Ročník 2018
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
---|---|---|---|---|---|
Hegerová Tereza | 11 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 5 | 5 | 0 |
Broulíková Anežka | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Zářecký Marek | 09 | ISCAREX junior TEAM | 5 | 5 | 5 |
Koubová Elen | 09 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Rábová Martina | 92 | Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Königová Tereza | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Sadílek Ota | 46 | Activity - Runsport | 5 | 5 | 5 |
Vacek Michal | 04 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Brusenbauch Alan | 11 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 5 | 9 | 4 |
Broulíková Alžběta | 12 | - | 5 | 5 | 0 |
Radiměřský Karel | 87 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Simon Petr | 72 | Polička | 5 | 5 | 5 |
Kouba Radim | 11 | Iscarex Junior Team ČT | 5 | 6 | 1 |
Pazderová Alena | 75 | Vysoké Mýto | 5 | 5 | 5 |
Hruban Jan | 66 | Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Sejkorová Lenka | 63 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Heger Šimon | 08 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 5 | 5 | 5 |
Rybička Dominik | 09 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Vacek Jiří | 77 | Dlouhá Třebová | 5 | 5 | 5 |
Broulíková Amálie | 12 | - | 5 | 5 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Borek Petr | 70 | Brzdy Horní Čermná | 5 | 5 | 5 |
Černá Markéta | 70 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Sedláček Roman | 64 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Flídr Nikolas | 14 | Česká Třebová | 4 | 4 | 0 |
Mannlová Jana | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Bečička Jindřich | 14 | Česká Třebová - Parník | 4 | 4 | 0 |
Řehák Marek | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Šimůnek Jan | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Štantejský Matěj | 05 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Dufková Marie | 13 | AC Pardubice | 4 | 4 | 0 |
Hanik Alex | 10 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Borková Agáta | 02 | Brzdy Horní Čermná | 4 | 4 | 4 |
Vebr Michal | 78 | Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Lerchová Kateřina | 03 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Kubišta Oto | 53 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Marešová Tereza | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Bureš Josef | 06 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Hejlová Kateřina | 06 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Keprtová Miloslava | 48 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bečičková Helena | 12 | Česká Třebová - Parník | 4 | 4 | 0 |
Šimůnek Jan | 03 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Steklá Barbora | 08 | TJ Svitavy | 4 | 4 | 4 |
Hanik Maxim | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Dryml Mojmír | 86 | Hvězda Pardubice | 4 | 4 | 4 |
Hubálková Kristýna | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Šilarová Michaela | 02 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Váně Jakub | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Bezděk Vojtěch | 09 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Kubešová Eliška | 03 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Fišerová Beáta | 10 | Atletika Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 4 |
Adamec Lukáš | 87 | Horo Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Dvořáková Ema | 04 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Řehák Lubomír | 09 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Chaloupek Ondřej | 07 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Jadrná Valentýna | 12 | Ústí nad Orlicí | 4 | 4 | 0 |
Moravec Jakub | 99 | JM Team Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Tlapák Jaroslav | 87 | Hokejbal Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Lánová Aneta | 07 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Matějková Viktoria Ela | 07 | Lubník | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Serbousková Sára | 04 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Holubář Patrik | 00 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
König Antonín | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Kubešová Klára | 06 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Němec Radek | 77 | Litomyšl | 3 | 3 | 3 |
Pokorný Vlastislav | 56 | Žampach | 3 | 3 | 3 |
Vacek Martin | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Machalíková Veronika | 84 | Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Pilgr Luděk | 76 | OB Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Topinka Tobiáš | 10 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Chaloupka Jan | 90 | Mladkov - Široký důl | 3 | 3 | 3 |
Moravec Jan | 02 | JM TEAM LETOHRAD | 3 | 3 | 3 |
Petráž Jiří | 14 | Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Simon Jakub | 00 | Polička | 3 | 3 | 3 |
