Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2015

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 152 4 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD 155 1 - - - - - - - -
3. Zemská míle 161 - - - - - - - - -
4. Zemská míle - vyhlášení 148 2 95% 100% 90% 95% 100% 100% 100% 97%

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 4
Nechvíl Petr AC Choceň 4
Resler Filip RC Dětský svět Lanškroun 4
Čejková Klára ISCAREX Junior team ČT 4
Skalický Vojtěch DDM Atletika 4
Kumpošt Radovan ISCAREX Junior team ČT 4
Hejl Radek Letohrad 4
Svobodová Anna Activity Lanškroun 4
Reslerová Veronika VO TJ Lanškroun 4
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 4
Slánská Daniela Activity Lanškroun 4
Jadrný Tomáš ISCAREX Junior team ČT 4
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team ČT 4
Šišán Dominik Lanškroun 4
Bilerová Rozálie RC Dětský svět 4
Chládková Tereza Activity Lanškroun 4
Gregorová Anna Žichlínek 4
Vetchý Kryštof Activity Lanškroun 4
Kristenová Andrea ISCAREX Junior team ČT 4
Jurča Filip Tenis 4
Richtr Jáchym - 4
Kunčárová Zuzana Activity Lanškroun 4
Hepnarová Stela Lanškroun 4
Klementová Luisa Activity Lanškroun 4
Bis Marek Lanškroun 4
Dufková Marie Iscarex Junior 4
Hájková Zuzana VO TJ Lanškroun 4
Sadílek Jakub Activity Lanškroun 4
Chlup Tomáš Activity Lanškroun 4
Gregorová Eliška Žichlínek 4
Vrubelová Denisa TJ Uničov 4
Topinka Tobiáš Lanškroun 4
Karel David ISCAREX Junior team ČT 4
Bielčik Jindřich Lichkov 4
Richtr Michal Lanškroun 4
Gregora Lukáš Žichlínek 4
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 4
Hamplová Tereza ISCAREX Junior team ČT 4
Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 4
Mlynář Marek Vencl Tým Ústí nad Orlicí 4
Pirkl Vít ISCAREX Junior team ČT 4
Kubeš David Activity Lanškroun 4
Honsová Hana Activity Lanškroun 4


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle152/152
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155/155
3. Zemská míle161/161
4. Zemská míle - vyhlášení148/148