Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX pohár

Ročník 2022

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek13512,0166/6 záv.
2Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk13505,3755/5 záv.
3Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí13474,1255/5 záv.
4Křenek AdamTJ Spartak Letohrad14221,8233/3 záv.
5Čejka FrantišekAC Choceň13219,8122/2 záv.
6Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí14199,6922/2 záv.
7Jordán VojtěchŽamberk14187,2922/2 záv.
8Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová14151,9422/2 záv.
9Sloupenský MichalAC Choceň, spolek14147,7322/2 záv.
10Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí15119,7222/2 záv.
11Houdek TobiášChoceň14114,3233/3 záv.
12Kubalák ŠtěpánSK NMNM13104,2611/1 záv.
13Trávníček AntonínSK Svratka13102,311/1 záv.
14Sedláček JakubOrel Žatčany13102,1311/1 záv.
15Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč13101,1711/1 záv.
Kompletní pořadí všech 75 závodníku v této kategorii
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháčová NelaLezník14619,7577/7 záv.
2Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad13474,1855/5 záv.
3Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové13325,0333/3 záv.
4Veverková NatálieAtletika Žamberk13304,4733/3 záv.
5Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou13276,9533/3 záv.
6Klusoňová JolanaDannyho smečka13266,8444/4 záv.
7Břoušková BarboraBřezová nad Svitavou DDM Česká Třebová14222,2133/3 záv.
8Bothe AnnabelAtletika Žamberk14220,6744/4 záv.
9Švestková JohankaAK Račí údolí14203,1122/2 záv.
10Bílková LilianaAtletika Žamberk13200,9944/4 záv.
11Diblíková LilianaSokol Klášterec nad Orlicí13197,4322/2 záv.
12Scott EllaAtletika Žamberk13184,1122/2 záv.
13Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí13178,522/2 záv.
14Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí14175,3322/2 záv.
15Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí13173,633/3 záv.
Kompletní pořadí všech 78 závodníku v této kategorii
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krištof VojtěchAtletika Polička1257966/6 záv.
2Doskočil JakubAtletika Žamberk12502,4255/5 záv.
3Vácha JanTJ Spartak Letohrad11461,4955/5 záv.
4Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun11405,5755/5 záv.
5Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí12363,844/4 záv.
6Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí12305,3633/3 záv.
7Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí12268,8533/3 záv.
8Kynšt VáclavAC Choceň12203,3622/2 záv.
9Andrš MarekAtletika Žamberk12153,2722/2 záv.
10Limberský FilipAK ISCAREX Česká Třebová12129,7122/2 záv.
11Kouba RadimAK Iscarex Česká Třebová11121,5711/1 záv.
12Chovanec MichalAC Choceň, spolek11114,4722/2 záv.
13Mlčoch Šimon-12108,0311/1 záv.
14Houdek JiříAtletika NMNM11104,2211/1 záv.
15Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč12100,4311/1 záv.
Kompletní pořadí všech 53 závodníku v této kategorii
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun11843,2699/9 záv.
2Boháčová AdélaLezník12741,5577/7 záv.
3Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11453,9455/5 záv.
4Dufková AnežkaAtletika Žamberk11300,1633/3 záv.
5Klusoňová VendulaDannyho smečka11295,5255/5 záv.
6Svobodová DominikaAtletika Žamberk11281,944/4 záv.
7Koblížková AdélaAtletika Žamberk12255,6944/4 záv.
8Nováková AlisaAtletika Žamberk12236,2333/3 záv.
9Frimlová NikolaSokol Klášterec nad Orlicí12197,444/4 záv.
10Tomanová VeronikaAtletika Žamberk11190,9822/2 záv.
11Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí12183,5522/2 záv.
12Šplíchalová TerezaAC Choceň, spolek11160,0822/2 záv.
13Kollerová RozárieAC Choceň, spolek12155,0822/2 záv.
14Hornyáková KarlaAC Choceň, spolek11129,7322/2 záv.
15Martinová NelaAC Choceň11103,3211/1 záv.
Kompletní pořadí všech 49 závodníku v této kategorii
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová09813,7588/8 záv.
2Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí09608,9766/6 záv.
3Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová09490,0555/5 záv.
4Rybička DominikAK Iscarex ČT09462,155/5 záv.
5Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí09284,3944/4 záv.
