hlavní strana
Peklák challenge


ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník

Evidované závody

Duben 2016
 
09.04.
Sobota
Jiřetín – Jedlová
 
Propozice
Výsledky
 
10.04.
Neděle
Chřibská - Studenec
 
Propozice
Výsledky
 
23.04.
Sobota
VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže
 
Propozice
Výsledky
Květen 2016
 
07.05.
Sobota
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
Výsledky
 
08.05.
Neděle
Vrchlabí - Strážné
 
Propozice
Výsledky
 
14.05.
Sobota
Běh na Velký Javorník
Lyžařský areál Jiřího Rašky, Frenštát pod Radhoštěm 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
21.05.
Sobota
VC Zadova v běhu do vrchu
 
Propozice
Výsledky
 
28.05.
Sobota
Běh na Děvín - MČR veteránů
 
Propozice
Výsledky
Dnes (29.05.2016)
 
29.05.
Neděle
Okolo Výhonu
Městský úřad Židlochovice 
Propozice
Mapa
Výsledky
Červen 2016
 
04.06.
Sobota
Peklák - kvalifikace na ME
Areál Peklák, Česká Třebová 
 
Propozice
Mapa
 
11.06.
Sobota
Běh na Čerchov
 
 
12.06.
Neděle
Běh na Hraničář
 
 
18.06.
Sobota
Běh na Kohout
 
Propozice
 
19.06.
Neděle
Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO
 
 
Propozice
 
25.06.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora
 
 
26.06.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
Česká Třebová 
Propozice
Mapa
Červenec 2016
 
02.07.
Sobota
Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
 
 
09.07.
Sobota
Sedlecko-prčický trhák
 
 
10.07.
Neděle
Lochovice - Plešivec
 
 
16.07.
Sobota
Běh na Hvězdu
 
 
17.07.
Neděle
Náchod - Dobrošov
 
Propozice
 
23.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
 
 
 
24.07.
Neděle
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
 
 
 
30.07.
Sobota
Běh na Lysou horu
 
 
31.07.
Neděle
Běh na Kozubovou
 
Srpen 2016
 
06.08.
Sobota
Běh na Šerák - MČR, kvalifikace na MS
 
 
07.08.
Neděle
Běh na Sokolí vrch
 
 
13.08.
Sobota
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
 
 
14.08.
Neděle
Šachty - Štěpánka
 
 
14.08.
Neděle
Pruské - Vršatec
 
 
20.08.
Sobota
Běh na Hostýn
 
 
21.08.
Neděle
Slopenská desítka
 
Září 2016
 
03.09.
Sobota
Dolní Dobrouč - Strážný
 
 
 
04.09.
Neděle
Sázava - Lázek
 
 
 
10.09.
Sobota
Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty
 
Propozice
 
11.09.
Neděle
Jablonné - Jamné - Suchý vrch
 
 
 
17.09.
Sobota
Jilemnice - Žalý
 
 
24.09.
Sobota
2Hrady
 
 
25.09.
Neděle
Běh na Hejšovinu
 
Říjen 2016
 
08.10.
Sobota
Běh na Praděd
 
 
09.10.
Neděle
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
 
 
22.10.
Sobota
Malá cena Špindlerova Mlýna
 
Listopad 2016
 
19.11.
Sobota
Běh Dlouhými záhony
 
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další ročníky tohoto poháru

Ostatní evidované poháry

Termínovka podle poháru

Další termínovky