov Jan | Ski Velešín | 64 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
135 | Bětík Petr | ALPE | 69 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
135 | Martínek Jarda | TRISK Olomouc | 69 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
141 | Šimek Miroslav | TC Dvořák České Budějovice | 66 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
141 | Donát Václav | Sokol Hylváty | 65 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
141 | Silnoušek Jiří | Šternberg | 72 | 34 | 6 | S:3/15, A:2/10, B:1/9 |
141 | Rajnoch Edvard | Smilovice | 66 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
145 | Dvorský Ladislav | MK Seitl Ostrava | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
145 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 33 | 3 | S:1/3, A:0/0, B:2/30 |
145 | Halenka Milan | FN Olomouc | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
145 | Drahoňovský Roman | Petrovice Praha | 67 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
145 | Čaloun Marek | Hodkovice nad Mohelkou | 72 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
145 | Seeman Tomáš | Medicína Praha | 68 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
145 | Buřil František | Vidochov | 66 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
152 | Lisý Pavel | FRC Hradec Králové | 66 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
152 | Šustr Pavel | Liga 2000 Tábor | 66 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
152 | Pour Jiří | TJ SOKOL atletika Jaroměř | 70 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
152 | Trnovský Miloslav | HOBUK | 65 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
156 | Karas Tomáš | Bohutín | 67 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
156 | Olejník Dalibor | Ostrava | 65 | 31 | 3 | S:2/21, A:1/10, B:0/0 |
156 | Procházka Josef | ASK Děčín | 71 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
156 | Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 72 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
160 | Šubrt Jan | Horní Sytová | 68 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
160 | Válek Jan | Praha 5 | 64 | 30 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/9 |
160 | Teringl Radek | TJOB České Budějovice | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 | |
160 | Němec Jaroslav | Bonbon | 66 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
160 | Zelenka Jiří | Liberec | 71 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
160 | Utěšený Jiří | - | 70 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
166 | Plaček Tomáš | ASK Děčín | 63 | 29 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/29 |
167 | Vávra Martin | Hořice | 63 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
167 | Peroutka Zdeněk | ZZEV | 68 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
167 | Klimeš Miloslav | Jiskra Horní Maršov | 63 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
167 | Bielesz Josef | 1. běžečký Jablunkov | 65 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
167 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 28 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/28 |
172 | Váchal Martin | Tatran Chodov | 64 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
172 | Krzyžanek Dušan | TJ Guzu-Bravo Gumarni | 66 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
172 | Bednář Pavel | SK Starý Harcováci | 68 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
172 | Cogan Rudolf | TOP 09 | 71 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
172 | Hanyš Petr | AKLVK Janské Lázně | 70 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
172 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 27 | 2 | S:1/3, A:1/24, B:0/0 |
172 | Kožnar Aleš | ČKS SKI Jilemnice | 66 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
172 | Skalický Roman | HS Strážné | 71 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
180 | Obermajer Jaroslav | Clowns | 70 | 26 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/8 |
180 | Chavík Petr | Český Krumlov | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 | |
180 | Dvořáček Václav | Triatlon Team Trutnov | 69 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
183 | Frýdl Miroslav | Hradec Králové | 64 | 25 | 2 | S:1/9, A:1/16, B:0/0 |
184 | Mondek Josef | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 66 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Kalousek Jan | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 24 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/24 |
184 | Souček Jiří | CAO Děčín | 66 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Moc Radovan | Liberec | 71 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
184 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 66 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
184 | Štěpán Marek | TJ SOKOL Týn nad Bečvou | 72 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Sýkora Karel | SYKORA | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Gajdušek Miloslav | Fryšták | 68 | 24 | 2 | S:0/0, A:1/8, B:1/16 |
184 | Kuželka Petr | KONDOR BIKE TEAM Postřekov | 64 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Čaloud Milan | SK Větřní | 69 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
184 | Wojtyla Jaromír | VZS Ostrava | 70 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
184 | Pávek Michal | Hradní stráž | 72 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Cibulka Roman | Praha 2 | 71 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
184 | Kouřim Bohumil | SKI Skuhrov nad Bělou | 63 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
199 | Beránek Roman | Ekofas Ostrava, www.ekofas.cz | 63 | 23 | 2 | S:1/3, A:1/20, B:0/0 |
200 | Gazda Martin | Jihočeský běžecký pohár | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
200 | Šindelek Daniel | PepaTeam Frýdek-Místek | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
200 | Fajfr František | 3D Fitnes Žamberk | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
200 | Novák Jaroslav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
200 | Kotzur Radomír | Jablunkov | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
200 | Sadílek Jan | neregistrován | 67 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
200 | Höll Petr | LK Tatran Chodov | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
200 | Sýkora Josef | SK Hranice | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 | |
200 | Bielčik Petr | MT Novák | 71 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
200 | Šuráň René | OB Luhačovice | 70 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
