Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2015

Celkové pořadí poháru

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun021294,671612/16 záv.
2Vebr DominikISCAREX Junior team ČT031241,42212/22 záv.
3Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad02664,0677/7 záv.
4Kapoun JanAtletika Polička03627,4988/8 záv.
5Boháč ServácAC Choceň02512,6655/5 záv.
6Költö MatějTJ Spartak Letohrad03500,255/5 záv.
7Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad02415,9344/4 záv.
8Semirád JanTJ Spartak Letohrad03374,7644/4 záv.
9Lána JanTJ Spartak Letohrad02341,9644/4 záv.
10Hynek LukášTJ Spartak Letohrad02339,3444/4 záv.
11Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad03331,4944/4 záv.
12Zamastil AlexAC Vysoké Mýto02328,8555/5 záv.
13Bergman JakubTJ Spartak Letohrad02327,8555/5 záv.
14Harcula MichalTJ Spartak Letohrad03311,6144/4 záv.
15Hermann JakubTJ Spartak Letohrad03298,9444/4 záv.
16Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad02289,8244/4 záv.
17Konečný VojtěchOrel Silůvky02286,7444/4 záv.
18Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad03280,6244/4 záv.
19Urbánek MatyášTýniště Nad Oricí03273,5733/3 záv.
20Šimůnek JanIscarex junior03273,2766/6 záv.
21Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03220,1744/4 záv.
22Schreiber ŠimonAtletika Žamberk03217,9833/3 záv.
23Marek LukášTJ Spartak Letohrad02186,0833/3 záv.
24Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad03179,433/3 záv.
25Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov03169,9122/2 záv.
26Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad03163,7533/3 záv.
27Vychron MartinOrel Vyškov03141,7222/2 záv.
28Frydrych BedřichAC Choceň03138,4233/3 záv.
29Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová03117,3222/2 záv.
30Moravec JanTJ Spartak Letohrad02112,5433/3 záv.
31Hanyk MichalAC Turnov02105,9611/1 záv.
32Chaloupský JakubTJ Sokol Hradec Králové03105,2211/1 záv.
33Ježek DavidOrel Židenice0310411/1 záv.
34Pilný MichalKKL Hlinsko02103,4411/1 záv.
35Sporysch DanielTJDVkral03101,7711/1 záv.
36Hejzlar MartinLO Choceň0298,811/1 záv.
37Franěk TomášTJ Sokol Náměšť nad Oslavou0298,5911/1 záv.
38Novák MatyášKnířov0298,2411/1 záv.
39Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0298,1333/3 záv.
40Vrbenský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0297,0611/1 záv.
41Vohlídka VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0296,211/1 záv.
42Štefan VítSokol Studenec0295,9311/1 záv.
43Severa TomášAC Vysoké Mýto0294,9211/1 záv.
44Havlíček TomᚊAK PA0293,9911/1 záv.
45Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0293,2311/1 záv.
46Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0292,6411/1 záv.
47Seifert MaxŠAK Pardubice0392,4911/1 záv.
48Skalický Vojtěch-0392,4111/1 záv.
49Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0291,1511/1 záv.
50Marek JakubTJ Svitavy0389,7911/1 záv.
51Babánek AdamKlub biatlonu Střelka Brno0287,9611/1 záv.
52Militký MatyášSokol Studenec0387,7611/1 záv.
53Šišán DominikLanškroun0287,2122/2 záv.
54Slánský ŠimonŠAK PA0384,5711/1 záv.
55Horčička TomášFenix Ski Team Jeseník0284,3211/1 záv.
56Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0383,4911/1 záv.
57Bačina TomᚊAK PA0382,5311/1 záv.
58Tomek JakubTJ Sokol Dalešice0381,9711/1 záv.
59Fousek VilémŠAK PA0281,7111/1 záv.
60Havel KryštofAC Pardubice0381,311/1 záv.
61Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0280,9411/1 záv.
62Raba JanAC Pardubice0380,8911/1 záv.
63Bednář JáchymTJ Sokol Hradec Králové0379,5511/1 záv.
64Havel HynekAC Pardubice0278,4311/1 záv.
65Bederka LukášTJ Jiskra Králíky0378,4111/1 záv.
66Volech RadekTJ Dvůr Králové n/L.0278,0311/1 záv.
67Brokl MichalRK Skuteč0277,3611/1 záv.
68Šulc JanSrnojedy0276,6811/1 záv.
69Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0376,0311/1 záv.
70Moravec AdamŠAK PA0375,9711/1 záv.
71Kirsch RadomírTJ Lokomotiva Trutnov0275,5911/1 záv.
