Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2015

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0413321912/19 záv.
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT041207,451212/12 záv.
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT051150,232212/22 záv.
4Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad051035,251212/12 záv.
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04948,861212/12 záv.
6Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05890,491312/13 záv.
7Červená EliškaDukla Polička04869,011010/10 záv.
8Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05452,3955/5 záv.
9Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany04405,0944/4 záv.
10Šilarová LucieHorní Třešňovec05397,8766/6 záv.
11Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04380,7244/4 záv.
12Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04344,6144/4 záv.
13Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad05325,0855/5 záv.
14Slánská DanielaActivity Lanškroun05305,1144/4 záv.
15Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad05300,9155/5 záv.
16Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad05292,8944/4 záv.
17Svobodová BarboraOrel Brno-Obřany04286,5933/3 záv.
18Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun05275,0966/6 záv.
19Lužová KarolínaOrel Žatčany05250,3544/4 záv.
20Kosíková MarkétaOrel Domanín04226,2644/4 záv.
21Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník04175,7822/2 záv.
22Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník05154,7422/2 záv.
23Gapková MonikaTJ Spartak Letohrad05149,0144/4 záv.
24Hájková MartaOrel Troubelice04136,9422/2 záv.
25Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř04135,7122/2 záv.
26Macháčková PetraOrel Dolní Čermná04134,2622/2 záv.
27Hovadová IvetaTJ Spartak Letohrad05129,7133/3 záv.
28Smoláková RitaLanškroun05120,3333/3 záv.
29Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad05117,7833/3 záv.
30Strnadová ElenaAC Pardubice05117,3822/2 záv.
31Štefanová MarkétaSokol Studenec0599,7711/1 záv.
32Ručová SimonaŠaKpa0499,6611/1 záv.
33Střešňáková VeronikaNové Město na Moravě0499,0611/1 záv.
34Rousová VeronikaSokol Klášterec n.Orl.0598,8522/2 záv.
35Kollárová MarinaTJ Sokol Královské Vinohrady0494,8311/1 záv.
36Bímanová EliškaOlfin carwella Trutnov0594,0511/1 záv.
37Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0593,811/1 záv.
38Horákovská AdélaSK Nové Město na Moravě0592,711/1 záv.
39Havlová LucieŠaKpa0492,4311/1 záv.
40Horákovská AdélkaNové Město na Moravě0591,4611/1 záv.
41Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0490,7922/2 záv.
42Kovačičová Barbora-0589,5211/1 záv.
43Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0589,2422/2 záv.
44Ryšavá DenisaLoko Trutnov0488,0411/1 záv.
45Pilná EliškaKKL Hlinsko0587,8911/1 záv.
46Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov0487,0611/1 záv.
47Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0586,4211/1 záv.
48Chlumecká BarboraTJ Jiskra Králíky0486,1611/1 záv.
49Neugebauerová BarboraŽamberk0586,111/1 záv.
50Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0586,0711/1 záv.
51Mačátová TheaAtletika Svitavy0485,5611/1 záv.
52Paarová MartinaČeská Třebová0584,711/1 záv.
53Podzimková KláraAC Vysoké Mýto0584,5711/1 záv.
54Čížková ZitaŠaKpa0484,1711/1 záv.
55Šlosrová EvaPolička0581,3711/1 záv.
56Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0481,0911/1 záv.
57Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0480,8911/1 záv.
58Krčmářová VeronikaRK Sportis Žďár nad Sázavou0479,9511/1 záv.
59Kohoutová KamilaŠaKpa057911/1 záv.
60Navrátilová MarikaTJ Svitavy0478,3711/1 záv.
61Srnská PatricieCyklo Ski Polička0477,7111/1 záv.
62Pojezdalova LucieSK Týniště nad Orlicí0476,2211/1 záv.
63Bederková NikolaTJ Jiskra Králíky0575,7211/1 záv.
64Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0475,5511/1 záv.
