Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Orlická běžecká liga mládeže

Ročník 2005

Podrobnosti

POD PATRONACÍ EVY NOVOTNÉ A MIROSLAVA KRUMERA

Kategorie:
dorostenci a dorostenky 1988 - 1989
starší žáci a žákyně 1990 - 1991
mladší žáci a žákyně 1992 - 1993
nejmladší žáci a žákyně I. 1994 - 1995
nejmladší žáci a žákyně II. 1996 a mladší

Zařazené závody:
Do termínovky je zařazeno celkem 21 závodů, z nichž bude 18 hodnoceno do bodování ligy.
Každému závodníkovi bude započítáno 12 nejlepších umístění z těchto 18 závodů.

Hodnocení:
Ve všech kategoriích se boduje deset nejlepších závodníků a závodnic (11-9-8-7 atd.).
Bodují všichni závodníci bez rozdílu místa bydliště nebo příslušnosti k oddílu.
Bodování bude průběžně zveřejňováno na internetových stránkách Iscarex a při závodech ligy.
Pokud některý pořadatel nevypíše kategorie nejmladšího žactva a tyto kategorie poběží v mladším žactvu, budou body vypočítány podle umístění v mladším žactvu - týká se pouze kategorií nejmladšího žactva (v každém závodě budou tedy kategorie nejmladšího žactva bodovány samostatně, jako by samostatně běžely).
Do konečného bodování budou zařazeni závodníci, kteří se zúčastní nejméně 4 závodů.

Vyhlášení výsledků:
bude provedeno při posledním závodě sezóny 10. prosince 2005 v České Třebové po skončení Vánočního běhu Parníkem.

Odměny:
při závěrečném hodnocení obdrží první tři v každé kategorii poháry a diplomy, prvních pět v každé kategorii věcnou odměnu (balíček).

Zařazené závody

Běh na Rozálku
Běh Choceňskými sady
Běh do Zámeckého vrchu - nebodován
Nekořský kros
Knířovský běh
Černovírský kros
Běh Svinnou
Královský běh Kujebinou
Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí
Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry
Běh údolím Orlice v Klášterci
Přespolní běh lyžařů v Letohradě
Ve stopě Líšnické patnáctky
Vánoční běh Parníkem - nebodován
Běh na Andrlův chlum
Choceňský kros
Litomyšlská dvanáctka
Okolo Trusnova
Běh Javorkou
Memoriál Quido Štěpánka
Běh kolem poličských hradeb