Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2017

Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Borek Petr 70 Brzdy Horní Čermná 47 47 39
Ráb Pavel 52 Česká Třebová 43 43 33
Keprtová Miloslava 48 ISCAREX Česká Třebová 41 41 31
Radiměřský Karel 87 ISCAREX Česká Třebová 40 41 33
Borková Agáta 02 Brzdy Horní Čermná 39 41 26
Vacek Michal 04 ISCAREX Junior team ČT 38 44 27
Hruban Jan 66 Česká Třebová 36 37 27
Sejkorová Lenka 63 ISCAREX Česká Třebová 35 35 26
Černá Markéta 70 ISCAREX Česká Třebová 35 36 27
Koubová Elen 09 ISCAREX Junior team ČT 35 38 22
Borek Viktor 04 Brzdy Horní Čermná 35 37 23
Bielčik Jindřich 40 ELMA Tým 33 33 25
Buriánek Roman 65 ISCAREX Česká Třebová 32 32 28
Matyášová Jana 65 Silvita s.r.o. ÚO 31 31 23
Nechvílová Miroslava 60 AC Choceň 31 32 28
Heger Šimon 08 Atletika Jablonné nad Orlicí 30 31 20
Šilarová Michaela 02 Activity Lanškroun 29 29 20
Tlapák Jaroslav 87 Hokejbal Česká Třebová 29 29 25
Stránský Aleš 60 Iscarex Česká Třebová 28 29 24
Bureš Josef 06 ISCAREX Junior team ČT 28 30 20
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hejl Radek 72 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 28 28 25
Čejková Klára 08 ISCAREX Junior team ČT 28 28 20
Brusenbauchová Nela 08 ISCAREX Junior team ČT 28 30 20
Šedová Jana 73 Sruby 28 28 26
Hejlová Kateřina 06 ISCAREX Junior Česká Třebová 28 29 20
Rybička Dominik 09 ISCAREX Junior team Česká Třebová 28 28 18
Petrová Štěpánka 07 ISCAREX Junior team ČT 27 27 19
Sadílek Ota 46 Activity Lanškroun 27 27 21
Pavelcová Romana 72 Atletika Žamberk 27 27 21
Belobrad Ivan 66 Pasivity Žamberk 27 27 27
Jadrný Tomáš 04 ISCAREX Junior team ČT 26 26 18
Serbousková Sára 04 ISCAREX Junior team ČT 26 28 20
Vencl Jiří 98 Activity Lanškroun 26 27 20
Mannlová Jana 80 ISCAREX Česká Třebová 26 26 18
Bukáček Marek 04 Atletika Polička 26 26 21
Fliedr Tomáš 76 F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 25 25 21
Němec Jakub 07 TJ Jiskra Litomyšl 25 26 17
Moravec Jakub 99 JM TEAM Letohrad 24 24 16
Vacarda Vladimír 59 Eleven Run Team 24 25 23
Brusenbauch Alan 11 ISCAREX Junior team ČT 24 29 7
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kopecký Libor 56 AC Vysoké Mýto 24 25 23
Vacek Martin 69 ISCAREX Česká Třebová 24 24 19
Červ Miloslav 50 Atletika Polička 23 23 16
Šolc Vítězslav 57 BKL Machov 23 23 23
Hanáková Klára 02 Activity Lanškroun 23 23 18
Kapoun Jan 03 Atletika Polička 23 23 17
Kincl Marek 74 Maratonstav Úpice 23 23 22
Řehák Marek 07 ISCAREX Junior team ČT 23 23 14
Šimůnek Jan 03 ISCAREX Junior team ČT 23 24 15
Kouba Radim 11 Rybník 22 24 2
Fišerová Beáta 10 Atletika Dlouhá Třebová 22 22 2
Šedová Tereza 03 Cyklo Bendl Vysoké Mýto 22 23 17
Jirásková Eva 64 TJ Maratonstav Úpice 22 22 21
Dušková Lenka 80 ISCAREX Česká Třebová 22 23 21
Matějková Viktoria Ela 07 Lubník 22 23 16
Pecháček Miroslav 48 Orel Dolní Čermná 22 22 20
Kumpoštová Andrea 05 ISCAREX Junior team ČT 22 24 16
Adamec Lukáš 87 Horo Česká Třebová 22 23 13
Vacek Lukáš 02 ISCAREX Junior team Česká Třebová 22 23 14
Němec Radek 77 Litomyšl 21 21 16
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Lerchová Kateřina 03 Activity Lanškroun 21 21 13
Jelínek Matěj 42 Černilov 21 21 20
Moravec Jan 02 Orel Orlice - JM team Letohrad 21 23 15
Kubišta Oto 53 ISCAREX Česká Třebová 21 21 16
Gregora Lukáš 08 Activity Lanškroun 21 21 14
Steklá Barbora 08 TJ Svitavy 21 21 15
Hamplová Tereza 05 ISCAREX Junior team ČT 21 22 16
Kubeš David 75 Activity Lanškroun 20 21 17
Flídrová Lenka 84 ISCAREX Česká Třebová 20 21 19
Štyndl Miroslav 57 Atletika Polička 20 20 17
Kačerovský Michal 69 Activity Lanškroun 20 21 15
Chaloupek Ondřej 07 Výpractice 20 21 14
Šafář Jaroslav 51 NAA Ústí nad Orlicí 20 20 16
Moskvová Agáta 05 KB Letohrad 20 20 15
Barvínková Romana 79 Atletika Žamberk 20 20 16
Ožana Václav 64 TJ Nové Město na Moravě 20 20 19
Jelínková Magdalena 45 Černilov 19 19 18
Grätz Luděk 58 Ústí nad Orlicí 19 19 14
Pirklová Markéta 79 ISCAREX Česká Třebová 19 19 10
Matějková Anna 07 Activity Lanškroun 19 19 11
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šimůnek Jan 82 ISCAREX Česká Třebová 19 20 12
Hampl Alois 70 Ostrov 19 19 16
Nováková Babora 83 Sokol Kunvald 19 19 22
Brychta Jakub 08 Cerekvice nad Loučnou 19 23 15
Vacek Jiří 77 Dlouhá Třebová 18 18 13
Klementová Luisa 06 Activity Lanškroun 18 18 13
Gregorová Anna 10 ZŠ Žichlínek 18 18 0
Hlaváček Zdeněk 54 SKP Rychnov nad Kněžnou 18 18 18
Borková Adéla 75 Brzdy Horní Čermná 18 18 15
Kumpošt Radovan 08 ISCAREX Junior team ČT 18 18 14
Brychtová Romana 79 Cerekvice nad Loučnou 18 19 15
Kubešová Eliška 03 Activity Lanškroun 18 18 9
Vetchý Kryštof 04 ISCAREX Junior team ČT 18 18 14
Pirkl Vít 10 ISCAREX junior team Česká Třebová 18 20 1
Brychtová Veronika 10 Cerekvice nad Loučnou 18 20 3
Živný Marek 91 3D Fitness Race Team 18 18 16
Borková Johanka 07 Iscarex team Česká Třebová 18 18 13
Scheuer Jan 66 Activity Lanškroun 18 19 17
Preislerová Agáta Nela 09 ISCAREX Junior team ČT 17 18 10
Němcová Natálie 11 Litomyšl 17 17 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Topinka Tobiáš 10 Activity Lanškroun 17 17 1
Hübl Radek 88 Runsport Team 17 17 16
Boháč Bonifác 01 Vencl tým Ústí nad Orlicí 17 18 14
Bubeníček Jiří 51 Skuhrov nad Bělou 17 17 16
Vebr Dominik 03 Vencl tým Ústí nad Orlicí 17 18 13
Topinka Jonáš 05 Activity Lanškroun 17 17 12
Chaloupka Jan 90 Mladkov - Široký důl 17 17 12
Zelinková Veronika 09 ISCAREX Junior team ČT 17 17 11
Kubešová Klára 06 Atletika Lanškroun 17 17 10
Hellerová Hana 61 Hradec Králové 16 16 15
Hradecký Jaromír 85 Skuteč 16 16 16
Šimůnková Pavla 77 ISCAREX Česká Třebová 16 17 11
Bartoňová Adéla 03 Atletika Polička 16 16 13
Krištof Jan 07 Atletika Polička 16 16 12
Holubář Patrik 00 FbK Orlicko-Třebovsko 16 17 13
Dryml Mojmír 86 RunSport Team 16 16 16
Krunčík Pavel 85 SK Týniště nad Orlicí 16 16 16
Derková Martina 01 Activity Lanškroun 16 16 13
Tomíšek Jindřich 39 Orel Horní Moštěnice 16 16 15
Resler Filip 09 Atletika TJ Lanškroun 16 16 13
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bláha Milan 57 AF Křovice 16 16 15
Chlubna Jan 84 CESK 16 16 15
Václavková Hana 99 Dlouhá¨Třebová 16 16 10
Barvínek Daniel 06 TJ SPARTAK Letohrad 15 15 12
Leszkow Petr 44 MK Hlinsko 15 15 14
Vetchá Rozálie 07 ISCAREX Junior team Česká Třebová 15 15 12
Gregorová Eliška 12 ZŠ Žichlínek 15 15 0
Malátek Antonín 77 Pardubice 15 15 14
Štantejský Matěj 05 ISCAREX Junior team ČT 15 15 10
Boháč Pankrác 06 Jiskra Ústí nad Oricí 15 19 14
Roleček Milan 76 Pěčín 14 14 14
Skalická Nikol 07 Activity Lanškroun 14 14 7
Jandejsek Michael 09 Atletika TJ Lanškroun 14 14 9
Vebr Patrik 98 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 14 15 12
Brychtová Kristýna 13 Cerekvice nad Loučnou 14 14 0
Dvořáková Ema 04 ISCAREX Junior team ČT 14 15 8
Kalousová Tereza 98 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 13 14 12
Nováková Denisa 10 Sokol Kunvald 13 13 2
Pazderová Alena 75 Vysoké Mýto 13 13 6
Ducháček Matěj 11 Sokol Řetová 13 13 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Beneš Michal 83 RUNSPORT 13 13 9
Hrušková Darina 75 ISCAREX Česká Třebová 13 14 8
Dufková Marie 13 ISCAREX Junior team ČT 12 12 0
Zajíček Vojtěch 08 Atletika DDM Lanškroun 12 12 10
Sedláček Roman 64 Activity Lanškroun 12 13 12
Chocholouš Dalibor 46 Dubina Pardubice 12 12 12
Moskva Vojtěch 08 Pasivity Žamberk 12 12 11
Vebr Michal 78 Česká Třebová 12 12 9
Veselý Jakub 10 AZAS Dolní Čermná 12 12 1
Fliedr Jiří 80 F-Bike Klub Sádek 12 12 12
Potoček Vojtěch 04 TJ Sokol Jaroměř 12 12 11
Preislerová Viola Žofie 14 ISCAREX Česká Třebová 12 12 0
Metelková Táňa 72 TJ Sokol Hradec Králové 12 12 12
Veselý Jan 10 AZAS Dolní Čermná 12 12 1
Stránská Vendulka 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12 12 9
Svobodová Barbora 06 AZAS Dolní Čermná 11 12 9
Hegerová Tereza 11 - 11 11 0
Hájková Zuzana 08 Activity Lanškroun 11 11 5
Hubálková Kristýna 07 Atletika TJ Lanškroun 11 11 8
Hanuš Petr 64 CHT Pardubice 11 11 11
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krátká Anna 69 Hvězda SKP Pardubice 11 11 10
Šternerová Hana 63 Hradec Králové 11 11 11
Bureš Martin 74 ISCAREX Česká Třebová 11 11 10
Lánová Aneta 07 ISCAREX Junior team ČT 11 11 6
Kapoun Petr 75 Atletika Polička 11 11 8
Tučný Jan 47 MK Pardubice 11 11 11
Dejdarová Tereza 10 Česká Třebová 10 10 0
Nováková Alisa 12 Sokol Kunvald 10 10 0
Borek Martin 72 ZAPPA Česká Třebová 10 10 7
Špatenka Matěj 09 Activity Lanškroun 10 10 3
Jandejsková Eliška 14 TJ Lanškroun 10 10 0
Vilhelm Václav 51 Přívrat 10 10 9
Gregor Jan 04 TJ SPARTAK Letohrad 10 10 8
Mencáková Petra 81 JS Ginabela 10 10 7
Bílek David 03 Vencl team Ústí nad Orlicí 10 10 10
Švec Miroslav 52 Dědkostav Potštejn 10 10 9
Burešová Markéta 04 ISCAREX Junior team ČT 10 10 6
Vítek Miroslav 72 Ústí nad Orlicí 10 10 9
Svobodová Klára 09 AZAS Dolní Čermná 10 11 8
Košnar Filip 91 trailrun.cz 10 10 6
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Pirkl Jaroslav 76 Česká Třebová 10 10 4
Brožek Radmil 54 KRB Chrudim 10 10 10
Matyášová Eliška 99 Orel Dolní Dobrouč 10 10 9
Nováková Barbora 83 Sokol Kunvald 10 10 22
Pirklová Kateřina 76 Letohrad 9 9 5
Šustek František 83 Česká Třebová 9 9 8
Kačerovský Michal 98 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 9 10 6
Hronová Markéta 90 Czech Tri K. Team 9 9 7
Šilarová Lucie 05 Activity Lanškroun 9 9 6
Kouba Tomáš 80 Sokol Česká Třebová 9 9 7
Jor Martin 87 Runsport team 9 9 8
Pražák Tomáš 71 Jiskra Hylváty Kuželky 9 9 9
Němcová Adéla 04 Atletika Polička 9 9 9
Gregora Filip 02 Activity Lanškroun 9 9 7
Novotný Luděk 62 3D Fitness Race Team 9 9 9
Pilgr Luděk 76 OB Česká Třebová 9 9 5
Steklý Petr 74 TJ Svitavy 9 9 5
Doucha Jiří 71 Hvězda Pardubice 9 9 6
Krejčová Aneta 11 Letohrad 9 9 0
Rábová Martina 92 Česká Třebová 9 9 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Marek Tomáš 85 Brzdy Horní Čermná 9 9 7
Jirásková Apolena 11 BBB Team 8 8 0
Peterková Veronika 84 TJ Svitavy 8 8 8
Fajfr Marek 06 Sokol Žamberk 8 8 8
Koubová Marcela 80 Rybník 8 8 6
Dařílek Michal 78 Lanškroun 8 9 6
Jonášová Zdeňka 64 Hradecký Spinning 8 8 8
Tobiáš Jáchym 06 TJ Spartak Letohrad 8 8 8
Vokolek Michal 72 AC Pardubice 8 8 8
Moravec Martin 84 Vencl tým Ústí nad Orlicí 8 8 8
Hovorka Jakub 06 Atletika Žamberk 8 8 8
Sedlák Jiří 58 Přelouč 8 8 8
Krupička Miroslav 53 Jiskra Ústí nad Orlicí 8 8 8
Preislerová Elena Marie 06 ISCAREX Česká Třebová 8 9 5
Vondra Vojtěch 98 Jiskra Ústí nad Orlicí 8 9 6
Fajfr Aleš 09 Žamberk 8 8 7
Cinková Jitka 68 AC Pardubice 8 8 8
Krištof Vojtěch 12 Atletika Polička 8 8 1
Kristejnová Aneta 07 Sokol Klášterec nad Orlicí 8 8 8
Goldbach Václav 50 SK Týniště nad Orlicí 8 8 8
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vondra Vojtěch 10 Activity Lanškroun 8 8 0
Turek Martin 80 www.zakisova-skolabehu.com 8 8 3
Barvínek Štěpán 13 Atletika Žamberk 8 8 0
Dostálek Petr 67 Bouda 8 8 8
Tobiška Štěpán 05 Atletika Žamberk 8 8 8
Doležal Martin 70 SPS Sázava 8 8 8
Kramář Michal 95 Janov 7 7 5
Skalický Josef 62 Activity.cz Farma Žichlínek 7 7 6
Nádherová Hana 68 Hradec Králové 7 7 7
Kristejn Jiří 09 Sokol Klášterec nad Orlicí 7 7 7
Tobišková Tereza 77 Atletika Žamberk 7 7 7
Suchodol Štěpán 06 TJ SPARTAK Letohrad 7 7 7
Miláčková Andrea 06 ISCAREX Junior team Česká Třebová 7 7 4
Broulíková Anežka 08 ISCAREX Junior team ČT 7 7 3
Svobodová Martina 79 AZAS Dolní Čermná 7 8 7
Miřejovský Jiří 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 7 7
Záveský Filip 93 ISCAREX Česká Třebová 7 7 7
Simon Petr 72 Polička 7 7 5
Marhold Petr 78 Choceň 7 7 7
Topinka Adam 07 Activity Lanškroun 7 7 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hovorková Karolína 03 Atletika Žamberk 7 7 7
Matyášová Jitka 01 Orel Dolní Dobrouč 7 7 7
Dušek Pavel 70 Orel Dolní Dobrouč 7 7 6
Řehák Lubomír 09 Damníkov 7 7 3
König Antonín 05 ISCAREX Junior team ČT 7 8 3
Rohlík Václav 80 AC Pardubice 7 7 7
Novák David 98 AC Vysoké Mýto 7 7 4
Razým Jan 57 ISCAREX Česká Třebová 7 7 7
Šmída Oldřich 48 TJ Maratonstav Úpice 7 7 7
Hanik Maxim 07 ISCAREX Junior team ČT 7 7 3
Lehká Lucie 07 TJ Jiskra Ústí nad Oricí 7 7 2
Fišerová Adéla 10 Orlické Podhůří 7 7 0
Krátký František 43 Králíky 7 7 7
Königová Tereza 08 ISCAREX Junior team ČT 7 8 2
Bezděk Vojtěch 09 Česká Třebová 7 7 4
Bílý Zdeněk 59 HVEZDA SKP PCE 7 7 7
Novotný Jakub 88 Horo Česká Třebová 7 8 4
Jetmarová Ester 70 Sokol Hylváty 7 8 7
Broulíková Alžběta 12 neregistrována 6 6 0
Šrůtek Stanislav 58 TJ Maratonstav Úpice 6 6 6
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vávra Petr 07 Orel Dolní Čermná 6 6 4
Voženílek Miroslav 69 Linde Material Handling 6 6 6
Moskva Roman 75 Pasivity Žamberk 6 6 6
Schaffer Petr 60 Mlýn Janderov 6 6 6
Hofmanová Veronika 78 ISCAREX Česká Třebová 6 6 5
Morávková Lucie 08 Jiskra Ústí nad Orlicí 6 6 2
Marek Patrik 08 ISCAREX Junior team ČT 6 6 4
Metelka Josef 44 Spartak Police 6 6 6
Gregora Jan 00 Activity Lanškroun 6 6 3
Turbak Jaroslav 63 Sebranice 6 6 6
Grossmannová Klára 04 TJ Spartak Letohrad 6 6 6
Jureček Michal 96 Iscarex Česká Třebová 6 6 5
Marek Jakub 10 Brzdy Horní Čermná 6 6 0
Krátký Josef 65 Hvězda Pardubice 6 6 6
Jirásková Liliana 13 BBB Lanškroun 6 6 0
Zamastil Alex 02 Vysoké Mýto 6 6 4
Šebek Michal 84 FORT SMC Ústí nad Orlicí 6 6 6
Kubíčková Nina 07 TJ Spartak Letohrad 6 6 6
Machalíková Veronika 84 Česká Třebová 6 6 2
Číž Josef 71 Lázně Bohdaneč 6 6 6
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hanuš Adam 08 KB Letohrad 6 6 6
Hrušková Anna 08 TJ Dlouhá Třebová 6 6 2
Pernfuss Vilém 03 ISCAREX Junior team ČT 6 6 3
Dušek Jakub 03 Orel Dolní Dobrouč 6 6 6
Tobiška Václav 08 Atletika Žamberk 6 6 5
Drozd Jiří 57 MOPOS Pardubice 6 6 6
Benko Jan 74 Litomyšl 6 6 6
Suchodol Lukáš 08 Sokol Klášterec nad Orlicí 6 6 6
Doležal Stanislav 38 BK Pardubice 6 6 6
Kunčár Zdeněk 73 Activity Lanškroun 6 6 4
Vraštilová Miloslava 56 TJ Maratonstav Úpice 6 6 6
Jansa Matěj 08 TJ Spartak Letohrad 6 6 6
Dvořáček Jan 79 RunSport Team 6 6 5
Mikysková Svatava 03 TJ Spartak Letohrad 6 6 6
Broulíková Amálie 12 neregistrována 6 6 0
Hovadová Aneta 06 TJ SPARTAK Letohrad 6 6 6
Knápek Šimon 07 TJ Spartak Letohrad 6 6 6
Škrabánek Dominik 10 SKB Česká Třebová 6 6 0
Hnátnická Zuzana 01 OB Žamberk 6 6 6
Dvořák Pavel 82 TJ Liga 100 Olomouc 6 6 6
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Fajfr František 72 Vencl servis Žamberk 6 6 6
Nádhera Petr 67 Hradec Králové 6 6 6
Šilar Zdeněk 81 Runsport Team 6 6 6
Mizerák Radek 88 ACTIVITY Lanškroun 6 6 5
Krátký Luboš 62 Lanškroun 6 6 3
Mareš Vít 07 Atletika Jablonné nad Orlicí 6 6 5
Šedová Kamila 08 Sruby 6 6 4
Kubias Ondřej 74 Pardubice 6 6 6
Dostál Ladislav 56 Moravská Třebová 6 6 6
Ferancová Vendula 09 TJ SPARTAK Letohrad 5 5 5
Šutera Josef 79 Atletika Polička 5 5 5
Javůrek Jiří 48 TJ Maratonstav Úpice 5 5 5
Bříza Vladimír 51 KRB Chrudim 5 5 5
Šrolerová Jana 05 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Stará Emma 09 TJ SPARTAK Letohrad 5 5 5
Limburský Jan 01 Orel Brno-Obřany 5 5 4
Kánská Lucie 04 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Šedivý Eliáš 08 KB Letohrad 5 5 5
Novák Petr 67 SK Donocykl 5 5 1
Horáček Filip 13 Česká Třebová 5 5 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šimek Ondřej 05 ISCAREX Junior team ČT 5 6 3
Vacková Hana 56 Sokol Starkoč 5 5 5
Marhold Jan 08 Choceň 5 8 5
Skalická Nela 11 Lanškroun 5 5 0
Čech Ondřej 04 TJ Sokol Jaroměř 5 5 5
Veselý Jaroslav 03 TJ SPARTAK Letohrad 5 5 5
Simon Jakub 00 Polička 5 5 4
Dítě Marek 04 TJ Sokol Jaroměř 5 5 5
Žák Jiří 71 www.zakisova-skolabehu.com 5 5 5
Štruncová Ella 08 KB Letohrad 5 5 4
Dušek Petr 11 - 5 5 0
Dvořáková Eva 55 Prostějov 5 5 5
Vorel Milan 40 Slatiňany 5 5 5
Kozáková Denisa 79 Hvězda Pardubice 5 5 5
Faltusová Ema 08 Biatlon Letohrad 5 5 5
Mareš Ondřej 10 Atletika Jablonné nad Orlicí 5 5 1
Petržílek Zdeněk 55 KRB Chrudim 5 5 5
Urban Matyáš 00 Vencl tým Ústí nad Orlicí 5 5 5
Slabý Jan 90 Tvoje máma 5 5 3
Nechvíl Petr 91 AC Choceň 5 5 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dušková Tereza 07 Horní Třešňovec 5 5 1
Kovář Jáchym 96 TJ Dukla Praha 5 5 5
Křeček Jiří 98 ELEVEN RUN TEAM 5 5 5
Lerchová Štěpánka 08 Activity Lanškroun 5 5 3
Beneš Adam 13 Run Sport Team 5 5 0
Marek Šimon 13 Brzdy Horní Čermná 5 5 0
Prchalová Magdaléna 10 TJ Spartak Letohrad 5 5 0
Svatoš Otakar 34 ISCAREX Česká Třebová 5 5 3
Eliáš Petr 60 Hvězda SKP Pardubice 5 5 5
Morávek Matěj 11 - 5 5 0
Hanik Alex 10 Česká Třebová 5 5 0
Bednář Josef 50 Počaply 5 5 5
Knápková Tereza 08 Atletika TJ Lanškroun 5 5 5
Hegerová Rozálie 07 TJ SPARTAK Letohrad 5 5 5
Schless Adam 04 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Kubíčková Zuzana 05 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Machalíková Viktorie 13 Česká Třebová 5 5 0
Kubová Lucie 06 Spartak Letohrad 5 5 5
Hrubá Klára 04 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Fišer David 80 Tvoje máma 5 5 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Machalík Jaroslav 13 Česká Třebová 5 5 0
Jedlička Lukáš 04 Atletika Žamberk 5 5 5
Bajer Milan 55 Cafe Bajer 5 5 5
Krátká Hana 95 Atletika TJ Lanškroun 5 5 3
Les Josef 47 TJ Maratonstav Úpice 5 5 5
Froš Štěpán 73 OK Lokomotiva Pardubice 5 5 5
Suchodolová Tereza 05 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 5 5 5
Moravcová Denisa 99 Letohrad 5 5 5
Kobliha Milan 57 LRS Vyškov 5 5 5
Pechek František 53 TJ Maratonstav Úpice 5 5 5
Dvořák Martin 03 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Vondra Jan 07 Activity Lanškroun 5 5 2
Lána Lukáš 10 Česká Třebová 5 5 1
Sadílek Jindřich 73 Activity Lanškroun 5 5 5
Kubín Jan 08 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Habiger Patrik 03 ISCAREX Junior team ČT 5 5 2
Akak Ondřej 05 Atletika Žamberk 5 5 5
Jirák Roman 75 Břehy u Přelouče 5 5 5
Rybka Lukáš 04 TJ Spartak Letohrad 5 5 5
Hyksa Jakub 91 - 5 5 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Stránský Tomáš 84 M.R.T. 5 5 2
Jadrný Lubomír 73 ISCAREX Česká Třebová 5 5 5
Svoboda Mojmír 66 Hvězda Pardubice, z.s. 5 5 5
Jančík Bořek 64 SVARTES Hořice 5 5 5
Dušek Ondřej 10 TJ Spartak Letohrad 5 5 2
Dušková Žaneta 09 Horní Třešňovec 5 5 1
Bajer Miloslav 55 Café Bajer Pardubice 4 4 4
Stejskal Daniel 09 Letohrad 4 4 4
Steklý František 03 TJ Svitavy 4 4 3
Kubíčková Adéla 05 Dolní Dobrouč 4 4 4
Mikysková Darja 08 KB Letohrad 4 4 3
Horáček Michal 75 ISCAREX Česká Třebová 4 4 4
Nový Jakub 09 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Spilková Gabriela 72 BJB Vysoké Mýto 4 4 3
Roháček Jan 82 Run Sport Team 4 4 4
Rous Martin 09 Sokol Klášterec nad Orlicí 4 4 4
Barnetová Žofie 08 TJ Spartak Letohard 4 4 4
Flídr Nikolas 14 Česká Třebová 4 4 0
Vávra Jan 07 Peklák team 4 4 1
Jakubská Beáta 04 TJ Sokol Jaroměř 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Netušil Tobiáš 10 RC Lanškroun 4 4 0
Metelka Tomáš 08 OK 99 Hradek Králové 4 4 3
Dycka Jan 80 Podrážek 4 4 4
Prchal Pavel 59 GP Kolín 4 4 4
Költö Tobias 10 XTC.CZ H.Heřmanice 4 4 0
Slánská Daniela 05 Activity Lanškroun 4 4 1
Venclová Alžběta 93 Orel Dolní Čermná 4 4 3
Pešlová Ivana 63 Svitavy 4 4 4
Seidl Lukáš 05 Rychnov nad Kněžnou 4 4 4
Šponar Josef 47 OB Žamberk 4 4 4
Faltusová Štěpánka 10 Sokol Klášterec nad O. 4 4 0
Stečínský Martin 75 Opatov 4 4 4
Marešová Eliška 07 TJ SPARTAK Letohrad 4 4 4
Harcula Michal 03 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Kraus Václav 64 Cyklo Kraus Přelouč 4 4 4
Paus Aleš 78 Orel Hranice 4 4 4
Štěpánek Radek 97 Orel Obřany 4 4 4
Hubková Kateřina 84 AC Vysoké Mýto 4 4 4
Sláma Martin 68 Hostinec U Pírků 4 4 4
Kunc Josef 60 Orel Vyškov 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Plíva Vladimír 57 Orel Dolní Dobrouč 4 4 2
Štaigl Jindřich 66 Nekoř 4 4 4
Hrevuš Alexandr 79 SPORT Břehy u Přelouče 4 4 4
Bubeník Jiří 44 SŽDC 4 4 4
Sucháčková Karolína 08 Česká Třebová 4 4 4
