Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Orlická běžecká liga mládeže

Ročník 2005

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Běh na Andrlův chlum 107 - - - - - - - - -
Choceňský kros 81 - - - - - - - - -
Litomyšlská dvanáctka 73 - - - - - - - - -
Okolo Trusnova 151 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 305 - - - - - - - - -
Memoriál Quido Štěpánka 173 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh kolem poličských hradeb 294 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 137 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 204 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu - nebodován 0 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Nekořský kros 81 1 100% 100% 90% 90% 100% 50% 80% 87%
Knířovský běh 112 2 95% 95% 95% 100% 95% 95% 100% 96%
Černovírský kros 137 - - - - - - - - -
Běh Svinnou 139 1 - - - - - - - -
Královský běh Kujebinou 136 - - - - - - - - -
Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí 85 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry 188 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice v Klášterci 168 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 237 - - - - - - - - -
Ve stopě Líšnické patnáctky 153 3 - - - - - - - -
Vánoční běh Parníkem - nebodován 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Kubelka Petr ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 19
Kubelka Tomáš ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 19
Frydrych Jakub AC Choceň 18
Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 17
Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 17
Bielčik Jindřich Lichkov 16
Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 16
Frydrychová Eliška AC Choceň 15
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 15
Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 15
Jelínek Matěj Hradec Králové 15
Nechvíl Petr AC Choceň 15
Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 15
Sadílek Ota Atletika Albrechtice 15
Krejčí Stanislav ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 15
Maříková Simona KB OEZ Letohrad 14
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 14
Smolák Petr BK Vysoké Mýto 14
Siegel Jakub AC Choceň 14
Lakota Antonín AC Choceň 14
Neruda Michal Jiskra Ústí n. Orlicí 14
Siegelová Magdalena AC Choveň 14
Vinduška Petr Atletika Albrechtice 14
Sejkora Karel Atletika Polička 13
Vytlačilová Tereza Atletika Polička 13
Řemínek Matěj AC Choceň 13
Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 13
Mohelník Petr Atletika Polička 13
Václavek Jan Dlouhá Třebová 13
Halbrštátová Petra Jablonné nad Orlicí 13
Martincová Kristýna SKI Klub Česká Třebová 12
Večeře Tomáš Atletika Polička 12
Smoláková Valérie BK Vysoké Mýto 12
Schauerová Lenka Atletika Polička 12
Pařilová Nikola AK Moravská Třebová 12
Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 12
Karlová Veronika Nový Věk Triatlonu 12
Mertová Michaela Atletika Albrechtice 12
Čechal Jaroslav TS Letohrad 12
Smoláková Alexandra BK Vysoké Mýto 12
Siegel Josef AC Choceň 12
Keprtová Miloslava Česká Třebová 12
Novotný Jiří KB Letohrad 12
Kalousek Jan SK Žamberk 11
Paďourová Renata ISCAREX Česká Třebová 11
Fáberová Zuzana ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 11
Šebek Michal FORT SMC Ústí nad Orlicí 11
Ouřecká Renáta Atletika Albrechtice 11
Klaclová Šárka SKI Klub Česká Třebová 11
Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 11


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Běh na Andrlův chlum107
Choceňský kros81/43
Litomyšlská dvanáctka73/21
Okolo Trusnova151/62
Běh Javorkou305/288
Memoriál Quido Štěpánka173/170
Běh kolem poličských hradeb294/291
Běh na Rozálku137/136
Běh Choceňskými sady204/83
Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
Nekořský kros81/61
Knířovský běh112/49
Černovírský kros137/44
Běh Svinnou139/55
Královský běh Kujebinou136/62
Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí85/81
Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188/97
Běh údolím Orlice v Klášterci168/90
Přespolní běh lyžařů v Letohradě237/148
Ve stopě Líšnické patnáctky153/92
Vánoční běh Parníkem - nebodován-