ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX pohár 2020 zahájen

V Pardubicích na Velké pardubické cross-country běžce přivítalo velmi milé prostředí. Občas vykouklo sluníčko a bylo pro běh příjemné teplo. Závod se běžel po startu na stadiónu Na Olšinkách v parku podél řeky Chrudimky. Délka okruhu byla něco přes 2 km. Nejprve se běžely dětské kategorie. Celkem beželo 51 dětí v sedmi kategoriích. V poledne odstartovalo 88 běžců (47 mužů, 27 žen a 18 účastníků fit běhu) na tratích 2,9 km (1 kolo fit běh), 5 km (2 kola ženy) a 9,3 km (4 kola muži) do hlavního závodu. Mezi muži byl nejrychleší Kamil Krunka z Běžeckého klubu Náchod v čase 30:57 min. Nejrychlejší ženou byla Marta Fenclová z AC Pardubice v čase 19:42 min. Po závodě bylo připravené zázemí se sprchami v místní sokolovně. Čekání na vyhlášení si mohli všichni zkrátit sledování florbalového turnaje.

Další závod se koná za 14 dní v sobotu 14. 3. 2020 v Kunčině u Moravské Třebové - 10 jarních kilometrů