Horáčková Klára 13 Česká Třebová 4 4 0
Čáp Bohuslav 51 Orel Hradec Králové 4 4 4
Stránská Adéla 91 ISCAREX Česká Třebová 4 4 2
Kopecký Jan 90 Hvězda SKP Pardubice 4 4 4
Schwaningerová Petra 82 Rockmachine Cyklomax 4 4 4
Kulhavý Kryštof 09 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Kožnarová Julie 06 Spartak Letohrad 4 4 4
Kratochvíl Miloš 75 Hvězda Pardubice 4 4 4
Razým Daniel 08 TJ Dlouhá Třebová 4 4 4
Suchodol Vít 04 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Hájek František 49 FGT Stolany 4 4 4
Dycková Šárka 82 Vysoké Mýto 4 4 4
Krejčí Ondřej 07 Letohrad 4 4 4
Štulpa Max 12 Orel - Obřany 4 4 0
Turbaková Barbora 90 Atletika Polička 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Grossmannová Lucie 08 KB Letohrad 4 4 4
Špatenková Linda 12 Lanškroun 4 4 0
Kuncová Martina 01 Orel Vyškov 4 5 4
Kvačková Viktorie 08 Sokol Klášterec nad Orlicí 4 4 3
Paus Jiří 12 Orel Hranice 4 4 0
Lehká Jana 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 4 1
Költö Matěj 03 Spartak Letohrad 4 4 4
Jadrný Vojtěch 12 Ústí nad Orlicí 4 4 0
Janischová Nikol 06 - 4 4 2
Kotyzová Sára 03 Atletika Žamberk 4 4 4
Soukup Jiří 27 Liga 100 Hradec Králové 4 4 4
Fišer Radek 05 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Burešová Karolína 03 TJ SPARTAK Letohrad 4 4 4
Zamastil Andrej 05 AC Vysoké Mýto 4 4 1
Stránský Jakub 07 Sokol Řetová 4 4 2
Jadrná Valentýna 12 Ústí nad Orlicí 4 4 0
Kalousová Eliška 98 Vencl tým 4 4 4
Smolák Šimon 08 Orel Vysoké Mýto 4 4 4
Pšenička Jiří 46 Pardubice 4 4 4
Zoicas Daniel 04 TJ Svitavy 4 4 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bogdał Paweł 76 ULKS Bystrzyca Kłodzka 4 4 4
Kučerová Mariana 07 Lubník 4 4 2
Pirklová Patricie 09 Letohrad 4 4 3
Špirková Daniela 11 RC Dětský svět 4 4 0
Mařík Jiří 72 3D Fitness RT 4 4 4
Nečas Josef 58 Úpice 4 4 4
Štys Pavel 78 RETIA 4 4 4
Pijáková Tereza 04 Orel Obřany 4 4 4
Novotný Zdeněk 72 Titan Pardubice 4 4 4
Hánová Karolína 11 RC Dětský svět 4 4 0
Marholdová Lucie 83 Choceň 4 4 4
Hruška Jakub 11 TJ Dlouhá Třebová 4 4 0
Slavíček Ondřej 82 USK Pardubice 4 4 4
Limburská Eliška 99 Orel Brno-Obřany 4 4 2
Friebelová Eva 62 TJ Maratonstav Úpice 4 4 4
Kalousek Jan 71 Hvězda SKP Pardubice 4 4 3
Benková Romana 78 Litomyšl 4 4 4
Ducháček Vít 08 Sokol Řetová 4 4 2
Gregora Zdenek 73 Activity Lanškroun 4 4 4
Vodička Jan 45 MK Radslavice 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Koutníková Rozalie 09 TJ SPARTAK Letohrad 4 4 4
Málek Michael 07 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Jirásek Jiří 08 BBB Lanškroun 4 4 2
Morávková Kristýna 78 Ústí nad Orlicí 4 4 1
Pausová Tereza 10 OREL Hranice 4 4 0
Škrobánková Viola 03 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Uher Tomáš 85 RETIA 4 4 4
Kessnerová Martina 76 Orel Brno-Obřany 4 4 0
Suldovský Šimon 08 - 4 4 2
Hrobař Rudolf 47 SKP Rychnov nad Kněžnou 4 4 4
Marková Nikola 05 TJ Spartak Letohrad 4 4 4
Maryšlerová Monika 74 Orel Obřany 4 4 4
Zdařilová Zuzana 83 Orel Židenice 4 4 4
Pecháček Miroslav 98 Orel Dolní Čermná 4 4 4
Jandejsek Zdeněk 61 Sport Studené 4 4 4
Mičkerová Karla 02 Fenix Ski Team Jeseník 4 4 4
Jansa Štěpán 11 Atletika Žamberk 4 4 0
Vopršálek Miroslav 71 Brück team 4 4 4
Cenek Jáchym 02 Fenix SKI Team Jeseník 4 4 4
Resler Mikuláš 11 - 4 4 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Urban Jakub 72 Skialp Dolní Morava 4 4 4
Adamec Milan 77 Orel Vyškov 4 4 4
Špirková Ema 13 - 4 4 0
Halas Matěj 13 Orel Vyškov 3 3 0
Czagan Jan 71 SDH Dědek 3 3 3
Svoboda Jiří 78 AZAS Dolní Čermná 3 3 3
Langrová Ella 15 Ústí nad Orlicí 3 3 0
Šafář Filip 10 - 3 3 0
Hejlová Ella 13 Letohrad 3 3 0
Kalousek Josef 09 Orel Dolní Dobrouč 3 3 3
Hladká Leontýna 10 Orel Židenice 3 3 0
Kapalčík Šimon 95 Mistrovice 3 3 2
Suchomel František 06 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Řemínek Matěj 86 AC Choceň 3 3 3
Adamec Filip 08 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Vondráček Jakub 03 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Cvrček Jáchym 10 SK UNIVERSE 3 3 0
Valenta Martin 08 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Dehnerová Veronika 11 RC Dětský svět 3 3 0
Vanta Josef 62 Triclub Dobruška 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kolda Jiří 73 Opatov 3 3 3
Matějíček Luboš 62 HO Vrchoviny 3 3 3
Kalousek Jan 13 Orel D.Dobrouč 3 3 0
Medek Jakub 02 Fenix Ski Team Jeseník 3 3 3
Ženčák Jaroslav 61 TJ Šumperk 3 3 3
Gogola Ján 77 3 3 3
Rautenkranc Miroslav 64 SK Donocykl 3 3 3
Adamcová Valérie 14 Vencl tým Ústí nad Orlicí 3 3 0
Bouchalová Klára 79 Run Sport Team 3 3 3
Haniková Ema 13 Česká Třebová 3 3 0
Swieliulski Mateusz 01 ULKS Bystrzyca Klodzka 3 3 3
Hartman Tomáš 14 Ústí nad Orlicí 3 3 0
Doleček Přemysl 07 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Jurošková Miluše 58 Orel Židenice 3 3 3
Zejda Matyáš 11 Orel Brno-Obřany 3 3 0
Jakeš Josef 65 SK OB Týniště nad Orlicí 3 3 3
Provazník Gabriel 07 Orel Vyškov 3 3 3
Topinka Roman 75 HZSHMP 3 3 2
Jankovič Libor 06 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Novák Martin 83 Rudoltice 3 3 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Halasová Anna 03 Orel Vyškov 3 3 3
Lán Filip 80 OK Slávie Hradec Králové 3 3 3
Doleček Josef 79 FORT SMC Ústí nad Orlicí 3 3 3
Budina Jakub 93 Trailrun.cz 3 3 3
Pospíšil Josef 85 Moravská Třebová 3 3 3
Hyksa Tomáš 83 Nechťáci 3 3 3
Tomanová Stela 07 Orel Vyškov 3 4 3
Prokopová Tereza 10 TJ Sokol atletika Jaroměř 3 3 1
Veselý Dominik 09 Vencl tým Ústí nad Orlicí 3 3 1
Luxová Nikoleta 12 Letohrad 3 3 0
Zykanová Jarmila 86 NMNM 3 3 0
Urbanová Anna 09 TJ Spartak Letohrad 3 3 2
Horák David 10 Orel Silůvky 3 3 0
Wendlig Miroslav 53 3 3 2
Vašátko Marek 01 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 3 3 3
Křivka Adam 08 KB Letohrad 3 3 3
Veselá Aneta 03 Orel Vyškov 3 3 3
Holý Josef 41 Orel Židenice 3 3 3
Kubová Klára 09 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Jedličková Nela 07 Atletika Žamberk 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vacek Martin 15 Dlouhá Třebová 3 3 0
Halas Pavel 99 Orel Šitbořice 3 3 3
Zadrobílek Martin 79 Kapříci 3 3 3
Šafář Jakub 12 - 3 3 0
Leszczynska Dominika 84 ULKS Bystrzyca Kłodzka 3 3 4
Hladký Jiří 75 Orel Židenice 3 3 3
Truhlářová Lucie 99 TJ Sokol Jaroměř 3 3 2
Razým Matyáš 11 TJ Dlouhá Třebová 3 3 0
Číhař Tomáš 70 Chvojenec 3 3 3
Nový Tomáš 06 TJ SPARTAK Letohrad 3 3 3
Horák Petr 76 Orel Silůvky 3 3 3
Očenášová Barbora 07 ISCAREX Junior team ČT 3 3 1
Dlouhý Petr 76 TJ Nové Město na Moravě 3 3 3
Bryscejn Ondřej 03 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Jurajda Timon 06 Tenisový klub Letohrad 3 5 3
Skyba Martin 62 Orel Židenice 3 3 3
Kalousek Jiří 10 Orel Dolní Dobrouč 3 3 0
Netušil Tomáš 12 Lanškroun 3 3 0
Strnad Vít 08 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Metelková Michaela 05 TJ Sokol Hradec Králové 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Smutná Pavla 86 Doudleby n.O. 3 3 3
Janů Radim 03 TJ Svitavy 3 3 1
Vacek Jakub 08 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Klement Daniel 15 Lanškroun 3 3 0
Jilek Krzysztof 97 ULKS Bystrzyca Klodzka 3 3 3
Moník Milan 69 MT Smiřice 3 3 2
Králová Denisa 12 Malé Svatoňovice 3 3 0
Kadidlo Jiří 72 CK Slovan Moravská Třebová 3 3 3
Zejdová Eva 83 Orel Brno-Obřany 3 3 0
Gajdár Michal 91 Bardejov 3 3 3
Provazník Rafael 10 Orel Vyškov 3 3 0
Netolický Milan 76 Choceň 3 3 0
Bielčik Petr 71 Lichkov 3 3 3
Mika Ivo 66 Orel Obřany Brno 3 3 3
Novák Pavel 81 KRB Chrudim 3 3 3
Honzíček Michal 88 KRB Chrudim 3 3 3
Halasová Jana 75 Orel Vyškov 3 3 0
Havran Jan 93 ISCAREX Česká Třebová 3 3 3
Lánová Tereza 06 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Šmarda Dominik 95 SPJ Brno 3 3 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Fučíková Hana 67 Orel Brno Obřany 3 3 3
Bergmanová Kateřina 06 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Solánská Jana 85 TJ Maratonstav Úpice 3 3 2
Dvořáková Tereza 07 TJ SPARTAK Letohrad 3 3 3
Ehl Jaroslav 81 Wikov SKI Skuhrov n.B. 3 3 3
Kozáková Victoria 07 ISCAREX Junior team Česká Třebová 3 3 1
Pittner Roman 74 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 3 3 3
Málková Lucie 10 TJ Spartak Letohrad 3 3 0
Plíva Vojtěch 87 Orel Dolní Dobrouč 3 3 3
Štaiglová Kateřina 68 Šneci v Běhu 3 3 3
Mrázová Jana 02 Fenix Ski team Jeseník 3 3 3
Bártová Nicol 07 KB Letohrad 3 3 3
Maryška Jan 02 WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou 3 3 3
Vávrová Markéta 12 Orel Dolní Čermná 3 3 0
Křivohlávek David 89 GHOST Team 3 3 3
Hepnarová Stela 09 Lanškroun 3 3 1
Petr Rostislav 14 Česká Třebová 3 3 0
Bis Marek 07 DDM Lanškroun 3 3 1
Groš Štefan 61 SK Valašského Království 3 3 3
Vojtíšek Tomáš 73 SC Testudo Brno 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Horáčková Pavla 77 AC Moravská Slavia Brno 3 3 3
Krajč Zdeněk 54 Trutnov 3 3 3
Svobodová Martina 75 Orel Obřany 3 3 3
Sirový Aleš 70 Bikeclub Svitavy 3 3 2
Vaníčková Barbora 08 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Dočekalová Tereza 06 TJ Spartak Letohrad 3 3 3
Tempír František 49 Sokol Štíty 3 3 3
Nechvílová Ela 10 Heřmanův Městec 3 4 0
Hemelík Luboš 10 TJ Sokol Jaroměř 3 3 0
Frydrych Broňa 89 Les 3 3 2
Hladký Mikuláš 12 Orel Židenice 3 3 0
Lorenc Tomáš 86 Atletika Polička 3 3 3
Strnadová Elena 05 AC Pardubice 3 3 0
Zvoník Petr 72 Atletika Žamberk 3 3 3
Urban Adam 10 RC dětský svět Lanškroun 3 3 0
Halas Hynek 10 Orel Šitbořice 3 3 0
Bárta Adam 92 AK Moravská Třebová 3 3 3
Fenclová Marta 76 AC Pardubice 3 3 3
Langr Martin 10 Jiskra Ústí nad Oricí 3 3 0
Čejková Lucie 05 TJ Svitavy 3 3 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Heller Tomáš 81 Hradec Králové 3 3 2
Hladká Klára 78 Orel Židenice 3 3 3
Strnad Vítek 09 AC Pardubice 3 3 0
Šmídl Jiří 14 neregistrován 3 3 0
Louda Petr 64 AC Česká Lípa 3 3 1
Špaček Martin 85 Fitness Kopidlno 3 3 3
Adamcová Veronika 12 Vencl Tým - INOB 3 3 0
Spilko Zdeněk 64 BJB Vysoké Mýto 3 3 2
Valenta Lukáš 07 Atletika TJ Lanškroun 3 3 3
Barnetová Monika 81 Letohrad 3 3 3
Páchová Karolína 07 Sokol Klášterec 3 3 3
Langerová Erika 08 HK 3 3 3
Štěpánková Linda 09 Atletika Žamberk 3 3 2
Záruba Jan 77 SIX MONKEYS 3 3 3
Preclík Pavel 06 TJ Sokol Lično 3 3 1
Zejdová Kateřina 08 Orel Brno Obřany 3 3 3
Provazník Zdeněk 74 Orel Vyškov 3 3 3
Strnad Tomáš 69 3D Fitness Race Team 3 3 3
Štumpf Eduard 80 Sokol Kunvald 3 3 3
Mikešová Jana 91 SOKOL/BAKAKO Nová Paka 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubín Zdeněk 11 TJ Spartak Letohrad 3 3 0
Halasová Veronika 01 Orel Šitbořice 3 3 3
Kuncová Monika 99 Orel Vyškov 3 3 3
Jiroušková Jana 79 Prestige Team ČT 3 3 3
Hromádko Jaroslav 71 AČR - Vojenská policie Pardubice 3 3 3
Vašíček Martin 71 TJ Maratonstav Úpice 3 3 3
Pullman Miroslav 50 Jablonec nad Nisou 3 3 3
Nosek Miroslav 55 Orel Židenice 3 3 3
Rašner Jiří 08 TJ Šumperk 3 3 2
Suchodol Josef 67 3D Fitness Race Team 3 3 3
Jantsch Vítězslav 35 ELEVEN RUN TEAM 3 3 3
Kučera Ladislav 76 SŽDC s.o. OŘ Hradec Králové 3 3 3
Klapka Miroslav 70 SK Lvíček Pardubice 3 3 3
Šimáková Klára 83 Hradec Králové 3 3 3
Ehrenbergerová Marta 57 Letohrad 3 3 3
Horáková Šárka 77 Orel Silůvky 3 3 3
Halasová Anežka 11 Orel Vyškov 3 3 0
Král Jindřich 73 ISCAREX Česká Třebová 3 3 3
Skřivánková Dana 67 Orel Vyškov 3 3 2
Tomanová Maja 10 Orel Vyškov 3 3 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šebesta Petr 71 OB Chrast 3 3 3
Vítková Adéla 07 ATLETIKA Žamberk 3 4 3
Zykan Petr 84 NMNM 3 3 0
Horák Tomáš 08 Orel Sylůvky 3 4 3
Málková Anna 63 Orel Vyškov 3 3 3
Knápková Anežka 10 TJ SPARTAK Letohrad 3 3 0
Skalický Vojtěch 03 - 3 3 1
Bedroš Roman 88 RETIA Pardubice    3 3 3
Jabůrek David 11 Orel Vyškov 3 3 1
Hemelík Vítek 09 TJ Sokol Jaroměř 3 3 3
Frydrych Tomáš 77 MP Praha 3 3 3
Hladký Tadeáš 08 Orel Židenice 3 3 3
Zvoník Šimon 08 Atletika Žamberk 3 3 3
Maixner Václav 41 Orel Čebín - AK Tišnov 3 3 3
Kulíšek Karel 99 TJ Nové Město na Moravě 2 2 2
Erben Petr 86 Pardubice 2 2 2
Šimonková Daniela 05 AC Pardubice 2 2 0
Podškubka Viktor 73 Eleven Run Team 2 2 2
Knápek Lubomír 59 LK Šumperk 2 2 2
Kratochvíl Tomáš 81 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Koblovská Veronika 05 AK Moravská Třebová 2 2 1
Juránek Stanislav 56 Orel Židenice 2 2 2
Škrabálková Zdeňka 74 Knapovec 156, Ústí nad Orlicí 2 2 2
Lesák Jakub 96 OB TJ Sokol Žamberk 2 2 2
Kristková Markéta 84 Lanškroun 2 2 2
Kopecká Šárka 85 Horní Třešňovec 2 2 2
Strejček Jiří 83 Praha 10 2 2 2
Pešava Jan 00 Jablonné nad Orlicí 2 2 2
Kostecký Jan 91 Šumperk 2 2 2
Zvercová Marie 08 Sokol Klášterec nad Orlicí 2 2 2
Razým Lukáš 79 TJ Dlouhá Třebová 2 2 2
Dušková Rozálie 13 Brzdy Horní Čermná 2 2 1
Holub Karel 79 Run4Fun 2 2 2
Pikal Karel 49 KVS Olomouc 2 2 2
Dymák Pavel 87 Hvězda Pardubice 2 2 2
Svědiroh Miroslav 65 Pardubice 2 2 2
Mocek Tomáš 79 AC Pardubice 2 2 2
Vacková Michaela 77 Dlouhá Třebová 2 2 0
Horvat David 73 Hradec Králové 2 2 2
Brožková Tereza 04 KOB Ústí nad Orlicí 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Wágner Jan 84 Jablonné nad Orlicí 2 2 2
Hronek Jaroslav 91 Orel Brno Obřany 2 2 0
Marholdová Nikola 10 Choceň 2 2 0
Langerová Viola 73 - 2 2 2
Doleček Vojtěch 99 Mistrovice 2 2 2
Bureš Jiří 66 F-BIKEKLUB Sádek 2 2 1
Jurajda Pavel 74 TK Letohrad 2 2 2
Vebrová Monika 79 Česká Třebová 2 2 1
Hekrle Pavel 93 Horo Česká Třebová 2 2 2
Friedlová Michaela 87 Zábřeh 2 2 2
Krmaš Václav 80 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2 2 2
Vepřek Martin 90 Kolšov 2 2 2
Strážnický Jan 82 Orel Kuřim 2 2 2
Šmehlík Ondřej 90 - 2 2 2
Gajdoš Matěj 09 Fenix Jeseník 2 2 2
Veselý Pavel 66 HSK Horní Rokytnice 2 2 2
Tóthová Eva 95 - 2 2 2
Žižka David 83 TRX Team 2 2 2
Dušek Adam 12 KB Letohrad 2 2 0
Karlík Michal 64 Loko Trutnov 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mikiska Filip 06 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Mach František 50 SKI Club Jablonec nad Nisou 2 2 2
Chmelíčková Zuzana 02 TJ Spartak Letohrad 2 2 1
Mikyska Tomáš 00 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Holochová Anna 12 OREL Vyškov 2 2 0
Pichalová Kristýna 08 Orel Domanín 2 2 2
Šilarová Karolína 00 AC Pardubice 2 2 1
Richter Vladislav 92 FbK Svitavy 2 2 2
Pirkl Martin 88 HORO Česká Třebová 2 2 2
Mlynář Vlastimil 64 Orel Dolní Dobrouč 2 2 2
Jílek Josef 89 AK Slovan Moravská Třebová 2 2 2
Malý Adam 06 Atletika Žamberk 2 2 2
Fadrný Jiří 51 Svitavy - Lačnov 2 2 2
Bandík Jan 08 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Stejskalová Klára 10 Letohrad 2 2 1
Lanta Stanislav 63 Velké Poříčí 2 2 2
Šafr Jiří 77 Vysoké Mýto 2 2 2
Fojt Leoš 57 Orel Brno-Obřany 2 2 0
Krikl Pavel 79 Jaroměřice 2 2 2
Stodola Vojtěch 03 TJ Svitavy 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Licek Martin 71 OMT Pardubice 2 2 2
Křížek Filip 06 Orel Vyškov 2 2 2
Peňáz Jan 11 Fenix SKI Team Jeseník 2 2 0
Berková Katarína 81 Atletika Šumperk 2 2 2
Pumprla Rostislav 85 SK Salith Sport 2 2 2
Kašparová Aneta 85 Ústí nad Orlicí 2 2 2
Suchodol Kryštof 11 TJ Spartak Letohrad 2 2 0
Šolc Vítězslav 91 REDPOiNT ELEVEN TEAM 2 2 2
Rejda Jan 70 SK OMT Pardubice 2 2 2
Kouřilová Julie 08 Fénix Jeseník 2 2 2
Picek Václav 13 Lanškroun 2 2 0
Novotná Dora 97 Pejsek a Kočička Žamberk 2 2 2
Kovář Štěpán 10 SKB Česká Třebová 2 2 0
Horákovská Adéla 05 Atletika NMNM 2 2 2
Moravec Vojtěch 08 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Skala Radim 08 Výprachtice 2 2 2
Koďous Leoš 74 MOP VOKOVICE 2 2 2
Palíšek Tomáš 94 Kroměříž 2 2 2
Stejskalová Andrea 72 Růžoffky v běhu Litomyšl 2 2 2
Fof Jaromír 90 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kresta Roman 65 Orel Židenice 2 2 1
Kolomá Andrea 78 Na pohodu s.r.o. 2 2 2
Náplavová Anna 05 OREL Domanín 2 2 2
Křivohlávek Pavel 70 Nový Malín 2 2 2
Neruda Miroslav 56 KRB Chrudim 2 2 2
Stříhavka Jindřich 00 AC Choceň 2 2 2
Pudil Ivo 61 Chrudim 2 2 2
Trojáková Martina 90 Rovensko 2 2 2
Žouželka Tomáš 76 Atletika Zábřeh 2 2 2
Šofr Ondřej 85 Pardubice 2 2 2
Kouřil Karel 72 AC Vysoké Mýto 2 2 2
Grzyb Mateusz 99 ULKS Bystrzyca Klodzka 2 2 2
Cimprichová Jana 74 Šenov 2 2 2
Klampflová Eva 64 Vrchaři Vrchlabí 2 2 2
Kuchařová Lucie 01 Orel Domanín 2 2 2
Pitter Vladimír 50 Cyklo MIPI 2 2 2
Horáková Nikola 06 OREL Silůvky 2 2 2
Halas Vojtěch 05 Orel Drnovice u Vyškova 2 2 0
Václavková Jana 89 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Knápková Rozálie 13 XCT Horní Heřmanice 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Poláková Natálie 00 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Stejskal Jakub 95 Lichkov 2 2 2
Kreidlová Veronika 07 OREL Židenice 2 2 2
Doležal Matyáš 07 Sokol Klášterec nad Orlicí 2 2 2
Jurčáková Lucie 07 Fénix Jeseník 2 2 2
Myšák Milan 66 Sokol Jehnědí 2 2 2
Čapek Matyáš 09 Orel Vyškov 2 2 2
Tomanová Lenka 76 Orel Vyškov 2 2 0
Cenek Tomáš 07 Fénix Jeseník 2 2 2
Jabůrek Radim 08 Orel Vyškov 2 2 2
Zeman Antonín 61 Dědek 2 2 2
Kroupová Dominika 10 Orel Obřany 2 2 0
Kopecký Martin 03 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Kalousová Dana 59 Žamberk 2 2 1
Gdula Petr 61 Hvězda Pardubice 2 2 2
Vévodová Martina 90 AK Perná 2 2 2
Kostřicová Blanka 61 Česká Třebová 2 2 1
Petr Jaromír 77 SCHOTT Lanškroun 2 2 2
Miková Renata 72 Orel Brno Obřany 2 2 0
Machač Lukáš 11 Sokol Valašské Meziříčí 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zykan Oliver 12 Nové Město na Moravě 2 2 0
Dvořáček Adam 96 Svitavy 2 2 2
Novotný Jan 90 Pijatlon 2 2 2
Adamová Karolína 06 ISCAREX Junior team ČT 2 2 1
Švejda Roman 78 Česká Třebová - S.M.R.T. 2 2 1
Ježek Přemysl 82 AC Slovan Liberec 2 2 2
Šimek Vladimír 75 DOLS Šumperk 2 2 2
Czagan Jan 93 SDH Dědek 2 2 2
Bakeš Daniel 05 Fénix Jeseník 2 2 2
Vrtal Zbyněk 98 Gymnázium Česká Třebová 2 2 0
Krátká Zuzana 12 2 2 0
Delingerová Marie 76 AK Kroměříž 2 2 2
Motlová Lucie 02 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Hrdina Pavel 88 AK Perná 2 2 2
Mareš František 11 Lanškroun 2 2 0
Široký Stanislav 77 AK Blansko Dvorská 2 2 2
Kratochvíl Vladimír 62 dht Lázně Bohdaneč 2 2 2
Vanická Blanka 72 Sokol Žamberk 2 2 2
Koblovský Jakub 05 AK Moravská Třebová 2 2 1
Palán Šimon 08 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bartošová Veronika 11 MŠ Dolní Újezd 2 2 0
Hrozová Milena 53 Orel LRS Vyškov 2 2 2
Firkušný Martin 82 Smiřice 2 2 2
Kreidl Martin 75 Holasice 2 2 2
Patočková Eva 04 TJ Sokol Jaroměř 2 2 2
Batěk Miroslav 54 Hrabišín 2 2 2
Škrabalová Kristýna 02 TJ - Svitavy 2 2 2
Hejlová Ema 06 - 2 2 2
Doubrava Ondřej 08 AC Pardubice 2 2 0
Cejnarová Eliška 99 Tj Sokov Jaroměř 2 2 2
Helleší Jiří 79 Atletika Zábřeh 2 2 2
Frýdl Miroslav 64 Hradec Králové 2 2 2
Verner Jan 01 Česká Třebová 2 2 2
Beránek Jan 75 Ski team Buková hora 2 2 2
Gaman Jaroslav 35 Avanti Havířov 2 2 2
Veverka Tomáš 84 OB Vamberk 2 2 2
Korytářová Karolína 07 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Lounová Markéta 76 Šumperk 2 2 2
Kaška Zdeněk 64 SK Kyšperk 2 2 1
Kebrle Matouš 11 ISCAREX Česká Třebová 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Ungerová Lenka 89 ELEVEN RUN TEAM/ 3493 VP Olomouc 2 2 2
Adamec Josef 81 Vencl Team - INOB Ústí nad Orlicí 2 2 2
Kovárník Jaroslav 80 SK Srch 2 2 2
Elichová Ester 10 ZŠ Benešovka 2 2 0
Cvrček Kristián 14 Planeta ZEMĚ 2 2 0
Moravcová Klára 83 VENCL TEAM Ústí nad Orlicí 2 2 2
Šimonek Patrik 08 ZŠ Benešovka 2 3 0
Hálová Adéla 13 Lanškroun 2 2 0
Kmošek Roman 76 Janov u Litomyšle 2 2 2
Jirásko Lubomír 71 SK Srch 2 2 2
Bárnetová Žofie 08 Biatlon Letohrad 2 2 2
Fenclová Hana 10 Pardubice 2 2 0
Pokorný František 12 Litomyšl 2 2 0
Váně Jakub 10 Lanškroun 2 2 0
Syrovátka Jakub 91 Letohrad 2 2 2
Haufová Zuzana 02 SDH Lukavice 2 2 2
Stejskalová Tereza 06 SK Dobruška z.s. 2 2 2
Bašičová Adéla 04 Fénix Jeseník 2 2 2
Hecl Miloš 76 KVS Šumperk 2 2 2
Zálešák Josef 67 Orel Vyškov 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Tichý Miroslav 01 Orel Obřany 2 2 2