Černý Adam | 08 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Doucha Jiří | 71 | Hvězda SKP Pardubice | 3 | 3 | 3 |
Kostřicová Blanka | 61 | Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Matyášová Jana | 65 | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Preislerová Elena Marie | 06 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Valíková Klára | 13 | Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hovorková Karolína | 03 | Atletika Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Nováková Barbora | 83 | Sokol Kunvald | 3 | 3 | 3 |
Cvrčková Rosarie | 08 | Atletika Polička | 3 | 3 | 3 |
Flídrová Lenka | 84 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Havran Miroslav | 37 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Krejčí Magdalena | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 3 | 3 | 3 |
Machalíková Viktorie | 13 | SKB Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Němcová Natálie | 11 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 3 | 0 |
Pirkl Vít | 10 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Turek Martin | 80 | - | 3 | 3 | 3 |
Jadrný Vojtěch | 12 | Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 0 |
Petrová Štěpánka | 07 | Iscarex Junior Team ČT | 3 | 3 | 3 |
Borková Johanka | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Kořínková Šárka | 03 | Atletika Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Dejdarová Tereza | 10 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Klusoň Oldřich | 80 | Dannyho smečka | 3 | 3 | 3 |
Mareš Ondřej | 10 | KCK Jablonné nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Šafář Jaroslav | 51 | NAA Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Václavíková Dita | 10 | AK Mor.Třebová | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Brusenbauchová Nela | 08 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Šimůnková Pavla | 77 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Zahálková Lucie | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Machalík Jaroslav | 13 | Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Moskvová Agáta | 05 | KB Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Pecháček Miroslav | 48 | Orel Dolní Čermná | 3 | 3 | 3 |
Ráb Pavel | 52 | Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Šimek Ondřej | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Buriánek Roman | 65 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Mareš Vít | 07 | KCK Jablonné nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Skalický Jiří | 12 | TJ Slavoj Suchdol | 2 | 2 | 0 |
Sucháčková Karolína | 08 | Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Bernard Jakub | 13 | - | 2 | 2 | 0 |
Vágner Šimon | 10 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Krejčí Jolana | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 2 | 2 |
Hájek Martin | 01 | Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Hrušková Anna | 08 | TJ Dlouhá Třebová | 2 | 2 | 2 |
Borek Martin | 72 | ZAPPA Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Skalický Miroslav | 67 | Vysoké Mýto | 2 | 2 | 2 |
Marek Patrik | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Skalická Nela | 11 | Lanškroun | 2 | 2 | 0 |
Stránská Adéla | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Cvrček Jáchym | 10 | Planeta ZEMĚ | 2 | 3 | 2 |
Preislerová Viola Žofie | 14 | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Čejková Klára | 08 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Gregora Jan | 00 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Matějková Anna | 07 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Skalický Petr | 10 | Dejvice | 2 | 2 | 2 |
Bureš Martin | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Skalická Nikol | 07 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Cvrček Kristián | 14 | Planeta ZEMĚ | 2 | 2 | 0 |
Jurco Patrik | 97 | FbK OT | 2 | 2 | 2 |
Kremeň Martin | 94 | Svitavy | 2 | 2 | 2 |
Němec Jakub | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 2 | 2 |
Pocsai Sándor | 70 | Čerti Kunčina | 2 | 2 | 2 |
Pilgr Bohuslav | 51 | OB Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Topinka Jonáš | 05 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Ducháček Matěj | 11 | Sokol Řetová | 2 | 2 | 0 |
Spáčil Leopold | 59 | Novatop Lapierre / Letovice | 2 | 2 | 2 |
Bilek Luboš | 79 | Mandl | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bukáček Marek | 04 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Cvrček Martin | 79 | Planeta ZEMĚ | 1 | 1 | 1 |
Kafka Miloš | 86 | OK Lokomotiva Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kriklová Lenka | 10 | AK Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Rybičková Denisa | 09 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Sixta Karel | 08 | Parník | 1 | 1 | 1 |
Stodola Vojtěch | 03 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Číž Patrik | 06 | SKB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Fišer Václav | 12 | Orlické Podhůří | 1 | 1 | 0 |
Háp Matouš | 08 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Jetmarová Ester | 70 | Sokol Hylváty | 1 | 1 | 1 |