6Suchý AdamSK Svratka10178,1722/2 záv.
7Vondráček Vojtěch-10113,3911/1 záv.
8Kubalák JiříSK NMNM09104,2811/1 záv.
9Dostál DavidChoceň0998,3411/1 záv.
10Šítek VojtěchFK Letohrad0997,7711/1 záv.
11Fajfr Aleš1. FC Žamberk0995,3111/1 záv.
12Staněk DanielSK ANTE1091,4411/1 záv.
13Pávek Tomáš-0990,2611/1 záv.
14Šimon Radovan-0986,6111/1 záv.
15Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1084,3733/3 záv.
Kompletní pořadí všech 46 závodníku v této kategorii
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek10713,3777/7 záv.
2Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí10483,6866/6 záv.
3Kopecká RáchelAtletika Žamberk10350,5744/4 záv.
4Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10249,1933/3 záv.
5Nováková DenisaAtletika Žamberk10172,8433/3 záv.
6Koubová ElenAK Iscarex Česká Třebová09116,211/1 záv.
7Lipenská KristýnaTJ Svitavy, z.s.09112,9511/1 záv.
8Svobodová KláraKB Letohrad09104,5711/1 záv.
9Hanušová AnetaAC Choceň10103,3511/1 záv.
10Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová09102,6211/1 záv.
11Jílková LucieAtletika Svitavy10101,9911/1 záv.
12Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1098,6111/1 záv.
13Hubálková AdélaAtletika Jablonné nad Orlicí0998,0811/1 záv.
14Lipenská KristýnaTJ Svitavy0998,0111/1 záv.
15Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0996,611/1 záv.
Kompletní pořadí všech 45 závodníku v této kategorii
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krištof JanAtletika Polička07592,7566/6 záv.
2Hubka FilipAtletika Žamberk07229,9333/3 záv.
3Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07215,0322/2 záv.
4Hanik MaximAK Iscarex ČT07187,9722/2 záv.
5Jaroš MatějAtletika Žamberk07179,7422/2 záv.
6Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08167,7322/2 záv.
7Martinec VojtěchAtletika Žamberk08145,6222/2 záv.
8Hladiš JosefOrel Domanín07124,5911/1 záv.
9Kuchař AdamOrel Domanín07117,1511/1 záv.
10Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí07110,0911/1 záv.
11Jansa MatějKlub biatlonu Letohrad08108,3311/1 záv.
12Hubáček PetrTJ NMNM08105,9111/1 záv.
13Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun08102,9911/1 záv.
14Šafář SamuelAtletika Polička07101,2911/1 záv.
15Šmíd VojtěchAtletika Svitavy08100,2311/1 záv.
Kompletní pořadí všech 31 závodníku v této kategorii
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hegerová RozálieAtletika Žamberk07502,7855/5 záv.
2Jedličková TerezaAtletika Žamberk08467,9855/5 záv.
3Berková DanielaAtletika Žamberk08416,8155/5 záv.
4Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí08377,444/4 záv.
5Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí08360,6944/4 záv.
6Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07356,2544/4 záv.
7Holingrová NatálieAC Choceň08319,5933/3 záv.
8Spoustová AnetaAC Choceň08246,7233/3 záv.
9Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová08171,2322/2 záv.
10Knollová Lenka-08104,1811/1 záv.
11Steklá BarboraTJ Svitavy08104,0711/1 záv.
12Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí08103,4511/1 záv.
13Faltusová EmaKB Letohrad0899,8311/1 záv.
14Houserová Zuzana-0895,8211/1 záv.
15Jančaříková KarolínaOrel Židenice - UNI Brno0893,4211/1 záv.
Kompletní pořadí všech 21 závodníku v této kategorii
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí06573,4266/6 záv.
2Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí06483,0855/5 záv.
3Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí06216,8822/2 záv.
4Očenáš JakubAK Iscarex ČT05194,4722/2 záv.
5Dočkal DanielNMNM05120,9611/1 záv.
6Koblovský JakubAK Slovan Moravská Třebová05104,5811/1 záv.
7Štantejský MatějAK ISCAREX Česká Třebová05101,2111/1 záv.
8Barvínek DanielBiatlon Letohrad0697,5211/1 záv.
9Vavřín Marek-0695,4211/1 záv.
10Slanina Josef------------0582,8511/1 záv.