Kristejn Zdeněk 79 Sokol Klášterec nad Orlicí 2 2 2
Krňávek Vojtěch 54 AZAS Dolní Čermná 2 2 2
Tomek Jiří 97 Orel Židenice 2 2 2
Němec Jiří 90 Jehnědí 2 2 0
Meduna Josef 83 KRB Chrudim 2 2 2
Zenkl Adam 95 Olymp Praha 2 2 2
Kánský Petr 00 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Koucký Jiří 79 Albrechtice nad Orlicí 2 2 2
Mlynář Vojtěch 98 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 2 2 0
Spěvák Martin 00 TJ Svitavy 2 2 2
Šimek Petr 73 Kolšov 2 2 2
Halamka Petr 71 SQUADRA 2 2 2
Kožnar Jakub 78 Žamberk 2 2 2
Bandíková Monika 06 Fénix Jeseník 2 2 2
Šíp Dominik 01 Zábřeh 2 2 2
Vyroubal Jindřich 08 Atlertika Svitavy 2 2 2
Válková Simona 02 Dolní Morava 2 2 2
Langer Martin 76 SDH Hylváty - Ústí nad Orlicí 2 2 2
Vaňková Pavla 76 - 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Paráková Jitka 81 Svitavy-Lačnov 2 2 2
Zákravský Michal 74 Šumperk 2 2 2
Jursa Adam 10 Jablonné nad Orlicí 2 2 0
Nádhera Jiří 93 Hradec Králové 2 2 2
Zářecký Marek 09 ISCAREX junior TEAM 2 2 2
Fojt Ondřej 01 Orel Brno-Obřany 2 2 2
Kriklová Alena 79 Jedu bomby! 2 2 2
Navrátil Jiří 73 Moravská Třebová 2 2 2
Pecháčková Viktorie 14 DC Budáci 2 2 0
Černá Kristýna 93 SKP Kornspitz Jablonec 2 2 2
Smažíková Petra 99 Wikov SKI Skuhrov 2 2 2
Koreček Richard 76 Nepasicky cyklo tým 2 2 2
Peňáz Radek 03 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Pešová Aneta 06 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Jankovičová Denisa 09 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Hofman Jiří 87 Československá obec legionářská 2 2 2
Janů Libor 78 Šumperk 2 2 2
Mikyska Michal 74 SKITRI Jablonné nad Orlicí 2 2 2
Uhrová Alice 90 2 2 2
Bok Ivan 88 MÚ Rychnov n.K. 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Císler Martin 80 Terka Verka Team 2 2 2
Mlynář Marek 07 Orel Dolní Dobrouč - Vencl tým 2 3 1
Simon Martin 80 Jaroměř 2 2 2
Marek Matouš 07 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Knopová Nadya 57 Orel - Obřany 2 2 0
Švorčík Petr 76 ISCAREX Česká Třebová 2 2 1
Žák Ondřej 10 Fenix Jeseník 2 2 0
Škrobánek Jaroslav 04 TJ SPARTAK Letohrad 2 2 2
Fogl Marek 72 Jablonné - Standa tým 2 2 2
Čapský František 49 Heřmanův Městec 2 2 2
Křivohlávek Tomáš 95 Atletika Šumperk 2 2 2
Dubský Roman 78 Přibyslav 2 2 2
Stříhavková Anežka 14 AC Choceň 2 2 0
Kosíková Markéta 04 OREL Domanín 2 2 2
Trojancová Iveta 03 Orel Vyškov 2 2 2
Stryk Martin 75 KVS Šumperk 2 2 2
Smolicha Josef 56 Nový Malín 2 2 2
Holíková Zuzana 99 Wikov SKI Skuhrov n.B. 2 2 2
Vodehnal Jan 73 Optika Vodehnal 2 2 2
Kouřil Tomáš 93 AC Vysoké Mýto 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Miláčková Veronika 82 Svinná 2 2 0
Kovář Šimon 15 SKB Česká Třebová 2 2 0
Akak Ondra 05 Atletika Žamberk 2 2 2
Šimák Jan 83 Hradec Králové 2 2 2
Vošický Pavel 75 Damasport Šumperk 2 2 2
Jirák Jiří 55 BK Pardubice 2 2 2
Mareš Petr 64 Orel Dolní Čermná 2 2 2
Lachnit Jan 80 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Rybka Filip 05 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Wiedermann Ondřej 88 3D Fitness RT 2 2 2
Jurco Patrik 97 Ústí nad Orlicí 2 2 1
Myšák Petr 86 HK Choceň 2 2 2
Hubená Magdaléna 11 Orel Orlice 2 2 0
Pozler Tomáš 76 AC Pardubice 2 2 2
Dostál Pavel 69 - 2 2 2
Zavřelová Jana 68 Zavři Němčice 2 2 2
Cenková Ema 05 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Kalánková Gabriela 08 Vysoké Mýto 2 2 2
Veselá Kateřina 79 AZAS Dolní Čermná 2 2 2
Smeták Stanislav 78 Vysoké Mýto 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Giesel Libor 73 SKP Šumperk 2 2 2
Pešek Pavel 90 SBR Triteam Litomyšl 2 2 2
Strouhalová Anna 01 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Grec Josef 11 Orel Vyškov 2 2 0
Machač Patrik 07 Sokol Valašské Meziříčí 2 2 1
Semerádová Naďa 77 - 2 2 2
Zykan Patrik 05 Nové Město na Moravě 2 2 2
Uchytil Milan 74 KPA Pardubice 2 2 2
Keprt Lukáš 10 neregistrován 2 2 0
Holý Martin 06 AC Pardubice 2 2 0
Dvořáková Daniela 09 TJ Sokol Jaroměř 2 2 2
Urban Ondřej 05 Fénix Jeseník 2 2 2
Majstršín Jiří 87 Zábřeh 2 2 2
Šíma Jiří 83 Rychnov nad Kněžnou 2 2 2
Hájková Lucie 07 Dlouhoňovice 2 2 2
Kuchař Adam 07 Orel Domanín 2 2 2
Vondruška Bohuslav 63 Šumperk 2 2 2
Horák Radek 80 BD Poseidon Pardubice 2 2 2
Halas Pavel 68 OREL Šitbořice 2 2 0
Plevák Richard 02 Klášterec nad Orlicí 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mareš Lukáš 05 TJ Lanškroun 2 2 1
Fiala Martin 03 TJ Sokol Jaroměř 2 2 2
Skalický Vít 12 Dolní Čermná 2 2 0
Langrová Simona 82 SDH Hylváty - Ústí nad Orlicí 2 2 2
Kreidl Václav 09 Orel Židenice 2 2 2
Doležal Jaromír 74 Překlady Hrochová Brníčko 2 2 2
Juránová Eliška 03 TJ Svitavy 2 2 0
Lebeda Martin 73 Ústí nad Orlicí 2 2 2
Fliedrová Adéla 10 F Bike klub Sádek 2 2 0
Velc Roman 04 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Zelinka Michal 73 SPARTAN RACE Č. Třebová 2 2 2
Černohous Pavel 79 Jablonská běžecká liga 2 2 2
Němec Václav 73 Pardubice 2 2 2
Stříbrná Eliška 04 Petrovice 2 2 2
Garabík Tomáš 82 Polička 2 2 2
Sedláčková Hedvika 66 Activity Lanškroun 2 2 1
Koukol Sebastian 11 Atletika Žamberk 2 2 0
Kebrle Milan 75 ISCAREX Česká Třebová - MRT 2 2 1
Richtrová Hana 82 Lanškroun 2 2 1
Vondráčková Iva 75 Jablonská běžecká liga 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Plavec Jan 79 BK Heřmanův Městec 2 2 2
Václavek Zdeněk 65 Dlouhá Třebová 2 2 0
Cvrček Martin 79 THE EARTH 2 2 1
Svoboda Jiří 11 AZAS Dolní Čermná 2 3 2
Houdek Tobiáš 14 Choceň 2 2 0
Pokorný Jan 64 SRK Rychnov 2 2 1
Koblížek Kamil 80 KOB Ústí nad Orlicí 2 2 2
Mrazák Štefan 98 Gymnázium Česká Třebová 2 2 0
Skalický Martin 77 Orel Dolní Čermná 2 2 2
Hauška Jan 71 Šumperk 2 2 2
Pastor Patrik 01 Pasivity Žamberk 2 2 2
Juránek Stanislav 87 Orel Židenice 2 2 2
Müllerová Simona 89 2 2 2
Záleská Sofie 09 Králíky 2 2 2
Vejběra Jan 66 Cyklo Pokr Hradec Králové 2 2 2
Hynková Veronika 02 AC Pardubice 2 2 1
Krňávková Eva 75 TRISK Olomouc 2 2 2
Kopecká Klára 10 TJ Spartak Letohrad 2 2 0
Streitová Aneta 07 Fénix Jeseník 2 2 2
Gajdošová Viktorie 06 Fénix Jeseník 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Chamlar Lukáš 88 Zábřeh 2 2 2
Zvercová Adéla 09 Sokol Klášterec nad Orlicí 2 2 2
Šilarová Michaela 01 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Richtr Adam 02 TJ Spartak OEZ Letohrad 2 2 2
Elich Jakub 13 ZŠ Benešovka 2 2 0
Kožnarová Jana 11 Žamberk 2 2 0
Vacková Lucie 08 - 2 2 1
Cviková Veronika 06 Atletika Žamberk 2 2 2
Klimeš Jiří 61 AC Náchod 2 2 1
Bříza Jiří 12 HK 2 2 0
Pocsai Sándor 70 Čerti Kunčina 2 2 0
David Václav 74 Smiřice 2 2 2
Brožková Lucie 01 KOB Ústí nad Orlicí 2 2 2
Šíp Jiří 48 - 2 2 2
Filipiová Eva 86 Atletika Šumperk 2 2 2
Vaňous Martin 69 Ústí nad Orlicí 2 2 2
Žalčíková Marion 66 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Dostálová Eva 59 Moravská Třebová 2 2 2
Hynek Martin 01 Pasivity Žamberk 2 3 2
Peňáz Vojtěch 03 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kamlar Pavel 78 Pro radost Zábřeh 2 2 2
Macek Martin 64 SK FINISHER 2 2 2
Holoch Matěj 11 Orel Vyškov 2 2 0
Grossmannová Tereza 02 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Boková Ivana 99 OB TJ Sokol Žamberk 2 2 2
Minář Martin 84 Activity Lanškroun 2 2 2
Hájek Dominik 06 LOKO Č.T. 2 2 2
Cisler Martin 80 Chrudim 2 2 1
Mlynář Petr 71 Orel Dolní Dobrouč 2 2 2
Voženílek Martin 83 Libina 2 2 2
Valach Petr 65 OK Lokomotiva Pardubice 2 2 2
Kvapil Adam 11 Peak Sport Litomyšl 2 2 0
Vymazal Petr 75 Celní správa ČR 2 2 2
Valíková Klára 13 - 2 2 0
Pácha Ondřej 09 Sokol Klášterec nad Orlicí 2 2 2
Jordanov Marcel 74 Obec Klamoš 2 2 2
Žáková Barbora 08 Fénix Jeseník 2 2 2
Krejčí Jaromír 66 Ski klub Pastviny 2 2 2
Myslivcová Denisa 77 Lípa n.O. 2 2 2
Maťátko Jan 78 Runsport.cz 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zejda Jiří 85 Orel Brno-Obřany 2 2 0
Dresler Lukáš 11 Horní Heřmanice 2 2 0
Kalous Petr 77 SK Žamberk 2 2 2
Hermann Matěj 00 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Kosíková Michaela 06 Orel Domanín 2 2 2
Trojancová Lenka 78 Orel Vyškov 2 2 0
Stryková Vlasta 76 KVS Šumperk 2 2 2
Bláha Kamil 72 AC SPED Pardubice 2 2 2
Kouřilová Ema 05 Fénix Jeseník 2 2 2
Jelínek Karel 51 PSK Olymp Praha 2 2 2
Spargel Ladislav 73 Orel Židenice 2 2 0
Fáber Viliam 62 Jablonská běžecká liga 2 2 2
Moravec Pavel 80 TC Dobruška 2 2 2
Rozsypal Matyáš 10 Brno-Líšeň 2 2 0
Diblík Milan 90 TJ Sokol Líšnice 2 2 2
Polášková Eliška 06 Volejbal Česká Třebová 2 2 1
Vaníčková Štěpánka 10 TJ SPARTAK Letohrad 2 2 0
Havlíčková Sabina 12 Orel Vyškov 2 2 0
Hubený Jakub 13 Orel Česká Třebová 2 2 0
Sláma Jiří 74 OOP Nové Město nad Metují 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Levínská Kateřina 87 2 2 2
Nemšák Miroslav 69 Run Sport Team 2 2 2
Stříbrný Jiří 11 Petrovice 2 2 0
Hlaváčková Adéla 06 Hvězda Pardubice 2 2 1
Grec Pavel 80 Orel Vyškov 2 2 1
Chládek Josef 59 OB Žamberk 2 2 2
Mikulecká Marcela 73 Run Sport Team 2 2 2
Holický Milan 65 Pardubice 2 2 2
Semirád Jan 03 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Pevný Kryštof 07 Orel Vyškov 2 2 2
Miláček Ladislav 09 FbK Orlicko Třebovsko 2 2 2
Machatý Radek 78 Chrudim 2 2 2
Urbánek Jiří 76 Splašená lokomotiva 2 2 2
Cimprich Marcel 66 Šenov 2 2 2
Novotný Jiří 71 UNO Srch 2 2 2
Hájková Ludmila 75 Dlouhoňovice 2 2 2
Halas Petr 73 Orel Vyškov 2 2 2
Moravec Marian 71 OO PČR Brno-Žabovřesky 2 2 2
Bakešová Denisa 02 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Hrdý Jaroslav 72 Pardubice 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Wejda Vlastimil 78 Janov u Litomyšle 2 2 2
Polák Tomáš 72 Čerti Kunčina 2 2 2
Vaníčková Barbora 91 - 2 2 1
Paleček Ondřej 01 RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 2 2 1
Langrová Tereza 08 Ústí nad Orlicí 2 2 2
Kreidlová Jitka 75 Orel Židenice 2 2 2
Pecháček Alex 08 Horní Čermná 139 2 2 2
Kosek Martin 75 Studené 2 2 2
Trejbal Karel 51 SKP Mladá Boleslav 2 2 2
Smolák Petr 64 Orel Vysoké Mýto 2 2 2
Hochman Zdeněk 85 Orel Blučina 2 2 2
Miková Julie 06 Orel Obřany 2 2 2
Holec Radek 99 KN PROJECT 2 2 2
Kubíčková Nikita 02 TJ Spartak Letohrad 2 2 2
Tylšová Daniela 78 Triatlon Loko Trutnov 2 2 1
Kebrle Tobiáš 14 ISCAREX Česká Třebová 2 2 0
Bogdał Roman 79 ULKS Bystrzyca Klodzka 2 2 2
Mikysková Petra 94 Letohrad 2 2 2
Šuterová Kateřina 83 Atletika Polička 2 2 2
Horáčková Daniela 08 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šilpert Pavel 83 Přeloučská 339, Staré Čívice 2 2 2
Kučerová Štěpánka 87 TJ Sokol Hradec Králové 2 2 2
Piskačová Andrea 06 AC Pardubice 2 2 0
Moka Michal 79 KRB Chrudim 2 2 2
Šimek Radim 76 ČD Cargo PJ Česká Třebová 1 1 1
Rojdovský Nikola 74 Zábřeh 1 1 1
Vrabec Daniel 08 Polička 1 1 1
Kráčmarová Tereza 14 Žichlínek 1 1 0
Plavec Michal 77 Věznice Znojmo 1 1 1
Vaclavik Martin 75 - 1 1 1
Klimešová Barbora 88 Šumperk 1 1 1
Odnoha David 74 Kosmorunners 1 1 1
Jindra Aleš 77 Chrudim 1 1 1
Houška Adam 08 FC Žamberk 1 1 1
Manová Blanka 74 Česká Třebová 1 1 1
Hamák Karel 89 Svratka 1 1 1
Kurfiřtová Petra 78 Sokol Skuhrov 1 1 1
Roušarová Silvie 12 Polička 1 1 0
Vršata Michal 14 - 1 1 0
Faltejsková Lucie 07 ZŠ Benešovka 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krátká Kateřina 09 Žichlínek 1 1 1
Valentík Tomáš 02 Olomouc 1 1 1
Ospaldová Jana 70 Litomyšl 1 1 1
Svobodová Lucie 87 EP servis 1 1 1
Brůna Jakub 03 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Motl Tomáš 88 Holice 1 1 1
Šťastná Sára 06 Orel Židenice 1 1 1
Bárta Martin 98 TJ Sokol Jetřichov 1 1 1
Hrádková Jana 74 1 1 1
Mareš Dominik 13 - 1 1 0
Šípková Eliška 04 SDH Lukavice 1 1 1
Hanus Kryštof 09 Atletika Jablonné 1 1 1
Kynčlová Dagmar 72 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Růžička Lukáš 86 Runsport Team 1 1 1
Waniek Petr 62 Vaněk květiny 1 1 1
Pokorný Martin 08 - 1 1 0
Vaníček Bruno 09 Atletika Jablonné 1 1 1
Dobiášová Karolína 07 SK NMNM 1 1 1
Pala Dominik 13 Široký Důl 1 1 0
Szoke Patrik 01 Brno 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Brzobohatá Markéta 87 SK FUGA, KŘP JMK 1 1 1
Jiskrová Adéla 12 Janov 1 1 0
Mrázek Daniel 93 DrátěnéPloty - Team 1 1 1
Bartošová Květoslava 65 RSM Hradec Králové 1 1 1
Hrouzek Zdeněk 04 Orel Silůvky 1 1 1
Maříková Simona 96 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Skalický Radovan 68 Žamberk 1 1 1
Havelka Jan 79 Cyklo Pokr Pardubice 1 1 1
Šabata Petr 74 Česká Třebová 1 1 1
Zach Martin 15 Korouhev 1 1 0
Firková Nikola 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Kreidl Jeníček 12 Orel Židenice 1 1 0
Pořický Jiří 71 Odolena Voda 1 1 1
Vařeka Martin 91 Žamberk 1 1 1
Dolejšová Zuzana 83 - 1 1 0
Kokštejn Pavel 77 Choceň 1 1 1
Paták Pavel 77 není 1 1 1
Teichmann Vojtěch 05 VK Lanškroun 1 1 0
Bureš Martin 89 TJ Sokol Kbely Praha 1 1 1
Musil Radek 76 HZS Libereckého kaje stanice Liberec 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Baštová Rozálie 08 Pro Fitness Praha 1 1 0
Hubáček Petr 78 Nové Město na Moravě 1 1 1
Martinek Filip 09 Letohrad 1 1 1
Heger Jakub 11 Výprachtice 1 1 0
Lazarák Patrik 08 ZŠ Benešovka 1 2 0
Záleský Michal 68 Králíky 1 1 1
Krejsa Šimon 10 Sopotnice 1 1 0
Pouč Ondřej 72 Vyškov 1 1 1
Dorazilová Kristýna 09 OREL Vyškov 1 1 1
Kolík Jakub 09 ZŠ Studánka 1 2 0
Pavlas Antonín 56 Přibyslav 1 1 1
Tichý Peter 69 AK Čadca 1 1 1
Čaněk Petr 81 1 1 1
Kabrda Jonáš 04 SK NMNM 1 1 1
Nagy Lukáš 08 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Štěpová Adéla 93 Hradec Králové 1 1 1
Bednářová Martina 08 Dolní Dobrouč 1 1 1
Hurskyj Alexandr 98 Barbarian Extreme Team 1 1 1
Matějíček Šimon 08 Orel Dolní Dobrouč 1 2 1
Slabihoud Aleš 75 Pardubice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Salivar Sebastian 09 - 1 1 1
Zavičák Jan 80 Bratrušov 1 1 1
Formánková Johanka 10 FORMAT Verměřovice 1 1 0
Preissler Tomáš 70 TJ Sokol Skuhrov 1 1 1
Vejběrová Eva 76 Cyklo Pokr Hradec Králové 1 1 1
Doubrava Marek 74 Kolšov 1 1 1
Konečný Vojtěch 02 Orel Silůvky 1 1 1
Pazdera Vojtěch 96 - 1 1 1
Toman Jan 95 Hradec Králové 1 1 1
Cejnar Maik 03 Náměšť nad Oslavou 1 1 1
Kafuněk Tomáš 98 Rychnov n.K. 1 1 1
Nechvíl Lukáš 83 Heřmanův Městec 1 1 0
Strakoš Jaroslav 86 Kolárna 1 1 1
Beneš Jakub 13 - 1 1 1
Hyška Václav 12 MŠ Praha - Vinoř 1 1 0
Matula Marek 90 Šumperk 1 1 1
Šlesingerová Natálie 07 Náměšť nad Oslavou 1 1 1
Linhartová Nikola 05 TJ Jiskra Králíky 1 1 1
Schejbal Oldřich 91 Rafans Team 1 1 1
Zelený Luděk 61 DOMA Žďár 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Fryauf Ivo 78 Sokol Tokyjo 1 1 1
Krobot Vlastimil 78 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Procházka Petr 74 Orlov 1 1 1
Vereckyi Pavel 85 Ukrajina 1 1 1
Držmíšek Jakub 14 - 1 1 0
Pecinová Jana 64 - 1 1 0
Tomeš Tobias 05 Bystřec 1 1 1
Černík Marek 10 SK Dobruška 1 1 0
Beran Petr 07 KB Klecany 1 1 1
Jakubský Tomáš 06 Sokol Nová Paka 1 1 1
Mencák Jiří Max 14 JS Ginabela 1 1 0
Smejkalová Izabela 14 - 1 1 0
Lorenc Jijří 08 Zámeček Rudoltice 1 1 1
Schwach Petr 09 Spartak Polička 1 1 1
Zicha Jakub 06 Pastviny 1 1 1
Gallová Veronika 00 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Krupička Martin 72 1 1 1
Průšová Radka 96 TJ Svitavy 1 1 0
Vetchý Radim 75 Activity Lanškroun 1 1 0
Duda Jakub 07 Orel Vyškov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kořínková Šárka 03 Atletika Žamberk 1 1 1
Trávníčková Petra 79 Rabštejnská Lhota 1 1 1
Červenka Jakub 73 KB Klecany 1 1 1
Neumann Jiří 74 Brníčko 1 1 1
Strnad Vítek 08 KB Letohrad 1 1 1
Beskydský Dědek 45 Ostrava 1 1 1
Janíček Jaku 04 Česká Třebová 1 1 1
Míča Tomáš 08 AC Pardubice 1 1 0
Šmídová Jana 06 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Hnát Miroslav 71 SJ Praha 1 1 1
Lounek Jaroslav 69 Častolovice 1 1 1
Sedláček Ondřej 87 Věznice Znojmo 1 1 1
Žofka Pavel 69 Skialp Dolní Morava 1 1 1
Gololobová Blanka 73 AVC Praha 1 1 0
Racek Josef 08 Sokol Němčice 1 1 0
Vít Pavel 71 VELLA Team Náchod 1 1 1
Dušek Matěj 08 Vysoké Mýto 1 1 1
Truhlářová Elena 65 Sokol Kobylisy 1 1 1
Chasák Bedřich 06 TJ Choceň 1 1 1
Kaška Radek 74 Kostelec n.O. 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Novák Filip 01 AK Rychnov n.K. 1 1 1
Šuba Dalibor 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Bílek Pavel 71 Vrbice 1 1 1
Janouch David 00 SK NMMET 1 1 0
Mikmeková Evelína 10 Bystřec 1 1 1
Smutný Martin 77 Bašta Team 1 1 1
Holá Katarína 11 Třebovice 1 1 0
Mach Martin 88 Kladno 1 1 1
Sekaninová Eva 91 AK Slovan Moravská Třebová 1 1 1
Gregorová Kamila 81 AC Tepo Kladno / Mizuno Team 1 1 1
Vlček Tomáš 75 Pardubice 1 1 1
Koudelka Tomáš 70 Orel - Obřany 1 1 1
Týč Lubomír 61 Dlouhý Most 1 1 1
Chmura Petr 62 forman cinelli 1 1 1
Kavrentzis Konstantin 81 Aktivní zálohy AČR 1 1 1
Blandová Kristýna 07 Polička 1 1 1
Januška Ivan 58 OŘ Brno 1 1 1
Sonda Martin 76 SVVAT 1 1 1
Macháčková Tereza 09 OK Lokomotiva Pardubice 1 1 1
Severýnová Anna Marie 03 Mladkov 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Groulíková Zuzana 13 Polička 1 1 0
Kubišta Michal 90 Dlouhá Třebová 1 1 1
Vodička Stanislav 74 Vendolí 1 1 1
Dvořák Pavel 69 Pardubice 1 1 1
Kovář Daniel 80 Enjoy Sport 1 1 1
Ulman Petr 89 SKMPOstrava 1 1 1
Číhal Vratislav 77 PČR ÚO Olomouc 1 1 1
Kilarská Marcela 71 MP Praha 1 1 1
Novotná Nelly 06 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Minaříková Eliška 04 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Špaček Martin 77 eReSka 1 1 1
Maier Lukáš 78 KRB Chrudim 1 1 1
Hájek Michal 06 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Kučerová Barbora Ellen 09 Džbánov 1 1 1
Richtr Jáchym 11 MŠ Žižkova 1 1 0
Kovaříková Alžběta 90 Pijatlon 1 1 1
Čivrný Jiří 80 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Bozděchová Nikol 05 Brno 1 1 1
Amtmann_Kánia Tanja 83 Německo 1 1 1
Horák Peter 76 Orel Silůvky 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Malinská Martina 88 Pardubice 1 1 1
Elich Tomáš 78 DrátěnéPloty - Team 1 1 1
Kožnarová Jitka 13 Žamberk 1 1 0
Planičková Lenka 91 Litovel 1 1 1
Klimeš Oldřich 70 SKMP Ostrava 1 1 1
Ocásek Michal 88 New Balance Aspire Sports 1 1 1
Svoboda Jan 84 Hasiči Dolní Čermná 1 1 1
Jílková Anička 12 Atletika Polička 1 1 0
Moravcová Ema 12 Pardubice 1 1 0
Badal Stanislav 78 SKP Šumperk 1 1 1
Mandíková Květa 76 Policie ČR, OOK Česká Lípa 1 1 1
Šimon Sebastián 12 - 1 1 0
Halenka Milan 65 FN Olomouc 1 1 1
Kuráň Martin 02 Sokol Náměšť nad Oslavou 1 1 1
Vrkoč Ondřej 86 Žamberk 1 1 1
Podlešák Marek 78 SKI Mapos 1 1 1
Kmeč Petr 75 Týniště n.O. 1 1 1
Osladil Matěj 12 Lanškroun 1 1 0
Svobodová Iva 65 EP Servis 1 1 1
Jirásko Dušan 73 SK Srch 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Marek Václav 12 Lanškroun 1 1 0
Šípek Matěj 02 TJ Damníkov 1 1 1
Hánová Karolína 12 RC Dětský svět 1 1 0
Kvarda Tomáš 85 - 1 1 0
Růtová Dominika 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Felcman Martin 76 SDH Vlkov 1 1 1
Kratochvíl Michal 04 Bezděkov 1 1 0
Pokorný Dominik 03 SRK Rychnov 1 1 0
Vančáková Zuzana 96 Nové Město nad Metují 1 1 1
Dlouhá Michaela 86 Neposlušné tenisky 1 1 1
Koblížek David 87 AČR 1 1 1
Páchová Karolína 08 Sokol Klášterec nad Orlicí 1 1 1
Sýkorová Kateřina 11 Habeš Česká Třebová 1 1 0
Brynda Martin 06 Atletika Jablonné 1 1 1
Jirsáková Kateřina 97 Jaroměř 1 1 1
Moučková Julie 11 Polička 1 1 0
Steiger Alexandr 06 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Bartoš Václav 80 Sokol Vlkov 1 1 1
Hassmanová Angelika Mia 08 Pro Fitness Praha 1 1 0
Ryšavá Petra 76 Šumperk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zábršová Adriana 04 SK NMNM 1 1 1
Filipová Marie 04 Mladkov 1 1 0
Krčová Martina 72 KVS Šumperk 1 1 1
Pondělíčková Karolína 07 Atletika Jablonné 1 1 1
Kohoutek Tom 07 - 1 1 0
Parma Jaroslav 70 1 1 1
Techlovský Jiří 70 MP Praha 1 1 1
Mudrová Nela 06 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Stejskalová Sára 06 Letohrad 1 1 1
Bašarinová Michaela 68 Choceň 1 1 1
Hruška Miloš 70 Větruše Ústí nad Labem 1 1 1
Martinec Pavel 94 - 1 1 1
