Ročník 2017
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
---|---|---|---|---|---|
Vacek Michal | 04 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Hrušková Darina | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Turek Martin | 80 | www.zakisova-skolabehu.com | 5 | 5 | 5 |
Hruban Jan | 66 | Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Kubešová Eliška | 03 | Activity Lanškroun | 5 | 5 | 5 |
Machalíková Viktorie | 13 | Česká Třebová | 5 | 5 | 0 |
Machalík Jaroslav | 13 | Česká Třebová | 5 | 5 | 0 |
Sejkorová Lenka | 63 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Rybička Dominik | 09 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Matyášová Jana | 65 | Dolní Dobrouč | 5 | 5 | 5 |
Ráb Pavel | 52 | Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Šimůnek Jan | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Jadrný Tomáš | 04 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Koubová Elen | 09 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Řehák Marek | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Šimůnek Jan | 03 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 5 |
Moskvová Agáta | 05 | KB Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Hanik Maxim | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Zelinková Veronika | 09 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Beneš Michal | 83 | RUNSPORT | 4 | 4 | 4 |
Kouba Radim | 11 | Rybník | 4 | 4 | 0 |
Šimůnková Pavla | 77 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Königová Tereza | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Němec Jakub | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 4 | 4 |
Borková Johanka | 07 | ISCAREX Junior Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Vencl Jiří | 98 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Borek Petr | 70 | Brzdy Horní Čermná | 4 | 4 | 4 |
Ducháček Matěj | 11 | Sokol Řetová | 4 | 4 | 0 |
Bureš Josef | 06 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Hyksa Jakub | 91 | - | 4 | 4 | 4 |
Lerchová Kateřina | 03 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Moravec Jakub | 99 | JM Team Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Novák Petr | 67 | SK Donocykl | 4 | 4 | 4 |
Škrabánek Dominik | 10 | SKB Česká Třebová | 4 | 4 | 0 |
Fišerová Beáta | 10 | Atletika Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 0 |
Vacek Lukáš | 02 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Hruška Jakub | 11 | TJ Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 0 |
Brusenbauch Alan | 11 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 1 |
Pilgr Luděk | 76 | OB Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kubešová Klára | 06 | Atletika Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Mannlová Jana | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Borek Viktor | 04 | Brzdy Horní Čermná | 4 | 4 | 4 |
Steklá Barbora | 08 | TJ Svitavy | 4 | 4 | 4 |
Václavková Hana | 99 | Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 4 |
Sadílek Ota | 46 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Dejdarová Tereza | 10 | Česká Třebová | 4 | 4 | 0 |
Vacek Martin | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Hanik Alex | 10 | Česká Třebová | 4 | 4 | 0 |
Hrušková Anna | 08 | TJ Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 4 |
Brusenbauchová Nela | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Vondra Vojtěch | 10 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 0 |
Matějková Anna | 07 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Němec Radek | 77 | Litomyšl | 4 | 4 | 4 |
Rábová Martina | 92 | Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
König Antonín | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Němcová Natálie | 11 | Litomyšl | 4 | 4 | 0 |
Petrová Štěpánka | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 4 |
Borková Agáta | 02 | Brzdy Horní Čermná | 4 | 4 | 4 |
Černá Markéta | 70 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Dufková Marie | 13 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 0 |
Hejlová Kateřina | 06 | ISCAREX Junior Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Machalíková Veronika | 84 | Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Adamec Lukáš | 87 | Horo Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Šilarová Michaela | 02 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Špatenka Matěj | 09 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Heger Šimon | 08 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Šafář Jaroslav | 51 | NAA Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Pavelcová Romana | 72 | Atletika Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Hampl Alois | 70 | Ostrov | 3 | 3 | 3 |
