hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2008

Celkové pořadí poháru

Žáci I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová98384,343/4 záv.
2Stříhavka JindřichAC Choceň00312,4733/3 záv.
3Borek MatějČeská Třebová00185,3822/2 záv.
4Bártek PetrŠkola Parník98111,1211/1 záv.
5Sejkora LukášČeská Třebová9999,6611/1 záv.
6Chlup TomášTJ Rychnov0096,0311/1 záv.
7Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0095,1811/1 záv.
8Bárta Dominik-9869,6611/1 záv.
9Berky RomanTJ Semanín9960,6111/1 záv.
10Beneš MirekČeská Třebová9858,3311/1 záv.
11Bárta Denis-0045,2311/1 záv.
12Jirsa MatoušČeská Třebová0014,7911/1 záv.
13Strnad Jakub-9811,7811/1 záv.

Žákyně I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pártlová DanielaAC Choceň97348,5633/3 záv.
2Hondlová Martina-0180,1711/1 záv.
3Říhová Adéla-0171,2711/1 záv.

Žáci II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad96133,4811/1 záv.
2Jirsa AdamČeská Třebová94123,0711/1 záv.
3Tomáško MartinČeská Třebová9676,9311/1 záv.
4Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9466,5211/1 záv.

Žákyně II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97358,9253/5 záv.
2Špičková SáraČeská Třebová96126,5911/1 záv.
3Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9779,3711/1 záv.
4Špičková NatálieTenis Česká Třebová9635,1211/1 záv.

Dorostenci a junioři 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová89313,6643/4 záv.
2Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí89264,6743/4 záv.
3Živný MarekLetohrad91244,7833/3 záv.
4Záveský FilipOrel Česká Třebová93205,4322/2 záv.
5Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí91111,411/1 záv.
6Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8999,7911/1 záv.
7Kavín DavidBrno9289,9311/1 záv.
8Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8985,9411/1 záv.
9Záveský MarekOrel Česká Třebová9084,6711/1 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69305,6453/5 záv.
2Razým LukášISCAREX Česká Třebová79303,8433/3 záv.
3Dobšíček PavelSK Hronov80296,5543/4 záv.
4Hartman KarelÚstí nad Orlicí77218,243/4 záv.
5Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75215,5943/4 záv.
6Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75212,2822/2 záv.
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82206,3243/4 záv.
8Pávek JiříPeklák team69197,3943/4 záv.
9Pilgr LuděkOB Česká Třebová76196,1853/5 záv.
10Štichauer MiroslavPeklák team71172,9833/3 záv.
11Kalous PetrSK Žamberk77170,243/4 záv.
12Bielčik PetrLichkov71134,2522/2 záv.
13Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk73130,0222/2 záv.
14Kolář RadimISCAREX Česká Třebová69126,8322/2 záv.
15Marhold PetrChoceň78122,333/3 záv.

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60362,1553/5 záv.
2Liška PavelTK Ústí nad Orlicí63283,2653/5 záv.
3Čechal JaroslavTS Letohrad61258,0933/3 záv.
4Buriánek RomanČeská Třebová65239,1953/5 záv.
5Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59208,9743/4 záv.
6Krejčí StanislavASPV Těchonín63163,1522/2 záv.
7Ducháček JanÚstí nad Orlicí68101,5211/1 záv.
8Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6088,6611/1 záv.
9Kvasnička PetrPeklák team6880,7122/2 záv.

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pilgr BohuslavOB Česká Třebová51316,1453/5 záv.
2Siegel JosefAC Choceň58266,5322/2 záv.
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49185,3533/3 záv.
4Zajíc JanHvězda SKP Pardubice53179,5422/2 záv.
5Štyndl MiroslavAtletika Polička57106,3311/1 záv.
6Čípa JiříOB Česká Třebová50104,311/1 záv.
7Volf BřetislavAtletika Albrechtice5260,6811/1 záv.
8Rejman Zdeněk-5550,4211/1 záv.

Muži D 60 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48363,9433/3 záv.
2Sadílek OtaAtletika Albrechtice46229,5122/2 záv.
3Král JosefISCAREX Česká Třebová40225,3643/4 záv.
4Bielčik JindřichLichkov40181,1922/2 záv.
5Kalousek JanKČT Žamberk4127,6211/1 záv.

Dorostenky a juniorky 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91315,3843/4 záv.
2Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová91166,5822/2 záv.
3Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová93103,3111/1 záv.
4Vévodová MartinaAK Perná90101,0111/1 záv.
5Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9390,9611/1 záv.
6Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8989,3911/1 záv.

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89378,7543/4 záv.
2Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová81258,2933/3 záv.
3Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81231,9533/3 záv.
4Stříhavková PetraAC Choceň79203,5422/2 záv.
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77181,2222/2 záv.
6Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8891,6211/1 záv.
7Rybenská JitkaAFK Chrudim7579,1211/1 záv.

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64305,5353/5 záv.
2Lišková RůženaÚstí nad Orlicí65298,1543/4 záv.
3Krátká AnnaTJ - Svitavy119,7911/1 záv.

Ženy C 45 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnková ZdeňkaISCAREX Česká Třebová58320,753/5 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48311,6353/5 záv.
3Sejkorová LenkaČeská Třebová63283,533/3 záv.
4Kostřicová BlankaČeská Třebová61270,0643/4 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.5.20081. Pekelný kilometr51
4.6.20082. Pekelný kilometr45
2.7.20083. Pekelný kilometr70
6.8.20084. Pekelný kilometr67
1.10.20085. Pekelný kilometr63