Skopal Jaroslav 85 Bang Team 1 1 1
Hecl František 02 KVS Šumperk 1 1 1
Látal Radek 73 Bochoř 1 1 1
Sádovská Petra 87 - 1 1 1
Žalčíková Martina 66 Fenix SKI Team Jeseník 1 1 1
Krejčík Daniel 11 ZŠ Štefcova HK 1 1 0
Pošvancová Barbora 12 Český Těšín 1 1 0
Donátová Hanka 78 SRTG Rychnov nad Kněžnou 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Pavelka Jiří 80 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Tichý Jan 93 Hlinsko 1 1 1
Bystroň David 12 Žamberk 1 1 0
Justián Lukáš 10 Praha 1 1 0
Štěpánková Monika 11 Atletika Žamberk 1 1 0
Bednářová Alžběta 10 TJ Jiskra, SK Jaroměř 1 1 0
Huňáček Petr 80 LKPD.INFO 1 1 1
Škvařil Česlav 69 Lomnice u Tišnova - Orel 1 1 0
Hejl Jan 53 Nový Malín 1 1 1
Ságnerová Eliška 05 1 1 1
Zatloukalová Monika 12 1 1 0
Foltýn Marek 06 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Dostálová Vendula 10 TJ Sokol Jaroměř 1 1 0
Komůrková Magdaléna 06 TJ Svitavy 1 1 1
Pawera Josef 14 Jamné nad Orlicí 1 1 0
Čejková Barbora 06 AC Choceň 1 1 1
Kadlec Vladimír 07 - 1 1 0
Navrátilová Klára 92 SRTG Česká Třebová 1 1 1
Stojanová Žaneta 76 Česká Třebová 1 1 1
Benedová Lenka 85 SK Srch 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hynek Petr 63 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Matoušek Matěj 00 KVS Šumperk 1 1 1
Slavík Radek 66 Střední škola podnikání VM s.r.o. 1 1 1
Zelendová Natálie 09 Polička 1 1 1
Procházka Marek 74 Atletika Šumperk 1 1 1
Drtilová Veronika 85 Litovel 1 1 1
Kopecká Barbora 08 Sokol Klášterec nad Orlicí 1 1 1
Pechek Petr 83 TJ Maratonstav Úpice 1 1 1
Tomaštík Pavel 75 Zábřeh 1 1 1
Černá Petra 77 Báječné ženy v běhu 1 1 1
Němec Jan 71 Strašice 1 1 1
Beran Jakub 14 Horní Heřmanice 1 1 0
Hladík Dominik 94 - 1 1 1
Lopuchovský David 09 Rudoltice 1 1 1
Schüchová Karolína 07 Polička 1 1 1
Krumeyová Zuzana 07 Polička 1 1 1
Pruger Jiří 78 Borovnice 17 1 1 1
Ducháček Víťa 08 Sokol Řetová 1 1 1
Kořínek Martin 63 1 1 1
Peřinová Adéla 01 TJ Spartak OEZ Letohrad 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Strnad Tomáš 87 - 1 1 0
Bernard Jakub 13 - 1 1 0
Janecká Sofie 08 Vysoké Mýto 1 1 0
Šmída Oldřich 08 Sokol Lhota pod Libčany 1 1 1
Hloušek Filip 06 Sokol Skuhrov 1 1 1
Loubová Ina 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Kubát Michal 02 SKP Pardubice 1 1 1
Ráb Ludvík 82 Horní Sloupnice 1 1 1
Víšková Natálie 98 AC Vysoké Mýto 1 1 1
Košňarová Barbora 03 Lubná 1 1 1
Petera Martin 05 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Trojanová Monika 08 Orel Vyškov 1 1 1
Chalupník Martin 10 Polička 1 1 0
Nováček Martin 88 Třebíč 1 1 1
Šturma Milan - 1 1 1
Bílá Ella 09 KŠB Hrabala Praha 1 1 1
Janků Petr 74 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Smrček Pavel 73 Ledce 1 1 1
Sejkora Sebastian 06 - 1 1 0
Žváčková Jolana 05 SK NMNM 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubíček Pavel 53 Orel Žďár nad Sázavou 1 1 1
Vlček Matyáš 11 1 1 0
Dušková Iveta 88 Trutnov 1 1 1
Petrjánoš Ondřej 03 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Turnhöfer Jaroslav 63 Sklárna AJETO Lindava 1 1 1
Kaválková Nikola 15 Nekoř 1 1 0
Blaha Petr 78 Vysoké Mýto 1 1 1
Janů Monika 05 TJ Svitavy 1 1 1
Šolcová Ludmila 95 1 1 1
Macháčková Adéla 10 Orel Dolní Čermná 1 1 0
Ševčíková Amálie 11 - 1 1 0
Grossmanová Lucie 08 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Kubín Zdenek 11 TJ Spartak Letohrad 1 1 0
Rejman Josef 74 Policie ČR Jablonné v Podještědí 1 1 1
Vodička Pavel 70 LION RACE 1 1 1
Dvořák Matěj 00 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Koutníková Rozálie 09 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Ulich Petr 68 MT Dobruška 1 1 1
Chýlová Eliška 04 Pardubice 1 1 0
Khýrová Lenka 81 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Novotná Mariana 04 AC Pardubice 1 1 0
Bolhaj Matyáš 09 Svitavy 1 1 1
Jašek Pavel 45 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Minář Martin 88 Nový Malín 1 1 1
Šourek Martin 84 - 1 1 1
Mahel Radim 03 SK NMNM 1 1 1
Hájek Filip 09 Polička 1 1 1
Kučera Vojtěch 11 Říčanová 1 1 0
Vondra Josef 71 Hvězda Pardubice 1 1 1
Kovařík Oldřich 60 TTC Olomouc 1 1 1
Císlerová Anna 15 Terka Verka Team 1 1 0
Kleman Marián 02 AC Pardubice 1 1 0
Novotný Radim 01 SK NMMET 1 1 1
Švec Jakub 87 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1 1 1
Jelínek Štěpán 08 KB Klecany 1 1 1
Šperka Pavel 76 Svitavy 1 1 1
Ambros Jiří 75 Slatinice 1 1 1
Horák Lukáš 07 TJ SOKOL JAROMĚŘ 1 1 1
Málek Petr 80 San Piego 1 1 1
Hála Filip 85 Podkováři EU 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kulhánková Anna 04 KB Krkonoše 1 1 1
Place Michaela 07 Spartak Vrchlabí 1 1 1
CRHA Radek 79 Věznice Kuřim 1 1 1
Kliment Pavel 66 Šternberk 1 1 1
Nýdlová Dorota 07 Žamberk 1 1 1
Svoboda Hynek 75 Policie Šumperk 1 1 1
Březinová Anežka 14 - 1 1 0
Molingerová Pavlína 79 Náchod 1 1 0
Sporek Miroslav 54 Loučná nad Desnou 1 1 1
Babík Michal 80 Jičín 1 1 1
Horňová Adriana 00 Elite Sport Blansko 1 1 1
Simon Michal 02 Polička 1 1 0
Halberštátová Sára 05 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Kunstmüllerová Lea 06 SK NMNM 1 1 1
Rotheová Anita 03 Pro Fitness Praha 1 1 0
Vrbický Ondřej 96 Bonburíno Čamrčando 1 1 1
Králíková Zuzana 89 - 1 1 1
Pobiš Cyril 05 SK Rover Praha 1 1 1
Valenta David 13 - 1 1 0
Klusoňová Milena 08 VK Choceň 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Orálek Adam 14 Polička 1 1 0
Brožková Kateřina 04 TJ Sokol Skuhrov 1 1 1
Jirásek Marek 73 TJ Sokol Kbely 1 1 1
Stankuš Alexandr 78 Šumperk 1 1 1
Hrabal Tomáš 85 Kroměříž 1 1 1
Šinkovský Radek 72 Šumperk 1 1 1
Kvapil Jakub 14 Atletika Polička 1 1 0
Ručová Simona 04 ŠAK Pardubice 1 1 0
Vyňuchalová Karolína 07 AC Pardubice 1 1 0
Fejfar Ondřej 89 Inov-8 team 1 1 1
Krátký Václav 08 KCK Team 1 1 1
Pokorná Veronika 99 Pro Fitness Praha 1 1 0
Válka Michael 93 ČeskáTřebová 1 1 0
Divišková Pavlína 74 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1 1 1
Kobelka Martin 97 Moravská Třebová 1 1 1
Pachel Jiří 08 Atletika Žamberk 1 1 1
Brychtová Lucie 13 TJ NMnM 1 1 0
Jiroušová Aneta 99 - 1 1 1
Motyčková Kateřina 77 Babiččiných mazánků 1 1 0
Stehlík Jan 78 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bartoš Jan 16 Dolní Újezd 1 1 0
Hromádko Kamil 75 1. BK Radčice 1 1 1
Lang Marek 74 1 1 1
Rýdl Josef 01 Sokol Nová Paka 1 1 1
Žabčík Marek 80 žába 1 1 1
Filandr Lukáš 04 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Krausová Karolína 05 Atletika Žamberk 1 1 1
PONČOVA Eva 74 RunSportTeam 1 1 1
Vaňková Nikola 94 SDH Hylváty - Ústí nad Orlicí 1 1 1
Kodytková Nela 10 1 1 0
Papežík Matěj 01 - 1 1 0
Targošová Eva 09 ZŠ Bennešova 1 1 0
Bulička Vojtěch 10 AK Kroměříž 1 1 1
Josefy Daniel 74 Vysoké Mýto 1 1 1
Muchová Barbora 85 ZAP Olomouc 1 1 1
Barvínková Eliška 13 Letohrad 1 1 0
Hruboš Milan 67 ČD a.s., ZAP Ostrava 1 1 1
Maršálek Ondřej 86 Cyklo Ski Polička 1 1 1
Škodová Petra 83 OK Lokomotiva Pardubice 1 1 1
Havrda Jiří 89 MP Pardubice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Žáková Eva 85 Běžím světem o závod 1 1 1
Flatar Marek 08 SK Nové Město 1 1 1
Krejčí Matěj 14 Telecí 1 1 0
Poštulka Tomáš 97 SKI OB Šternberk 1 1 1
Vašíčková Eliška 09 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Doležalová Klaudie Mae 02 Pro Fitness Praha 1 1 0
Kolašulová Monika 98 - 1 1 1
Pavelcová Ela 07 Atletika Žamberk 1 1 0
Thun Daniel 09 - 1 1 0
Buryšek Matyáš 08 Olfincar ski team Trutnov 1 1 1
Nádeníčková Olga 84 Elite Sport Boskovice, z.s. 1 1 1
Štěpánková Jana 89 SpartanSRTG RK 1 1 1
Bednář Martin 98 Dolní Čermná 1 1 1
Hudcovic Tomáš 65 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Maťátková Anna 11 - 1 1 1
Skuček Pavel 91 BE Orlica 1 1 0
Hejkrlík Filip 79 SAZBO 1 1 1
Lejnar Martin 72 TJ Jiskra Zruč n.S. 1 1 1
Zapletal Josef 75 Praha 1 1 1
Vebr Jaroslav 55 SKI klub Ústí nad Orlicí 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dostálek Petr Vojtěch 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Pavlíštová Noemi 01 AC Choceň 1 1 1
Tobiška Václav 44 OB Žamberk 1 1 1
Kadeřábek Bronislav 83 Věznice Znojmo 1 1 1
Navara Tomáš 93 SRTG Šumperk 1 1 1
Běloušková Kristina 89 Team SingleBe Bikes 1 1 1
Hylská Viktorie 09 - 1 1 1
Matějová Lucie 01 Bludov 1 1 1
Hejzlar David 06 LO Choceň 1 1 1
Satranská Helena 08 Sokol Nová Paka 1 1 1
Frejvaldová Barbora 05 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Procházka Jan 79 1 1 1
Drhlíková Markéta 82 Libel 1 1 1
Kopáč Kamil 77 Svítkov 1 1 1
Pecháčková Sofie 14 - 1 1 0
Tomášková Daniela 05 KB Krkonoše 1 1 1
Černá Ellen 12 1 1 0
Kalous Tomáš 64 3D - Fitnes 1 1 1
Stratílková Ludmila 97 Sruby 1 1 1
Benešová Petra 88 Šumperk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mazánková Petra 88 SRTG Rychnov nad Kněžnou 1 1 1
Smažíková Kateřina 04 Wikov SKI Skuhrov 1 1 1
Heroková Pavla 75 OMT Pardubice 1 1 1
Lohrer Adrian 09 Česká Třebová 1 1 1
Schovánek Milan 62 Krčský les 1 1 1
Zemanová Gabriela 75 - 1 1 1
Gabriel Aleš 65 Týniště n.O. 1 1 1
Krsek Štěpán 08 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Ducháček Bohuslav 51 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 1 1
Korcinová Tereza 06 KB Střelka Brno 1 1 1
Černý Jan 75 Opatovice 1 1 1
Kamarýt Tomáš 88 KOS Plzeň 1 1 1
Nešpor Jiří 54 Klub kulhajících zeber 1 1 1
Strnad Adam 00 3D Fitness Race Team 1 1 1
Janeček Martin 09 SKI Klub Česká Třebová 1 1 1
ŠMÍD TOMÁŠ 82 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1 1 1
Hlavinka Zdeněk 82 Zábřeh 1 1 1
Lorencová Sára 14 Polička 1 1 0
Šebrlová Nela 10 - 1 1 0
Zítková Radka 88 Náchod 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Glos Petr 87 Trutnov 1 1 1
Kubasová Leona 04 OREL MARATONSTAV Úpice 1 2 1
Vinkler Štěpán 08 Mistrovice 1 1 1
Dušánková Marie 14 - 1 1 0
Kosková Eiška 10 Těchonín 1 1 1
Trojancová Monika 08 OREL Vyškov 1 1 1
Chaloupková Anna 05 Výprachtice 1 1 0
Karas Ivan 88 Klub Bláznů 1 1 1
Nosková Marcela 08 Sokol Nová Paka 1 1 1
Stulík Michal 84 Nový Jičín 1 1 1
Bielčik Jiří 85 Lichkov 1 1 1
Migelová Mia 10 Jeseník 1 1 0
Smolka Aleš 79 Pardubice 1 1 1
Hoferek Leopold 71 Bang Team 1 1 1
Macák Daniel 78 SŽDC s.o. OŘ Hradec Králové 1 1 1
Zukal Adam 04 Babiččiných mazánků 1 1 0
Kubíček Jan 87 TJ Jiskra Litomyšl 1 1 1
Rašner Tomáš 79 TRISK Olomouc 1 1 1
Vítová Lenka 85 Šneci v běhu 1 1 1
Dušek Vladimír 71 Výprachtice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Petrásová Žaneta 00 Atletika Polička 1 1 1
Chlupáčová Anežka 07 Tj Sokol Hradec Králové 1 1 1
Bláha Luboš 87 Hněvkov 1 1 1
Jantsch Vitězslav 35 Eleven Run Team 1 1 1
Mikyska Filip 06 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Holingerová Eva 80 neregistrována 1 1 1
Macháček Šimon 05 KB Klecany 1 1 1
Serbousková Nela 07 Atletika Jablonné 1 1 1
Kubín Josef 50 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Vodehnalová Štěpánka 10 Polička 1 1 0
Dvořák Josef 14 Lanškroun 1 1 0
Uherova Jana 72 - 1 1 1
Chval Filip 13 Praha 1 1 0
Ketner Karel 90 SK-MP-OSTRAVA/SSK-Vítkovice 1 1 1
Suma Jaroslav 05 Střítež 1 1 1
Boháčová Nela 14 Polička 1 1 0
Jasanský Josef 72 Svitavy 1 1 1
Milán Jakub 04 KB Střelka Brno 1 1 1
Soural Adam 10 - 1 1 0
Abrahám Luděk 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Honsová Veronika 82 Jeseník 1 1 1
Macků David 13 Černá u Bohdan. 1 1 0
Šilar Jakub 87 Vysoké Mýto 1 1 1
Hadrbolec Patrik 99 Letohrad 1 1 1
Kučera Lukáš 81 VSK Univerzita Brno / Eleven Run Team 1 1 1
Richter Antonín 12 - 1 1 0
Vomelová Aneta 01 TJ NMNM 1 1 1
DVOŘÁKOVÁ ZUZANA 85 - 1 1 1
Pinkas Tomáš 79 Dolní Dobrouč Švábák 1 1 1
Uttl Libor 88 Karlovy Vary 1 1 1
Čírtek Jakub 09 Rudoltice 1 1 1
Klapka Ondřej 98 SK Lvíček Pardubice 1 1 1
Novotný Matěj 98 OB Žamberk 1 1 1
Svatá Dominika 11 Česká Třebová 1 1 0
Borovec Jaroslav 93 TJ Slavoj Svobodné Dvory 1 1 1
Mládek Josef 91 Zábřeh 1 1 1
Alberto Riciu 87 Rumunsko 1 1 1
Horák Jakub 91 Minerva Boskovice 1 1 1
Malečková Valentýna 04 Atletika Žamberk 1 1 1
Šimco Jan 04 - 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hák Michal 75 Sokol Studenec 1 1 1
Kührová Miluše 77 KRB Chrudim 1 1 1
Rishko Vadym 00 TJ Sokol Skuhrov 1 1 1
Votavová Kristýna 06 Polička 1 1 1
Elčkner Martin 86 Notable 1 1 0
Kozlová Karolína 12 Polička 1 1 0
Nunová Natálie 13 - 1 1 0
Svítková Lucie 08 Mažoretky Trutnov 1 1 1
Břeň Štěpán 14 - 1 1 0
Ježková Veronika 08 Atletika Jablonné 1 1 1
Molinger Luděk 72 Náchod 1 1 0
Augusta Čeněk 98 SK NMMET 1 1 1
Málková Nikola 04 SK Žamberk - Kanoisti 1 1 1
Kuncová Karolína 14 Brzdy Horní Čermná 1 1 0
Roškanin Matěj 06 Atletika Jablonné 1 1 1
Vrba Lukáš 85 Moravská Třebová 1 1 1
Fabiánek Bronislav 72 TJ Orel Dolní Čermná 1 1 1
Král Libor 68 AZ EKOTHERM Šumperk 1 1 1
Plný David 93 Enervit Team 1 1 1
Vaculinová Eva 92 DYNAFIT SKIALP Dolní Morava 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Daňhelová Babeta 06 KB Střelka Brno 1 1 1
Klusoň Oldřich 80 Opatovec 1 1 0
Onufrijová Dominika 08 Rudoltice 1 1 1
Svoboda Petr 73 - 1 1 0
Brožek Radmil 55 SŽDC 1 1 1
Jirásek Jakub 07 - 1 1 1
Štangler Ondřej 06 KOB Choceň 1 1 1
Balcar Michal 85 Vella/Runsport 1 1 1
Hozák Kamil 79 Pardubice PSA 1 1 1
Marek Lukáš 07 TJ Svitavy 1 1 1
Singr Martin 87 SKP Nymburk 1 1 1
Haničák Jakub 02 Pardubice 1 1 1
Kuželová Anna 08 - 1 1 1
Rubeš Miroslav 45 Pardubice 1 1 1
Vykydalová Blanka 56 Rychlé šipky Šumperk 1 1 1
Krátký Lukáš 09 - 1 1 1
Pokorná Anna 99 Lanškroun 1 1 0
Valetová Adéla 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Knížková Anna 11 Sezemice 1 1 0
Ožinskij Konstantin 85 Bike Club Svitavy 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Švorčík Josef 15 Zábřeh 1 1 0
Brychta Jiří 74 TJ NMNM 1 1 1
Jirouš Milan 10 Polička 1 1 0
Motyčka Tomáš 76 Letohrad 1 1 1
Bartoš Dalibor 75 LIAZ Jablonec nad Nisou 1 1 1
Hroch Václav 93 Rozběháme Ústi n.O. 1 1 1
Rybka Rudolf 72 JUDO ČT 1 1 1
Woś Richard 68 Havířov 1 1 1
Fiebigerová Aneta 14 1 1 0
Polický Tomáš 84 POLIČÁTKA 1 1 1
Vanický Pavel 71 OŘ Hradec Králové 1 1 1
Tarant Jiří 58 Masty 1 1 1
Mrklovský Matěj 03 TJ Jiskra Králíky 1 1 1
Hrubčíková Liliana 09 Rudoltice 1 1 1
Marková Veronika 98 Sokol Lhota Červený Kostelec 1 1 1
Škeříková Nela 07 Sokol Němčice 1 1 0
Havlín Jan 66 Chlumec nad Cidlinou 1 1 1
Lánová Michaela 86 Hradec Králové 1 1 1
Sadílek Filip 08 Activity Lanškroun 1 1 1
Krejčí Ivo 57 Triatlon team Uničoc 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vašíček Jaroslav 92 Lanškroun 1 1 1
Doležal Petr 54 SK OB Týniště nad Orlicí 1 1 1
Kolařík Vladimír 66 Rychnov n.K. 1 1 1
Teplý Tobiáš 12 Bučina 1 1 1
Burešová Lenka 92 Svitavy 1 1 1
Myšáková Sofie 14 Choceň 1 1 0
Beděrka Matyáš 09 BMX Pardubice 1 1 0
Masničáková Blanka 74 Olomouc 1 1 1
Skřivánkova Elena 07 ZŠ Benešovka 1 1 0
Lederer Vladimír 62 Cyklo RD Pardubice 1 1 1
Šafář Václav 09 Polička 1 1 1
Žampach Marek 91 Hudy sport Pardubice 1 1 1
Pražák Matyáš 11 1 1 0
Vavruška Jiří 78 HZSLKUO Jablonec 1 1 1
Dostál Tomáš 09 Ústí nad Orlicí 1 1 0
Pavlíková Klára 07 Horní Jelení 1 1 0
Čápová Kateřina 83 Nekoř 1 1 1
Štítková Kristýna 09 - 1 1 0
Bělík David 07 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Matějková Sabina 08 Matějkovi 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hejtmánková Hana 80 Polička 1 1 1
Lhota Aleš 78 Pivovar Miletín 1 1 1
Šantrůček Štěpán 05 Lukavice 1 1 1
Zdražil Petr 57 Quo usque tandem 1 1 1
Frank Milan 67 Cyklo Morava 1 1 1
Procházka Daniel 12 TJ Dlouhá Třebová 1 1 0
Vencl Jiří 74 Vencl Servis Žamberk 1 1 1
Drbohlavová Eliška 06 KB Klecany 1 1 1
Konůpek David 77 TURBO Chotěboř 1 1 1
Pecháček Radim 15 SC Spenanza 1 1 0
Čepelka Oldřich 48 Loudové 1 1 1
Kalhous Roman 59 Věčný vývoj 1 1 1
Néma Tibor 64 RANCH-N Today to dám 1 1 1
Stratílek Aleš 86 Pardubice 1 1 1
Beneš Tomáš 04 Polička 1 1 1
Matys Vladimír 84 CHOP Sport division HK 1 1 1
Slováková Anna 13 Lanškroun 1 1 0
Heřman Pavel 73 1 1 1
Löbl Pavel 88 Tuxíci 1 1 1
Scholze Patrik 95 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zeman Jindřich 07 AC Choceň 1 1 0
Fuchsová Aneta 07 - 1 1 0
Křováková Michaela 03 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Dubská Barbora 03 Sokol Skuhrov 1 1 1
Kořánová Zuzana 75 Věznice Světlá nad Sázavou 1 1 1
Pelclová Gabriela 76 0 1 1 1
Topalovský Petr 07 Trutnov 1 1 1
Černohousová Silva 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Beranová Tereza 13 - 1 1 0
Menzelová Tereza - 1 1 0
Šmíd Daniel 12 Lanškroun 1 1 0
Hlaváčková Adéla 11 - 1 1 0
Lorencová Andrea 78 Lípa nad Orlicí 1 1 1
Šebrle Filip 12 - 1 1 0
Zirnsák Jiří 85 Hradec Králové 1 1 1
GildaInová Natálie 02 TJ Lanškroun 1 1 1
Kubalák Matěj 11 SK Nové Město na M. 1 1 0
Kosik Michal 76 OREL Domanín 1 1 0
Pešinová Barbora 09 TJ Svitavy 1 1 1
Chadima Pavel 01 Litomyšl 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Karabec Miloslav 76 Policie SKPV OOK Pardubice 1 1 1
Nimshausová Helena 08 AC Vysoké Mýto 1 1 1
Biberlová Adéla 08 - 1 1 1
Janikovič David 85 SDH Hůrky 1 1 1
Mičkerová Michaela 04 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Smolej Milan 78 CELNÍ SPRÁVA Pardubice 1 1 1
Hocovský Jakub 86 - 1 1 1
Kubias Ondřej 84 Pardubice 1 1 1
Rajnošek Zdeněk 85 KVS Šumperk 1 1 1
Vítková Veronika 89 MP Nové Město nad Metují 1 1 1
Kotyza Tomáš 92 SK Žamberk 1 1 1
Petráň Michal 66 Cafe Bajer Pardubice 1 1 1
Tůma Jan 99 SKP Nymburk 1 1 1
Chládková Simona 96 LPU 1 1 1
Kašpárek Martin 67 - 1 1 1
Novák Josef 85 TJ Svitavy 1 1 0
Suchardová Rozárka 08 Sokol Nová Paka 1 1 1
Bláha Jan 74 Pardubice 1 1 1
Jánská Kristýna 88 0 1 1 1
Mikulecká Melinda 12 - 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Holíková Veronika 08 Wikov SKI Skuhrov 1 1 1
Macháček Filip 09 Orel Dolní Čermná 1 1 1
Semrád Ladislav 67 SKPV KŘP Středočeský kraj 1 1 1
Grosmanová Lucie 08 Klub biatlonu Letohrad 1 1 1
Kubíková Monika 69 Vejvanovice 1 1 1
Řeháková Valentina 16 - 1 1 0
Voborníková Marie 05 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Dvořáček Jaroslav 52 Sokol Lupenice 1 1 1
Pevný Petr 72 OREL Vyškov 1 1 0
Učíková Michaela 90 Šlemrgang 1 1 1
Chudá Eliška 06 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká 1 1 1
Kessler Jiří 73 Olšany 1 1 1
Nováková Martina 92 Lawi sports team 1 1 1
Suk Karel 05 T.J. Sokol Nová Paka 1 1 1
Boháč Servác 02 AC Choceň 1 1 0
Jaroš Josef 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Soukup Aleš 88 Hýsly 1 1 1
Homolková Hana 96 TJ Nové Město na Moravě 1 1 1
Machová Eliška 09 TJ Spartak Polička 1 1 1
Šigitová Terezie 14 Lukavice 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kučera Jaroslav 13 - 1 1 0
Říčař František 87 Triclub Dobruška 1 1 1
Kovář Petr 77 Hasičský sportovní klub Svitavy 1 1 1
Pilná Eliška 05 KKL Hlinsko 1 1 1
Novotný Jiří 71 UNO Srch 1 1 1
Švábová Linda 11 Černovír 1 1 0
Borovcová Alena 75 Báječné ženy v běhu 1 1 1
Jelínek Jaromír 77 KRB Chrudim 1 1 1
Mittnerová Simona 78 Pardubice 1 1 1
Španiel Antonín 04 KB Klecany 1 1 1
Adamský Štěpán 11 Cerekvice nad Loučnou 1 1 0
Makovský Pavel 07 Květná 1 1 1
Šímák 11 - 1 1 0
Říhová Anna 06 Sokol Nová Paka 1 1 1
Egidová Nikola 82 KB Klecany 1 1 1
Vácha Jan 11 Dolní Dobrouč 1 1 0
Coufalová Anetka 12 TJ Sokol Jehnědí 1 1 0
Klíma Dušan 97 - 1 1 1
Mokrejš Jiří 06 Sebranice 1 1 1
Šplíchal Bedřich 13 Polička 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Andrš Marek 12 Žamberk 1 1 0
Málková Karolína 04 SK Žamberk - Kanoisti 1 1 1
Šimková Daniela 72 BAK SEAL 6 Team 1 1 1
Vránková Pavla 85 1 1 1
Ettler Matěj 14 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 0
Krajtl Svatopluk 49 Pardubice 1 1 1
Dalíková Martina 08 - 1 1 1
Klofáčová Natálie 14 Rudoltice 1 1 0
Olšán Tomáš 07 Rohozná 1 1 1
Svoboda Ondřej 87 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Jindrová Eva 92 Stazepo 1 1 1
Baláš Martin 10 Polička 1 1 0
Hanáková Arwen 13 - 1 1 0
Kutějová Petra 06 KB Střelka Brno 1 1 1
Rozsíval Alois 63 KVS Šumperk 1 1 1
Výborná Michaela 06 AC Pardubice 1 1 0
Pojezdala Petr 00 SK Týniště nad Orlicí 1 1 1
