Ročník 2023
Název závodu | Účastníků | Hodnotilo | Organizace závodu |
Trasa závodu |
Značení závod |
Vyhlášení výsledků |
Zpracování výsledků |
Ceny vítězům |
Dojem ze závodu |
Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Pekelný kilometr | 123 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. Pekelný kilometr | 149 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. Pekelný kilometr | 112 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. Pekelný kilometr | 135 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
5. Pekelný kilometr | 121 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jméno | Team | Startů |
---|---|---|
Fliedr Jiří | F-BIKE KLUB Sádek u Poličky | 5 |
Kotvová Karla | - | 5 |
Bečičková Helena | Loko Česká Třebová | 5 |
Kubrtová Johana | - | 5 |
Matejov Jonáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Horáčková Klára | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Pešková Lucie | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Svatoš Tomáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Záveská Anna | KOB Ústí nad Orlicí | 5 |
Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 5 |
Bašková Ester | Activity Lanškroun | 5 |
Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 5 |
Vančáková Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Hanik Maxim | AK Iscarex Česká Třebová | 5 |
Flídr Nikolas | AK Iscarex Česká Třebová | 5 |
Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 5 |
Simon Petr | Polička | 5 |
Sadílek Ota | RUNSPORT | 5 |
Doseděl Tomáš | AK Iscarex Česká Třebová | 5 |
Sejkorová Lenka | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Pilgr Vladimír | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Havlíčková Ema | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Kotva František | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Saifrtová Josefína | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Vacek Jiří | OB Česká Třebová | 5 |
Hájek Dominik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 5 |
Čípová Aneta | AK Iscarex Česká Třebová | 5 |
Kubrt Josef | - | 5 |
Preislerová Viola Žofie | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Faltejsková Nella | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Horáček Filip | AK ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 5 |
Klusoňová Jolana | Dannyho smečka | 4 |
Fliedrová Zdenka | F-Bike Klub Sádek | 4 |
Čejka Pavel | www.viktorkamps.cz | 4 |
Šimková Kristýna | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Boháčová Nela | Atletika Polička | 4 |
Hartman Tomáš | KB Letohrad | 4 |
Chasák Leoš | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 4 |
Fliedr Tomáš | F-Bike klub Sádek | 4 |
Šimůnková Pavla | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Šebek Bořivoj | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Klusoňová Vendula | Dannyho smečka | 4 |
Rybička Dominik | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Foff Karel | SKI TEAM Česká Třebová | 4 |
Stránský Milan | Sokol Ústí nad Orlicí | 4 |
Švec Jindřich | - | 4 |
Hurtová Marcela | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Skalická Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Dostálová Viktorie | - | 4 |
Rybička Jindřich | - | 4 |
Maříková Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Bašková Sára | Activity Lanškroun | 4 |
Moravec Matěj | TJ Spartak Letohrad | 4 |
Švec Martin | VK Choceň | 4 |
Kubišta Oto | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Matejov Jáchym | - | 4 |
Preislerová Elena Marie | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Spáčil Leopold | MONDRAKER Racing team | 4 |
Eliáš Maxim | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Bodlák Petr | - | 4 |
Haniková Ema | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Rybková Lilian | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Menšíková Lucie | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 4 |
Maříková Šárka | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Bečička Jindřich | Česká Třebová | 4 |
Klusoň Oldřich | Dannyho smečka | 4 |
Fliedrová Karolína | F-Bike klub Sádek | 4 |