Navrátilová Marika | 04 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Březina Vojtěch | 86 | SPEEDO | 1 | 1 | 1 |
Vytlačilová Aneta | 95 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jadrný Tomáš | 04 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Machač Patrik | 07 | Sokol Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 |
Špatenka Matěj | 09 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Tlustoš Pavel | 02 | LVV | 1 | 1 | 1 |
Pastyřík Tomáš | 86 | - | 1 | 1 | 1 |
Šilar Zdeněk | 81 | Runsport Team | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Škop Jonáš | 06 | ISCAREX Junior team ČT | 1 | 1 | 1 |
Svobodová Renata | 76 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Buzek Martin | 12 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Dolejš Mikuláš Jiří | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Geldner Gabriel | 11 | - | 1 | 1 | 0 |
Seidl Lukáš | 05 | Atletika Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Švec Martin | 87 | VK Choceň | 1 | 1 | 1 |
Bernardová Marie Barbora | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Vala Ondřej | 86 | - | 1 | 1 | 1 |
Krištof Jan | 07 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Nerad Šimon | 08 | - | 1 | 1 | 1 |
Pospíšil Horymír | 12 | SK Genaro | 1 | 1 | 0 |
Zavřelová Olga | 72 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Anežka | 15 | Orlické Podhůří | 1 | 1 | 0 |
Juránová Eliška | 03 | TJ - Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Řemínek Matěj | 86 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Zahálka Jan | 08 | Lokomotiva Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Chaloupka Václav | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Pavel | 75 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Kovář Šimon | 06 | SKB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Macháčková Kristýna | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Moravec Jiří | 96 | JM Team Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Špatenka Radim | 92 | Plavání ČT | 1 | 1 | 1 |
Topinka Adam | 07 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Vrátná Veronika | 00 | Judo Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Červ Miloslav | 50 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Hájková Zuzana | 08 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Locker Tomáš | 98 | Spartak Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Michal Matěj | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Slavík Radek | 66 | Střední škola podnikání VM s.r.o. | 1 | 1 | 1 |
Telecký Josef | 82 | - | 1 | 1 | 1 |
Borek Matěj | 00 | ZAPPA Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Dolejš Zuzana | 83 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Langner Martin | 87 | Universtitat Postdam | 1 | 1 | 1 |
Nováková Denisa | 10 | Sokol Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Švestková Aneta | 92 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Valík František | 11 | - | 1 | 1 | 0 |
Friml Jiří | 97 | - | 1 | 1 | 1 |
Hoffman David | 78 | Mandl | 1 | 1 | 1 |
Novák Josef | 97 | Horní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pospíšil Tomáš | 78 | GENARO | 1 | 1 | 1 |
Bečka Miloslav | 55 | PJ Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Zelinková Veronika | 09 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Macko Milan | 72 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Steklý Petr | 74 | Javorník | 1 | 1 | 1 |
Chmelař Kryštof | 06 | SKB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Haniková Ema | 13 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Janů Radim | 03 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Kovář Štěpán | 06 | SKB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Šimůnek Jan | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Špatenková Laura | 09 | AK Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Brátová Nela | 06 | Dolní Újezd | 1 | 1 | 1 |
Vytlačil Matěj | 15 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Hamplová Tereza | 05 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Kouba Tomáš | 80 | Sokol Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Machač Lukáš | 11 | Sokol Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 0 |
Vávra Jan | 07 | Peklák team | 1 | 1 | 1 |
Dosedělová Nikol | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Gregorová Lucia | 87 | - | 1 | 1 | 1 |
Hruška Jakub | 11 | TJ Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kosárová Petra | 78 | Dětské ZOO | 1 | 1 | 1 |
Očenáš Jakub | 05 | SKB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Škop Jiří | 74 | Dětské ZOO | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Ludvík | 73 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Valíková Anežka | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Dobroucký Jakub | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Geldner David | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Nováková Alisa | 12 | Sokol Kunvald | 1 | 1 | 0 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.