Valentová Tereza 06 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Devera Lukáš 07 KB Klecany 1 1 1
Otcovská Bára 05 Atletika Polička 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Svojanovská Růžena 08 Rudoltice 1 1 1
Brusenbauchová Hana 45 Česká Třebová 1 1 0
Motyčka Kryštof 07 Rudoltice 1 1 1
Štěch Josef 12 Dolní Dobrouč 1 1 0
Širůček Dominik 09 - 1 1 0
Hanzlová Markéta 73 Svaz českých bohémů 1 1 1
Kyšperková Anežka 11 Orel Dolní Čermná 1 1 0
Rybišar Ladislav 86 Pardubice 1 1 1
Ficková Alžběta 07 SK Chotěboř 1 1 1
Krauer Tomáš 90 1 1 1
Vaníčková Barbora 10 TJ Spartak Letohrad 1 1 0
Doktor Ondřej 93 AC Pardubice 1 1 1
Kocian Stefan 75 1 1 1
Páleník Tomáš 08 AC Pardubice 1 1 0
Takáč Milan 01 Cerekvice nad Loučnou 1 1 0
Jonáš Adam 08 ZŠ Benešovka 1 1 0
Mrázková Jasmína 07 Pro Fitness Praha 1 1 0
Bártová Alena 07 Žamberk 1 1 1
Marková Eva 75 ČD a.s., OPT Olomouc 1 1 1
Skálová Monika 10 SK Dobruška 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Havlíček Jaroslav 77 Moravská Třebová 1 1 1
Langrová Terka 08 Ústí nad Orlicí 1 1 1
Sabolčiková Nela 10 BKVM 1 1 0
Fišer Jan 09 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Pospíšil Daniel 78 SQUADRA 1 1 1
Kolář Miroslav 92 Aktivní zálohy AČR 1 1 1
Paulovič Ladislav 76 Týniště nad Orlicí 1 1 1
Teplá Justýna 15 Bučina 1 1 0
Burešová Jaroslava 69 - 1 1 1
Štěpán Jan 81 Orlimex team 1 1 0
Bečka Miloslav 55 PJ Ústí nad Labem 1 1 1
Marx Jan 83 Jablonec nad Nisou 1 1 1
Škrach Adam Marián 08 Rudoltice 1 1 1
Hegerová Natálie 05 - 1 1 1
Lebeda Štěpán 10 Ústí nad Orlicí 1 2 0
Šafář Samuel 07 Polička 1 1 1
Flígl Aleš 77 VVaÚpVZD Brno 1 1 1
Křenek Tomáš 80 Lanškroun 1 1 1
Požár Borek 00 Běžecký klub F-C Kadaň 1 1 1
Vávrová Ilona 77 Atletika Polička 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dostál Michal 82 Továrna na bobky 1 1 1
Kollertová Eva 83 MT Dobruška 1 1 1
Pavlíček Kryštof 12 TJ Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Tlačbabová Nela 04 SK NMNM 1 1 1
Kabrhel David 04 Pardubice 1 1 1
Najmanová Kristýna 10 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Šticha Kamil 70 Vinaři -CZ 1 1 1
Bedrošová Markéta 08 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Huvar Rostislav 75 Orel Domanín 1 1 1
Matějka Šimon 99 AK Bílina 1 1 1
Šlahora Jan 90 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Hejsková Nela 10 Amatér Hradec Králové 1 1 0
Šantavá Žaneta 91 Chrudim 1 1 1
Zavřelová Barbora 92 Zavři Němčice 1 1 1
Fousková Hana 77 1 1 1
Příhoda Martin 79 MEDUNA kalírna 1 1 1
Venc Jiří 74 Vencl-servis Žamberk 1 1 1
Drábek Vojtěch 11 - 1 1 0
Konopásek Jiří 09 Polička 1 1 1
Pecháček Josef 00 Orel Dolní Čermná 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kalánek Jiří 78 Cerekvice 1 1 1
Nedvědová Anežka 10 - 1 1 0
Beneš Matěj 13 Rudoltice 1 1 0
Šlížová Barbora 00 - 1 1 1
Hénková Alena 86 AK Drnovice 1 1 1
Lipenský Petr 11 Dolní Dobrouč 1 1 0
Schlass Adam 04 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Frydrychová Eliška 01 AC Choceň 1 1 1
Procházková Kaisa 11 KB Klecany 1 1 0
Dubják Petr 70 Jiskra Zruč nad Sázavou 1 1 1
Pejpal Jiří 34 TJ Liga100 Praha 1 1 1
Toncrová Kateřina 08 Lanškroun 1 1 1
Černohous Zdeněk 73 Žamberk 1 1 0
Němeček David 01 HVEPA 1 1 0
Stříbrná Natálka 14 - 1 1 0
Beránková Lenka 08 HK 1 1 1
Jancková Petra 67 Quo usque tandem 1 1 1
Menšíková Daniela 06 AC Pardubice 1 1 0
Šmerda Zdeněk 77 Východní horda 1 1 1
Lorenčík Aleš 73 Chrudim 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Žila Miloš 62 ELITE KLUB Boskov. 1 1 1
Krutílek Marek 65 TT Pardubice 1 1 1
Ptáček Josef 87 Anenská Studánka 1 1 1
Dudová Vendula 76 Orel Vyškov 1 1 1
Kosek Matěj 03 Atletika Jablonné 1 1 1
Pešek Ondřej 85 KOB Choceň 1 1 1
Trejtnar Jiří 93 - 1 1 1
Češíková Eliška 88 Spartak Slatiňany 1 1 1
Kaplánek Dominik 15 - 1 1 0
Nikodýmová Denisa 02 Sokol Skuhrov 1 1 1
Strouhal Tomáš 74 Fortex SKI Moravský Beroun 1 1 1
Bezdíčková Lenka 76 Olešnice 1 1 1
Janík David 98 Ostrožská nová ves 1 1 1
Michlová Tereza 10 Wikov SKI Skuhrov 1 1 0
Smolák Petr 94 BK Vysoké Mýto 1 1 1
Hock Jan 98 TJ Dukla Praha 1 1 1
Lukeš Tomáš 00 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Zoubek Michal 73 Poolservis 1 1 1
Kubias David 79 1 1 1
Radiměřský Milan 68 Vysoké Mýto 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vítek Pavel 77 Hasiči Kočí 1 1 1
Dušek Patrik 87 DusekBrothers.com 1 1 1
Trynerová Věra 60 Emporio exclusive s.r.o. 1 1 1
Cheung Shane 78 China Team 1 1 1
Kašpar Jiří 53 Brazzale Moravia Tři Dvory 1 1 1
Novák Jiří 81 Petrovice 1 1 1
Bis Dalibor 75 Chrudim 1 1 1
Janovska Emilia 84 Polanica Zdrój 1 1 1
Šnajdar Štěpán 05 Dolní Dobrouč 1 1 1
Holeček Petr 61 Elab 1 1 1
Semerádová Barunka 09 Lanškroun 1 1 1
Groh Stanislav 46 AC Vrchlabí 1 1 1
Řehák Jaroslav 11 Dolní Dobrouč 1 1 0
Vlková Aneta 86 Pardubice 1 1 1
Kounek Matěj 10 Brno - Pohořelice 1 2 0
Tyrychtr Štěpán 02 Sobkovice 1 1 1
Chovanec Richard 09 - 1 1 1
Keprt Jiří 88 SRTG Šumperk 1 1 1
Suchý Adam 10 AK Herálec 1 1 0
Boháč Antonín 69 AČR 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Jareš Štěpán 07 Atletika Jablonné 1 1 1
Mikysková Sabina 02 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Souček Šimon 08 TJ Maratonstav Úpice 1 1 1
Šibrová Karolína 00 AC Pardubice 1 1 0
Grundman Martin 58 KOB Choceň 1 1 1
Řezáčová Nela 06 Pro Fitness Praha 1 1 0
Vojtěchová Klára 05 AC Pardubice 1 1 0
Dvořáková Barbora 09 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Kovář Miloš 83 - 1 1 1
Pilgr Bohuslav 51 OB Česká Třebová 1 1 0
Cilichová Anna 07 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Kirschová Eva 78 Trutnov 1 1 1
Sůvová Barbora 87 OK Lokomotiva Pardubice 1 1 1
Mistrová Eliška 11 Česká Třebová 1 1 0
Špačková Slávka 64 0 1 1 1
Majsnerová Lenka 74 - 1 1 1
Šilpertová Ladislava 83 Přeloučská 339, Staré Čívice 1 1 0
Hájková Barbora 06 VOTJ Lanškroun 1 1 1
Kučerová Štěpánka 88 Písek 1 1 1
Riciu Nicolae Alberto 87 Hvězda Pardubice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vondráková Anna Marie 03 Pro Fitness Praha 1 1 0
Eder Kryštof 94 J.Hradec 1 1 1
Kovářová Sára 09 - 1 1 1
Piškule Štěpán 09 KB Klecany 1 1 1
Clemenz Heimo 59 Jonsdorf 1 1 1
Kletečka Petr 77 Odolená Voda 1 1 1
Nun Tomáš 10 Horní Heřmanice 1 1 0
Břečková Aneta 02 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Malinský Tomáš 82 Chrudim 1 1 1
Rokos Kryštof 12 Polička 1 1 0
Vrabec Martin 78 Polička 1 1 1
Erneker Petr 76 Mohelnice 1 1 1
Kraftová Sofie 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Pleva Jan 09 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Václavík Pavel 78 Oknoplast Šumperk 1 1 1
Klímová Ivana 87 Atletika Polička 1 1 1
Olenočinová Hana 74 - 1 1 1
Svoboda Ludvík 73 Igráčci 1 1 1
Brouliková Alžběta 12 ISCAREX Junior team Česká Třebová 1 1 0
Jindra Jiří 62 Dolní Kunvald 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Štábl Adam 04 KVS Šumperk 1 1 1
Houška Jan 73 Žamberk 1 1 1
Mařáček František 65 Choceň 1 1 1
Šimonová Vendula 82 - 1 1 0
Hamerník Ondřej 03 FbK OT 1 1 0
Kuřík Jiří 50 Orel Studenec 1 1 1
Rousková Jana 84 Hradec Králové 1 1 1
Faltová Nikola 14 Polička 1 1 0
Podškubka Viktor 77 Eleven Run team 1 1 1
Valentová Erna 07 Sokol Nová Paka 1 1 1
Knápek Lukáš 79 - 1 1 0
Ostrá Markéta 09 KB Letohrad 1 1 1
Brunclík Ivo 58 TJ Slovan Špindlerův Mlýn 1 1 1
Šťastná Veronika 06 Brno 1 1 1
Bárta Petr 01 TJ Sokol Jetřichov 1 1 1
Kyral Jan 89 KH Třebechovice 1 1 1
Růžička Matěj 07 ZŠ Benešovka 1 1 0
Wasserbauer Josef 88 Čs.armády 1 1 1
Ferko Alexander 88 666 1 1 1
Poláček Jan 68 Náchod 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dobrovolný Jan 78 Pardubice 1 1 1
Szokeová Jana 65 Brno 1 1 1
Brzobohatý Ondřej 79 Celné 1 1 0
Jiskrová Nikola 14 Janov 1 1 0
Mrázek Milan 10 xxx 1 1 1
Stejskal Filip 97 Líšnice 1 1 1
Maříková Zuzana 97 Orel Dolní Dobrouč 1 1 1
Skalický Štěpán 15 - 1 1 0
Havelka Petr 72 Eleven Run Team 1 1 1
Langrová Karolína 10 Lanškroun 1 1 0
Šabatová Markéta 84 CC Choceň 1 1 1
Porubek Ondřej 00 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Varga Jan 87 1 1 1
Doležal Adam 10 Orel Vyškov 1 1 0
Koláčková Adéla 01 AK Olymp Brno 1 1 0
Tejklová Sofie 09 Rudoltice 1 1 1
Bureš Martin 85 - 1 1 0
Juránková Hana 90 Orel Židenice 1 1 0
Musilová Tereza 79 Městská policie Nymburk 1 1 1
Steklý Josef 55 Čerti Kunčina 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hubáíek Miloš 72 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Martykán Radim 08 Atletika Žamberk 1 1 1
Heger Michal 81 Kunčina 1 1 1
Lazarová Simona 76 Městská policie Nymburk 1 1 1
Záleský Milan 68 Králíky 1 1 1
Fliedr Tomáš 13 F-BIKE klub Sádek 1 1 0
Krejsa Tomáš 77 Kus Sopotnice 1 1 1
Poukar Jaroslav 81 Česká Třebová 1 1 1
Vavřačová Anežka 02 Sokol Skuhrov 1 1 1
Doskočil Ondřej 06 TJ Čenkovice 1 1 1
Kolínek František 56 AK Perná 1 1 1
Pavlas Libor 78 Sudkov 1 1 1
Tilgnerová Radka 80 Hradec Králové 1 1 1
Kabrda Pavel 10 TJ Nové Město na Mor. 1 1 0
Naiman Pavel 85 Lukavice 1 1 1
Šternáctková Elen 12 Lanškroun 1 1 0
Bednarová Michaela 84 Tinder runners 1 1 1
Hurtová Ema 12 - 1 1 0
Matějíček Tadeáš 15 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Salivarová Sophia 06 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zavřel Jiří 77 PČR Liberec 1 1 1
Fořtová Iveta 72 Eleven Run Team 1 1 1
Preissler Tomáš 03 TJ Sokol Skuhrov 1 1 1
Vejvoda Lukáš 08 KB Klecany 1 1 1
Koníček Filip 86 Rychnov n.K. 1 1 1
Toman Radek 87 AFK Kornice 1 1 1
Kaláb Matyáš 10 - 1 1 0
Beneš Jiří 66 ZAP Ostrava 1 1 1
Indrák Petr Damian 04 SK Žamberk - Kanoisté 1 1 1
Matuška Martin 80 Ohnišov 1 1 1
Šlesingrová Markéta 92 - 1 1 1
Lipenská Radka 90 Spartak OEZ Letohrad 1 1 1
Schejbalová Alena 93 VK Slavia Praha 1 1 1
Zelený Luděk 71 DKV Česká Třebová 1 1 1
Krobotová Michaela 08 Rudoltice 1 1 1
Procházka Tomáš 91 Orel Lukavice 1 1 1
Držmíšek Patrik 08 - 1 1 1
Pecinová Lucie 73 MP Pardubice 1 1 1
Tomínová Veronika 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Černohous Jaroslav 79 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kalousek Kryštof 02 Pasivity Žamberk 1 1 1
Němec Roman 80 - 1 1 1
Strešňáková Veronika 04 SK Nové Město NM 1 1 1
Janáček Tomáš 04 SK Ante Žďár n.Sázavou 1 1 0
Smejkalová Liliana 10 1 1 0
Lorenc Lukáš 82 - 1 1 1
Zięterski Robert 77 Kłodzko 1 1 1
Pryl Adam 02 Pardubice 1 1 1
Dudešek Martin 75 SKP Olomouc 1 1 1
Pešavová Eliška 03 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Trávníčková Tereza 93 TJ NMNM 1 1 1
Červenka Jaroslav 79 Dobřenice 1 1 1
Kaplan Jan 14 Přívrat 1 1 0
Neumann Tomáš 87 Pardubice 1 1 1
Strnad Vladimír 77 Horolezecký klub Letohrad 1 1 1
Beugmanová Kateřina 06 TJ SPARTAK Letohrad 1 1 1
Janíček Jakub 04 Česká Třebová 1 1 1
Michalec Jan 07 - 1 1 1
Šmídová Nikola 94 Linhartice 1 1 1
Hnát Patrik 95 Svitavy 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Žofka Vojtěch 05 Skialp Dolní Morava 1 1 1
Gracias Kryštof 13 Polička 1 1 0
Kubeš Filip 06 HK Lanškroun 1 1 1
Rachidová Yvona 66 Moravská Třebová 1 1 1
Vítek Jan 09 Česká Rybná 1 1 1
Dušek Michal 76 Týniště n.O. 1 1 1
Kostecký Jan 65 Šumperk 1 1 1
Peterová Barbora 06 Lokomotiva Trutnov 1 1 1
Chasák Jindřich 07 Choceň 1 1 1
Novák Jáchym 11 - 1 1 0
Šubrtová Barbora 91 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Bilerová Antonie 10 Albrechtice 1 1 0
Janouch Martin 06 SK NMMET 1 1 0
Mikolecký Ondřej 09 - 1 1 1
Smutný Šimon 93 BK Dodleby n O 1 1 1
Holcová Eliška 03 Cyklo ski klub Polička 1 1 1
Mach Šimon 10 Polička 1 1 0
Sekyra Michal 92 Týniště nad Orlicí 1 1 1
Zvercová Zdislava 05 Sokol Klášterec nad Orlicí 1 1 1
Gregorová Michaela 04 Activity Lanškroun 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubíčková Aneta 08 Nekoř 1 1 1
Vlčková Romana 71 Střelka Brno 1 1 1
Koudelková Zdeňka 74 Orel - Obřany 1 1 1
Petřvalský Dušan 82 Hand Bike ČR 1 1 1
Tyče Jan 83 Žamberk 1 1 1
Nováková Anna 03 KB Klecany 1 1 1
Suchomel Michal 88 - 1 1 1
Blecha Adam 10 Lanškroun 1 1 0
Janyšková Radka 88 ŠAK Pardubice 1 1 1
Mikysková Klára 14 Dolní Dobrouč 1 1 0
Sopek Tomas 76 - 1 1 1
Machačová Ivana 89 Doudleby n.O. 1 1 1
Shánělová Nicole 08 Vysoké Mýto 1 1 1
Gruberová Miriam 04 AC Pardubice 1 1 0
Řenáková Markéta 13 Dolní Dobrouč 1 1 0
Vodička Stanislav 04 TJ - Svitavy 1 1 0
Dvořák Pavel 75 - 1 1 0
Pikha Lyudmyla 84 Jablonné nad ORlicí 1 1 1
Kilianska Valentyna 90 Ukrajina 1 1 1
Novotná Tereza 05 KB Krkonoše 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šutera Josef 13 Atletika Polička 1 1 0
Borek Matěj 00 ZAPPA Česká Třebová 1 1 1
Jedlička Jiří 73 Pardubice 1 1 1
Špaček Martin 14 - 1 1 0
Horáček Tomáš 67 Sokol Hradec Králové 1 1 1
Maier Stanislav 66 PJ Ostrava 1 1 1
Šiler Matěj 14 Březiny 1 1 0
Hájek Ondřej 08 Žamberk 1 1 1
Kučerová Eliška 12 - 1 1 0
Richtr Michal 81 Runsport 1 1 1
Vondráček Pavel 73 TSS Třebechovice 1 1 1
Ebr Alexandr 11 - 1 1 0
Vacek Jiří 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 1 0
Klepárník Otakar 57 Medesa Polička 1 1 1
Švejda Filip 10 HC Spartak Polička 1 1 0
Bradáč Jiří 82 SAZBO 1 1 1
Jelínková Magdalena 05 TJ Sokol Kolín atletika 1 1 1
Móczár Radim 07 TJ Sokol Dalešice 1 1 1
Špinar Aleš 06 SK NMNM 1 1 1
Andres Zdenek 84 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Roháček Tomáš 72 Šumperk 1 1 1
Vožnílek Adam 11 ZŠ Spořilov 1 1 0
Plašilová Eliška 03 Týniště n.O. 1 1 1
Vacková Vendula 06 - 1 1 1
Klimeš Zdeněk 89 Kolštejnský motoklub 1 1 1
Svoboda Jiří 78 Azas Dolní Čermná 1 1 1
Brošková Květa 74 KOB Ústí nad Orlicí 1 1 1
Jílková Maombi 07 Atletika Polička 1 1 1
Srovnal Otakar 75 Loko Zábřeh 1 1 1
Baďura Jan 87 FENIX SKI Team Jeseník 1 1 1
Houdek Jakub 87 Nechťák HoroTeam 1 1 1
Mannelová Alžběta 13 Lanškroun 1 1 0
Kurfiřt Jakub 08 Sokol Skuhrov 1 1 1
Rous Matěj 07 Klášterec nad Orlicí 1 1 1
Vršanová Julie 08 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Falt Pavel 12 Pomezí 1 1 0
Podlezl Pavel 87 SPJ Brno 1 1 1
Valenta Michal 62 Prales Tužín 1 1 1
Dehnerová Veronika 12 Activity Lanškroun 1 1 0
Osladilová Kristýna 12 Lanškroun 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Svobodová Karolína 04 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Brtník Jiří 52 Orel Obřany 1 1 1
Starý Michal 98 SK Nové Město na Moravě 1 1 1
Hradecký Vojtěch 01 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Mareš Antonín 10 - 1 1 0
Šípek Matěj 08 Fotbal Žamberk 1 1 1
Kvasničáková Adéla 92 Pardubice 1 1 1
Růžička Jan 78 Věznice Světlá nad Sázavou 1 1 1
Wagnerová Kristýna 09 Profitnes Praha 1 1 0
Koblížek Filip 81 Šumperk 1 1 1
Paclíková Karolína 10 TJ Svitavy 1 1 1
Jiruška Petr 85 - 1 1 1
Mráz Bořivoj 74 Josefov 1 1 1
Stejskal Aleš 95 Fyzikové 1 1 1
Bartošek Stanislav 90 Zábřeh 1 1 1
Marhoun Petr 81 VŠSK MFF UK 1 1 1
Skalický Luboš 79 HC Klas Nekoř 1 1 1
Langová Majka 73 Choceň 1 1 1
Ryšavý Jára 11 Kralupy 1 1 0
Zábršová Dominika 04 SK NMNM 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Finiak Roman 93 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Popelka Miloslav 60 Hradec Králové 1 1 1
Vařejka Kamil 04 SK Ante Žďár n.Sázavou 1 1 0
Dolečková Ester 08 Rudoltice 1 1 1
Kohut Jan 85 Elite Sport Blansko 1 1 1
Paštiková Petra 87 Javornice 1 1 1
Teichmann Martin 12 Lanškroun 1 1 0
Müller Radoslav 85 Sky team Husí krk 1 1 1
Martinec Robert 74 1 1 1
Škorpík Filip 07 Cyklo SKI Polička 1 1 1
Launer Martin 80 TJ Luková 1 1 1
Šafář Adam 11 Polička 1 1 0
Krejčík Pavel 09 ZŠ Štefcova HK 1 1 0
Pošvancová Tereza 06 TJ Jakl Karviná 1 1 0
Vávra Jiří 77 Orel Dolní Čermná 1 1 1
Dorazil Jiří 69 LOUČANY 1 1 1
Kolegarová Aneta 02 Orel Židenice 1 1 1
Pavelka Viktor 10 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 0
Cach Josef 73 HO Škrovád 1 1 1
Kabourek Tomáš 77 SKP Šumperk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Nádvorník Tomáš 88 OŘ Olomouc 1 1 1
Štěpánová Dita 79 KOB Dobruška 1 1 1
Bednářová Aneta 96 - 1 1 1
Hurdálek Robert 03 TJ Lokomotiva Trutnov 1 1 1
Matějíček Matouš 11 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Sákrová Markéta 71 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Foltýnová Marie 08 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Večeře Tomáš 90 Atletika Polička 1 1 1
Doubek František 02 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Konečná Ivana 67 ROSTETO CZ 1 1 1
Pawerová Anna 06 TJ SOKOL Jamné nad Orlicí 1 1 1
Toman David 98 Dolní Dobrouč 1 1 0
Kadlecová Jitka 87 - 1 1 0
Navrátilová Simona 03 SK NMNM 1 1 1
Stokláska Karel 61 ČD Cargo PJ Ostrava 1 1 1
Hynek Petr 89 Pardubice 1 1 1
Matoušková Zuzana 79 Trutnov 1 1 1
Šlechtová Marie 52 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Helienek Marek 85 Policie SKPV OOK Pardubice 1 1 1
Limurská Eliška 99 Orel Obřany 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Schafferová Barbora 07 Polička 1 1 1
Zelenková Markéta 68 Pardubice 1 1 1
Friš Jan 95 TJ Dukla Praha 1 1 1
Procházka Michal 77 CC Choceň 1 1 1
Vepřek Vlastimil 63 Lesnice 1 1 1
Kopecká Emma 10 Polička 1 1 0
Pechová Barbora 04 Náměšť nad Oslavou 1 1 1
Černá Stella 09 Opatovice nad Labem 1 1 0
Středa Tomáš 76 - 1 1 1
Beran Jan 83 Spartak Police nad Metují 1 1 1
Jakubský Lukáš 09 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Šmejdová Viktorie 07 Litomyšl 1 1 1
Hladík Josef 11 ZŠ Benešovka 1 1 0
Lorenc Emil 11 Zámeček Rudoltice 1 1 0
Schütz Michal 00 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Gajdošíková Markéta 85 ZAP Praha 1 1 1
Prügerova Anna 13 Borovnice 1 1 0
Ducháčová Ema 06 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Kořínek Miloš 75 Dlouhoňovice 1 1 1
Toušovský David 72 Pardubice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Červená Eliška 04 Atletika Polička 1 1 1
Bernard Mikuláš 98 Šumperk 1 1 1
Janečková Anika 14 - 1 1 0
Šmída Ondřej 10 Sokol Lhota pod Libčany 1 1 0
Hlousek Vojtěch 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Louda Jan 80 Loudové 1 1 1
Šedivý Josef 08 T. J. Sokol Studenec 1 1 1
Žižka Miloň 59 Nekoř 1 1 0
Gojná Tereza 90 Ú OSŽ 1 1 1
Kubát Ondřej 62 SK OMT Pardubice 1 1 1
Víšková Nikola 01 Choceň 1 1 1
Košňarová Štěpánka 77 Janov 1 1 1
Petera Tomáš 08 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Trojek Karel 81 Tristyle 1 1 1
Chalupníková Dorotka 12 Polička 1 1 0
Kašíková Kateřina 04 TJ Sokol Kolín atletika 1 1 1
Nováček Petr 79 Linhartice 1 1 1
Janků Štěpán 97 Buřtíci 1 1 0
Mikisková Darja 08 Biatlon Letohrad 1 1 1
Hojgr Jiří 95 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mach Lukáš 01 1 1 1
Žváčková Nela 07 SK NMNM 1 1 1
Kubíček Petr 81 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Vlček Ondřej 12 Rudoltice 1 1 0
Petrjánoš Šimon 03 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Tvarůžka Tomáš 72 Kroměříž 1 1 1
Chmelík Dominik 01 Atletika Chrudim 1 1 1
Kavec Luboš 65 Pardubice 1 1 1
Novák Václav 10 Sokol Velké Hamry 1 1 0
Bláhová Beata 06 Sokol Čakovice 1 1 0
Mikyska Václav 87 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Šolcová Markéta 15 Dolní Dobrouč 1 1 0
Holomek Jiří 87 Cyklo Ski Polička 1 1 1
Macháčková Eliška 11 OK Lokomotiva Pardubice 1 1 0
Ševčíková Rozálie 11 - 1 1 0
Groulík František 10 Polička 1 1 0
Kubínová Natálie 12 Lanškroun 1 1 0
Remarová Jana 63 SK Chotěboř 1 1 1
Vodička Pavel 09 TJ - Svitavy 1 1 0
Dvořák Miroslav 73 DKV Olomouc 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Koutníková Viktorie 13 1 1 0
Pichner Tomáš 98 Šedivec 1 1 1
Uljaki Alex 10 RC dětský svět Lanškroun 1 1 0
Chytil David 87 VSK UNI Brno 1 1 1
Kičinová Erika 91 1 1 1
Novotná Markéta 07 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Šuster František 83 Česká Třebová 1 1 1
Bořánek Michal 00 AC Sparta Praha 1 1 1
Jašková Romana 90 Atletika Zábřeh 1 1 1
Minařík Richard 09 Horní Jelení 1 1 0
Špaček Adrien 07 ZŠ Bnnešovka 1 1 0
Adamcová Vanesa 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1 1 1
Horáček Filip 13 - 1 1 0
Maidl Šimon 04 Wikov SKI Skuhrov 1 1 1