200 | Adamovský Pavel | SLUGS Lhovice | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
211 | Skýpala Karel | TJ Sokol Frenštát p. R. | 69 | 21 | 2 | S:1/3, A:1/18, B:0/0 |
211 | Vyhlídal Patrik | EUROFOAM | 72 | 21 | 2 | S:2/21, A:0/0, B:0/0 |
211 | Fellner Martin | Fenix SKI team Jeseník | 63 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
211 | Divín Roman | neregistrován | 68 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
211 | Neumann Libor | TJ Semily | 67 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
216 | Hofman Pavel | Machov | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
216 | Kunčar Vít | TJ Slovan Luhačovice | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
216 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
216 | Valeš Pavel | TJ Žihobce | 64 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
216 | Hegedüš Josef | SK Zahor | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
216 | Měkota Martin | DC Panelák Starák | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
216 | Šimek Milan | KES BUKTEAM | 69 | 20 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/17 |
216 | Hammerle Petr | HSC Capartice | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
216 | Šalmík Pavel | DUKO Rýmařov | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
225 | Havel Milan | ZDOUŇ Hrádek | 69 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
225 | Kučera Petr | KES Bukteam | 72 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
225 | Koubek Václav | SK Zahor | 68 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
225 | Kuželka Tomáš | Sokol Dřevěnice | 68 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
225 | Štefek Josef | BAS Babylon | 71 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
225 | Teplíček Libor | KVS Náměšť nad Oslavou | 68 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
225 | Orsák Jaromír | Loučka | 64 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
232 | Smrčka Petr | BK Říčany | 69 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
232 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
232 | Rašner Tomáš | KVS Náměšť nad Oslavou | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
232 | Burda Michal | HUDY sport | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
232 | Kožíšek Pavel | Hořice | 72 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
232 | Hajný Roman | SKP Č. Budějovice | 68 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
232 | Petrla Michal | DT SWISS BIKE TEAM | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
232 | Jorníček Petr | MK Seitl Ostrava | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
232 | Franek Alan | BK SAK Ložiska Karvina | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
232 | Ritscher Tom | AMATOUR | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
242 | Chejnovský Luboš | Dolní Dobrouč | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
242 | Kotek Martin | VZS Ostrava | 68 | 17 | 2 | S:1/3, A:1/14, B:0/0 |
242 | Majer Jan | Praha 11 | 72 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
242 | Trpišovský Tomáš | KB Jílové | 72 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
242 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
242 | Cupek Jiří | Coffee Team | 70 | 17 | 3 | S:1/3, A:2/14, B:0/0 |
248 | Kalkuš Radek | neregistrován | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 | |
248 | Klepl Filip | Klespol | 66 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
248 | Magdon Roman | Rožnov p. R. | 70 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
248 | Šohaj Petr | Cyklopoint Jičín | 68 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
248 | Přibyl Luboš | KB Jílové | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 | |
248 | Pastor Richard | MK Seitl Ostrava | 71 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
248 | Mezník Vladimír | Bíglíci | 64 | 16 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/13 |
248 | Matula Štěpán | Xtrém Kladno | 70 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
248 | Lanta Stanislav | Spartak Police nad Metují | 63 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
257 | Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 63 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
257 | Smolka Josef | Brno | 70 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
257 | Fabián Jiří | TJ GUMÁRNY Zubří | 69 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
257 | Pokluda Tomáš | Mokrá Hora | 70 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
257 | Živný Michal | Stromovka Praha | 63 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
257 | Žák Jiří | Continental Sport Club | 69 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
257 | Tongel Petr | Valašské Meziříčí | 69 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
264 | Jurný Jaroslav | Slušovice | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
264 | Šelepa Rudolf | PJR Frenštát | 64 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
264 | Pokluda Ondřej | Zlín | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
264 | Heczko Igor | HO Mosty | 66 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
264 | Čapek Milan | OÚ Syřenov | 65 | 14 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/14 |
264 | Kešner Ivan | SDH N. Strašecí | 65 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
264 | Kraus Václav | CykloKraus Přelouč | 64 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
264 | Svoboda Filip | Letohrad | 71 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
264 | Hlaváček Petr | SKP Český Krumlov | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
264 | Kaška Filip | Dukase Hradec Králové | 71 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
274 | Šanda Zbyněk | SK Kostomlaty | 72 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
274 | Suchý Pavel | Krásná Lípa | 69 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
274 | Vernarský Jaroslav | PepaTeam Frýdek-Místek | 67 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
277 | Trojan Přemysl | VOB Cape Town | 68 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
277 | Král Petr | SPS Sázava | 66 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
277 | Shon Jan | neregistrován | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 | |
277 | Pšenica Július | Malenovice Zlín | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 | |
277 | Valíček Ludvík | Praha Kobylisy | 68 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