Matějková Viktoria Ela | 07 | Lubník | 3 | 3 | 3 |
Pirkl Vít | 10 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Barvínková Romana | 79 | Atletika Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Radiměřský Karel | 87 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Broulíková Anežka | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Červ Miloslav | 50 | Atletika Polička | 3 | 3 | 3 |
Habiger Patrik | 03 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Novotný Jakub | 88 | HORO Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Steklý Petr | 74 | Svitavy | 3 | 3 | 3 |
Gregorová Anna | 10 | Žichlínek ZŠ | 3 | 3 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pernfuss Vilém | 03 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Preislerová Viola Žofie | 14 | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Buriánek Roman | 65 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Bezděk Vojtěch | 09 | Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Klementová Luisa | 06 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Hamplová Tereza | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Novák David | 98 | SK Donocykl | 3 | 3 | 3 |
Pirklová Markéta | 79 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Skalická Nikol | 07 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Hájková Zuzana | 08 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Košnar Filip | 91 | Trailrun.cz | 3 | 3 | 3 |
Broulíková Alžběta | 12 | neregistrována | 3 | 3 | 0 |
Dvořáková Ema | 04 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Tlapák Jaroslav | 87 | Hokejbal Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Čejková Klára | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Gregora Jan | 00 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Pazderová Alena | 75 | Vysoké Mýto | 3 | 3 | 3 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Bielčik Jindřich | 40 | Elma Tým | 3 | 3 | 3 |
Serbousková Sára | 04 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Moravec Jan | 02 | JM Team Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Lánová Aneta | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Miláčková Andrea | 06 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Broulíková Amálie | 12 | neregistrována | 3 | 3 | 0 |
Gregora Lukáš | 08 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Vávra Jan | 07 | Peklák team | 3 | 3 | 3 |
Preislerová Elena Marie | 06 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Burešová Markéta | 04 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 3 |
Doucha Jiří | 71 | Hvězda SKP Pardubice | 3 | 3 | 3 |
Nováková Babora | 83 | Sokol Kunvald | 3 | 3 | 4 |
Slabý Jan | 90 | Tvoje máma | 2 | 2 | 2 |
Kovář Šimon | 15 | SKB Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Stránský Jakub | 07 | Sokol Řetová | 2 | 2 | 2 |
Vrtal Zbyněk | 98 | Gymnázium Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Netolický Milan | 76 | Choceň | 2 | 2 | 2 |
Očenášová Barbora | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 2 | 2 | 2 |
Topinka Jonáš | 05 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Kačerovský Michal | 98 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Bartošová Veronika | 11 | MŠ Dolní Újezd | 2 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Simon Petr | 72 | Polička | 2 | 2 | 2 |
Šimek Ondřej | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 2 | 2 | 2 |
Štantejský Matěj | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 2 | 2 | 2 |
Valíková Klára | 13 | Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Haniková Ema | 13 | - | 2 | 2 | 0 |
Kovář Štěpán | 10 | SKB Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Stránský Tomáš | 84 | Česká Třebová - S.M.R.T. | 2 | 2 | 2 |
Kebrle Tobiáš | 14 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Beneš Adam | 13 | Run Sport Team | 2 | 2 | 0 |
Řehák Lubomír | 09 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Chaloupek Ondřej | 07 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Fišer David | 80 | Tvoje máma | 2 | 2 | 2 |
Němec Jiří | 90 | Jehnědí | 2 | 2 | 2 |
Barvínek Daniel | 06 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Gregorová Eliška | 12 | MŠ Žichlínek | 2 | 2 | 0 |
Holubář Patrik | 00 | FbK Orlicko-Třebovsko | 2 | 2 | 2 |
Mrazák Štefan | 98 | Gymnázium Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Nováková Denisa | 10 | Sokol Kunvald | 2 | 2 | 0 |
Grätz Luděk | 58 | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Keprt Lukáš | 10 | neregistrován | 2 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pocsai Sándor | 70 | Čerti Kunčina | 2 | 2 | 2 |