Kučera Zdeněk 55 AC Náchod 1 1 0
Richterová Lenka 77 Choceň 1 1 0
Kovařík Pavel 75 - 1 1 1
Pirkl Šimon 11 AC Choceň 1 1 0
Císlerová Martina 85 Chrudim 1 1 1
Novotný Vašek 90 Chrudim 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Boušek Petr 45 Ledská 1 1 1
Jelinková Emma 12 Lanškroun 1 1 0
Ambrož Radek 93 Liga 100 Olomouc 1 1 1
Horák Michal 68 Týniště n.O. 1 1 1
Malíková Martina 99 Nymburk 1 1 1
Pláček Kamil 75 Mohelnice 1 1 1
Vacková Linda 14 Dolní Dobrouč 1 1 0
Cveček Martin 74 Šumperk 1 1 1
Klimentová Jiřina 78 Nasavrky 1 1 1
Nýdrová Veronika 88 SK Hraničná 1 1 0
Svoboda Jan 07 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Brixi Lukáš 85 1 1 1
Spurný Miloš 73 Cafe Bajer 1 1 1
Bača Jan 76 Atletika Chrudim 1 1 1
Horný Jozef 61 KVV Pardubice 1 1 1
Malý Jan 73 ELEVEN RUN TEAM 1 1 1
Halberštatová Sára 05 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Kunstmüllerová Tereza 05 SK NMNM 1 1 1
Rouhová Nela 07 Vysoké Mýto 1 1 1
Vrbovský Benjamín 02 Fenix Ski team Jeseník 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Počepický Pavel 70 Pardubice 1 1 1
Valenta Jakub 78 - 1 1 1
David Pavel 72 Nymburk 1 1 1
Klvaň Norbert 72 SKC Pečky 1 1 1
Orálková Andrea 08 SK NMNM 1 1 1
Svobodová Dita 82 neregistrována 1 1 1
Brožková Květa 74 KOB Ústí nad Orlicí 1 1 1
Jirásek Matěj 14 - 1 1 0
Mori Václav 92 Třebosice 1 1 1
Stanovský Michal 93 SSK Vítkovice/CISO 1 1 1
Hrabec Vladimír 68 RSFK Brno 1 1 1
Hanišová Eliška 09 Lanškroun 1 1 1
Kvapil Lukáš 04 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Rudolfová Jana 71 BAK SEAL 6 TEAM 1 1 1
Fejfarová Sofie 11 Sokol Velké Hamry 1 1 0
Krátký Vojtěch 12 Žichlínek 1 1 0
Pokorný Jiří 77 Sportcentrum Delfín 1 1 1
Divoká Sofie 09 Polička 1 1 1
Kobera Martin 79 MrKEV 1 1 1
Pachl Kryštof 04 - 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Sychrová Hana 66 - 1 1 0
Jírová Alžběta 04 SK Rover Praha 1 1 1
Moučka Ondřej 09 Polička 1 1 1
Stehlík Lukáš 88 SPJ Brno 1 1 1
Bartoš Jiří 04 Žamberk 1 1 1
Hromek Václav 83 Žumberk 1 1 1
Hartmann Petr 59 Brno 1 1 1
Rýdlo Ondřej 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Žabková Lucie 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Filip Lukáš 75 Korfbal Kolín 1 1 1
Kraváček Dominik 02 Litomyšl 1 1 1
Pondělíček Kryštof 10 Atletika Jablonné 1 1 1
Doleček Vojta 06 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Kohlová Aneta Lio 05 Dolní Dobrouč 1 1 1
Tauchman Matěj 08 T. J. Sokol Studenec 1 1 1
Bulvová Hana 66 SK OB Chrast 1 1 1
Jukl Tomáš 84 Orlická mašina 1 1 1
Mudrová Beáta 09 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Stejskalová Michaela 05 Fénix Jeseník 1 1 1
Barvínková Jana 86 Letohrad 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hrůša Vojtěch 99 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Maršánová Lucie 90 Hvězda Pardubice / Runsport 1 1 1
Škodová Petra 86 Letohrad 1 1 1
Hawerlandová Dagmar 65 Borovnice 1 1 1
Lásko Jiří 90 TJ Zálší 1 1 1
Sadilek Václav 50 Albrechtice 1 1 1
Flegl Vlastimil 53 Brtev 1 1 1
Poštulka Zdenek 66 SKI OB Šternberk 1 1 1
Vašíčková Veronika 10 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 0
Doležalová Lucie 13 Orel Vyškov 1 1 0
Kolbábek Filip 81 - 1 1 0
Tichá Jana 77 Olomouc 1 1 1
Buryška Tomáš 88 RUN SPORT TEAM 1 1 1
Štěpánková Klára 09 ZŠ U Stadionu Chrudim 1 1 0
Bednář Martin 71 Dolní Dobrouč 1 1 1
Hůlek Martin 00 Nové Město nad Metují 1 1 1
Maťátková Nela 96 BOAT CLUB Dolní Čermná 1 1 1
Škuligová Markéta 04 AC Pardubice 1 1 0
Hejkrlíková Iva 82 HejaHejTrail.cz 1 1 1
Lejsková Karolína 11 Sokol Velké Hamry 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Ságner Roman 72 0 1 1 1
Dostálek Vojtěch 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Komárek Miroslav 68 Litomyšl 1 1 1
Pavlová Karolína 07 T. J. Sokol Studenec 1 1 1
Čechová Kateřina 12 Jaroměř 1 1 0
Stojaník Matyáš 04 Sokol Náměšť nad Oslavou 1 1 1
Ben Salem Arbi 83 TJ Sokol Kunčina 1 1 1
Hylský Josef 86 ERA a.s. 1 1 1
Matouš Martin 11 Lachtan k.Polička 1 1 0
Slavíček Jiří 07 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Hejzlar Martin 02 LO Choceň 1 1 1
Lichý Tomáš 94 TJ TŽ Třinec 1 1 1
Schaffer Jan 10 Pomezí 1 1 0
Frejvaldová Martina 08 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Křížová Hana 03 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Procházka Jiří 77 Sebranice 1 1 1
Venclová Aneta 97 - 1 1 1
Kopáčová Veronika 09 SŽ Svítkov 1 1 0
Tomášková Denisa 00 - 1 1 0
Kalous Zdeněk 04 Sokol Klášterec nad Orlicí 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Němec Dominik 09 JUDO Žd.n Sáz. 1 1 1
Stratilová Anna 10 TJ Spartak Letohrad 1 1 0
Jakeš Ondřej 91 Vyškov 1 1 1
Mebrouk Abdel Kadir 07 - 1 1 1
Hiesböcková Lucie 04 SK NMNM 1 1 1
Lopour Miroslav 88 Fenix Tým 1 1 1
Schreierová Anna 00 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Zemene Jakub 03 Nemile 1 1 1
Krul Tomáš 14 Žďár nad Sázavou 1 1 0
Veselý Jaroslav 74 Žamberk 1 1 1
Černý Tadeáš 12 TJ Jiskra Králíky 1 1 0
Kamínková Petra 91 Lokomotiva Olomouc 1 1 1
Strnad Daniel 72 I.D.O.L. Pardubice 1 1 1
Berky David 04 Žamberk 1 1 1
Janeček Roman 06 SKI Klub Česká Třebová 1 1 1
Metelka Ondřej 01 OK 99 Hradec Králové 1 1 1
Šmíd Vojtěch 02 FbK OT 1 1 0
Hlavsová Jana 57 Šumperk 1 1 1
Lossmann Josef 11 Borová 1 1 0
Šeda František 04 Sokol Sruby 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zittová Jana 87 1 1 1
Göbel Jindřich 82 1 1 1
Kubasová Sabina 06 Orel Upice 1 1 1
Pur Václav 55 Šumperk 1 1 1
Víšek Michal 06 Choceň 1 1 1
Dušánková Martina 05 HK Lanškroun 1 1 0
Kosková Iva 85 Těchoníín 1 1 1
Trojanec Marek 75 - 1 1 0
Chaloupková Barbora 87 Široký Důl 1 1 0
Karásek Jiří 70 Věznice Valdice 1 1 1
Nouzovský Miloš 76 GoMango HK 1 1 1
Smolová Tereza 09 KK Česká Třebová 1 1 1
Macák Jiří 84 Hradec Králové 1 1 1
Sejkora David 10 - 1 1 0
Zukalová Eva 06 Babiččiných mazánků 1 1 0
Kubíček Marcel 76 Dolní Dobrouč 1 1 1
Raušová Ilona 72 OMT Pardubice 1 1 1
Vlček Josef 56 Týniště n.o 1 1 1
Dušek Vojtěch 91 - 1 1 1
Petráž Jiří 14 Česká Třebová 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Chmel Filip 11 Polička 1 1 0
Kaválek Ondřej 83 Orel Orlice 1 1 1
Bláha Michal 04 SK Rover Praha 1 1 1
Holková Kateřina 05 SK NMNM 1 1 1
Macháček Vít 12 AC Choceň 1 1 0
Kubín Štěpán 78 Běžci na Hodinářce 1 1 1
Rejl Michal 74 1 1 1
Vodička Jan 68 TTC Olomouc 1 1 1
Dvořák Libor 74 - 1 1 1
Koutník Martin 00 TJ. N.Měst.n.Mor 1 1 1
Pich Matyáš 10 - 1 1 0
Chvátalová Nataša 61 Už NE! 1 1 1
Khol Lukáš 99 Lázně Bohdaneč 1 1 1
Novotná Ema 12 AC Děčín 1 1 0
Šupa Jiří 78 Brno 1 1 1
Jasanský Matyáš 11 Dolní Dobrouč 1 1 0
Mimrová Brigita 10 Lanškroun 1 1 0
Soural Lukáš 82 Orel Židanice 1 1 1
Abrahám Luděk 03 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Macurová Bára 06 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šilar Robin 08 Orel Dolní Čermná 1 1 1
Haiker Dan 89 - 1 1 1
Kučera Martin 80 VSK Univerzita Brno / Eleven Run Team 1 1 1
Richter David 77 Choceň 1 1 0
Vondra Jan 02 FbK OT 1 1 1
Dvořková Klára 06 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Kovařík František 46 Břeclav 1 1 1
Pintner Matouš 07 ZŠ Benešovka 1 1 0
Uvízl Aleš 71 Uničov 1 1 1
Klapka Vojtěch 14 SK Lvíček Pardubice 1 1 0
Novotný Petr 67 Pro radost Zábřeh 1 1 1
Borovec Šimon 07 Choceň 1 2 1
Jelínek Pavel 64 Adapt 1 1 1
Alexa Jiří 53 KRB Chrudim 1 1 1
Horák Jiří 83 Brno 1 1 1
Málek Marek 05 TJ Sokol Kolín atletika 1 1 1
Šimco Lukáš 07 - 1 1 0
Hakl Daniel 71 SK Los Lobos 1 1 1
Kukula Marcel 73 Staviva Enko 1 1 1
Rishko Vadym 90 TJ Sokol Skuhrov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Voves Martin 08 KB Klecany 1 1 1
Klíma Jan 47 Ústí nad Orlicí 1 1 1
Nunvář Rostislav 86 - 1 1 0
Svoboda Adam 11 1 1 0
Březina Ondřej 09 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Jílek Adam 07 Rudoltice 1 1 1
Molinger Matěj 04 Náchod 1 1 1
Šponiarová Lucie 87 - 1 1 1
Babáková Helena 65 Kuřim 1 1 1
Horčičková Amálie 03 TJ LOKO Trutnov 1 1 1
Malušek Daniel 04 SK NMNM 1 1 1
Rossi Lenka 54 ISCAREX Česká Třebová 1 1 1
Vrbata David 01 Sokol Nová Paka 1 1 1
Fabiánová Lucie 90 Damníkov 1 1 1
Král Milan 75 Zábřeh 1 1 1
Pluhařová Stela 08 Lanškroun 1 1 1
Vadžura Daniel 11 Proseč 1 1 0
Daniel Petr 71 Start Brno 1 1 1
Klusoňová Adéla 96 - 1 1 0
Op Het Broek Yves 10 Maastricht 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Svoboda Tobiáš 14 Hasiči Dolní Čermná 1 1 0
Brožek Radovan 92 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Jirásek Jiří 51 SŽDC 1 1 1
Štanglerová Jitka 77 1 1 1
Balla Zikmnud 54 SK Pod Dubem 1 1 1
Hozáková Ella 11 - 1 1 0
Šinkorská Markéta 99 Červená 1 1 1
Rubešová Karolína 06 TJ Lanškroun  1 1 1
Vyletělová Radana 66 Šumperk 1 1 1
Fanfrdla Ctirad 74 Silůvky 1 1 1
Krátký Martin 86 Břehy 1 1 1
Pokorná Eva 87 Brno 1 1 1
Valíček Robert 01 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Dittrich Ondřej 11 Borová 1 1 0
Ozorovský Karol 76 Zábřeh 1 1 1
Brychta Jiří 00 TJ NMNM 1 1 1
Jiroušková Ema 09 - 1 1 1
Motyčková Anna 07 Babiččiných mazánků 1 1 0
Štefanová Karolína 07 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Bartoš Daniel 07 SDH Vlkov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hrochová Sára 09 Pro Fitness Praha 1 1 0
Marešová Tereza 07 - 1 1 1
Skalická Anežka 12 - 1 1 0
Hartl Štěpán 03 KB Střelka Brno 1 1 1
Lána Jan 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Rychnovská Dagmar 75 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Wurst Milan 82 AK Šternberk 1 1 1
Fiedler Jan 56 AC Moravská Slavia Brno 1 1 1
Kraus Vladimír 65 Velký Týnec 1 1 1
Polívka Vladimír 76 Chlumec nad Cidlinou 1 1 1
Vaniš Dominika 12 - 1 1 0
Doleček Martin 73 SK Žamberk 1 1 1
Koďousová Veronika 02 1 1 1
Palko Aleš 71 GŘ ČD 1 1 1
Tarant Ladislav 60 Tragéd team Letohrad 1 1 1
Bugdol Vladimír 74 AČR 1 1 1
Mrskoč Marek 02 Lokomotiva Pardubice 1 1 1
Stejskalová Aneta 07 Fénix Jeseník 1 1 1
Barvínek Martin 80 Žamberk 1 1 1
Hrubeš Jiří 68 Srch 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Marková  Barbora 04 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Škoda Jiří 12 Ústí nad Labem 1 1 0
Sadílek Jakub 05 Activity Lanškroun 1 1 0
Fistr Miroslav 68 Dolomity Šumperk 1 1 1
Krejčí Jan 85 Zapomenutá bota 1 1 1
Pospíšil Tomáš 78 GENARO 1 1 1
Vašíček Jiří 73 Dubicko 1 1 1
Kolaříková Markéta 98 Rychnov n.K. 1 1 1
Těšina Matyáš 11 Atletika Jaroměř 1 1 0
Juřík Marek 04 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Myška Dušan 78 Rychnov n.K. 1 1 1
Štěpánek Vítek 06 ZŠ Chrudim 1 1 0
Maťátko Daniel 86 Lodní klub Dolní Čermná 1 1 1
Heidenreich Patrik 81 - 1 1 1
Šáfářová Kristýna 98 Atletika Polička 1 1 1
Zaoral Michal 03 SK NMNM 1 1 1
Kreuziger Matyáš 10 Brno 1 1 1
Včelák Jan 73 Řevnice 1 1 1
Dostál Václav 42 Černožice 1 1 1
Pavlišová Amálka 08 Svitavy 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Tobiáš Sofie Karolína 14 Polička 1 1 0
Nápravník Jakub 87 TJ Maratonstav Úpice 1 1 1
Štítková Nela 12 - 1 1 0
Bellerová Martina 92 Hradec Králové 1 1 1
Hyláková Dana 61 AK Drnovice, Vyškov 1 1 1
Sláma Sebastián 10 BOJ ŽĎ.nSáz. 1 1 0
Hejtmánková Jitka 86 Český Těšín 1 1 1
Lhota Zbyšek 84 ELEVEN RUN TEAM 1 1 1
Šantrůčková Adéla 09 Lukavice 1 1 1
Zeisková Markéta 97 Raybas klub Náchod 1 1 1
Franková Lucie 12 Polička 1 1 0
Procházka Daniel 13 - 1 1 0
Drbolová Natálie 03 KB Střelka Brno 1 1 1
Konůpek Jaromír 57 Chotěboř 1 1 1
Pecháčková Agáta 14 - 1 1 0
Tomáš Josef 67 Cafe Choceň 1 1 1
Čermák Bedřich 74 Věznice Znojmo 1 1 1
Kalivoda Vojtěch 06 KB Klecany 1 1 1
Stratílek Vojtěch 93 Vysoké Mýto 1 1 1
Benešová Aneta 07 TJ Sokol Kolín-atletika 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mazák Lukáš 86 Sokol Hrabenov 1 1 1
Hermann Jakub 03 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Ločárek Daniel 11 ZŠ Benešovka 1 1 0
Schőnigerová Anna 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Zeman Radek 77 PČR Liberec 1 1 1
Krpálková Natálie 07 AC Pardubice 1 1 0
Prošek Jiří 63 Kapitán Šnek 1 1 1
Korbut Jan 07 ZŠ Benešovka 1 1 0
Pelcová Marcela 75 Ozzy Brno 1 1 1
Černý Aleš 64 TC Dobruška 1 1 1
Kalová Simona 06 AC Pardubice 1 1 0
Nešetřil Tomáš 68 Pardubice 1 1 1
Jandera Miroslav 79 Tinder runners 1 1 1
Mertlíková Eliška 03 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Šmíd František 60 STF Šumperk 1 1 1
Hlaváčková Hana 77 Pardubice 1 1 1
Lorencová Karolína 06 Rudoltice 1 1 1
Šebrle Jan 11 - 1 1 0
Zitka Adam 84 RETIA 1 1 1
Glaser Václav 70 Fort SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubalák Štěpán 13 SK Nové Město na M. 1 1 0
Pulgretová Kateřina 99 TJ Nové Město Na Moravě 1 1 1
Vimr Michal 74 - 1 1 1
Durdisová Leona 12 Polička 1 1 0
Pešinová Elin 13 Vysoké Mýto 1 1 0
Karafiát Vít 07 SDH Štěpánov 1 1 0
Nosek František 05 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Biberlová Martina 74 Polička 1 1 1
Migal Ondřej 08 Jeseník 1 1 1
Hodek Roman 60 Sokol Kunvald 1 1 1
Lužová Karolína 05 Orel Žatčany 1 1 1
Šedová Tereza 94 Choceň 1 1 0
Žouželková Jana 77 Atletika Zábřeh 1 1 1
Kubiasová Kateřina 78 Praskačka 1 1 1
Rambousková Zorinka 12 Litomyšl 1 1 0
Vitouch Martin 15 - 1 1 0
Dušek Tomáš 82 Brzdy Horní Čermná 1 1 1
Petráňová Jana 72 MeDiLa spol. s r.o. 1 1 1
Tůma Štěpán 14 Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Chlebík Dušan 82 Český Těšín 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kašpárek Pavel 61 SK OMT Pardubice 1 1 1
Novák Josef 58 NOVAKART.cz 1 1 1
Suchna Jiří 84 Vězeňská služba ČR 1 1 1
Bláha Jiří 04 SK Rover Praha 1 1 1
Jansová Denisa 02 Ski klub Deštné v Orlických horách 1 1 0
Mikulka Martin 87 Svitavy 1 1 1
Macháček Jan 63 Café Bajer Pardubice 1 1 1
Šenkýř David 13 Orel Silůvky 1 1 0
Gross Jiří 88 Postřelmov 1 1 1
Kubín Alex 14 Lanškroun 1 1 0
Řehounková Alena 09 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Dvořáček Tomáš 81 Věznice Světlá nad Sázavou 1 1 1
Pezdírek Jan 97 - 1 1 1
Uher Juraj 73 Přibyslav 1 1 1
Chudomel Radek 05 ŠAK Pardubice 1 1 0
Kesslerová Sylva 75 Olšany 1 1 1
Nováková Matylda 12 1 1 0
Suk Matouš 07 Sokol Nová Paka 1 1 1
Boháč Zamoták 68 Městské lesy Vysoké Mýto 1 1 1
Jaroš Matěj 07 Atletika Žamberk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Honig Antonín 05 Iscarex 1 1 1
Machová Rozálie 12 Jimramov 1 1 0
Šigutová Johana 99 AC Choceň 1 1 0
Günther Jan 02 Triatlon Trutnov 1 1 1
Kučera Krištof 13 Říčařova 1 1 0
Říčař Martin 76 TSS Třebechovice 1 1 1
Voleská Viktorie 15 Orel Česká Třebová 1 1 0
Pilnáček Petr 65 BK Vysoké Mýto 1 1 1
Urbanová Martina 99 Pro Fitness Praha 1 1 0
Klapka Matěj 07 SK Lvíček Pardubice 1 1 0
Švancarová Lenka 98 SCS MIRVA Svitavy 1 1 1
Borovcová Johana 10 Choceň 1 1 1
Jelínek Jaromír 06 KRB Chrudim 1 1 0
Miturová Radka 65 člen OSŽ 1 1 1
Španiel Vojtěch 08 KB Klecany 1 1 1
Horák František 76 ČD CARGO 1 1 0
Hajzlerová Adéla 12 - 1 1 0
Kudrnáčová Linda 05 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Říhová Lenka 82 Pardubice 1 1 1
Váchová Adéla 13 Dolní Dobrouč 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Coufalová Denisa 14 TJ Sokol Jehnědí 1 1 0
Ježková Kateřina 05 Pro Fitness Praha 1 1 0
Mokrejš Marek 11 Sebranice 1 1 0
Šplíchal Matěj 11 Polička 1 1 0
Antoš Tomáš 76 VVaÚpVZD Brno 1 1 1
Horáková Nikola 04 AC Pardubice 1 1 0
Šimková Markéta 77 KVS Šumperk 1 1 1
Halas Vojtěch 08 Orel Vyškov 1 1 1
Rolečková Eva 71 Vysoké Mýto 1 1 1
Exler Štěpán 07 SK Žamberk - Kanoisti 1 1 1
Král Jan 06 Atletika Polička 1 1 1
Václavská Ema Mária 13 - 1 1 0
Danečková Lucie 07 ŠAK Židlochovice 1 1 0
Klusáček Jan 09 ZŠ Benešovka 1 1 0
Ondráčková Barunka 03 Triatlon Trutnov 1 1 1
Svoboda Pavel 76 JENÍKOVICE 1 1 1
Brouliková Anežka 08 ISCAREX Junior team Česká Třebová 1 1 1
Moravec Martin 11 SK Dobruška 1 1 0
Balášová Hana 15 Polička 1 1 0
Marek Jiří 43 Orel Vysoké Mýto 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šinclová Markéta 96 Orel Rovensko 1 1 1
Kutík Richard 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Rozsypal Daniel 13 Brno-Líšeň 1 1 0
Vyhnálek Tomáš 06 Atletika Jablonné 1 1 1
Faltusová Kristina 11 - 1 1 0
Krátký Lubomír 90 Praha Letňany 1 1 1
Pojmon Leoš 76 RETIA 1 1 1
Valentová Tereza 03 Pro Fitness Praha 1 1 0
Deverová Monika 66 KB Klecany 1 1 1
Ottová Lenka 70 OTTLENS Šumperk 1 1 1
Svojanovský Miroslav 11 Rudoltice 1 1 0
Jirčík Tomáš 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Motyčka Matouš 08 Letohrad 1 1 1
Štěch Matěj 12 Libchavy 1 1 0
Bartoňová Leona 14 Svitavy 1 1 0
Hřivna David 01 TJ Sokol Atletika Jaroměř 1 1 1
Šítková Nela 12 - 1 1 0
Háp Matouš 08 Polička 1 1 0
Ficková Ludmila 09 SK Chotěboř 1 1 1
Kraus Jan 08 Žamberk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Polanský Petr 56 Polanský Bike Run 1 1 1
Vaníčková Štěpánka 09 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Dokulil Zdeněk 80 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Kocián Vít 86 Sportovní klub Policie Olomouc 1 1 1
Páleníková Lucie 10 Polabiny 1 1 1 0
Tamchyna Petr 67 Pardubice 1 1 1
Bubeník Michal 91 HOP Pardubice 1 1 1
Jonáš Jakub 03 atletika TJ Svitavy 1 1 0
Stejskal Jan 06 SK Žamberk - Kanoisti 1 1 1
Hrubčík David 13 - 1 1 0
Marková Jolana 13 Dolní Dobrouč 1 1 0
Skálová Renata 08 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Havlíčková Markéta 78 Orel Vyškov 1 1 0
Langšádl Vojtěch 06 Zámeček Rudoltice 1 1 1
Šach Petr 03 SK Rover Praha 1 1 1
Zajíčková Lenka 12 Trutnov 1 1 0
Krejčí Dorota 11 Telecí 1 1 0
Pospíšil Daniel 01 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Vašatová Nikola 10 - 1 1 0
Doležal Milan 72 Horal Šumperk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kolář Petr 67 Markoma 1 1 1
Paulů Blanka 54 TJ Maratonstav Úpice 1 1 1
Teplý Jaroslav 78 Bučina 1 1 1
Štěpánek Dominik 09 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Bečvář Jakub 05 Wikov SKI Skuhrov 1 1 1
Skřivánek Petr 66 Orel Vyškov 1 1 1
Lebeda Vojtěch 08 Pardubice 1 1 0
Šafář Štěpán 07 Polička 1 1 1
Floss Jaroslav 99 DD Dolní Čermná 1 1 1
Křepela Jan 07 Wikov SKI Skuhrov 1 1 1
Kolman Jan 86 MP Mladá Boleslav 1 1 1
Pavlík Matěj 09 Horní Jelení 1 1 0
Tlamka Filip 02 Elite Sport Blansko 1 1 1
Čapka František 68 Brno 1 1 1
Kábrt Aleš 05 Loko Trutnov 1 1 1
Nakládalová Radka 71 Volejbal Svitavy 1 1 1
Štigler Jan 62 - 1 1 0
Beier Jakub 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Huvarová Julie 06 OREL Domanín 1 1 1
Šlajs Tomáš 60 CC Choceň 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hejsková Tereza 05 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Lettinga Tanja 69 Nederland weert 1 1 1
Santrain Claudie 72 CVC 1 1 1
Fraiwald Peter 04 SK NMNM 1 1 1
Přinda Lukáš 80 TJ Packa Praha 1 1 1
Vencl David 05 ZŠ Nádražní Žamberk 1 1 1
Drahný Lukáš 04 AC Pardubice 1 1 1
Konosová Barbora - 1 1 0
Tomanová Lenka 96 Orel Vyškov 1 1 1
Nejedlá Eliška 09 ZŠ Benešovka 1 2 0
Slovák Jan 11 Lanškroun 1 1 0
Liška Pavel 63 FORT SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
Zeman Daniel 83 Hradec Králové 1 1 1
Frydrychová Lucie 73 MP Praha 1 1 1
Křoustek Karel 48 Ski Skuhrov nad Bělou 1 1 1
Procházková Monika 91 PČR PEO Pardubice 1 1 1
Dubjaková Kateřina 99 TJ Jiskra Zruč n.S. 1 1 1
Kopečný Dušan 73 Jedu bomby 1 1 1
Pekárková Zuzana 07 SKI Skuhrov 1 1 1
Toncrová Markéta 10 Lanškroun 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Černohousová Michaela 94 SK Žamberk 1 1 0
Nemešová Jana 80 Nemošice 1 1 1
Stříbrný Daniel 10 - 1 1 0
Beránková Tereza 08 - 1 1 0
Menšíková Denisa 99 Orlimex team 1 1 0
Hlaváčková Michaela 06 KB Klecany 1 1 1
Lorenčík Kryštof 04 Atletika Chrudim 1 1 1
Šebesta Ondřej 90 Oznice 1 1 1
Žíla Radek 91 1 1 1
Kružberská Nikola 88 Opava 1 1 1
Pučák Miloš 91 MP Pardubice 1 1 1
Vích Petr 73 Olomouc 1 1 1
Dudycha Jakub 05 AC Vysoké Mýto 1 1 1
Kosek Štěpán 89 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Tremmel Jakub 91 1 1 1
Češka Milan 89 Atletika Polička 1 1 1
Nikodýmová Nikola 04 Sokol Skuhrov 1 1 1
