Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX pohár

Ročník 2022

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 137 - - - - - - - - -
Širokodolský kros 97 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 209 - - - - - - - - -
Memoriál Quido Štěpánka 139 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse 146 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 227 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 233 - - - - - - - - -
Běh choceňskými sady 173 - - - - - - - - -
Memoriál Ivana Belobrada 115 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 236 - - - - - - - - -
Nekořský kros 156 - - - - - - - - -
Běh dobroučským krajem 276 - - - - - - - - -
Knířovský běh 156 1 100% 100% 100% - - - 100% 100%
Běh přes Červený vrch 262 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 76 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - beze stopy 76 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka 71 - - - - - - - - -
Run Sádecká pila 101 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Svinnský ISCAREX kros 158 - - - - - - - - -
Černovírský kros 112 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Strážný nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Skalická Nela Atletika Tj Lanškroun 17
Kyral Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 16
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 16
Boháčová Adéla Leznik 15
Fliedr Tomáš F-Bike Klub Sádek 15
Pešlová Ivana TJ Svitavy 15
Fliedrová Adéla F-Bike klub Sádek 15
Boháčová Nela Lezník 15
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 15
Němec Radek Litomyšl 15
Berková Daniela Atletika Žamberk 14
Fliedr Tomáš F-Bike klub Sádek 14
Krátká Anna Hvězda Pardubice 14
Šimek Petr Řetůvka 14
Kalousek Jan Malšovice 14
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 14
Ráb Pavel Česká Třebová 13
Šebek Michal Česká Třebová 13
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 13
Šponar Josef OB Žamberk 13
Dušek Pavel Orel Dolní Dobrouč 13
Hájek Dominik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 13
Sontáková Lenka Spinning Eva Lanškroun 13
Kubišta Oto AK ISCAREX Česká Třebová 13


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů137/112
Širokodolský kros97/93
Běh Javorkou209/160
Memoriál Quido Štěpánka139/137
Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse146/146
Běh kolem poličských hradeb227/175
Letohradská pětka233/181
Běh choceňskými sady173/159
Memoriál Ivana Belobrada115/102
Běh do Zámeckého vrchu236/154
Nekořský kros156/155
Běh dobroučským krajem276/223
Knířovský běh156/125
Běh přes Červený vrch262/202
Běh na Kozlovský kopec76/76
Králický Sněžník - beze stopy76/76
Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka71/66
Run Sádecká pila101/101
Svinnský ISCAREX kros158/118
Černovírský kros112/90
Výprachtice - Buková hora-
Sázava - Lázek-
Strážný nahoru a dolů-
Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch-
Králický Lískovec-
Cross po lyžařských tratích-
Heřmanická osmička-
Lubenská 10 cross-
Běh údolím Orlice-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-