Matejov Johana | AK ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Špůrek Dominik | TJ Dlouhá Třebová | 4 |
Suldovský Šimon | Atletika TJ Lanškroun | 3 |
Chaloupka Jan | RUN TEAM Široký Důl | 3 |
Krátký Luboš | Atletika TJ Lanškroun | 3 |
Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 3 |
Vacek Martin | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Dostál Tadeáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Číž Marek | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Přibylová Agáta | TJ Spartak Letohrad | 3 |
Bártová Eliška | AK Iscarex Č.T. | 3 |
Tomeš Martin | TJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal | 3 |
Kamenský Zdeněk | - | 3 |
Křenek Adam | TJ Spartak Letohrad | 3 |
Pirklová Kateřina | Letohrad | 3 |
Dvořák Pavel | Dobroběh Vysoké Mýto | 3 |
Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 3 |
Matyášová Jana | Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí | 3 |
Přibylová Beáta | TJ Spartak Letohrad | 3 |
Kovář Šimon | SKB Česká Třebová | 3 |
Simon Jakub | Polička | 3 |
Hartmanová Eliška | MŠ Dolní Dobrouč | 3 |
Tomešová Tea | Česká Třebová | 3 |
Liška Pavel | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 3 |
Chasák Sebastián | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 3 |
Fliedr Tomáš | F-Bike Klub Sádek | 3 |
Dvořáková Ema | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Šebek Michal | Č. Třebová | 3 |
Foffová Simona | SKI TEAM Česká Třebová | 3 |
Menclová Šárka | TJ Sokol Hradec Králové | 3 |
Prudil Antonín | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Stránský Tomáš | Sokol Ústí nad Orlicí | 3 |
Hromádko Artur | TJ Sokol Herálec | 3 |
Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 3 |
Kostroňová Tereza | Česká Třebová | 3 |
Patková Natálie | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Hájek Aleš | 1. FC Žamberk | 3 |
Ludwig Adrian | Lokoman Česká Třebová | 3 |
Fliedrová Adéla | TJ Atletika Svitavy | 3 |
Hurych Adam | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 3 |
Zelinková Eliška | Activity Lanškroun | 3 |
Jukl Marek | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 3 |
Ráb Pavel | Česká Třebová | 3 |
Flídrová Lenka | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Hromádko Theodor | Ski team Svratka | 3 |
Borková Johanka | AK Iscarex Česká Třebová | 3 |
Dvořáček Jan | Trailrun.cz | 3 |
Dostál Ondřej | DOSI TEAM | 3 |
Ludwigová Justýna | Lokoman Česká Třebová | 3 |
Rudolf Jonáš | Česká Třebová | 3 |
Buriánek Roman | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Mančál Vojtěch | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Boháčová Adéla | Atletika Polička | 3 |
Haniková Stela | Česká Třebová | 3 |
Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 3 |
Očenáš Jakub | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Tlapák Jaroslav | AK Iscarex Česká Třebová | 3 |
Limberský Šimon | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Marková Adéla | TJ Žichlínek | 2 |
Pirklová Agnes | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Boštík Matěj | F-bike klub Sádek | 2 |
Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 2 |
Svojanovský Miroslav | Atletika TJ Lanškroun | 2 |
Stránský Filip | AK IscareX Česká Třebová | 2 |
Kovář Lukáš | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 2 |
Vobořilová Zuzana | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Kostroňová Erika | Česká Třebová | 2 |
Mňuk Dominik | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Machalíková Veronika | Česká Třebová | 2 |
Beran Vojtěch | - | 2 |
Němec Radek | Litomyšl | 2 |
Čižinská Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Jašňáková Aneta | Česká Třebová | 2 |
Horáková Nicol | AK Iscarex Česká Třebová | 2 |
Kostroňová Kateřina | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Sádecký Marek | SDH Parník | 2 |
Řehák Lubomír | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Cviková Karolína | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Kusá Adéla | - | 2 |
Turek Jiří | STG Česká Třebová | 2 |
Koutná Zora | Česká Třebová | 2 |
Cvrček Jáchym | Atletika Polička | 2 |
Limberský Filip | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Všetulová Emily | - | 2 |