Bezkočka Marek 07 T.J. Sokol Kolín - atletika 1 1 1
Janík Petr 99 Orel Židenice 1 1 1
Mičker Radek 73 MP Praha 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hocková Adéla 10 Rokytnice v Orlických horách 1 1 1
Lusková Leontýna 12 Orel Vyškov 1 1 0
Zoulíková Iveta 80 OB Chrast 1 1 1
Kubias Josef 05 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Radoňská Linda 02 TJ Sokol Kolín-atletika 1 1 1
Vítek Roman 82 florbal Sokol Pardubice 1 1 1
Kosuciński Slawomir 81 Mountain Top Polanica 1 1 1
Tuček Radek 99 - 1 1 1
Chládek David 76 Bystruvany 1 1 1
Kašpar Jiří 81 Zábřeh 1 1 1
Novák Jiří 81 - 1 1 0
Suchánek Brian 06 KB Střelka Brno 1 1 1
Mikulášová Jarmila 79 Jamné nad Orlicí 7 1 1 1
Šnebergr Jan 93 Nekoř Klas 1 1 1
Holická Alena 66 Brno 1 1 1
Vobejda Lukáš 88 Borová 1 1 1
Kounek Radim 81 SOKOL Pohořelice 1 1 0
Pevná Daniela 74 Orel Vyškov 1 1 0
Chrascina Marek 97 TJ TŽ Třinec 1 1 1
Nováková Kristýna 08 Sokol Velké Hamry 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Suchý Miroslav 74 Forrest Gump 1 1 1
Jarešová Eliška 06 ZŠ Benešovka 1 1 1
Součková Tereza 07 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Siegel Josef 58 Choceň 1 1 1
Grunwaldová Veronika 97 - 1 1 1
Řezníčková Zuzana 06 SK Svratka 1 1 1
Kovář Pavel 93 Borová 1 1 1
Cimburek Tomáš 00 - 1 1 1
Kittnar Ondřej 95 - 1 1 1
Novotný Jan 61 HORO Česká Třebová 1 1 0
Šváb Petr 11 Dolní Dobrouč 1 1 0
Jedličková Tereza 08 SK Žamberk 1 1 1
Mistrová Sofie 14 - 1 1 0
Špačková Veronika 82 - 1 1 1
Adamská Klára 14 Cerekvice nad Loučnou 1 1 0
Říha Jakub 00 AC Pardubice 1 1 1
Eder Martin 65 ROSTETO CZ 1 1 1
Kowalczyk Stanislav 83 1 1 1
Píšová Věra 75 - 1 1 1
Vacek Martin 93 Pardubice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Clemenz Silvio 79 Jonsdorf 1 1 1
Klička Ondřej 88 První krok 1 1 1
Nunová Markéta 07 - 1 1 1
Švejdová Adéla 08 Česká Třebová 1 1 0
Breitrová Adéla 02 SK NMMET 1 1 1
Mališová Karla 60 USK Praha 1 1 1
Šimerda Jiří 69 Čestice 1 1 1
Rokosová Ivana 82 Polička 1 1 1
Vrabec Milan 60 VS Rýnovice 1 1 1
Ernestová Sofie 07 LOKO Trutnov 1 1 0
Václavíková Michaela 85 Oknoplast Šumperk 1 1 1
Czajka Grzegorz 79 UKS Ludwikowice 1 1 1
Klinecká Jana 81 MK Hlinsko 1 1 1
Olexij Kristýna 06 Rudoltice 1 1 1
Svoboda Matyáš 12 Hasiči Dolní Čermná 1 1 0
Jindřišková Barbora 08 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Moravec Jan 09 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Štáblová Michaela 77 KVS Šumperk 1 1 1
Bakeš Jiří 62 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Maravaud Yannick 71 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kushpil Petr 07 KB Klecany 1 1 1
Rozinková Martina 78 VVaÚpVZD Brno 1 1 1
Vrtílek Milan 86 Vyškov 1 1 1
Faltus František 13 Sokol Klášterec nad Orlicí 1 1 0
Krátký Daniel 05 KCK Team 1 1 1
Pohanka Tomáš 88 Jídelna Pohanka Pardubice 1 1 1
Valentová Katka 04 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Ostrolucká Jana 74 Janov 1 1 1
Brusebauch Karel 07 TJ Nové M.n.m 1 1 1
Jirásková Karolína 09 - 1 1 1
Motyčka Jakub 10 Babiččiných mazánků 1 1 0
Štaud Martin 10 Němčice Pardubice 1 1 0
Bártl Jiří 91 Věznice Světlá nad Sázavou 1 1 1
Hrdinová Eliška 16 - 1 1 0
Hanyk Lukáš 91 SDH Kostelec nad Orlicí 1 1 1
Kyral Zbyněk 60 KH Třebechovice 1 1 1
Růžičková Dorota 08 ZŠ Benešovka 1 1 0
Weidlich Tomáš 73 USK Pardubice 1 1 1
kratochvíl vladimír 62 dht Lázně Bohdaneč 1 1 1
Polách Adam 09 RC dětský svět Lanškroun 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Koblovský Jakub 94 AK Moravská Třebová 1 1 0
Palaščáková Dagmar 54 Chrudim 1 1 1
Szumowski Pavel 73 BIKE Sport Chrudim 1 1 1
Jodasova Zuzana 09 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Mrázek Milan 10 Choceň 1 1 0
Stejskal Hynek 08 Lanškroun 1 1 1
Bartošová Zuzana 12 SDH Vlkov 1 1 0
Marková Anna 10 1 1 0
Havlena Matyáš 10 - 1 1 0
Sabol Josef 99 SK Chotěboř 1 1 1
Zahradník Jan 56 Sokol Sudslava 1 1 1
Poslt Adam 08 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Varga Miroslav 68 New Village 1 1 1
Kolář Adam 01 SK NMMET 1 1 1
Patterman Pavel 73 KVS Šumperk 1 1 1
Burešová Alexandra 73 Vysoké Mýto 1 1 0
Musilová Veronika 08 Lanškroun 1 1 1
Bauerová Šarlota 06 KB Střelka Brno 1 1 1
Hubálek Tomáš 07 Atletika Jablonné 1 1 1
Martykán Roman 71 oddíl neuveden 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Záliš Gabriel 10 Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Krejsová Eliška 10 Sopotnice 1 1 0
Pouková Annie 08 Atletika Jablonné 1 1 1
Vavřičková Elizabeta 06 Žamberk 1 1 1
Doskočilová Dita 75 1 1 1
Kolínková Hana 74 AK Perná 1 1 1
Pavlas Michal 99 Gymnázium Zábřeh 1 1 1
Tillmann Ingrid 00 AC Čáslav 1 1 1
Čáp Štěpán 09 Nekoř 1 1 1
Kabrdová Marie 05 TJ Nové Město n. M. 1 1 1
Najmanová Barbora 05 Atletika Jablonné 1 1 1
Bednarský Vojtěch 97 TNF Bike Team 1 1 1
Hurychová Jaroslava 82 Litomyšl 1 1 1
Matějíčková Martina 76 1 1 1
Sládek František 83 CC Choceň 1 1 1
Leszczynska-Bogdał Dominika 84 ULKS Bystrzyca Kłodzka 1 1 4
Saňák Vlastimil 74 SRTG Šumperk 1 1 1
Zavřel Vít 70 Certus 1 1 1
Fosterová Anežka 05 Pro Fitness Praha 1 1 0
Přibyl Josef 82 Extreme Obstacle Runners 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Pecha Ladislav 88 Rockplast Rovensko 1 1 1
Toman Zdeněk 71 Dolní Dobrouč 1 1 0
Cejnarová Nikolka 13 Hradec Králové 1 1 0
Kaláb Patrik 01 - 1 1 1
Stránská Nikola 14 - 1 1 0
Beneš Marek 08 SKI Skuhrov 1 1 1
Ivaničová Michaela 08 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Matyáš Mikuláš 09 FbK Orlicko Třebovsko 1 1 1
Šlesingrová Nikola 08 Žamberk 1 1 1
Lipenský Jiří 74 Dolní Dobrouč 1 1 1
Scherrer Jaroslav 60 Orel Moravské Budějovice 1 1 1
Kroulík Radek 77 Džbánov 1 1 1
Procházka Vojtěch 08 Sebranice 1 1 1
Verner Luboš 79 PJ Ústí nad Labem 1 1 1
Držmíšková Kristýna 11 - 1 1 0
Kopecký Jan 67 - 1 1 1
Pecka Josef 49 RETIA 1 1 1
Kalousková Jana 75 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Beránková Andrea 12 - 1 1 1
Janata Jan 92 Vrchlabí 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Menšík Jan 56 Jablonec nad Nisou 1 1 1
Smejkalová Tereza 12 - 1 1 0
Schwarz Josef 55 Jiskra Havl.Brod 1 1 1
Zigová Helena 91 Častolovické Horky 1 1 1
Krupička Robert 78 Run Sport Team 1 1 1
Veverka Tomáš 83 Doudleby n.O. 1 1 1
Dudíková Barbora 89 Kunčina 1 1 1
Kosek Jan 10 Těchonín 1 1 1
Pešek Jiří 80 TSS 1 1 1
Trchalík Tomáš 09 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Červenka Jiří 07 KB Klecany 1 1 1
Kaplan Max 14 Sruby 1 1 0
Nevečeřal Lukáš 79 RSM Hradec Králové 1 1 1
Bezděk Bedřich 07 Pod Březinou 1 1 0
Janíček Jan 01 Česká Třebová 1 1 1
Michalec Tomáš 76 Choceň 1 1 1
Smola Jan 81 1 1 1
Lukeš Martin 68 Eleven Run Team 1 1 1
Graciasová Barbora 11 Polička 1 1 0
Radil Matyáš 00 Týniště n.O. 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dušek Ondra 10 TJ Spartak Letohrad 1 1 0
Kostová Alča 08 - 1 1 0
Petr Adam 99 Letohrad 1 1 1
Truksová Jana 92 Šumperk 1 1 1
Chemčuk Miroslav 77 Sám běžec 1 1 1
Kašková Ema 08 Lukavice 1 1 1
Novák Jan 79 SKI-OB Šternberk 1 1 1
Šůcha Václav 46 SV Stříbro 1 1 1
Bilerová Josefína 13 Albrechtice 1 1 0
Janoušek David 92 Bystré 1 1 1
Mikolecký Tomáš 09 - 1 1 1
Šmýk Adam 97 Líšnice 1 1 1
Holda Nathan 09 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Mach Štěpán 14 Jimramov 1 1 0
Sekyrová Jana 63 Svitavy 1 1 1
Grežová Karolína 13 - 1 1 0
Kubíčková Monika 75 Pardubice 1 1 1
Ředina Milan 71 MK Prostějov 1 1 1
Vlk Lukáš 93 1 1 1
Dušková Tereza 15 Dolní Dobrouč 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Petržálek Radek 04 TJ Sokol Kolín atletika 1 1 1
Tylová Žaneta 74 Pošta Bludov 1 1 1
Chocholoušová Jitka 81 Skuhrov nad Bělou 1 1 1
Suchomelová Tereza 07 KB Klecany 1 1 1
Janza Matěj 08 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Mikysková Marika 07 Dolní Dobrouč 1 1 1
Šorma Ivan 46 - 1 1 1
Holubec Mirek 76 - 1 1 1
Sibera Radim 73 Nekoř 1 1 1
Grubhoffer Nicolas 11 Polička 1 1 0
Kubita Viktor 81 SK FUGA, KŘP JMK 1 1 1
Vogel Michal 76 Šumperk 1 1 1
Dvořák Roman 71 Pardubice 1 1 1
Kovář Jan 81 CTC FORT SMC 1 1 1
Pikovská Vendula 08 TJ Svitavy 1 1 1
Cikánková Anita 05 KB Střelka Brno 1 1 1
Novotný František 56 CC Choceň 1 1 1
Šutera Matěj 15 Polička 1 1 0
Mísař Adam 04 Česká Třebová 1 1 1
Spáčil Leopold 59 Letovice 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Horáček Václav 63 SOP Kolín 1 1 1
Mairychová Kateřina 86 Pardubice 1 1 1
Silný Ondřej 88 - 1 1 1
Hájek Václav 00 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Ebr Pavel 06 TJ Slezan 1 1 0
Kovářová Barbora 08 Sebranice 1 1 1
Čižinská Karolína 06 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Klepárníková Fanynka 12 Medesa 1 1 0
Noza Adam 10 - 1 1 0
Švejda Jáchym 09 Polička 1 1 1
Brandejs Miroslav 78 MP Praha 1 1 1
Jeřábek Tomáš 79 Ústín 1 1 1
Mojžíš Pavel 87 Hanky Panky Show 1 1 1
Andrová Natálie 00 Žamberk 1 1 1
Kulhavý Tadeáš 06 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Vrabcová Aneta 12 Polička 1 1 0
Engliš Jiří 38 CVK Opava 1 1 1
Kráčmarová Lucie 11 Žichlínek 1 1 0
Klimešová Adéla 06 Lanškroun 1 1 1
Odabasi Ozgun 83 Brno 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Broulík Luděk 71 JJ- Potocký 1 1 1
Jílková Nela 14 Brno 1 1 0
Moravcová Petra 86 Vencl tým Ústí nad Orlicí 1 1 1
Srovnal Otakar 42 Loko Zábřeh 1 1 1
Šimonek Pavel 66 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Haltmar Miroslav 95 AK Šternberk 1 1 1
Kurfiřtová Natálie 03 TJ Sokol Skuhrov 1 1 1
Roušar Patrik 10 SK Polička 1 1 0
Vršata Lukáš 06 - 1 1 1
Faltejsková Kateřina 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Podolský Filip 90 Rychnov nad Kněžnou 1 1 1
Valenta Šimon 10 neregistrován 1 1 0
Dejdar Miroslav 72 Třebovice 1 1 1
Kmošková Veronika 04 Janov u Litomyšle 1 1 1
Osoba Martin 65 ČD Cargo PJ Česká Třebová 1 1 1
Bruha Matyáš 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Jirásko Zdeněk 55 Go HBJME 1 1 1
Šťastná Barunka 10 Brno 1 1 0
Hrádek Oldřich 72 1 1 1
Mareš Daniel 09 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šipka Lukáš 88 Tj Slavia Hradec Kralove vodni 1 1 1
Hanus Daniel 10 Lhota P. L. 1 1 0
Kyllar Jan 92 Fotbal Jablonné n.O. 1 1 1
Růžička Karel 95 Nepasice 358, Třebechovice p. O. 1 1 1
Wallenfels Jiří 72 TJ Sokol Královské Vinohrady 1 1 1
Kratochvíl Miroslav 82 VVaÚpVZD Brno 1 1 1
Vaňha Jan 05 KB Klecany 1 1 1
Dobešová Mirka 87 Hanky Panky Show 1 1 0
Padalík Ondřej 84 Letohrad 1 1 1
Szelkeová Adéla 02 Loko Trutnov 1 1 1
Brzobohatá Johanna 14 - 1 1 0
Jiskra Jaroslav 78 Dolní Újezd 1 1 1
Stejskal Dan 09 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Bartošová Emma 06 JS Ginabela 1 1 1
Hronová Zuzana 79 AC Pardubice 1 1 1
Šabata Josef 93 Rafans Team 1 1 1
Zach Jiří 10 Korouhev 1 1 0
Firková Helena 81 Atletika Žamberk 1 1 1
Kreidl Jan 12 Orel Židenice 1 1 0
Popelková Petra 13 Polička 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vařeka Jan 96 Žamberk 1 1 1
Dolejš Mikuláš Jiří 13 - 1 1 0
Kohut Radek 84 MP Praha 1 1 1
Teichmann Radek 08 Fotbalový klub Lanškroun 1 1 0
Bašková Zuzana 04 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Martinec Vojtěch 08 Atletika Žamberk 1 1 1
Škrabálková Kamila 06 Knapovec 156, Ústí nad Orlicí 1 1 1
Hegedüšová Zdeňka 68 Horal Šumperk 1 1 1
Launerová Eliška 89 TJ Luková 1 1 1
Šafář David 72 Polička 1 1 1
Vávra Lukáš 88 - 1 1 1
Dorazil Petr 86 AŽD Praha 1 1 1
Koletová Eliška 06 Hvězda Pardubice 1 1 1
Pávíček Patrik 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 1 0
Tichý Pavel 63 AC Náchod 1 1 0
Cahlík Jan 04 LuBeJa 1 1 0
Kabourková Petra 77 SKP Šumperk 1 1 1
Nagy Adam 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Štěpař Petr 64 Čerti Kunčina 1 1 0
Bednářová Kateřina 12 Borová 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hurdálková Marie 06 Triatlon Trutnov 1 1 1
Matějíček Petr 64 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Slabáková Lenka 66 Orel Židanice 1 1 1
Hejl Tomáš 10 neregistrován 1 1 0
Salášek stanislav 86 Věznice Pardubice 1 1 1
Záveský Marek 90 Orel Česká Třebová 1 1 1
Formánková Anežka 12 FORMAT Verměřovice 1 1 0
Doubek Tomáš 96 Litomyšl 1 1 1
Konečný Ladislav 57 Orel Obřany 1 1 1
Pazdera Aleš 96 Atletika Polička 1 1 1
Toman Igor 72 Orel Vyškov 1 1 1
Kafka Miloš 86 OK Lokomotiva Pardubice 1 1 1
Straka Jiří 77 5Strak 1 1 1
Beneš Jakub 11 Rudoltice 1 1 0
Matras Tomáš 80 SK Chrast 1 1 1
Šlegrová Dita 09 Pro Fitness Praha 1 1 0
Linhart Milan 64 KBA Grafitec Dobruška 1 1 1
Schauerová Lenka 88 Atletika Polička 1 1 1
Zelený Jiří 59 Březová nad Svitavou 1 1 1
Procházka Ondřej 09 KB Klecany 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vepřková Petra 91 Kolšov 1 1 1
Drymlová Alena 62 - 1 1 1
Pecina David 74 ELEVEN RUN TEAM 1 1 1
Tomek Stanislav 56 0 1 1 1
Černík Aleš 82 Pardubice 1 1 1
Kalousek Jiří 95 Červená Voda 1 1 1
Němec Michal 06 ZŠ Benešovka 1 1 0
Beran Martin 77 MP Praha 1 1 1
Jakubský Marek 68 Jaroměř 1 1 1
Melichar Jonáš 04 Lokomotiva Trutnov 1 1 1
Smejkal Viktor 86 Letohrad 1 1 1
Lorenc Gabriel 09 Zámeček Rudoltice 1 1 1
Schwach Damián 12 Polička 1 1 0
Zezulka Martin 80 - 1 1 1
Krunka Kamil 86 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Prügerová Eliška 08 Borovnice 1 1 1
Duchová Karolína 10 Havlovice 1 1 0
Kořínková Petra 06 Atletika Žamberk 1 1 1
Perun Kristýna 08 Sokol HK 1 1 1
Trávníček Antonín 13 SKI Team Herálec 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Červenka Hynek 09 KB Klecany 1 1 1
Kantek Miroslav 93 VSK Univerzita Brno 1 1 1
Netušilová Andrejka 08 Strmá 451, Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Bernardová Marie Barbora 09 - 1 1 0
Janíček Adam 07 - 1 1 1
Hnát Michal 95 Svitavy 1 1 1
Sedláček Andrej 10 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 0
Zlámal Richard 76 ZAP Ostrava 1 1 1
Kubelková Pavlína 04 ŠAK Pardubice 1 1 0
Vít Michal 71 Team Bedihošť 1 1 1
Dušek Jan 51 Jiskra Ústí n O. 1 1 1
Kosová Michaela 67 SOOB Spartak Rychnov nad Kn. 1 1 1
Peterková Johana 05 - 1 1 1
Trpišovský Miroslav 65 CZ SK Jakub 1 1 1
Kaška Pavel 67 SK Kyšperk 1 1 1
Bílek Luboš 79 Mandl 1 1 1
Janků Tomáš 85 MZD 1 1 1
Mikmeková Amálie 04 Bystřec 1 1 1
Smutný Jan 85 1 1 1
Hojgr Martin 84 SKP Šumperk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mach Martin 74 SRTG Šumperk 1 1 1
Šejna Rostislav 69 Chrudim 1 1 1
Gregorová Jana 11 Activity Lanškroun 1 1 0
Kubíček Tomáš 08 Dolní Dobrouč 1 1 1
Vlček Pavel 88 Loděnice 1 1 1
Dušková Linda 01 HVEPA 1 1 1
Koucký Jiří 80 Týniště nad Orlicí 1 1 1
Petrová Elena 08 Polička 1 1 1
Tvarůžková Barbora 01 Kroměříž 1 1 1
Chmelová Klára 14 Polička 1 1 0
Kavka Martin 97 Sokol Kunvald 1 1 1
Novák Vojtěch 86 - 1 1 1
Bláhovec Jiří 92 Neratov 1 1 1
Janůrková Barbora 97 TJ Sokol Kolín-atletika 1 1 1
Mikysková Ája 12 Dolní Dobrouč 1 1 0
Šolcová Veronika 06 Dolní Dobrouč 1 1 1
Holovský Jakub 86 Žamberk 1 1 1
Macháčková Kateřina 09 AC Choceň 1 1 1
Ševečková Valerie 08 ZŠ Benešovka 1 1 0
Groulíková Barbora 08 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubínová Kateřina 04 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Remeš Tadeáš 01 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Vodička Stanislav 79 Vendolí 1 1 0
Kováč Patrik 92 Svitavy 1 1 1
Uljaki Rebeka 13 RC Dětský svět 1 1 0
Cigánek Michal 78 Rapotín 1 1 1
Kijonka Petr 09 TJ Sokol Dalešice 1 1 1
Novotná Nella 07 AC Děčín 1 1 1
Šustková Nela 09 Hokejbal Česká Třebová 1 1 1
Borčická Denisa 09 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Javůrek Jan 91 Pardubice 1 1 1
Minařík Tobiáš 14 Orel Obřany 1 1 0
Horáček Jiří 64 Kolín 1 1 1
Maidl Štěpán 04 Wikov SKI Skuhrov 1 1 1
Hájek Martin 01 Žamberk 1 1 1
Kučerová Anna Marie 13 Praha 1 1 0
Dyckova Sarka 82 - 1 1 1
Kovařík Radovan 85 Hradec Králové 1 1 1
Vacek Jiří 87 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Císlerová Veronika 12 Terka Verka Team 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Klement Dušan 76 Věznice Světlá nad Sázavou 1 1 1
Švec Robert 77 Choceň 1 1 1
Boušková Monika 06 SK NMNM 1 1 1
Jelínková Erika 72 Nový Bydžov 1 1 1
Mňuk Vojtěch 02 R Fobl Team Rychnov n.K. 1 1 1
Ambrož Radomír 63 1 1 1
Horák Ondřej 75 AK Kroměříž 1 1 1
Malinová Natálie 08 ZŠ Benešovka 1 1 0
Simek Petr 91 Gladiator gym 1 1 1
Planička Jiří 88 Litovel 1 1 1
Nymsa Zdeněk 85 SK OB Týniště n.O. 1 1 1
Svoboda Jan 80 ČD CARGO 1 1 0
Jílek Vít 10 - 1 1 0
Sředa Štěpán - 1 1 1
Báčová Magdaléna 91 - 1 1 0
Horný Pavel 73 PSK Přerov 1 1 1
Malý Jiří 72 BK Čestice 1 1 1
Šimon Radovan 09 - 1 1 0
Halbrštátová Sára 05 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Kunt Stanislav 74 OB Žamberk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Roun Nikolas 05 Oldříš 1 1 1
Vrbovský Benjamin 02 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Králová Dominika 08 Atletika Polička 1 1 1
Klvaňa Milan 75 SK OB Chrast 1 1 1
Orálková Kamila 03 SK NMNM 1 1 1
Svobodová Ema 10 Klášterec nad Orlicí 1 1 0
Jirásek Stanislav 65 Hoděšovice 1 1 1
Moserová Mia 05 AC Pardubice 1 1 0
Hrabica Petr 54 Václavovice 1 1 1
Kvarda Mikuláš 11 - 1 1 0
Rusňák Pavel 81 TJ Sokol Unhošť 1 1 1
Vyšinský Martin 76 MP Praha 1 1 1
Fejfarová Viktorie 08 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Kraťoch Marek 92 MP Pardubice 1 1 1
Pokorný David 97 SOOB Rychnov nad Kněžnou 1 1 0
Valtr Vladimír 67 MP Praha 1 1 1
Dlabka Ludvík 60 3D Fitness race team 1 1 1
Sýkora Antonín 51 VP ČR 1 1 1
Jirovy Bohumil 73 Gomango Höcner 1 1 1
Moučková Anna 02 SK Svratka 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Stěhulová Kateřina 84 HZS Libereckého kraje 1 1 1
Bartoš Sam 10 JS Ginabela 1 1 0
Hron Antonín 05 KB Vrchlabí 1 1 1
Skalická Veronika 08 Praha 1 1 1
Hašpl Marcel 77 Oddíl 2015 1 1 1
Rýdlová Denisa 82 VELLA Team Náchod 1 1 1
Zábraha Petr 74 Rychnov n.K. 1 1 1
Krč Matěj 01 DOLS Šumperk 1 1 1
Pondělíček Petr 75 Nádražní 271, Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Doleček Vojtěch 06 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Kohout Karel 08 ZŠ Benešovka 1 1 0
Pařízková Kristýna 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Tauchmannová Marie 80 T. J. Sokol Studenec 1 1 1
Bureš Jan 06 Fotbal Žamberk 1 1 1
Junek Martin 12 Nové M.n.M 1 1 0
Mudrová Natálie 01 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Stejskalová Nina 11 Lanškroun 1 1 0
Martěníková Tereza 07 AC Pardubice 1 1 0
Škop Ji 74 - 1 1 0
Háze Martin 85 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Laštovička Petr 87 Pardubice 1 1 1
Sádovská Anežka 05 ŠAK Pardubice 1 1 0
Flíček Jaroslav 76 Čejkovice 1 1 1
Krejčí Štěpán 09 Dolní Dobrouč 1 1 1
Postupa Filip 05 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Vávra Aleš 78 WAMAŠ 1 1 1
Doležalová Viktorie 11 Polička 1 1 0
Kolbe Martin 87 - 1 1 0
Pavelec Šimon 04 KB Střelka Brno 1 1 1
Ticháček Jakub 15 Lanškroun 1 1 0
Bůžek Tomaš 08 Lanškroun 1 1 1
Justián Jakub 07 Praha 1 1 1
Bednář Petr 80 Zábřeh 1 1 1
Hůlková Nikola 08 Rudoltice 1 1 1
Matějíček Libor 79 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Škuligová Pavla 98 Tesla Pardubice 1 1 1
Hejkrlíková Mirka 03 TJ Jiskra Králíky 1 1 1
Lemfeldová Anna 05 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Ságnerová Anna 04 1 1 1
Fojtík Zdeněk 80 Brodek u Přerova 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krist Ondřej 87 Opava 1 1 1
Komárková Tereza 98 Fjordklub Stará Paka 1 1 1
Pavlová Petra 89 1 1 1
Tobišková Karolína 03 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Čejka František 13 HK Choceň 1 1 0
Kadidlová Natálie 06 Atletika Polička 1 1 1
Navrátil Martin 74 Zábřeh Magnus 1 1 1
Stojanová Nicol 10 Česká Třebová 1 1 0
Benda Ondřej 83 Úsov 1 1 1
Matoušek Jaroslav 76 1 1 1
Hejzlarová Aneta 05 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Schaffer Martin 81 KLUK Z trpaslíka 1 1 1
Křížová Martina 03 Sokol Dalešice 1 1 1
Procházka Jiří 82 - 1 1 1
Venzara David 76 OMT 1 1 1
drozd jiri 57 Mopos Pardubice 1 1 1