11Rudolecký JanOrel Žatčany0571,411/1 záv.
12Jankovič LiborAtletika Žamberk0657,7711/1 záv.
13Malý AdamAtletika Žamberk0649,8111/1 záv.
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová05316,5233/3 záv.
2Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová06202,1122/2 záv.
3Bělinová SimonaOrel jednota Ústí nad Orlicí0613911/1 záv.
4Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová05136,1411/1 záv.
5Málková EliškaTurbo Chotěboř06100,7811/1 záv.
6Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová06100,3811/1 záv.
7Čejková BarboraAC Choceň0696,6211/1 záv.
8Horákovská AdélaTJ NMNM0595,3111/1 záv.
9Kosíková MichaelaOrel Domanín0692,3911/1 záv.
10Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0588,2811/1 záv.
11Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0682,6111/1 záv.
12Trnková EmaATLETIKA Polička067511/1 záv.
13Krycnerová MichaelaOrel jednota Ústí nad Orlicí0568,6111/1 záv.
14Plívová TerezaOrel jednota Ústí nad Orlicí0564,4911/1 záv.
15Kalášková KlaudieLukavice2870663,8611/1 záv.
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí04587,4266/6 záv.
2Bukáček MarekAtletika Polička04293,4733/3 záv.
3Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04282,6955/5 záv.
4Šimůnek JanAK Iscarex ČT03232,6722/2 záv.
5Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM Nová Paka03120,2211/1 záv.
6Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03106,4611/1 záv.
7Šimek JakubKOB Choceň0310011/1 záv.
8Krajčí MatějBT 20000498,5411/1 záv.
9Schless AdamBiatlon Letohrad0496,7711/1 záv.
9Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0496,7711/1 záv.
11Jirků AdamNMNM0495,2311/1 záv.
12Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1279,9311/1 záv.
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí91740,788/8 záv.
2Hübl RadekRunSport / Salomon Team88442,1744/4 záv.
3Šebek MichalČeská Třebová84374,7866/6 záv.
4Hájek MartinPasivity Žamberk01367,255/5 záv.
5Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí01364,7744/4 záv.
6Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová93305,2933/3 záv.
7Chaloupka JanRun team Široký Důl90257,4744/4 záv.
8Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00252,0344/4 záv.
9Kubišta MichalDlouhá Třebová90249,6733/3 záv.
10Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová87197,3122/2 záv.
11Kristejn LukášMistrovice89195,8622/2 záv.
12McAneny Sean-98105,6211/1 záv.
13Vitner PetrTJ NMNM90103,3211/1 záv.
14Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí01101,8211/1 záv.
15Štěpáník PavelE.S.A92101,8111/1 záv.
Kompletní pořadí všech 84 závodníku v této kategorii
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76821,388/8 záv.
2Šimek PetrŘetůvka77525,966/6 záv.
3Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí79444,7655/5 záv.
4Němec RadekLitomyšl77419,9166/6 záv.
5Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí77256,544/4 záv.
6Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80255,6533/3 záv.
7Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová76224,2322/2 záv.
8Pilgr LuděkOB Česká Třebová76208,944/4 záv.
9Šutera JosefAtletika Polička79176,9822/2 záv.
10Lipenský MartinSvitavy81163,9222/2 záv.
11Blaha PetrAAA78147,2722/2 záv.
12Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová74146,4922/2 záv.
13Dvořák MiroslavSokol Bystré75113,0122/2 záv.
14Horáček MichalAK Iscarex ČT75107,0811/1 záv.
15Švec RobertChoceň77106,6511/1 záv.
Kompletní pořadí všech 82 závodníku v této kategorii
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousek JanMalšovice71618,3288/8 záv.
2Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová65567,7966/6 záv.
3Simon PetrPolička72552,3677/7 záv.
4Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl64434,2255/5 záv.
5Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí72424,3444/4 záv.
6Vacek MartinAK Iscarex ČT69329,333/3 záv.
7Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7232333/3 záv.
8Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč70291,6955/5 záv.
9Mrklovský MiroslavSokol Kameničná72191,6322/2 záv.
10Hanuš Petr3D Fittness RT64172,9322/2 záv.
11Borek PetrBrzdy Horní Čermná70164,6966/6 záv.
12Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová72161,8322/2 záv.
13Scheuer JanLanškroun66159,9422/2 záv.
14Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová72107,3311/1 záv.
15Musil JiříHlinsko72104,4811/1 záv.
Kompletní pořadí všech 41 závodníku v této kategorii
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová60643,3455/5 záv.
2Skalický JosefPoldr Žichlínek62584,3466/6 záv.
3Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5335055/5 záv.
4Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62279,5333/3 záv.
5Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58254,4955/5 záv.
6Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM59195,9622/2 záv.
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53188,3422/2 záv.
8Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54112,7522/2 záv.
9Moravec JaroslavSK Tesutti sport58110,5611/1 záv.
10Dostál LadislavMoravská Třebová5698,1611/1 záv.
11Král JosefSDH Bystré5892,1411/1 záv.
12Jandejsek ZdeněkSport Studené6189,9611/1 záv.
13Šolc VítězslavBKL Machov5786,6811/1 záv.
14Fieder JanBrno5674,5411/1 záv.
15Zezulka PetrKrálíky5762,2711/1 záv.
Kompletní pořadí všech 22 závodníku v této kategorii
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52590,7555/5 záv.
2Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh47392,9555/5 záv.
3Leszkow PetrMK Hlinsko44291,6133/3 záv.
4Krátký FrantišekKráliky43254,3422/2 záv.
5Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48247,0944/4 záv.
6Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou50123,7811/1 záv.
7Divácký PřemyslOrel Židenice49118,5611/1 záv.
8Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5195,5211/1 záv.
9Tobiška VáclavOB Žamberk4494,0611/1 záv.
10Bednář JosefPočáply5076,8411/1 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03434,544/4 záv.
2Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03315,2133/3 záv.
3Halasová AnnaOrel Vyškov03113,6411/1 záv.
4Šípková KarolínaTJ NMNM0498,3111/1 záv.
5Tobišková KarolínaENJOY RIDING TEAM Nová Paka0397,8911/1 záv.
6Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0495,3411/1 záv.
7Kosíková MarkétaOrel Domanín0493,9911/1 záv.
8Dufková AnežkaAtletika Žamberk1192,3811/1 záv.
9Dvořáková EmaČeská Třebová0492,2311/1 záv.
10Šípková EliškaSDH Lukavice0489,6111/1 záv.
11Havlíčková Nela-0376,9111/1 záv.
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun91489,1866/6 záv.
2Kristejn AlžbětaMistrovice90446,6544/4 záv.
3Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová92370,1555/5 záv.
4Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová97254,6622/2 záv.
5Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí02254,1733/3 záv.
6Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02250,1533/3 záv.
7Pechová HelenaTJ NMNM93196,5422/2 záv.
8Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí92163,0344/4 záv.
9Kacálková VendulaCyklo tým Havířov02108,3611/1 záv.
10Homolková HanaE.S.A.96108,3511/1 záv.
11Tomášová BarboraTK Choceň96106,1811/1 záv.
12Benešová RenataAC Choceň8897,7111/1 záv.
13Horká IvkaRozběháme Boskovicko8997,4411/1 záv.
14Goňová NikolaOB Žamberk9796,8211/1 záv.
15Khýrová Anetacarla.kupkolo.cz BK Náchod9395,4511/1 záv.
Kompletní pořadí všech 29 závodníku v této kategorii
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald83456,6544/4 záv.
2Barvínková RomanaAtletika Žamberk79447,6955/5 záv.
3Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová80444,8455/5 záv.
4Švestková Stružková HanaAK Račí údolí83255,8122/2 záv.
5Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová84194,2922/2 záv.
6Rokosová IvanaPolička82187,5422/2 záv.
7Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová78184,7922/2 záv.
8Dufková ŠárkaAtletika Žamberk81155,0722/2 záv.
9Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79139,322/2 záv.
10Truksová Dana-82116,1611/1 záv.
11Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl82114,8511/1 záv.
12Otčenášková Martinamáma dvojčat na útěku80110,9811/1 záv.
13Hozáková LeonaAAA81105,2511/1 záv.
14Klinecká JanaHlinsko8192,0411/1 záv.
15Fabová SylvaSpinning Lanškroun7980,3411/1 záv.
Kompletní pořadí všech 26 závodníku v této kategorii
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice69814,4788/8 záv.
2Pirklová KateřinaLetohrad76665,0566/6 záv.
3Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72487,155/5 záv.