277 | Pšenica Julius | Zlín | 67 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
277 | Valenta Jiří | Slovan Luhačovice | 63 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
277 | Pisarčík Tomáš | Velká Bíteš | 63 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
277 | Chvostek Pavel | FM BALKERI | 65 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
277 | Švach Petr | Slopné | 69 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
277 | Pour Pavel | SK Kartouzi | 68 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
277 | Šetka Pavel | TK Radošovice | 70 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
277 | Dubský Aleš | Pšenda - Zvičina | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
277 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 65 | 12 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/9 |
277 | Gajdůšek Miloslav | Fryšták | 68 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
292 | Hubálek Libor | Psáry | 70 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
292 | Slanec Jakub | ODPM Česká Lípa | 72 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
292 | Ševčík Petr | ZŠ Vizovice | 69 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
292 | Otta Zdeněk | Vrchlabí | 65 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
296 | Holub Tomáš | Komárov | 64 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
296 | Lubojacki Kamil | 1. běžečký Jablunkov | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
296 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
296 | Jirásek Jiří | K.O. Poděbrady | 67 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
296 | Bambušek Petr | Loučka u Val. Meziříčí | 72 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
301 | Šilar Tomáš | SK Staročernsko | 63 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
301 | Roblík Bořivoj | RKDM Milovice | 68 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
301 | Hurta Tomáš | BK Vsetín | 68 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
301 | Myšák Milan | Sokol Jehnědí | 66 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
301 | Horáček Stanislav | Klub Milana Krupky | 64 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
301 | Topor Michal | Dynamo Orlová | 70 | 9 | 2 | S:2/9, A:0/0, B:0/0 |
301 | Soviš Ivo | CK Stará Ves | 71 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
301 | Mazoch Lubomír | TJ Frenštát | 71 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
301 | Karel Radim | Nová Paka | 71 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
301 | Mikulenka Tomáš | Ostrava - Poruba | 70 | 9 | 2 | S:1/3, A:1/6, B:0/0 |
311 | Nádhera Petr | Hradec Králové | 67 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
311 | Radim Karel | Lyžařský oddíl Stará Paka | 71 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
311 | Krubner Miroslav | Slovan Lochovice | 64 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
314 | Doležal Tomáš | Mistři z Ďáblic | 64 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
314 | Výleta Marek | neregistrován | 64 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
314 | Štýbar Luděk | Ostrava | 69 | 7 | 2 | S:1/3, A:1/4, B:0/0 |
317 | Friesinger Petr | Valeň | 67 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
317 | Groš Honza | HO Třinec - ABADŽIKRA | 72 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
317 | Krátký Ivo | LSR Vyškov | 68 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
317 | Kufa Leon | Třinec | 64 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
317 | Stržínek Karel | CK Stará Ves | 64 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
322 | Sehnal Tomáš | K.O. Poděbrady | 67 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
322 | Nadažy Radek | Bohumín Pudlov | 65 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
322 | Černý Václav | Lempl Boys Hořice | 72 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
325 | Šabata Josef | Okrašlovací kroužek Lovosická | 68 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
325 | Hlaváček Jaroslav | Vitiněves | 64 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
325 | Žebrák Zbyněk | SKOB Ostrava | 71 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
328 | Dubový Jiří | neregistrován | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Fiala Ctirad | TJ Sokol Olomouc | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Střelka Hynek | HaD Elektronika Turnov | 68 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
328 | Pigula Jaromír | Fialové kobry | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Škurek Viktor | Brantice | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Bugner Josef | JOKI | 65 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Vašina Roman | Nolex | 63 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Polišenský Richard | RBT Slimáci | 65 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Mrajca Tomaš | mk seitl ostrava | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Křižák Martin | Vřesina u Hlučína | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Nesporý Jan | SK Nadoraz | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Sýkora Josef | SK Hranice | 63 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Máša Stanislav | neregistrován | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Bělohlávek Jiří | Pardubice | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Adamík Vladimír | neregistrován | 63 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Klinkovský Cyril | Slavkov u Brna | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Marťák Miroslav | neregistrován | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
328 | Bartoš Edwin | neregistrován | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
346 | Stošek René | Hlučín | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
346 | Holeček Jiří | Svědci Kozubovi | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
346 | Waclawek Marek | TJ Dolní Lomná | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
346 | Nadož Radek | Bohumín | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
346 | Bárta Tomaš | Svědci Kozubovi | 66 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
346 | Tyl Josef | TJ Dolní Lomná | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
346 | Šindelář Rudolf | Jicin Sky Sun | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
353 | Košťál Karel | Lempl Boys Hořice | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
353 | Janata Pavel | Kruh | 63 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
355 | Šafář Pavel | High5.cz | 70 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.