Kopalčík Šimon 95 Mistrovice 1 1 1
Tomášková Veronika 03 SK NMNM 1 1 1
Strážnická Jana 82 Orel Kuřim 1 1 0
Jaklová Vendulka 10 TJ Sokol atletika Jaroměř 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mebrouk Sabrina 09 - 1 1 1
Šmehlík Ondřej 77 SŽDC ředitelství 1 1 1
Hirš Jan 74 - 1 1 1
Lopour Pavel 81 Heřmanův Městec 1 1 1
Schuch Matěj 10 Polička 1 1 0
Žemlička Miloslav 71 Isoli-Bravo 1 1 1
Gajdorusová Markéta 93 SK Chotěboř 1 1 1
Krumey Petr 13 Polička 1 1 0
Veselý Ondřej 05 Žamberk 1 1 1
Kořínek Aleš 85 Libina 1 1 1
Topinková Lenka 76 AC Moravská Slavia Brno 1 1 1
Červ Jakub 89 Atletika Polička 1 1 1
Netušil Jan 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Berkyová Lucie 07 Žamberk 1 1 1
Janeček Tomáš 04 SK ANTE Ž´D.N Sáz 1 1 1
Metelka Pavel 68 OK99 Hradec Králové 1 1 1
Hledíková Barbora 86 KOVAZ 1 1 1
Loub David 07 ZŠ Benešovka 1 1 0
Šedivcová Rozálie 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Goga Tomáš 84 Pardubice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubát Martin 98 SG Pardubice 1 1 1
Purkert Martini 90 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Víšek Petr 78 PČR Ústí nad Orlicí 1 1 1
Dusbabová Radka 83 Solnice 1 1 1
Pešta Martin 78 Bakako Nová Paka 1 1 1
Trojanová Hana 00 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Chaloupková Petra 05 123 1 1 1
Karlíček Filip 01 FbK Orlicko Třebovsko 1 1 0
Nová Veronika 09 Čenkovice 1 1 1
Bijelic Taťána 78 - 1 1 1
Janků Jiří 87 AK Moravská Třebová 1 1 1
Smrček Martin 96 Ledce Újezd 1 1 1
Hofmanová Alžběta 07 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Sejkora Karel 88 Atletika Polička 1 1 1
Žváčková Anna 94 SRTG Šumperk 1 1 1
Kubíček Ondřej 90 Vývrtka festival Team 1 1 1
Raušová Nella 07 ZŠ Benešovka 1 1 0
Vlček Martin 75 Sokol Mladkov 1 1 1
Dušková Anna 05 Žamberk 1 1 1
Petrek Marian 90 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Chmel Matěj 09 Polička 1 1 1
Kaválek Tomáš 81 CM Šternovjan 1 1 1
Novák Petr 78 Chrudim 1 1 1
Suchodol Ondřej 07 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Janů Milan 98 Zábřeh 1 1 1
Mikyska Petr 09 Dolní Dobrouč 1 1 1
Šolcová Anežka 04 Dolní Dobrouč 1 1 0
Macháček Vladimír 80 Sportoteam Šumperk 1 1 1
Seryn Leoš 80 Tatran Mladějov 1 1 0
Rejman Jakub 80 1 1 1
Pícha Petr 80 - 1 1 1
Ulč Jiří 74 - 1 1 1
Chýle Jonáš 08 SPV Pardubice 1 1 0
Khol Marian 75 Lázně Bohdaneč 1 1 1
Novotná Kateřina 86 Brno 1 1 1
Šuranský Lubomír 58 MP Praha 1 1 1
Jasanský Michal 14 Dolní Dobrouč 1 1 0
Souralová Veronika 12 - 1 1 0
Adamcová Lucie 82 Vencl Tým - INOB Ústí nad Orlicí 1 1 1
Hoplíček Ondřej 91 Extreme Obstacle Runners 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Macurová Barbora 06 Fénix Jeseník 1 1 1
Kučera Stanislav 82 Praha 1 1 1
Richter Jakub 07 - 1 1 1
Dvorský Ondřej 88 Zábřeh 1 1 1
Kovařík Michal 80 PSK Přerov 1 1 1
Uvízl Martin 76 Litovel 1 1 1
Klein Radim 13 SK Štíty 1 1 0
Novotný Přemysl 59 3D FITNESS Žamberk 1 1 1
Svatý Jakub 13 Svinná ČT 1 1 0
Botošová Lenka 64 Cyklo-ski-klub Polička 1 1 1
Jelínek Petr 78 Kostelec u Heřmanova Městce 1 1 1
Špěchová Karolína 14 Libchavy 1 1 0
Allmer Kryštof 08 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Horák Leoš 64 Cafe Bajer Pardubice 1 1 1
Šimek Matěj 02 SK Hvězda Pardubice 1 1 1
Háková Michaela 71 Sokol Valteřice 1 1 1
Kulhánek Lukáš 06 KB Vrchlabí 1 1 1
Roch Daniel 08 Polička 1 1 1
Čožíková Dagmar 79 Letohrad 1 1 1
Klimeková Tereza 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Nýdl Matouš 07 Fotbal Žamberk 1 1 1
Svoboda Filip 12 Sebranice 1 1 0
Březina Vítek 16 - 1 1 0
Jílek David 87 Zábřeh 1 1 1
Molingerová Adéla 06 Náchod 1 1 1
Sporek Jakub 82 Šumperk 1 1 1
Babánková Inka 06 KB Střelka Brno 1 1 1
Horna František 76 Jedu bomby 1 1 1
Malušková Kateřina 07 SK NMNM 1 1 1
Šimon Matěj 06 - 1 1 0
Rosůlek Jan 90 1 1 1
Vrběcký Pavel 80 Svítkov 1 1 1
Fadrná Natálie Anna 03 TJ - Svitavy 1 1 0
Král Tomáš 14 Polička 1 1 0
Pluhařová Týna 10 Lanškroun 1 1 0
Danihelka Tomáš 74 Pardubice 1 1 1
Klusoňová Iveta 92 - 1 1 0
Opina Martin 95 Polička 1 1 1
Svobodová Alena 10 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 0
Brožek Tomáš 69 KOB Ústí nad Orlicí 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Stankovič Jiří 70 SKMPOstrava 1 1 1
Balla Zikmund 54 SK Pod Dubem Pardubice 1 1 1
Hrabal Antonín 99 Kojetín 1 1 1
Marek Ondřej 06 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Šinkovská Markéta 99 Červená 1 1 1
Rubešová Štěpánka 04 TJ Lanškroun  1 1 1
Farkašová Markéta 83 - 1 1 1
Krátký Přemysl 77 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Pokorná Tereza 10 - 1 1 0
Divíšek Jan 00 SDH Záchlumí 1 1 1
Knotek Michal 85 OOP Mnichovo Hradiště 1 1 1
Švrčina Hynek 79 SK MP Ostrava 1 1 1
Motyčková Ivana 78 Damníkov 1 1 1
Stefany Anne Lloyd 87 Hanky Panky Show 1 1 0
Bartoš Filip 00 oddíl neuveden 1 1 1
Marhold Daniel 09 Horní Jelení 1 1 1
Skalická Eliška 07 - 1 1 0
Hartman Karel 72 Týniště n.O. 1 1 1
Rychtera Petr 83 1 1 1
x 11 x 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Fikejs Vladimír 57 TJ Sokol Žamberk 1 1 1
Krause David 90 LIDUPE 1 1 1
Pomajbíková Vendula 90 Kolárna - cyklo 1 1 1
Vaňková Eva 67 OREL Vysoké Mýto 1 1 1
Doleček Ondřej 02 Sokol Damníkov 1 1 1
Kodýtková Lucie 08 - 1 1 1
Palla Martin 01 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Targoš Jan 06 ZŠ Benešovka 1 1 0
Mucha Zdenek 11 - 1 1 0
Stejskalová Johana 09 Letohrad 1 1 1
Hrubeš Michal 82 USK Pardubice Rowing 1 1 1
Marku Aneta 88 - 1 1 1
Škodová Bára 15 Ústí nad Labem 1 1 0
Havran Josef 79 - 1 1 1
Lánová Terezie 06 TJ SPARTAK Letohrad 1 1 1
Flašarová Lenka 72 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1 1 1
Pošpíšilová Viktorie 11 Lanškroun 1 1 0
Doležal Stanislav 81 - 1 1 1
Kolářová Jolana 06 Litomyšl 1 1 1
Theerová Ela 10 - 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Juříková Nikol 08 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Štěpánková Adéla 02 Týniště n.O. 1 1 1
Bednář Libor 96 Klas Nekoř 1 1 1
Hübner Michal 04 Žamberk 1 1 1
Heidenreichová Lucie 85 Šumperk 1 1 1
Šafářová Tereza 81 Zábřeh 1 1 1
Záplata Zdeněk 09 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Foglová Eva 03 Atletika Jablonné 1 1 1
Kreuzigerová Natálie 08 Brno 1 1 1
Pražáková Kristýna 08 - 1 1 1
Költö Teo Matěj 03 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Pavlišta Vít 85 Silvini Madshus team 1 1 1
Částka Lukáš 88 AK Moravská Třebová 1 1 1
Kadaně Matěj 09 ZŠ Benešovka 1 1 0
Nastoupil Petr 63 Dolní Čermná 1 1 1
Štochl Pavel 85 Sokol Luková 1 1 1
Hylská Nela 12 - 1 1 0
Matějová Anna 06 KB Střelka Brno 1 1 1
Slámová Barbora 07 BOJ Žďár nad Sázavou 1 1 1
Hejtmánková Lenka 84 Jimramov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Ličartovská Lucie 08 ZŠ Benešovka 1 1 0
Šaríková Sára 06 TJ Jiskra Králíky 1 1 1
Frantová Vendula 03 TJ - Svitavy 1 1 0
Kříž František 08 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
Procházka Jakub 04 Orlov 1 1 1
Vencl Lukáš 90 OOP Ústí nad Orlicí 1 1 1
Konvalina Lukáš 92 Skiklub Dobruška 1 1 1
Pecháčková Renáta 90 - 1 1 1
Tomáš Zdeněk 71 Trialtlon Býšť 1 1 1
Čermák Petr 84 Věznice Znojmo 1 1 1
Němcová Barbora Anna 06 TJ Svitavy 1 1 1
Stratílková Eliška 13 1 1 0
Benešová Barbora 10 Polička 1 1 0
Jahodová Karolína 11 Polička 1 1 0
Mazalová Monika 96 Buřtíci 1 1 0
Smažíková Ivana 07 Wikov SKI Skuhrov 1 1 1
Ločárek Pavel 77 Pardubice 1 1 1
Schönová Adéla 08 Výprachtice 1 1 1
Zeman Vladimír 51 Týniště n.O. 1 1 1
Fugant Vincenc 11 Litomyšl 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krpatová Vladimíra 77 Pardubice 1 1 1
Prouzová Tereza 04 Sokol Jaroměř 1 1 1
Duch Matyáš 12 Havlovice 1 1 0
Korcina Michal 73 Střelka Brno 1 1 1
Pelouch Leoš 75 SK Chotěboř 1 1 1
Černý František 10 TJ Jiskra Králíky 1 1 0
Kamarád Vít 05 SK Svratka 1 1 1
Nešpor Cyril 08 KB Klecany 1 1 1
Stříteský Jiří 08 AC Pardubice 1 1 0
Berka Robert 72 SRTG Šumperk 1 1 1
Janďourková Markéta 07 Dolní Dobrouč 1 1 1
Mertová Michaela 76 Štefko Running team 1 1 1
Šmíd Matěj 02 - 1 1 0
Hlavatá Jana 96 - 1 1 1
Lorencová Martina 89 - 1 1 1
Šebrlová Klára 15 - 1 1 0
Zítko Petr 82 TG Gladiator Koldín 1 1 1
Glier Michal 82 DKV Brno 1 1 1
Kubasa Jiří 77 TJ Maratonstav Úpice 1 1 1
Vindemann Dominik 07 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dus Ondřej 85 Sendražice 1 1 1
Pešiva Jan 89 FTL Vysoké Mýto 1 1 1
Karal Pavel 70 - 1 1 1
Janková Magda 80 RUN&MUM 1 1 1
Migelová Gréta 13 Jeseník 1 1 0
Smolicha Tomáš 95 Nový Malín 1 1 1
Hoferek Karel 71 1 1 1
Lžíčařová Lucie 07 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Šegitová Terezie 14 Lukavice 1 1 0
Zpěvák Jiří 67 Dolní Čermná 1 1 1
Gregora Jakub 98 Activity Lanškroun 1 1 1
Kubíček Jakub 07 Fénix Jeseník 1 1 1
Vitouchová Amálie 09 - 1 1 1
Dušek Tomáš 83 Brzdy Horní Čermná 1 1 0
Kouba Martin 74 Pardubice 1 1 1
Petrášek Miloslav 78 TJ Rumburk 1 1 1
Tůmová Lucie 89 Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Kašpařík Tomáš 75 SK Přerov 1 1 1
Novák Karel 64 Skimen 1 1 1
Mikyska Adam 00 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šolc Antonín 08 Dolní Dobrouč 1 1 1
Holinger Jiří 77 Koldín-Rájec 1 1 1
Macháček Petr 75 1 1 1
Šenkýř Dominik 08 Orel Silůvky 1 1 1
Grosskopf Robin 12 - 1 1 0
Řehounková Klára 06 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Vodehnal Jindřich 15 Polička 1 1 0
Dvořáčková Tereza 07 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Pfeifer Patrik 08 - 1 1 1
Chudomel Václav 01 AC Pardubice 1 1 0
Nováková Šarlota 10 1 1 0
Boháčová Adéla 12 Polička 1 1 0
Jaroš Matěj 05 SK Rover Praha 1 1 1
Milan Brzák 73 OŘ Hradec Králové 1 1 1
Soukup Tomáš 80 AC GoMango Högner 1 1 1
Honsová Hana 79 Activity Lanškroun 1 1 1
Macko Milan 72 FT UO-ČT 1 1 1
Sikora Ondřej 77 Atletika Zábřeh 1 1 1
Říčařová Anna 10 Jenišovice 25, Býkev 1 1 1
Volný Ondřej 97 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dvořáková Tereza 06 TJ Sokol Vinohrady 1 1 1
Kovář Šimon 03 AC Pardubice 1 1 0
Pilný Michal 02 KKL Hlinsko 1 1 1
Urbášek Daniel 73 Mohelnice 1 1 1
Čipera Radek 64 Radvanice 1 1 1
Novotný Marek 03 TITAN Pardubice 1 1 0
Švarcová Hana 82 Pardubice 1 1 1
Borovec Alexandr 76 Choceň 1 1 0
Horák Jakub 89 SRTG Rychnov nad Kněžnou 1 1 1
Malčík Michal 75 BK Kovotek 1 1 1
Hák Jaroslav 46 Sokol Studenec 1 1 1
Kuhn František 06 Maratonstav Úpice 1 1 1
Ripka Jakub 08 Jiskra Ústí nad Orlicí 1 1 0
Votava Matyáš 15 Polička 1 1 0
Kozlík Lukáš 89 A.C. Sparta Praha 1 1 1
Place Izabela 09 Spartak Vrchlabí 1 1 1
Vacková Adélka 08 Atletika Žamberk 1 1 1
Breitrová Petra 78 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1 1 1
Ježková Tereza 06 Atletika Jablonné 1 1 1
Molata Tomáš 74 PČR Liberec 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Sponar Jan 50 Tesla Brno 1 1 1
Armstein Petr 72 Chomoutov 1 1 1
Málková Lucie 09 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Šimková Tereza 11 Vendolí 1 1 0
Kunčík Vít 12 Polička 1 1 0
Roškanin Jakub 05 Atletika Jablonné 1 1 1
Vrátná Anelli 08 ZŠ Benešovka 1 1 0
Plívová Markéta 11 Orel Dolní Dobrouč 1 1 0
Václavský Lukáš 15 Výprachtice 1 1 0
Danečková Veronika 06 ŠAK Židlochovice 1 1 0
Klusoň Jaromír 66 - 1 1 0
Ondrušová Kateřina 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Svoboda Pavel 07 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Štanclová Kateřina 91 Brno 1 1 1
Balášová Terezie 10 Polička 1 1 0
Hovorková Tereza 15 Skršice 1 1 0
Marek Lukáš 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Šindelář Pavel 85 CELNÍ SPRÁVA Pardubice 1 1 1
Hančíková Pavla 82 Hradec Králové 1 1 1
Kuttich Martin 68 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vykoukal Pavel 90 SRTG Šumperk 1 1 1
Faltusová Ludmila 90 XCT Horní Heřmanice 1 1 1
Pojmon Patrik 06 SK Ante Źď. n. Sáz 1 1 1
Valerie von Bahnhoff 87 Hanky Panky Show 1 1 0
Knápková Tereza 14 Štíty 1 1 0
Švorc Jan 63 Hradec Králové 1 1 1
Jiřička Miloš 75 - 1 1 1
Motyčka Ondřej 12 Moravská Třebová 1 1 0
Štěchová Zuzana 09 Dolní Dobrouč 1 1 1
Bartoš Antonín 73 SKP Šumperk 1 1 1
Skácelík Jiří 86 FbK Svitavy 1 1 1
Harant Petr 83 Sobotka 1 1 1
Lajvrová Adéla 10 ZŠ Benešovka 1 1 0
Wíttek Richard 72 Rájec-Jestřebí 1 1 1
Ficner Tomáš 11 - 1 1 0
Kraus Jaroslav 76 PČR Liberec 1 1 1
Doleček František 43 Atletika Stará Boleslav 1 1 1
Kocmánková Dominika 08 SK NMNM 1 1 1
Palguta Roman 77 Stalak - RK 1 1 1
Tamchynová Marcela 62 Máca Přelouč 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Buchta Jan 91 Odranec 1 1 1
Jonášová Šárka 78 Pardubice 1 1 1
Mrázová Petra 73 Josefov 1 1 1
Stejskal Matěj 08 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Bartová Nicol 07 Biatlon Letohrad 1 1 1
Hrubčík Petr 11 Rudoltice 1 1 0
Škařoupková Michaela 04 Orel Vyškov 1 1 1
Sádecká Eliška 08 Říkovice 1 1 1
Zajíčková Radka 14 Trutnov 1 1 0
Krejčí František 78 Kunčina 1 1 1
Pospíšil Jaroslav 93 Břehy 1 1 1
Vašica Josef 70 Praha 1 1 1
Doležal Ondřej 73 HERO FACTORY 1 1 1
Kolář Vít 73 Praha 1 1 1
Paulusová Nicole 07 AC Vysoké Mýto 1 1 1
Teplý Stanislav 78 Piviště Kořalov 1 1 1
Burešová Kateřina 93 Vysoké Mýto 1 1 0
Jurco Tomáš 03 FbK OT 1 1 0
Myšák Tomáš 85 Hradec Králové 1 1 1
Štěpánek Quido 57 Jablonská běžecká liga 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Beděrka Lukáš 80 Pardubice 1 1 1
Hegerová Rozalie 07 TJ SPARTAK Letohrad 1 1 1
Lebedová Stela 16 Ústí nad Orlicí 1 1 0
Šafář Tomáš 09 Polička 1 1 1
Zámečník Ondřej 79 Šumík Team 1 1 1
Flýdr Nikolas 14 1 1 0
Křepela Jiří 10 Wikov SKI Skuhrov 1 1 0
Pražák Filip 94 Cerekvice n L. 1 1 1
Vávrová Radka 90 - 1 1 1
Dostál Tomáš 77 Bystré 1 1 1
Kolmanová Tereza 12 - 1 1 0
Pavlíková Anna Marie 05 Pro Fitness Praha 1 1 0
Capoušek Miroslav 70 3D Fitness Race Team 1 1 1
Kačena Matěj 07 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Nákonečný David 86 SRTG Šumperk 1 1 1
Štiglerová Sylvie 99 AK SSK Vítkovice 1 1 1
Beierová Tereza 04 Atletika Žamberk 1 1 1
Matějková Kristýna 09 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Hejtmánková Adélka 08 Polička 1 1 1
Santrain Gauthier 76 CVC 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Franc Tadeáš 05 KB Střelka Brno 1 1 1
Křivohlávek Miroslav 67 Orlice 1 1 1
Prívarová Radka 79 AK Čadca 1 1 1
Vencl Jiří 05 Vencl Servis 1 1 1
Drbohlav Ondřej 74 - 1 1 1
Konstantinovová Lenka 05 AC Pardubice 1 1 0
Čepek Jan 08 HVEPA 1 2 0
Kalařík Vladimír 66 - 1 1 1
Nekvasilová Kateřina 05 KB Klecany 1 1 1
Beneš Milan 78 Atletika Polička 1 1 1
Matyášová Lucie 05 SK Dobruška z.s. 1 1 1
Slovák Jiří 85 CHOP Sport division HK 1 1 1
Herda Jan 83 SKP Nymburk 1 1 1
Lněničková Sára 08 Polička 1 1 1
Schmiedová Šárka 70 - 1 1 1
Zeman Jindřich - 1 1 1
Frydrychová Radka 74 AC Choceň 1 1 1
Kroužilová Iva 77 Poděbrady 1 1 1
Prokopec Martin 10 Atletika Žamberk 1 1 0
Veselka Radek 73 OŘ Olomouc 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dubrovský Lukáš 84 Slavia OB Hradec Králové 1 1 1
Kopřiva Jan 72 PČR Ústí nad Orlicí 1 1 1
Pelc Vít 67 Ozzy Brno 1 1 1
Tonová Zdena 58 Salon Zdena 1 1 1
Černohousová Monika 01 Žamberk 1 1 0
Kalousová Jitka 08 Sokol Klášterec nad Orlicí 1 1 1
Beranová Anna 11 XCT Horní Heřmanice 1 1 0
Menzelová Denisa - 1 1 0
Smetana Prokop 03 SK Rover Praha 1 1 1
Lorenčíková Jana 74 Chrudim 1 1 1
Zimová Hana 05 Pro Fitness Praha 1 1 0
Gieslová Iva 04 SKP Šumperk 1 1 1
Kubalák Jiří 09 SK Nové Město na M. 1 1 1
Puchernová Tereza 04 ŠAK Pardubice 1 1 0
Vida Martin 87 SPJ Brno 1 1 1
Dufka Vladislav 91 Páslerův statek 1 1 1
Kosík Michal 76 Orel Domanín 1 1 0
Pešina Jan 89 FTC Vysoké Mýto 1 1 1
Trnková Ema 06 Atletika Polička 1 1 1
Chadim Michal 78 Zastávka 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Nimshausová Hana 81 Vysoké Mýto 1 1 1
Štruml Jakub 79 Fotbal Jablonné n.O. 1 1 1
Bezrouk Matěj 05 TJ Sokol Hradec Králové 1 1 1
Janík Tomáš 68 Knínice u Ústí nad Labem 1 1 1
Smoláková Dominika 00 Vysoké Mýto 1 1 1
Hocková Zuzana 82 TJ Sokol Pohořelice 1 1 1
Lušovský Jan 02 TJ Spartak Letohrad 1 1 1
Žouželka Libor 78 Atletika Zábřeh 1 1 1
Raitmajer David 05 Náměšť nad Oslavou 1 1 1
Dušek Pavel 78 Celní správa ČR 1 1 1
Kotek František 73 Stalak Rychnov n.Kn. 1 1 1
Petráček Luboš 80 BARTH Run 1 1 1
Kašpar Václav 70 SK OB Týniště n.O. 1 1 1
Novák Jiří 74 Choceň 1 1 0
Suchánek Jiří 78 Šumperk 1 1 1
Bláha Bartoloměj 10 TJ Avia Čakovice 1 1 0
Socháčková Karolínka 08 Česká Třebová 1 1 1
Macháček Adam 06 Orel Dolní Čermná 1 1 1
Grosmannová Lucie 08 TJ SPARTAK Letohrad 1 1 1
Kubík Petr 66 SRTG Choceň 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Voborníková Eva 68 SK Chotěboř 1 1 1
Dvořáček Jan 86 RETIA 1 1 1
Kourek Lukáš 88 TJ Nové Město na Moravě 1 1 1
Uchytil Ondřej 10 - 1 1 0
Chromec Sebastián 07 Lanškroun 1 1 0
Nováková Lucie 98 - 1 1 0
Sudík Jakub 97 Letohrad - Orlice 1 1 1
Jarkovský Matěj 11 TJ Sokol Jaroměř 1 1 0
Soukal Pavel 73 MP Praha 1 1 1
Holý Ondřej 13 Třebovice 1 1 0
Siegelová Magdalena 65 AC Choceň 1 1 1
Grunwwald Jiří 91 - 1 1 0
Kubů Tomáš 88 Kola Kolda 1 1 1
Ričanyová Adéla 07 Česká Skalice 1 1 1
Vokálová Michaela 00 TJ Sokol Jaroměř 1 1 1
Kovář Petr 10 Sebranice 1 1 0
Pilíková Veronika 81 Česká Třebová 1 1 1
Klaban Tomáš 76 PČR Liberec 1 1 1
Šváb Vojtěch 14 Dolní Dobrouč 1 1 0
Jelen Jindřich 74 Wikov SKI Skuhrov n.B. 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mittner Leoš 71 Pardubice 1 1 1
Špajs Petr 05 Dlouhá Třebová 1 1 1
Adamská Marie 83 Cerekvice nad Loučnou 1 1 0
Horáčková Šarlota 08 - 1 1 1
Makovská Monika 09 Květná 1 1 1
Šíma Ondřej 07 JAC Brno 1 1 0
Kuchař Matěj 04 SK Rover Praha 1 1 1
Říha Jaroslav 99 Orel Kuřim 1 1 1
Effenberger Marek 01 Elite Sport Blansko 1 1 1
Kozák Šimon 09 - 1 1 0
Pišťáček Daniel 03 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Coubal Martin 97 TJ Sokol Kolín-atletika 1 1 1
Klíma David 71 Rychnov nad Kněžnou 1 1 1
Nunová Mia 14 - 1 1 0
Švejdová Eliška 11 - 1 1 0
Andrš Filip 81 Žamberk 1 1 1
Šimková Adéla 13 Vendolí 1 1 0
Kunc Jan 95 Herálec 1 1 1
Rokyta Pavel 79 Chvaletice 1 1 1
Vrána Zdeněk 74 HZS LK Jablonec 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Ernestová Zuzana 72 Lokomotiva Trutnov 1 1 1
Krajča Stanislav 83 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Plíva Martin 09 Orel Dolní Dobrouč 1 1 1
Czeczotka Marek 98 TJ TŽ Třinec 1 1 1
Klobouk Petr 64 Brno 1 1 1
Olívka Tomáš 85 Hradec Králové 1 1 1
Brouliková Amálie 12 ISCAREX Junior team Česká Třebová 1 1 0
Jindřišková Lucie 06 Sokol Velké Hamry 1 1 1
Stachová Kateřina 07 Polička 1 1 1
Hovadová Iveta 05 OB Žamberk 1 1 1
Marek Jakub 86 Rotten Apple Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Kušíková Kateřina 84 SRTG Šumperk 1 1 1
Rozlívka Libor 68 Javorník 1 1 1
Vtípil Tomáš 80 1 1 1
Faltus Jiří 73 Jamné nad Orlicí 7 1 1 1
Pohanková Gabriela 84 BŠMŠ 1 1 1
Valentová Peťule 91 Neposlušné tenisky 1 1 1
Detáková Kateřina 07 Atletika Jablonné 1 1 1
Ostrý Šimon 08 KB Letohrad 1 1 1
Svobodová Nela 16 - 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Jirásková Kateřina 76 Praha 1 1 1
Motyčka Jan 10 Babiččiných mazánků 1 1 0
Štěch Josef 14 Dolní Dobrouč 1 1 0
Bartoňková Nina 90 Fan Brno 1 1 1
Mareš Matěj 07 - 1 1 1
Širůček Aleš 04 - 1 2 0
Hanyková Linda 10 Polička 1 1 0
Kyšperka Václav 13 Orel Dolní Čermná 1 1 0
Fialová Lucie 09 LOKO Trutnov 1 1 0
Kratochvílová Zuzana 06 Bezděkov 1 1 0
Dokoupil Pavel 74 ČD OPT Olomouc 1 1 1
Kochová Anna 01 AC Jičín 1 1 0
Takáč David 07 Lanškroun 1 1 1
Bubeníček Jiří 78 Skuhrov nad Bělou 1 1 1
John Přemysl 81 AZ Ekotherm 1 1 1
Mrázek Zdeněk 00 Team Mrázek 1 1 1
Stejskal Jakub 98 SK Žamberk - Kanoisti 1 1 1
Bártová Alena 83 Žamberk 1 1 1
Hrubá Michaela 78 Jeseník 1 1 1
Marková Barbora 02 Brzdy Horní Čermná 1 2 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Havlíček Ivo 66 Lánov Krkonoše 1 1 1
Sabolčik Samuel 12 Zámrsk 1 1 0
Zajíček Vladimír 72 Zámrsk 1 1 1
Fišer Jakub 07 Tvoje máma Čes. Libchavy 1 1 0
Poslušná Michaela 98 AC Pardubice 1 1 1
V