Chaloupka Jan | 90 | Mladkov - Široký důl | 2 | 2 | 2 |
Topinka Tobiáš | 10 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 0 |
Kebrle Matouš | 11 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Pirkl Jaroslav | 76 | Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Barvínek Štěpán | 13 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 0 |
Stránská Adéla | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Topinka Adam | 07 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Horáček Filip | 13 | Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Marek Patrik | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 2 | 2 | 2 |
Borek Martin | 72 | ZAPPA Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Gregor Jan | 04 | Klub biatlonu Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kozáková Victoria | 07 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Pavlíková Klára | 07 | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 |
Pokorný Jan | 64 | SRK Rychnov | 1 | 1 | 1 |
Bezděk Bedřich | 07 | Pod Březinou | 1 | 1 | 1 |
Brychtová Veronika | 10 | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 0 |
Dolejš Mikuláš Jiří | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Švejda Radim | 06 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Frydrych Broňa | 89 | Les | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Lehká Lucie | 07 | Jiskra Ústí nad Oricí | 1 | 1 | 1 |
Minařík Richard | 09 | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 |
Novák Josef | 85 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Pokorný David | 97 | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Ripka Jakub | 08 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Brychta Jakub | 08 | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 1 |
Škop Ji | 74 | - | 1 | 1 | 1 |
Cvrček Jáchym | 10 | Atletika Polička | 1 | 1 | 0 |
Fišerová Adéla | 10 | Orlické Podhůří | 1 | 1 | 0 |
Kebrle Milan | 75 | ISCAREX Česká Třebová - S.M.R.T. | 1 | 1 | 1 |
Kumpoštová Andrea | 05 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Stránská Nikola | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Fadrná Natálie Anna | 03 | TJ - Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Vodička Stanislav | 04 | TJ - Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Horáčková Klára | 13 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Kučera Zdeněk | 55 | AC Náchod | 1 | 1 | 1 |
Maťátko Jan | 78 | Runsport.cz | 1 | 1 | 1 |
Pilgr Bohuslav | 51 | OB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Průšová Radka | 96 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Černohous Zdeněk | 73 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Dvořáček Jan | 79 | Trailrun.cz/Runsport.cz | 1 | 1 | 1 |
Tichý Pavel | 63 | AC Náchod | 1 | 1 | 1 |
Hofmanová Veronika | 78 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jurco Patrik | 97 | FbK OT | 1 | 1 | 1 |
Kolář Michal | 86 | Notable | 1 | 1 | 1 |
Motyčková Kateřina | 77 | Babiččiných mazánků | 1 | 1 | 1 |
Nováková Barbora | 83 | Sokol Kunvald | 1 | 1 | 4 |
Adamová Karolína | 06 | ISCAREX Junior team ČT | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Petr | 73 | - | 1 | 1 | 1 |
Gregora Filip | 02 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Hegerová Tereza | 11 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Jandejsková Eliška | 14 | TJ Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Klusoňová Adéla | 96 | - | 1 | 1 | 1 |
Kramář Michal | 95 | Janov | 1 | 1 | 1 |
Motyčka Jakub | 10 | Babiččiných mazánků | 1 | 1 | 0 |
Pavlišová Amálka | 08 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Polášková Eliška | 06 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Šmíd Vojtěch | 02 | FbK OT | 1 | 1 | 1 |
Dolejšová Zuzana | 83 | - | 1 | 1 | 1 |
Švejda Roman | 78 | Česká Třebová - S.M.R.T. | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Fuchsová Aneta | 07 | - | 1 | 1 | 1 |
Václavek Zdeněk | 65 | Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 1 |
Zoicas Daniel | 04 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Pávíček Patrik | 10 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Pokorný Dominik | 03 | SRK Rychnov | 1 | 1 | 1 |
Bernard Jakub | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Brychtová Kristýna | 13 | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 0 |
Cvrček Martin | 79 | THE EARTH | 1 | 1 | 1 |
Zamastil Alex | 02 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Kouba Tomáš | 80 | Sokol Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Lána Lukáš | 10 | - | 1 | 1 | 0 |
Pachl Kryštof | 04 | - | 1 | 1 | 1 |
Stránská Vendulka | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Topinka Roman | 75 | HZS HMP | 1 | 1 | 1 |