72Čáp RadekTJ Dobruška0275,5611/1 záv.
73Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0274,7111/1 záv.
74Štatský MatějTriatlet Karlovy Vary0374,1111/1 záv.
75Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0373,1611/1 záv.
76Sádovský MatějAC Pardubice0273,1111/1 záv.
77Csernyanszky DenisAC Vysoké Mýto0372,0611/1 záv.
78Gunther JanSK Dolar Hajnice0269,4311/1 záv.
79Vacek JonášTýnec nad Sázavou0268,9911/1 záv.
80Zaoral MichalSK Nové Město n. Moravě0365,8711/1 záv.
81Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0364,9611/1 záv.
82Otava TadeášSK Nové Město n. Moravě0363,7911/1 záv.
83Pražák MatějDolní Dobrouč0363,7611/1 záv.
84Šolc Vojtěchneregistrován0262,5611/1 záv.
85Cvik VojtěchAtletika Žamberk0362,4111/1 záv.
86Jakubský FilipHradec Králové0261,4611/1 záv.
87Ryšavý LukášDolní Dobrouč036011/1 záv.
88Procházka DominikOrlov0357,9211/1 záv.
89Leníček AdamŠAK PA0357,5411/1 záv.
90Pecháček ŠimonDolní Dobrouč0257,2211/1 záv.
91Steklý FandaTJ Svitavy55,2211/1 záv.
92Nosek JosefŠAK PA0253,4511/1 záv.
93Dušek JosefŠAK PA0253,0411/1 záv.
94Hůza JakubTJ Sokol Hradec Králové0352,6311/1 záv.
95Pech JanBobr-Žacléř0351,3911/1 záv.
96Krejčí OndřejTJ Sokol Hradec Králové0349,111/1 záv.
97Stodola VojtěchTJ Svitavy0348,9411/1 záv.
98Preissler TomášSokol Skuhrov0345,8911/1 záv.
99Sládek AdamSK Žamberk0245,3311/1 záv.
100Mundil ŠtěpánSK Svratka0244,1911/1 záv.
101Novotný MarekŠAK PA0341,8222/2 záv.
102Prokopec DavidTJ Spartak Letohrad0339,2311/1 záv.
103Kalášek PavelSokol Klášterec0338,5111/1 záv.
104Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0238,3511/1 záv.
105Krejčí JiříTJ Sokol Hradec Králové0337,9811/1 záv.
106Pišťáček DanielJablonné n.O.0332,6211/1 záv.
107Slodičák RadekTJ Spartak Letohrad0329,1511/1 záv.
108Černík JanŠAK PA0228,8711/1 záv.
109Němec JanTJ Sokol Jaroměř0226,3911/1 záv.
110Dolejš Janoddíl neuveden0218,1211/1 záv.
111Haničák JakubAC Pardubice0213,7211/1 záv.
112Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0313,6611/1 záv.
113Kopecký AbhiAlachua Florida0312,2911/1 záv.
114Škůrek ŠtěpánPastviny0210,7111/1 záv.
115Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř03311/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20151. Pekelný kilometr85
4.4.2015Svitavská 10112
8.4.2015Jarní hodinovka na dráze37
10.4.20151. Zemská míle152
11.4.2015Křížová 10347
12.4.2015Jaroměřský kros - MČR veteránů367
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
29.4.2015Pardubická devítka401
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
2.5.2015Letohradská pětka309
2.5.2015Svitavský stýpl27
6.5.20152. Pekelný kilometr99
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
20.5.2015Malá cena Monaka145
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2015Nekořský kros195
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2015Báječný letní kros133
10.6.2015Memoriál Václava Čevony 3 km dráha54
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
1.7.20154. Pekelný kilometr107
8.7.2015Pardubická pětka na dráze61
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
1.8.2015Běh údolím řeky Bělé117
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR305
16.8.2015Černovírský kros146
28.8.20153. Zemská míle161
29.8.20155. Pekelný kilometr133
29.8.2015Pekelný kilometr 201589
30.8.2015Sázava - Lázek73
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2015Jablonné - Suchý vrch86
12.9.2015Kopa běh68
13.9.2015Kunětická devítka81
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
3.10.2015Zemská míle 2015175
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
4.10.2015Běh údolím Orlice288
10.10.2015Heřmanická Osmička136
11.10.2015Hradecký maraton295
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2015Přespolní běh lyžařů v Letohradě285
31.10.2015Sokolský půlmaraton87
7.11.2015Malá Pardubická176
14.11.2015Perníková 972
5.12.2015Čertovský běh94
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999