4Hájková LudmilaOB Česká Třebová75332,3844/4 záv.
5Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová71228,7933/3 záv.
6Kovářová AnnaOB Česká Třebová75182,0922/2 záv.
7Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno70118,7911/1 záv.
8Ondrová LadaAAA73100,3311/1 záv.
9Dvořáková AdélkaDNZ Bystré7692,4411/1 záv.
10Kosková SimonaZ velkého domu7192,0911/1 záv.
11Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7486,2611/1 záv.
12Šedová Jana-7383,7711/1 záv.
13Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7780,5911/1 záv.
14Doležalová VladimíraOrel Vyškov7460,6311/1 záv.
15Hrebíčková DanaKVS Žamberk6943,3711/1 záv.
Kompletní pořadí všech 18 závodníku v této kategorii
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65765,7566/6 záv.
2Jirásková EvaMaratonstav Úpice64552,1955/5 záv.
3Pešlová IvanaTJ Svitavy63510,1266/6 záv.
4Nechvílová MiroslavaChoceň60190,9744/4 záv.
5Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64134,2411/1 záv.
6Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6367,7111/1 záv.
7Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6157,4111/1 záv.
8Kostřicová BlankaČeská Třebová6141,2322/2 záv.
Absolutní kategorie mužů
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí91715,1288/8 záv.
2Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76706,7288/8 záv.
3Šimek PetrŘetůvka77444,2566/6 záv.
4Hübl RadekRunSport / Salomon Team88431,2144/4 záv.
5Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová60388,3955/5 záv.
6Šebek MichalČeská Třebová84352,5966/6 záv.
7Hájek MartinPasivity Žamberk01350,6855/5 záv.
8Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová65347,5466/6 záv.
9Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí01342,6744/4 záv.
10Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí79321,6755/5 záv.
11Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí04321,555/5 záv.
12Simon PetrPolička72311,0277/7 záv.
13Kalousek JanMalšovice71307,188/8 záv.
14Němec RadekLitomyšl77300,1366/6 záv.
15Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí72299,7644/4 záv.
Kompletní pořadí všech 288 závodníku v této kategorii
Absolutní kategorie žen
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice69576,1588/8 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65511,4966/6 záv.
3Pirklová KateřinaLetohrad76464,6466/6 záv.
4Nováková BarboraSokol Kunvald83385,744/4 záv.
5Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun91372,7266/6 záv.
6Barvínková RomanaAtletika Žamberk79372,3855/5 záv.
7Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03371,7744/4 záv.
8Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová80365,9755/5 záv.
9Kristejn AlžbětaMistrovice90336,8344/4 záv.
10Jirásková EvaMaratonstav Úpice64308,2555/5 záv.
11Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová92287,5455/5 záv.
12Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03284,6733/3 záv.
13Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72278,6855/5 záv.
14Švestková Stružková HanaAK Račí údolí83244,8522/2 záv.
15Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová97226,2722/2 záv.
Kompletní pořadí všech 128 závodníku v této kategorii
Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.3.202210 jarních kilometrů137
17.4.2022Širokodolský kros97
23.4.2022Běh Javorkou209
24.4.2022Memoriál Quido Štěpánka139
29.4.2022Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse146
1.5.2022Běh kolem poličských hradeb227
7.5.2022Letohradská pětka233
15.5.2022Běh choceňskými sady173
21.5.2022Memoriál Ivana Belobrada115
28.5.2022Běh do Zámeckého vrchu0
29.5.2022Nekořský kros0

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
4.6.2022Běh dobroučským krajem
11.6.2022Knířovský běh
12.6.2022Běh přes Červený vrch
18.6.2022Běh na Kozlovský kopec
9.7.2022Králický Sněžník - beze stopy
10.7.2022Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka
31.7.2022Run Sádecká pila
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros
14.8.2022Černovírský kros
27.8.2022Výprachtice - Buková hora
28.8.2022Sázava - Lázek
3.9.2022Strážný nahoru a dolů
11.9.2022Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch
18.9.2022Králický Lískovec
24.9.2022Cross po lyžařských tratích
25.9.2022Heřmanická osmička
1.10.2022Lubenská 10 cross
2.10.2022Běh údolím Orlice
22.10.2022Sokolský půlmaraton
17.11.2022Běh 17. listopadu
3.12.2022Čertovský běh

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2021
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999