Vondra Jan | 07 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Horák František | 76 | ČD CARGO | 1 | 1 | 1 |
Karlíček Filip | 01 | FbK Orlicko Třebovsko | 1 | 1 | 1 |
Kučerová Mariana | 07 | Lubník | 1 | 1 | 1 |
Matějka Petr | 89 | JBT Team | 1 | 1 | 1 |
Novotný Jan | 61 | HORO Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Černohousová Michaela | 94 | SK Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Stodola Vojtěch | 03 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Vodička Pavel | 09 | TJ - Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Jurco Tomáš | 03 | FbK OT | 1 | 1 | 1 |
Kolbe Martin | 87 | - | 1 | 1 | 1 |
Petráž Jiří | 14 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Bartoňová Leona | 14 | Svitavy | 1 | 1 | 0 |
Procházka Daniel | 12 | TJ Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 0 |
Simon Jakub | 00 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Ducháček Vít | 08 | Sokol Řetová | 1 | 1 | 1 |
Sychrová Hana | 66 | - | 1 | 1 | 1 |
Válka Michael | 93 | ČeskáTřebová | 1 | 1 | 1 |
Hejl Tomáš | 10 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Janů Radim | 03 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Klusoňová Iveta | 92 | - | 1 | 1 | 1 |
Krištof Jan | 07 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Machalík Stanislav | 80 | Česká Třebová - S.M.R.T. | 1 | 1 | 1 |
Motyčka Jan | 10 | Babiččiných mazánků | 1 | 1 | 0 |
Bureš Martin | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Šmídl Jiří | 14 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Dostál Tomáš | 09 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Švejdová Adéla | 08 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Hartman Tomáš | 14 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Zukal Adam | 04 | Babiččiných mazánků | 1 | 1 | 1 |
Klimeš Jiří | 61 | AC Náchod | 1 | 1 | 1 |
Kozák Šimon | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Machač Lukáš | 11 | Sokol Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 0 |
Nováková Alisa | 12 | Sokol Kunvald | 1 | 1 | 0 |
Pavlík Matěj | 09 | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 |
Pokorný František | 12 | Litomyšl | 1 | 1 | 0 |
Bernardová Marie Barbora | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Brychtová Romana | 79 | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 1 |
Skuček Pavel | 91 | BE Orlica | 1 | 1 | 1 |
Šustek František | 83 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Frantová Vendula | 03 | TJ - Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Zamastil Andrej | 05 | AC Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Novák Jiří | 81 | - | 1 | 1 | 1 |
Paleček Ondřej | 01 | RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Beneš Jakub | 13 | - | 1 | 1 | 1 |
Skalický Josef | 62 | Activity Lanškroun Farma Žichlínek | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Fišer Jakub | 07 | Tvoje máma Čes. Libchavy | 1 | 1 | 1 |
Hamerník Ondřej | 03 | FbK OT | 1 | 1 | 1 |
Hronová Markéta | 90 | Czech Tri k. Team | 1 | 1 | 1 |
Kostřicová Blanka | 61 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Kumpošt Radovan | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 1 | 1 | 1 |
Nunvář Rostislav | 86 | - | 1 | 1 | 1 |
Černohousová Monika | 01 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Elčkner Martin | 86 | Notable | 1 | 1 | 1 |
Grunwwald Jiří | 91 | - | 1 | 1 | 1 |
Vodička Stanislav | 79 | Vendolí | 1 | 1 | 1 |
Jureček Michal | 96 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Kubišta Oto | 53 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Nováková Lucie | 98 | - | 1 | 1 | 1 |
Bartoš Jan | 16 | Dolní Újezd | 1 | 1 | 0 |
Procházka Daniel | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Simon Michal | 02 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Steklý František | 03 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Sýkorová Kateřina | 11 | Habeš Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Juránová Eliška | 03 | TJ - Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Kohoutek Tom | 07 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Krištof Vojtěch | 12 | Atletika Polička | 1 | 1 | 0 |
Motyčková Anna | 07 | Babiččiných mazánků | 1 | 1 | 1 |
Pecinová Jana | 64 | - | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Jan | 80 | ČD CARGO | 1 | 1 | 1 |
Valenta Šimon | 10 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Zukalová Eva | 06 | Babiččiných mazánků | 1 | 1 | 1 |
Jandejsek Michael | 09 | Atletika TJ Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Klusoň Jaromír | 66 | - | 1 | 1 | 1 |
Machač Patrik | 07 | Sokol Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.