65Kubínová AdrianaLanškroun0575,3811/1 záv.
66Blahová HelenaSK Dolar Hajnice0474,9211/1 záv.
67Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0574,0311/1 záv.
68Urbancová AgátaŠaKpa0473,8411/1 záv.
69Maixnarová EliškaK.TRI Czech Team0473,3911/1 záv.
70Bejstová AnitaŠaKpa0472,8111/1 záv.
70Musílková NatálieŠaKpa0472,8111/1 záv.
72Chlupová LucieTJ Svitavy0472,7511/1 záv.
73Císařová MarkétaKlub biatlonu Střelka Brno0472,111/1 záv.
74Stodolová VeronikaTJ Svitavy057211/1 záv.
75Kubelková PavlínaŠaKpa0471,7711/1 záv.
76Vrbová PetraTJ Spartak Letohrad0471,5111/1 záv.
77Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0571,2111/1 záv.
78Nechvílová MichaelaAC Pardubice0570,7411/1 záv.
79Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0570,3511/1 záv.
80Kouřilová EmaFenix ski team Jeseník0569,8611/1 záv.
81Sádovská AnežkaSK Svratka0468,9511/1 záv.
82Glosová AlenaTJ Sokol Nová Paka0468,7411/1 záv.
83Vymetalová KláraLoko Trutnov0567,3411/1 záv.
84Prouzová NatálieTJ Sokol Hradec Králové0466,8211/1 záv.
85Prokešová KateřinaTJ Sokol Nová Paka0565,3811/1 záv.
86Korytářová EmaFenix ski team Jeseník0565,311/1 záv.
87Merhautova LucieSK Týniště nad Orlicí0564,8511/1 záv.
88Bartošová NatálieSK SPEED BRNO0563,7811/1 záv.
89Otcovská Bára-0563,511/1 záv.
90Čížková NicoleŠaKpa0562,4811/1 záv.
91Vondráčková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0561,9711/1 záv.
92Košťálová KristýnaŠaKpa0461,4511/1 záv.
93Macková DenisaTisová046011/1 záv.
94Hubálková BarboraLukavice0559,8711/1 záv.
95Pechová BarboraTJ Sokol Dalešice0458,5511/1 záv.
96Suchomelová TerezaTJ Spartak Letohrad0557,9411/1 záv.
97Mičková AdélaOstrov0557,5611/1 záv.
98Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0557,1711/1 záv.
99Strnadová KláraRK Sportis Žďár nad Sázavou0556,3311/1 záv.
100Simajchlová TerezaTJ Sokol Hradec Králové0456,0411/1 záv.
101Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0453,9211/1 záv.
102Ptáčková Lucie-0553,5611/1 záv.
103Nikovova KristýnaLoko Trutnov0553,3511/1 záv.
104Šolcová AnežkaOrel Dolní Dobrouč0453,0311/1 záv.
105Dušánková Martina-0551,6111/1 záv.
106Hornová VeronikaSokol Klášterec0451,611/1 záv.
107Baráková KristýnaSvitavy0451,222/2 záv.
107Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0451,211/1 záv.
109Holubářová ViktorieKOB Ústí nad Orlicí0551,1911/1 záv.
110Orlichová NikolaZŠ Ústecká0550,311/1 záv.
111Baráková TerezaSvitavy0449,9722/2 záv.
112Vomáčková AnnaISCAREX Junior team ČT0449,711/1 záv.
113Hynková VeronikaBiatlon Letohrad0548,4911/1 záv.
114Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0447,2211/1 záv.
115Krupičková NatálieTJ Sokol Dalešice0443,6311/1 záv.
116Knápková KláraXCT.cz0442,411/1 záv.
117Nováková JulčaJilemnické nebe0542,1911/1 záv.
118Andršová MartinaAtletika Žamberk0540,8922/2 záv.
119Janoušková Denisaoddíl neuveden0440,6111/1 záv.
