Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2015

Celkové pořadí poháru

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymDUKLA Praha961698,331615/16 záv.
2Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961530,321515/15 záv.
3Jureček MichalISCAREX Česká Třebová961460,442015/20 záv.
4Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97853,8288/8 záv.
5Hladík PavelHvězda SKP Pardubice96424,4744/4 záv.
6Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98295,7433/3 záv.
7Křeček JiříAtletika Kolín98280,8133/3 záv.
8Nováček OndřejOrel Kuřim97279,2433/3 záv.
9Pavlas JanActivity Lanškroun96273,8833/3 záv.
10Procházka JakubTJ Spartak Letohrad96213,5422/2 záv.
11Pokorný DavidSpartak Rychnov nad Kněžnou97212,822/2 záv.
12Roček MartinVysoká u Holic97211,7522/2 záv.
13Schreier JakubFenix Ski Team Jeseník96201,8933/3 záv.
14Grzyb MateuszOpoczno Sport Team99199,8222/2 záv.
15Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98193,5622/2 záv.
16Pecháček FilipRaft Klub Letohrad96188,8222/2 záv.
17Kylar AlešRK Letohrad97172,4322/2 záv.
18Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad97171,6122/2 záv.
19Petiška OndřejHradecké střely97168,1522/2 záv.
20Slavík JakubOrel Šitbořice97164,1833/3 záv.
21Gregora JakubActivity Lanškroun98158,422/2 záv.
22Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí98156,1122/2 záv.
23Hofman Milan-96109,2911/1 záv.
24Franc MatoušSokol Kolín-atletika96108,9111/1 záv.
25Kubec DominikHvězda SKP Pardubice96106,3911/1 záv.
26Jaroš Štěpán-97104,0911/1 záv.
27Dušek MartinOB Žamberk9698,611/1 záv.
28Pešava JanJablonné nad Orlicí0096,1411/1 záv.
29Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9795,8511/1 záv.
30Zikmund ZdeněkSK Nové Město nad Metují9795,2411/1 záv.
31Mojžíš DominikSK Nové Město nad Metují9794,811/1 záv.
32Gregar JanChoceň9792,8211/1 záv.
33Steklík AlešSK Nové Město nad Metují9689,2811/1 záv.
34Halbrštát TomášAC Choceň9688,2211/1 záv.
35Skalický MatyášReal Niggers9687,5511/1 záv.
36Vlk Martinflorbal Sokol Pardubice9687,511/1 záv.
37Labuda Tomáš-9686,6211/1 záv.
38Kačena Jiří M.RK Letohrad9685,8311/1 záv.
39Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9785,2111/1 záv.
40Vencl KristiánOB Žamberk9784,8611/1 záv.
41Mrázek ZdeněkSokol Hořovice0084,2911/1 záv.
42Andráš Jakub-9783,9622/2 záv.
43Doskočil JanAC Vysoké Mýto9783,7911/1 záv.
44Vrbický Ondřej-9683,4411/1 záv.
45Pechoušek JanFenix ski team Jeseník9780,1411/1 záv.
46Faikl TomášAC Pardubice9879,3811/1 záv.
47Dařílek JanSK Nové Město nad Metují9679,2411/1 záv.
48Rudzan FilipDolní Ředice9678,5711/1 záv.
49Škeřík DanielFlorbal Sokol Pardubice9778,311/1 záv.
50Holubář BartholomaeusReal Niggers9677,1311/1 záv.
51Kubát MartinPardubice9876,4111/1 záv.
52Chlup TomášActivity Lanškroun0073,9511/1 záv.
53Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9772,5211/1 záv.
54Joza DominikLanškroun9771,7211/1 záv.
55Opletal PetrRybná nad Zd. Klub běžců9671,5511/1 záv.
56Běták DanielRK Letohrad9771,1211/1 záv.
57Vařeka JanRK Letohrad9669,7311/1 záv.
58Heidler DavidPardubice0069,211/1 záv.
59Novotný JanChrudim9768,0211/1 záv.
60Kunt OndřejFlorbal Sokol Pardubice9666,1311/1 záv.
61Křivský VladimírJaroměř9765,1911/1 záv.
62Tarant StanislavSDH Kvasiny9665,0711/1 záv.
63Chrobák AdamLanškroun0063,0611/1 záv.
64Borek MatějZAPPA Česká Třebová0055,8511/1 záv.
65Moravec JanHorní Čermná9755,1511/1 záv.
66Strouhal JanPardubice9951,5311/1 záv.
67Kučera JanČeská Třebová9749,4811/1 záv.
68Brolík VojtěchTJ Lokomotiva Trutnov9648,4911/1 záv.
69Kukaň Tomáš-9646,4211/1 záv.
70Bulička DominikAK Kroměříž0343,9222/2 záv.
71Klapka OndřejKavárna Evropa9839,6211/1 záv.
72Dvořáček DanielAC Pardubice9938,4511/1 záv.
73Ondejčík MichalFK Choceň0129,6911/1 záv.
74Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0127,6911/1 záv.
75Doleček VojtěchMistrovice9926,4911/1 záv.
76Gregora FilipActivity Lanškroun0223,6711/1 záv.
77Cimburek Tomáš-0019,5911/1 záv.
78Horký Filip-9716,7311/1 záv.
79Doleček OndřejTJ Damníkov0211,8911/1 záv.
80Šípek MatějTJ Damníkov0211,6611/1 záv.
81Kozák Michal-03311/1 záv.
81Košín DavidRunFree Chrudim99311/1 záv.
81Eder JonášROSTETO JH02311/1 záv.
81Toman AdamPasivity Žamberk01311/1 záv.
81Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04311/1 záv.
86Pazdera AlešFBC Polička96---11/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20151. Pekelný kilometr85
4.4.2015Svitavská 10112
8.4.2015Jarní hodinovka na dráze37
10.4.20151. Zemská míle152
11.4.2015Křížová 10347
12.4.2015Jaroměřský kros - MČR veteránů367
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
29.4.2015Pardubická devítka401
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
2.5.2015Letohradská pětka309
2.5.2015Svitavský stýpl27
6.5.20152. Pekelný kilometr99
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
20.5.2015Malá cena Monaka145
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2015Nekořský kros195
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2015Báječný letní kros133
10.6.2015Memoriál Václava Čevony 3 km dráha54
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
1.7.20154. Pekelný kilometr107
8.7.2015Pardubická pětka na dráze61
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
1.8.2015Běh údolím řeky Bělé117
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR305
16.8.2015Černovírský kros146
28.8.20153. Zemská míle161
29.8.20155. Pekelný kilometr133
29.8.2015Pekelný kilometr 201589
30.8.2015Sázava - Lázek73
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2015Jablonné - Suchý vrch86
12.9.2015Kopa běh68
13.9.2015Kunětická devítka81
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
3.10.2015Zemská míle 2015175
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
4.10.2015Běh údolím Orlice288
10.10.2015Heřmanická Osmička136
11.10.2015Hradecký maraton295
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2015Přespolní běh lyžařů v Letohradě285
31.10.2015Sokolský půlmaraton87
7.11.2015Malá Pardubická176
14.11.2015Perníková 972
5.12.2015Čertovský běh94
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999