Svoboda Jiří | AC Vysoké Mýto | 2 |
Koutný Tobiáš | Česká Třebová | 2 |
Bárta Filip | - | 2 |
Mikulecká Leontýnka | - | 1 |
Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 1 |
Hrubý Michael | Česká Třebová | 1 |
Šimůnek Jan | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Zapletalová Barbora | - | 1 |
Dvořáčková Ema | Run Sport Team | 1 |
Havlík Lukáš | Hvězda Pardubice | 1 |
Salivarová Sophia | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Hájek Martin | OB Česká Třebová | 1 |
Ludwigová Kamila | Panda Team | 1 |
Rudolf Tobiáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Jašňák Vojtěch | - | 1 |
Fišer Václav | TJ Dlouhá Třebová | 1 |
Marek Ondřej | TJ Žichlínek | 1 |
Dušek Vladimír | Sokol Ústí nad Orlicí | 1 |
Očenáš Matěj | SKB Česká Třebová | 1 |
Rybková Veronika | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Dejdarová Tereza | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Geldnerová Támar | Frýdlant nad Oslavou | 1 |
Linhart Tomáš | - | 1 |
Rajnet Rudolf | SK Veteráni Dobrouč | 1 |
Hůlka Radek | Česká Třebová | 1 |
Marková Barbora | HČ Athletics | 1 |
Bouchala Jiří | ROB Lokomotiva Č. Třebová | 1 |
Havránková Tereza | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Pešek Kryštof | Babice nad Svitavou | 1 |
Vančák Martin | - | 1 |
Dostálek Šimon | My od Kopřivy | 1 |
Telecká Petra | STG Svitavy | 1 |
Kumpoštová Andrea | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Čejka Štěpán | viktorkamps.cz | 1 |
Fišerová Beáta | TJ Dlouhá Třebová | 1 |
Marek Ondřej | - | 1 |
Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 1 |
Voleská Viktor | Ústí nad Orlicí | 1 |
Dusil Martin | Vamberk | 1 |
Paďourová Renata | Run Sport Team | 1 |
Dolečková Iva | Polička | 1 |
Klášterecký Antonín | Židlochovice | 1 |
Moravec Adam | TJ Spartak Letohrad | 1 |
Kubišta Michal | Letohrad | 1 |
Martínek Josef | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Pirklová Mahulena | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Broulíková Alžběta | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Záveský Filip | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Hofmanová Veronika | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Koutná Dorota | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Machalíková Viktorie | AK Iscarex Česká Třebová | 1 |
Pešek Ondřej | Babice nad Svitavou | 1 |
Betlachová Tereza | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Kobelka Martin | Moravská Třebová | 1 |
Novák Josef | SK Veterání Dobrouč | 1 |
Telecká Veronika | STG Svitavy | 1 |
Jetmarová Ester | Sokol Hylváty | 1 |
Červ Jakub | Atletika Polička | 1 |
Kovaříková Izabela | - | 1 |
Voleský Samuel | Ústí nad Orlicí | 1 |
Dušková Tereza | Jen Blbni Team | 1 |
Havlíček Martin | SKI klub Ústí nad Orlicí | 1 |
Klášterecký Matouš | Židlochovice | 1 |
Richtrová Hana | Run Sport Team | 1 |
Číp Antonín | Šalina Brno | 1 |
Budilová Anežka | Habeš Česká Třebová | 1 |
Holec Martin | Dositeam | 1 |
Macko Milan | STG ČT | 1 |
Pešková Barbora | Babice nad Svitavou | 1 |
Veličková Michaela | - | 1 |
Doucha Jiří | Hvězda Pardubice z.s. | 1 |
Kohoutová Karolína | AK Iscarex Česká Třebová | 1 |
Novotný Matouš | - | 1 |
Abraham Jan | CC Choceň / kvůli holkám | 1 |
Telecký Josef | - | 1 |
Geldner David | Frýdek Místek | 1 |
Suldovská Barbora | TJ Atletika Lanškroun | 1 |
Červ Miloslav | Atletika Polička | 1 |
Simonová Jana | Polička | 1 |
Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 1 |
Morávek David | - | 1 |
Jandová Nikol | - | 1 |
Pešková Dorotka | Babice nad Svitavou | 1 |
Vetchá Adéla | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Dušek Tomáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Rybková Michaela | - | 1 |
Cvrček Martin | Planeta ZEMĚ | 1 |
Geldner Gabriel | Frýdlant nad Oslavou | 1 |
Jureček Michal | Peklák team | 1 |
Název závodu | Účastníků | Graf |
---|---|---|
1. Pekelný kilometr | 123/104 | |
2. Pekelný kilometr | 149/122 | |
3. Pekelný kilometr | 112/89 | |
4. Pekelný kilometr | 135/109 | |
5. Pekelný kilometr | 121/94 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.