120Davidová VeronikaSmiřice0439,711/1 záv.
121Korečková AnetaHradec Králové0539,2911/1 záv.
122Račanská TerezaOrel Vyškov0438,5411/1 záv.
123Sládková ErikaTJ Sokol Dalešice0538,411/1 záv.
124Nestlová AdélkaŠaKpa0535,6311/1 záv.
125Hanulíková SilvieOrel Vyškov0535,2511/1 záv.
126Davidová NatálkaŠaKpa0534,611/1 záv.
127Něvarová AdélaQanto Energo0434,5211/1 záv.
128Kilevníková AdélaTJ Sokol Jaroměř0433,1311/1 záv.
129Vojtasová VeronikaISCAREX Junior team ČT0433,0611/1 záv.
130Petrásová LeonaJimramov0530,511/1 záv.
131Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec0429,2311/1 záv.
132Halasová EliškaJablonné n.O.0429,1911/1 záv.
133Dlabková MonikaTJ Spartak Letohrad0528,7711/1 záv.
134Prokopová EllaHorní Třešňovec0427,0411/1 záv.
135Bednářová MarikaAtletika Žamberk0526,9411/1 záv.
136Rucká AnnaŠaKpa0525,311/1 záv.
137Kacálková LucieAtletika Žamberk0425,1611/1 záv.
138Macháčková Zuzana-0524,5411/1 záv.
139Jungingel Veronika-0522,1911/1 záv.
140Kostkanová KarolínaSokol Letohrad0521,9711/1 záv.
141Kerberová AnnaČeská Třebová0519,9711/1 záv.
142Chládková TerezaActivity Lanškroun0519,9366/6 záv.
143Machová Karolína-0519,7811/1 záv.
144Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec0519,311/1 záv.
145Čejková MarieChoceň0417,4411/1 záv.
146Krumlová PavlínaRK Sportis Žďár nad Sázavou0515,5411/1 záv.
147Klimešová AnnaČeská Třebová0415,0311/1 záv.
148Panenková AnežkaTJ Sokol Jaroměř04311/1 záv.
148Benešová VeronikaSemanín05311/1 záv.
148Matoušková SáraChoceň05311/1 záv.
148Škuligová MarkétaAC Pardubice04311/1 záv.
148Prokopová ElaHorní Třešňovec04311/1 záv.
153Kulhavá KristýnaLukavice05---11/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20151. Pekelný kilometr85
4.4.2015Svitavská 10112
8.4.2015Jarní hodinovka na dráze37
10.4.20151. Zemská míle152
11.4.2015Křížová 10347
12.4.2015Jaroměřský kros - MČR veteránů367
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
29.4.2015Pardubická devítka401
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
2.5.2015Letohradská pětka309
2.5.2015Svitavský stýpl27
6.5.20152. Pekelný kilometr99
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
20.5.2015Malá cena Monaka145
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2015Nekořský kros195
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2015Báječný letní kros133
10.6.2015Memoriál Václava Čevony 3 km dráha54
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
1.7.20154. Pekelný kilometr107
8.7.2015Pardubická pětka na dráze61
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
1.8.2015Běh údolím řeky Bělé117
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR305
16.8.2015Černovírský kros146
28.8.20153. Zemská míle161
29.8.20155. Pekelný kilometr133
29.8.2015Pekelný kilometr 201589
30.8.2015Sázava - Lázek73
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2015Jablonné - Suchý vrch86
12.9.2015Kopa běh68
13.9.2015Kunětická devítka81
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
3.10.2015Zemská míle 2015175
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
4.10.2015Běh údolím Orlice288
10.10.2015Heřmanická Osmička136
11.10.2015Hradecký maraton295
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2015Přespolní běh lyžařů v Letohradě285
31.10.2015Sokolský půlmaraton87
7.11.2015Malá Pardubická176
14.11.2015Perníková 972
5.12.2015Čertovský běh94
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999